|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 10:50:33   
mihi
Prase a u koji vrtić ide, pošto ste i Vi na Bežanijskoj kosi?

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 10:50:43   
finger
Jeco super je slika sa rodjendana, tako cemo i mi da slavimo u januaru taman ce se naviknuti do tada. S obzirom na pauzu od 2 dana vikenda moja Tina je super jutros, jeste da se bunila i plakala da nece da ide ali nista preterano kao prosle nedelje, usla je u vrtic bez problema user posted image  bice bolje samo treba strpljenja. Joj ja sam preplakala s njom prosle nedelje pa sam danas bas sretna. Pitala me je 100 puta mama oces ti doci po mene kad se naspavam user posted image  dusa mala, bas se boji da necu doci.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 10:51:18   
Vučko.ba.
pa poželio te... duša draga ipak je mama bila u porodilištu par dana


jao samo kad se sjetim kad sam Meri ugledala kroz prozor porodilišta, moja mala mrva došla po mamu i brata i drži buket cvijeća koji je veći od nje ... sad su mi suze krenule na oči.... a kuci odjednom ona mi velika ... ogromna ...curica cijela


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 10:53:29   
Jeca*
user posted image  o Srećica....i mene sad rasplaka...
Inače, a propo priče o vrtiću za bebe, mi na putu od kuće do vrtića, u ta tri minuta pešačenja imamo tri komšijske kuce i kad ujutru nisu tu onda su u vrtiću za kuce user posted image  a kada su tu onda im pričamo da kasne i da moraju da požure user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 11:07:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

a kuci odjednom ona mi velika ... ogromna ...curica cijela



Ništa ne govori. Iz bebe u velikog dečaka za 5 dana koliko sam bila u porodilištu...

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 11:19:56   
prase
IZVORNA PORUKA: mihi

Prase a u koji vrtić ide, pošto ste i Vi na Bežanijskoj kosi?


Vrtić se zove "Pilence". Mali je i malo je dece, deca svih uzrasta su zajedno (osim sto neke aktivnosti imaju odvojeno, ako je aktivnost takva da mali ne mogu da prate velike). Nisam bila bas odusevljena kada sam otisla da pogledam kako izgleda, vrtic je u (velikom) stanu a ne u posebnoj kuci/zgradi kako sam ja zamisljala, ali sada sam prezadovoljna.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 11:23:08   
mihi
E ja zakazala danas da idem da vidim taj Pilence i neki kuća mašta. Znam da je Pilence u stanu rekli su mi kad sam zvala, Znači zadovoljna si? Cena je pristojna skroz. Bili bi zajedno u grupi verovatnouser posted image .

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 12:25:40   
prase
IZVORNA PORUKA: mihi

E ja zakazala danas da idem da vidim taj Pilence i neki kuća mašta. Znam da je Pilence u stanu rekli su mi kad sam zvala, Znači zadovoljna si? Cena je pristojna skroz. Bili bi zajedno u grupi verovatnouser posted image .


Sigurno bi bili u istoj grupi, ima samo jedna grupa, svi su zajedno user posted image
Ja sam zaista zadovoljna. Iako je zabaviste, deluje kao da svako dete ima individualnu negu. Uvek kazu kako je jeo sve obroke, kako je spavao, koliko je spavao, kako je bio raspolozen. Ako posumnjaju da nesto nije kako treba, odmah zovu, ako se dete ujutro ne pojavi zovu da pitaju da li smo se samo uspavali ili se ne daj Boze razboleo. Nikada mi se nije desilo da ga zateknem uplakanog ili upisanog, bilo da sam dosla po njega kao i obicno ili da sam samo "banula" par sati ranije. Deci koja su naprednija nude mogucnost da se razvijaju i preko ocekivane granice za uzrast, ali ne forsiraju... Pre neki dan su mi pokazivali kolaze sa geometrijskim oblicima, ja sam iskreno bila zapanjena da moje dete sa manje od 2 godine zna da pokaze (i pokusa da nacrta user posted image ) kvadrat, krug, trougao...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Idemo u vrtić!
13.9.2010 12:51:02   
mihi
E super baš ću da vidim, te možda i mi ne planirano krenemo u vitić (tako je govorio moj stariji sin)user posted image .

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 8:46:55   
bokicans
Ja samo da vam se javim,nama je u skolici ,mnogo bolje nema povracanja ove nedelje,user posted image user posted image user posted image user posted image ,od ponedeljka je ostajala da spava,tada je malo plakala a juce vec spavala,kazu da je ok,ujutru nema nekog posebnog plakanja malo pekmeženja i to je to!!!!E da i nijednom nije rekla ja necu da idem u skolicu!!!


