|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni smeštaj , prenoćište u Novom Sadu
18.5.2014 14:13:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: smestajnovisadCOM

Anoniman
Devojke , dolazi mi najbliža rodbina na babine , a kako nismo u mogućnosti da ih smestimo jer imamo jako mali stan - imate li kakvu preporuku za prenoćište , hostel , privatan smeštaj u Novom Sadu ? Mi živimo na Detelinari (Novoj) i blizina smeštaja našem stanu bi bila veliki plus . Preporuke ? Ideje Hvala unapred .

JEL TO PITANJE I HVALA UNAPRED .... ?



Gospodjo ili gospodine iz Novog Sada, taj post je okacen 1.1.2011. godine. Dakle, niste citali temu pa odgovorili, vec ste guglali kome mozete da uvalite smestaj i da ponudite po snizenoj ceni svoje usluge u ovoj jezivoj situaciji. Iskocilo vam je ovo na prvoj stranici teme. Ja vam savetujem da ponudite smestaj svojoj babi, pa neka vas nauci usput i da heklate stogodj korisnije od heklarije jezicinom, gde ste se vec dokazali. Niste pozeljni ovde sa vasim neadekvatnim ponudama i vredjanjem drugih korisnika. A posto je pile simbol zivota, mozete onda slobodno i vi negde da snesete jaje i lezite na njemu dok vam "zivot' ne ispili.
Lep pozdrav.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu smestajnovisadCOM)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Privatni smeštaj , prenoćište u Novom Sadu
18.5.2014 14:15:46   
Olga75
MOLIM VAS DA SE UZDRZITE
Olga RR

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Privatni smeštaj , prenoćište u Novom Sadu
18.5.2014 14:21:46   
anci kv
olga user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Privatni smeštaj , prenoćište u Novom Sadu
18.5.2014 14:23:00   
Olga75
kad bolje razmislim tema ce biti zakljucana dok administrator ne dodje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Privatni smeštaj , prenoćište u Novom Sadu
18.5.2014 23:10:53   
lesica
Poštovani smestajnovisadCOM sram Vas bilo!!!

Nakon par opomena od strane moderatora zbog reklamiranja, i opomena zbog vređanja korisnika ovog portala, moja odluka je da Vam trajno zabranim pristup ovom portalu!!!

I još jednom, sram Vas bilo!!!


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

svekrva
suzyyy

dali se slazete sa svekrvom :P i zasto???

da (63%)

ne (37%)


Ukupan broj glasova: 89

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here