|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ruska salata
29.12.2010 11:09:31   
red sonia
ja ovako pravim rusku salatu :

sargarepa
krompir
grasak
jaje
kiseli krastavci
belo meso
pavlaka
majonez
senf
----- to je ono standardno i dodam kukuruz secerac,jednom sam dodala sitno iseckanu narandzu a moja koleginica doda i jabuku ili ananas

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ruska salata
29.12.2010 11:27:55   
Anoniman
Ja ne volim sa tim zaleđenim povrćem, ne znam zašto, skroz mi je bljak, iako stavljam smrznuti grašak i šećerac, nekako mi je drukčijeuser posted image

Stavim šaku graška, šaku kukuruza, dve-tri šargarepe iseckane na kocke i 4-5 krompira iseckanih na kocke u vodu u koju dodam malo sirćeta (ne stvaljam so, nego sirće, jer tako povrće zadržava boju i oblik, ne raspada se) i skuvam.
Dodam 5-6 kiselih krastavaca, 4-5 jaja, majonez i kiselu pavlaku,biber i so.
Ne dodajem nikakvo meso, jer je uvek jedemo kao prilog uz neko pečenjeuser posted image

(odgovor članu red sonia)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ruska salata
29.12.2010 16:19:59   
Anoniman
Mi kad pravimo rusku salatu stavimo sve istu kolicinu... pravimo je bez jaja, i sad cemo da stavimo bareno belo meso seckano... posto ja ne smem da jedem salame i sl.
I da, ovaj put kupujemo smrznuto povrce... Zasto se muciti kad samo stavis da se obari i ocedi user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 29.12.2010 16:20:50 >

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ruska salata
29.12.2010 16:24:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeško

Svidja mi se i verzija sa somovinom umesto sunke.

Uh da, moja baba uvek pravi tako kad pravi za slavu... fenomenalno je!

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here