|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 16:25:54   
goda
Meni juče pedijatrica rekla da ako hoću kupim plivine d3 kapi mada ona jako forsira šetnui na otvorenom bez obzira kakvo je vreme jer kaže,ne pomažu ni jedne kapi ako dete ne dobija d vitamin od sunca. I preporučila mi da krevetac bude ispod prozora,mesteo za kupanje i presvlačenje takođe ispred prozora a zavese da uvek budu razmaknute,2 h šetnje dnevno i kapi nisu potrebne nikako.
Ima troje dece i kaže da ni jednom nikada nije davala kapi.

I onako ne može me niko uterati u kuću sada ne može pogotovo user posted image user posted image ,a ipak ću nastaviti da joj dajem kapi,ne smem se oslonioti na šetnu po suncu user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 16:35:14   
Podrum Š.
Sve to stoji ali sada dolazi jesen/zima user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 16:54:05   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: goda

Meni juče pedijatrica rekla da ako hoću kupim plivine d3 kapi mada ona jako forsira šetnui na otvorenom bez obzira kakvo je vreme jer kaže,ne pomažu ni jedne kapi ako dete ne dobija d vitamin od sunca. I preporučila mi da krevetac bude ispod prozora,mesteo za kupanje i presvlačenje takođe ispred prozora a zavese da uvek budu razmaknute,2 h šetnje dnevno i kapi nisu potrebne nikako.
Ima troje dece i kaže da ni jednom nikada nije davala kapi.

I onako ne može me niko uterati u kuću sada ne može pogotovo user posted image user posted image ,a ipak ću nastaviti da joj dajem kapi,ne smem se oslonioti na šetnu po suncu user posted image



Kul... još da ne ide jesen i kiše i tmurno vreme.... NE kažem ništa za kapi, mislim ja ih dajem i davaću ih dok ne napunimo godinu dana....


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 17:00:31   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: nensi27

user posted image


Cico mislim da ona koja je na slici koju je JEca postavila  - da je ta pravilna, tj dobra. Jer se spominje gumeni i stakleni deo. Ti imaš oba, a na slici je gumirana plastika (ja imam te kapi, mislim tako se ''sipaju'', već sam napomenula da koristim Krkine)

Drugo, ovde deci do 6 meseci daju samo D3 kapi, zbog grčića, a od 6 kreću AD3 kapi


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 17:11:18   
goda
Bez obzira što je vreme tmurno koža upija dovoljno D vitamina od dnevne svetlosti,ne znači da se treba sunčati,nego biti na direktnoj dnevnoj svetlosti.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 22:42:22   
kajman
ja imam bas tu seriju 663, kakav baksuz, tih 5 kapi se daje odjednom?

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Re: Vigantol / AD3 kapi
18.9.2010 23:00:41   
Lu
Kajman, 5 kapi dnevno (odjednom) u isto vrijeme otprilike.
Dobro došli na forumuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kajman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 18:33:51   
Anoniman
Koliko kapi AD3 se daje dnevno?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 18:59:46   
minna
Meni u uputstvu pise 3-6 kapi... ja mu dam nekad 3, nekad 4, nekad 5...
a jel se pojavio novi vigantol bez pipete, jel zna neko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 22:59:42   
Tufna
ZEMLJO SRBIJO user posted image user posted image user posted image   Sta ce sledece da nam serviraju. Stvarno se vise i ne secam kada je suprug kupio taj Vigantol sa pipetom, al'' ima par meseci sigurno!!! To samo kod nas moze da se desi, da se proizvod koristi i da se tek onda utvrdi da ne valja! A jos za decu, pa gde su kontrole proizvoda user posted image user posted image user posted image Stvarno ne mogu da dodjem sebi, kome da se zalim ja i hiljadu majki, koga da tuzim! Tek tako, puj pike ne vazi!
Sreca pa mi ostao onaj stari sa obicnom kapaljkom, prestala ga koristiti jer ta mala kolicina nije mogla da udje u otvor, i sreca da nisam bacila. Tako da sam skratila taj gumeni "cepic", al'' moram oprezno da kapnem jer sad izlaze vece kapiuser posted image al'' ionako ostane nesto i na kasicici, ulje je to. I jos uvek ne mogu da dodjem sebi od besa user posted image user posted image


