|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:41:30   
jance
bea jesu to user posted image ?
cestitam zeno user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:44:10   
bea83
jesu,jesu doduse stidljive i jedva vidljive ali ipak su tuuser posted image hvala punouser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:47:35   
Nina...
Bea, jesi li slikala mozda testic?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:50:24   
bea83
jesam, ali se ne vidi najbolje sa telefona, aj probacu kad dodjem kuci da slikam aparatom pa da postavim, svetla je crtica, bas svetla ali s obzirom koliko sam negativnih testova do sad proucila dovoljno je vidljivauser posted image rano je pa i ne moze da bude bas tamna, i prosli put mi je sa pet dana kasnjinja bila svetla a kamoli sad

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:51:05   
jance

IZVORNA PORUKA: bea83

jesu,jesu doduse stidljive i jedva vidljive ali ipak su tuuser posted image hvala punouser posted image


ako ih vidis ti i jos neko pored tebe onda su prave.. i moja je druga bila slaba, al je ipak bila tu.. tako da nemas brige... javi kakva je beta

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:51:55   
Nina...
Ajde ako budes mogla uslikaj i ubaci, bas me zanima kako izgleda... I ja sam samo negativne proucavala user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:52:29   
bea83
MM polu budan potvrdio je prisustvo druge crtice tako da sam sigurna da nisam odlepilauser posted image posle kad se osusio testic bila je lepo vidljiva, bez detaljnog zagledanjauser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:54:28   
jance

IZVORNA PORUKA: bea83

MM polu budan potvrdio je prisustvo druge crtice tako da sam sigurna da nisam odlepilauser posted image posle kad se osusio testic bila je lepo vidljiva, bez detaljnog zagledanjauser posted image


e to je onda to... ja sam moju sacuvala, jos uvek je vidljiva user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 19:34:40   
malenac76
taman htjedoh da napisem uslikaj nam da vidimo user posted image  
bea nam je user posted image , bea nam je user posted image

:)))))))))))))))))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.6.2011 8:33:28   
d@d@
Bea,draga,sad sam procitala tvoje dobitne simptome...user posted image -sad osluskujem sebe i trudim se da primetim nesto slicno ali sem nadutog stomaka i osecaja da cu dobiti nistaaa!Cekam sliku testica sa 2 crtice!

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.6.2011 8:46:38   
bea83
I meni je stomak uobicajno naduvanuser posted image
nista od slike testica, od blica se nista ne vidi, a bez blica je mutno

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.6.2011 22:25:53   
Inica
Nadut stomak.. Hm.. Ja licim na trudnog misa user posted image Mada to meni hoce i pre M..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 19:19:56   
GRGA
Inice isti slucaj samnom--naduvena sams kao trudn mis-na svakih 5 min idem da piskim a zaboli me stomak onako tupo i podmuklo kao pred ufff vesticu!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 19:21:02   
GRGA
Draga Bea da li je i tebi stomak bio pred mm naduven i da li te je boleo pa si otkrila da siuser posted image ili kako sta?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 19:27:55   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image Magnetik cestitam oduser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:05:32   
bea83
Grga, bio mi je malo naduven kao i uvek pred M,nijedan simptom ne mogu da izdvojim koji je bio mnogo različit od uobičajnih simptoma kao kad treba da dobiješ, jedino što me stomak nije uopšte boleo nego mi je povremeno samo sevnuo, kao neka struja da mi prodje i to je sve
ja sam uradila test zato da jer sam bila ubedjena da nismo uspeli ni ovaj mesec i htela sam mirno da čekam M,da se više ne tripujem, kad ono user posted image  

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:06:35   
suzanaaa
Caos... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitke buducim mamama!!! user posted image
Devojke ima li neka od vas bolne grudi 16 dan ciklusa, tacnije 8 dana od odnosa???
To bas nije karakteristicno za mene, jer se te natecene i bolne grudi javljaju oko 21. dana... sta mislite, moze li to biti simptom trudnoce, neki najraniji???user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:06:53   
GRGA
Ma da u pravu si 10000000000 % Ono pa nema pravila nekome ovako--nekome onako,,svako nekako tu trudnocu drugacije doceka!!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:18:00   
bea83
suzana, evo da ti prenesem moje iskustvo...od šest meseci koliko smo se trudili user posted image  prethodnih pet su me grudi bolele bukvalno odmah posle O sutradan, znači bude mi O 11 ili 12dc i već sledeći dan počinju grudi i sve do user posted image bole nenormalno, tako da nisam mogla da spavam na njima, to mi se pre nikad nije dešavalo, uvek su bolele nekoliko dana pred M i to je to, ali ovih pet meseci su me baš namučile
e sad ovaj poslednji mesec, O je bila 13dc i ja već očekivala sutradan grudi kad ono ništa...bile su mirne skoro pet šest dana i tek onda počele da boluckaju i to nekako malo drugačije i manje, kao da su cele bile bolne pomalo a ne samo sa strane kao i obično...evo i sad me boluckaju ali najviše bradavice, tako mi je bilo i u prošloj trudnoći a i sad
eto to je moje iskustvo ali svako od nas je različit, i svako ima drugačije simptome

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:29:14   
malenac76
e da je srece da je to moj simptom ovaj mjesec user posted image  mene grudi uvijek bole poslije O a sad su krenule tek od juce tj na 11dpo

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:29:33   
suzanaaa
Hvala puno... od user posted image user posted image user posted image ...ostaje mi da cekam, hahahuser posted image .A tebi  sve cestitke... zelim ti najlepsu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:31:40   
suzanaaa
A pa mozda je i to znak user posted image .. Nikada se ne zna...user posted image  Ipak je to nesto individualno...user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:32:35   
malenac76
znam sve je individulano i moze a i ne mora da znaci user posted image  

(odgovor članu suzanaaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:32:40   
bea83
ali ja zaboravih da napišem da su moje ovako boluckale do 10dpo i onda potpuno prestale dva dana...sećaš se malenac da sam prošli vikend bila baš bljak i da mi je pala T(mislim da je tad bila implantacija)?e tad su prestale i grudi i onda su se posle dan dva polako pridigleuser posted image  tako da su te tvoje možda preskočile prvu fazu i odmah prešle na drugu

suzana hvala na lepim željamauser posted image navijam od srca za user posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 20.6.2011 20:33:15 >

(odgovor članu suzanaaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:34:04   
malenac76
a jesi li ti primjetila da su potamnile, vene  ili one verkine tubakle user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here