< Poruku je uredio bokicans -- 15.9.2010 8:47:57 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 8:48:32   
Jeca*
bravooooo user posted image
ma samo da shvati i sve ok. Bice cu naravno faza i fazica, ali sam početak je uvek najteži. Drago mi je da ste to pregurali, pupupu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 9:25:37   
Vučko.ba.
super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 9:32:10   
Anoniman
I Luka je prestao da plače. Nije fasciniran što ide u školicu, ali smo se obajsnili: 5 dana šškolice, 2 dana nema školice. I nema rasprave. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 9:49:34   
bokicans
E tako je i kod nas,pa me svaki dan:"Mama a jel sutra subota,a jel posle i nedelja kada se ne ide u skolicu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 16:26:31   
simke
Siniša od sutra kreće u vrtićuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Idemo u vrtić!
15.9.2010 16:27:31   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
srecno direktoreee


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Idemo u vrtić!
17.9.2010 8:55:53   
finger
user posted image user posted image user posted image     Moja Tinica je sada odusevljena vrticem, bas se brzo prilagodila dusa mala, sad je sve ok i ujuto kad se digne samo pita mama oce doci tetka po mene user posted image  kad se naspavam... CAk je teta pohvalila da je najbolja od dece, da lepo rucka, spava ma super za pocetak. Kad se setim da smo pre 15 dana plakale obe a sad idemo bez problema u vrticuser posted image . Ma deca se brzo prilagode samo treba vremena malo da ispitaju i upoznaju teren

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Idemo u vrtić!
17.9.2010 9:42:50   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu finger)
  Direktna veza do poruke: 368
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 9:06:16   
bokicans
Moja Nadja je opet pocela da povraca,place,do duše vaspitacica kaze da ona tamo i spava i "jede"...ali nemam pojma nesto mi je to sumnjivo,ja mislim da ona tamo ceo dan place,Juce kada sam dosla po nju ,ona stoji na prozoru ,place,pomerila zavesu i gleda da li ja idem...A sva je muka ne meni jer nema ko drugi da je vodi!Nemam pojma,bas me zanima dokle ce ovako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 9:13:14   
NadaR
IZVORNA PORUKA: simke

Siniša od sutra kreće u vrtićuser posted image user posted image user posted image user posted image


Simke,kako se snalazite?


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 9:16:23   
Lu
Bokic, ne vjerujem da plače cjeli dan, one bi tebe zvale sigurno da dođeš po nju, pa dijete bi se zacenulo a i one ne bi mogle raditi sa drugom djecom, vjeruj mi zvale bi te.
Ja imam jako dobar odnos sa tetama u vrtiću i puno pričam sa njima, znam kako radeuser posted image
Ona plače na rastanku i kad tebe vidi, to ti je tako dok se ne navikne.

Evo jutros scene, nije moje dijete ali ja sam skoro počela plakati...
Mali dječak moli mamu da ga ne osstavi, pa daj mi mama samo još jedan poljubac, daj da te zagrlim molim te mama a suze se kotrljaju...mama nekako ode i teta ga uzme maziti, on je nakon dvije minute njoj skočio iz krila i otišao se igrati!

Ja gledam, ne mogu da vjerujemuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 9:32:03   
bokicans
Nadam se da je takouser posted image Imaju jednog malog deckica u grupu ,koji ih sve uznemiri kada pocne da place,on ne staje,pa dolaze po njega pre spvanja.Meni Nadja samo vice kroz suze"A kada ces doci po mene ,a kada mama"
Ja se iskreno nadam da ce se navici,ali onda opet razmisljam kada se porodim u novembru ,kako ce to sve funkcionisati,opet stizu dve bebe,ona u skolicu.....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 9:34:31   
Crvenkapa85
maja place prva 2-3 min. bar tako kazu vaspitacice....ne znam sta joj je ovih dana,samo cmizdri cim vidi vrata od vrtica a do vrtica cila vedra nasmejana.....pa se zakaci za vrata i nece da ih pusti,i dernja se kao da joj guim kozu a svi me ostali gledaju,ubi me sramota svako jutrouser posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 10:06:50   
bokicans
Ne govori mi nista ,moja svako jutro povraca ,Pa misle roditelji da je dovodim bolesnu.Još joj ja vicem nemoj na silu da povracas,a ona na sav glas vice,to nije na silu nego je od proliva!Strasno!
user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 21.9.2010 10:07:46 >

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Idemo u vrtić!
21.9.2010 10:22:10   
Crvenkapa85
mene maja tako ume da osramoti da mi se sutradan ni ne vodi dete u vrtic....jednom je pala dok smo se vracali iz vrtica i pita vaspitacica sta si radila a ona ce MAMA ME UDARILAuser posted image
pre neki dan smo isli biciklom u vrtic i kako nema mira trckara oko bicikla i zakaci maloooo glavom o korman tek tek,i usli u vrtic a ona vice VASPITACICE MAMA ME UDARILA SA BICIKLOOOOOOOM.....a ja zemljo otvori se.......

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here