< Poruku je uredio Tufna -- 21.9.2010 23:06:02 >


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 23:08:06   
choopa choops
A sto ne uzmete Plivine D3 kapi?user posted image Znaci kod njih nema A vitamina, vec samo D- isto kao Vigantol? Samo je manja koncentracija vitamina, pa se daju od 2 do 5 kapi. Ja sam L davala 3 kapi tada po savjetu pedijatrice, a i njemu sada dajem tako user posted image

Ja nasla jednu bocicu , doduse rok trajanja joj je do kraja 2010, ali bolje i to nego Vigantol.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 23:17:35   
Tufna
Nisam ni znala za te kapi jer nismo isli kod pedijatra od kako je bupnula ta vest u medijima. Potrazicu ih u apotekama, hvala ti choopa user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 23:22:56   
choopa choops
Hm sad citam po forumima (pretezno hrvatskim * to su hrvatske kapi jelte user posted image ) da djeca imaju  nekakve grcice i da bljuckaju od ovih Plivinih? user posted image A ja bas primjetila da mi M nesto stenje i jedva kaki ova dva tri dana koliko ih dajem user posted image L nije imala takvih problema. Inace nasla sam da bi se kapi trebale drzati u frizideru i da ih onda djeca lakse podnose. I jos sam nasla da se kod njih imaju kupit i nekakve Oleovit D kapi, pa nije s gorega da se raspitamo i po nasim lokacijama user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Vigantol / AD3 kapi
21.9.2010 23:31:55   
Tufna
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Hm sad citam po forumima (pretezno hrvatskim * to su hrvatske kapi jelte user posted image ) da djeca imaju  nekakve grcice i da bljuckaju od ovih Plivinih? user posted image A ja bas primjetila da mi M nesto stenje i jedva kaki ova dva tri dana koliko ih dajem user posted image L nije imala takvih problema. Inace nasla sam da bi se kapi trebale drzati u frizideru i da ih onda djeca lakse podnose. I jos sam nasla da se kod njih imaju kupit i nekakve Oleovit D kapi, pa nije s gorega da se raspitamo i po nasim lokacijama user posted image

Jbt ne verujem user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Vigantol / AD3 kapi
27.9.2010 10:49:51   
aster
Žene, jel znate da li je stigao novi vigantol u apoteke?  

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Vigantol / AD3 kapi
27.9.2010 12:05:48   
Tufna
user posted image ja u cetvrtak trazila i nista, jutros si uzela je l' da?


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Vigantol / AD3 kapi
27.9.2010 12:07:57   
aster
Nisam uzela, kad sam proveravala nije još stigao. Danas nisam tražila, ići ću po podne.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Vigantol / AD3 kapi
29.9.2010 13:58:45   
aster
Još ništa od vigantola, danas sam opet proveravala. Reče mi apotekarka da ga ima u Makedoniji (ono novo pakovanje).

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Vigantol / AD3 kapi
4.10.2010 19:26:04   
Tufna
Ja danas kupila AD uljane, kaze mi apotekarka tri kapi se daju. Ma nece nista da joj fali, i ja sam se odgajila na njima


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Vigantol / AD3 kapi
4.10.2010 22:48:09   
Snelle
Tufna, koliko ja znam bebama se daju AD3 vodene, a ne uljane kapi, jer se uljane teže apsorbuju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Vigantol / AD3 kapi
4.10.2010 22:55:46   
Anck Su Nmaun
Ja nista ne dajem od onda...a cula sam da se bebama koje su na dohrani ni ne daje...pa eto ja nedajem ...cekam kontrolu za par dana pa cu pitati DR!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Vigantol / AD3 kapi
4.10.2010 23:14:18   
dijana1*
Vuku se znoje tabani i pedijatar nam je rekao da mu mesec dana dajem 4 kapi dnevo a do sada sam davala 3 kapi.
Nadam se da to nije nista strasno.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Vigantol / AD3 kapi
5.10.2010 8:12:17   
Anoniman
Kakve veze tabani imaju sa AD kapima? Svašta!

Nama je dr rekla da dajemo 2 kapi AD3 vodenih.

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Vigantol / AD3 kapi
5.10.2010 10:12:53   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Kakve veze tabani imaju sa AD kapima? Svašta!


Sećaš se da je i Eugenija imala tako neki problem sa Vikom. Mislim da su se i njemu znojili tabani, pa se nešto promenili u doziranju kapi.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Vigantol / AD3 kapi
5.10.2010 10:17:55   
Anoniman
Ne sećam se. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here