|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 16:51:02   
crna ruza
ali bole me grudi vec 7 dana, a bolove u stomaku nema bas, samo nekad pomalo skroz
e bas sam se ponadala user posted image , ali vidjecu treba da dobijem za 3 dana

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 19:04:55   
maca821

IZVORNA PORUKA: bea83

Nije tačno da je nemoguće, mene je desni boleo od O pa i sad povremeno(danas sam ušla u 7 nedelju) jer mi je beba smeštena na desnoj strani i materica se tu prvo širi i pritiska jajnik, a O mi je takodje bila na desnom, tako navijam jakooouser posted image user posted image user posted image

Mene je strah, kazu da hoce da boli janik ako se desi vanmatericna trudnocauser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.7.2011 13:27:40   
Lilla
Ne treba da te bude strah, mene su oba jajnika boljela prva 3 mjeseca, skoro cijelo vrijeme. Pritisak i neki tupi bol, kao da cu svakog trena dobiti. Nekad me znalo zignuti samo na jednoj strani, i to onako muski, pa sam cak onda imala i braonkaste iscjedke sa pokojom kapljicom krvi, isto ta tri mjeseca. Sad smo u 20-sedmici i hvala Bogu sve je u redu :) Htjela sam samo reci da ne budete negativne, i ne plasite se svakog bola. Bolovi u trudnoci su u nekoj mjeri normalna pojava :) Sretno svima, drzim vam palceve da ubrzo ugledate user posted image ili user posted image  user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.7.2011 8:59:54   
maca821

IZVORNA PORUKA: crna ruza

ali bole me grudi vec 7 dana, a bolove u stomaku nema bas, samo nekad pomalo skroz
e bas sam se ponadala user posted image , ali vidjecu treba da dobijem za 3 dana

Draga jel ima sta novo?

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.7.2011 15:40:55   
crna ruza
dobila sam tacno na vreme user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.7.2011 15:52:48   
Anoniman
Ružo glavu gore. Sledeći mesec je tvoj! user posted image

(odgovor članu crna ruza)
  Direktna veza do poruke: 556
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.7.2011 16:18:33   
maca821
Ruzo...user posted image user posted image user posted image . Mene pocela boleti ledjauser posted image nikad to nisam imala u pms-u e sad sta je videcemo. Neke devojke kazu da su ih bolela ledja u trudnoci, kakav je to bol? Mene boli kao kada bih dugo stajala na jednom mestu, nekako tupo....mada ne zelim ulivati laznu nadu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.7.2011 10:55:17   
d@d@
Ruzo user posted image !

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.7.2011 18:39:25   
soni
braonkast iscedak, bol u krstima, krkljanje u jajnicima, slabiji bol u grudima nego inaceuser posted image to su danasnji simptomi!!!!... ne treba da dobijem 23.... rano je user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.7.2011 18:45:25   
suzanaaa
Soni draga.. i ja imam te simptome već danima, osim braonkastog iscedka, grudi me takođe manje bole nego obično.. i ja se pitam šta je to, danas mi je tek 22. dan...user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:20:54   
darkica
Zdravo svima! Ja sam se tek uclanila ali vec nekoliko dana citam forum i evo jutros sam uradila test, treba da dobijem men 23.7. i pokazala mi se jako svijelo roza  linja pa se nadam da to je pozitivan test. Vadila sam i betu iz krvi ali nece biti gotova prije 17h, ima da izludim do tada :( Od simptoma sam imala braon iscjedak veoma mali 21.dana ciklusa i grudi su mi malo vece, ali me ne bole i nista vise. Sta mislite da li je test poz?Da li sam ga prerano radila?

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:23:44   
Anoniman
prvo, dobrodosla na ringeraju! user posted image  drugo, i slaba testna crtica je pozitivna, pogotovo kad se radi tako rano onda obicno ne mozes ocekivati da ce biti tamna. a beta ce ti sve potvrditi uskoro user posted image

(odgovor članu darkica)
  Direktna veza do poruke: 562
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:24:44   
soni
nadam se da su tvoje user posted image i da si user posted image .... jako navijam.... i aja treba tada da ne dobijem..ali sve ukazuje na vesticu.... ja nisam ljubitelj testova....
pridruzinam se na CEKAMO DVE CRTICE da javis vesti user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu darkica)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:30:58   
darkica
hvala na podrsci user posted image zaboravila sam da napisem, od simptoma jos temperatura 37 C - 37.2 C, i strasan osjecaj gladi, kado da sve sto pojedemupada u rupuuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:33:31   
darkica
Soni, koji su tvoji znakovi do danas?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:38:39   
bea83
darkice dobrodošlauser posted image
i moja crtica je bila jako svetla i evo me u 9toj nedeljiuser posted image  sačekaj betu ali to je to, videćeš, simptomi su ti super
već popodne možeš da nam se pridružiš u prvom tromesečju da ćaskamo o trudničkim temama user posted image

koji ti je danas dan ciklusa?

(odgovor članu darkica)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:41:19   
darkica
25.DC a traju mi 27-28 dana

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 9:43:52   
bea83
zato ti je tako svetla crtica, verovatno ti je implantacija bila 21 dc (pošto si tad imala taj sekret, a to je znak da se jajašce ugnjezdilouser posted image )
beta će ti reći sigurno da siuser posted image  pa ćemo onda da ti čestitamouser posted image

(odgovor članu darkica)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.7.2011 10:16:03   
darkica
javljam cim mi pode gotov nalaz

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.8.2011 23:00:09   
crna ruza
ja treba da dobikem 5,znaci jos 3 dana, a nemam nikakve simptome ni kao pms ni tts user posted image
jel ima neka da nije imala nikakve simptome user posted image

(odgovor članu darkica)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.8.2011 9:22:15   
d@d@
Darkice,user posted image !Javljaj rezultat!

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.8.2011 9:32:17   
soni
pa darkica je vec u prvom tromesecju user posted image

IZVORNA PORUKA: d@d@

Darkice,user posted image !Javljaj rezultat!



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.8.2011 22:13:01   
bakili
caos cure u ovom dijelu sam nova.ciklusi su mi neredovni ali sam ovulaciju osjetila jos prije 7 dana i slicni simptomi jos traju.a ne bih da se nadam pa da se razocaram.bol u jajnicima,krstima,tupi bol ili povremeno jako probadanje,stalno mi se spava i bradavice su mi blago osjetljive na dodir ali me ne bole.sta mislite o tome.a i stomak mi je naduvan kao kad se prejedem

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 15:48:28   
bakili
cuuuuuuuuuuuuure pa gdje ste sve nestaleuser posted image

(odgovor članu bakili)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.8.2011 15:50:23   
bakili
e pa i ja imam nesto slicne simptome ali me je malo strah da se nadam,i zatvor sdam dobila

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here