|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:24:53   
minna
user posted image A na nogama mu jedva isecem, stalno mrda one svoje prstice. Ali hvala bogu oni rastu sporijeuser posted image
lenaa gde je tiker za Helenicu, nisi stigla da stavis?

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:25:11   
minavb
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: *boka*

Mi smo pokusavali 6 meseci i uspelo je. 21.11. 2011. smo ugledali svoje dve crtice. Obzirom da i moj muz i ja imamo 30 godina, to onda i nije dugacak period pokusavanja.


user posted image user posted image user posted image javljanje iz buducnosti user posted image


Oni jos nisu ni poceli da pokusavaju.user posted image
Boko, nemoj da se ljutis, mi se malko salimo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:25:40   
minna
Ups ovo je trebalo da ide u razgovore mama, pogresih

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:25:59   
minavb
IZVORNA PORUKA: minna

user posted image A na nogama mu jedva isecem, stalno mrda one svoje prstice. Ali hvala bogu oni rastu sporijeuser posted image
lenaa gde je tiker za Helenicu, nisi stigla da stavis?

Hahahahauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:26:41   
lenaa

IZVORNA PORUKA: minna

user posted image A na nogama mu jedva isecem, stalno mrda one svoje prstice. Ali hvala bogu oni rastu sporijeuser posted image
lenaa gde je tiker za Helenicu, nisi stigla da stavis?

promasi temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:26:57   
minna

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: minna

user posted image A na nogama mu jedva isecem, stalno mrda one svoje prstice. Ali hvala bogu oni rastu sporijeuser posted image
lenaa gde je tiker za Helenicu, nisi stigla da stavis?

Hahahahauser posted image


Pomislicete da sam sekla nokte mm dok smo pravili bebuuser posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:28:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: minna


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: minna

user posted image A na nogama mu jedva isecem, stalno mrda one svoje prstice. Ali hvala bogu oni rastu sporijeuser posted image
lenaa gde je tiker za Helenicu, nisi stigla da stavis?

Hahahahauser posted image


Pomislicete da sam sekla nokte mm dok smo pravili bebuuser posted image user posted image

Kakava perverzijauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:30:27   
lenaa
user posted image user posted image user posted image bas sam se slatko nasmejala sa vama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.12.2010 19:51:39   
srna001
Iako je davno bilo evo da i ja podelim svoja iskustva sa vama.

MM i ja smo se dugo zabavljali i pre nego što smo se venčali i počeli da radimo na prinovi.I pošto se nismo nešto specijalno čuvali tokom perioda zabavljanja i zajedničkog života on se čovek istripovao da mi ne možemo da imamo dece.Naravno ja sam znala da lupa jer bili smo mladi i bla bla.I tako počeli smo sa ciljanim odnosima u vreme "plodnih dana da bi on treći mesec pokušavanja zakačio grip sa temperaturom 40.Bila sam očajna i potpuno sam zaboravila da smo i taj mesec bili aktivni.Za njim sam se razbolela i ja pa smo oboje ukomirani četiri dana ležali u krevetu i buljili u plafon.A taj grip je pored jaaaaako visoke temperature pratio i užasan kašalj.Naravno prvo je on ozdravio i nastavio da neguje mene.Pred kraj bolesti kada mi je temperatura spala ja osetim bol kao kad treba da dobijem uzmem kalendar u ruke i shvatim da mi kasni 1 dan.Meni su do tada ciklusi bili tačni u minut, na jutro 28. dana kreće bez omaške, čim ustanem iz kreveta i odem do toaleta na malu nuždu.
Elem, bila sam spremna za ovakvu situaciju i otrčala sam do kupatila da uradim test.Čim se tablica nakvasila odmah se pojavila bleda, bleda, bleda druga linija i ja sam uskliknula od sreće ali je tek tad počelo da mi prolazi kroz glavu misao o protekloj nedelji.
Visoka temperatura, šta sam sve popila od lekova, užas.Briznula sam u plač i onako histerično skočila na MM koji je spavao.On se zaprepastio kada me je ugledao rasplakanu i histeričnu.Samo se sećam da je pokušavao da me smiri i da je vikao:"Šta se desilo, šta ti je?"A ja sam onako kroz suze rekla: Trudna sam!!!"A on čovek počeo da se smeje.Kaže,"Pa što plačeš, to je super":

Hvala Bogu moja dr. me je ubrzo smirila a i sreća je da osim nekog šumećeg za skidanje temperature nisam pila ništa što se ne sme u trudnoći.Pao mi je kamen sa srca, mogla sam da uživam u trudnoći...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kako ste ostale trudne?
28.12.2010 11:57:56   
bubulence
hm, moje iskustvo je sledece. mm i ja smo se dva puta vencavaliuser posted image , prvo u crkvi a posle 2 nedelje u opstini i tada smo pravili svadbu. posle vencanja u crkvi smo odlucili da vise ne pazimo jer je on hteo bebu pod hitno. i ja naravno ali on nije mogao da doceka. odnose (nezasticene) smo imali za prvo bracno vece i jos jednom do svadbe jer smo bili u frci i trci, i uopste nismo razmisljali o bebi, kao poceli smo da je pravimo, nadamo se da cemo i narednih 5-6 meseci uspeti i to je to. posto sam trebala da dobijem dan posle svadbe a nisam, sacekala sam jos 4-5 dana misleci da su mi hormoni podivljali zbog svega ali nista. onda radi reda uradim test koji je pokazao dve crtice.... naravno, jako smo srecni, sada samo jos da tatica dobije devojcicu (on je u fazonu :neka je zivo i zdravo i ako moze devojcica) i bicemo jedna prava maja pojodicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kako ste ostale trudne?
6.2.2011 19:08:26   
gabrijelaaa
nismo ni pokusavali ,desilo nam se ...posle nekog vremena meni je kasnilo i uradili smo razne testove i iiii videli da sam trudna..user posted image
a za ovu trudnocu,pa ni nju nismo planirali ali sto kazu desilo se...a iskreno nismo ni ocekivali,ja sam saznala u drugom mesecu trudnoce...mucnina je odala...a i mala krvarenja...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kako ste ostale trudne?
6.2.2011 23:27:35   
Brana
Muckali zestoko 7.meseci i moralo je da se zacne!user posted image user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.2.2011 1:14:39   
limunada
 Bogami cim smo odlucili da hocemo bebce,uspelo iz prvog puta user posted image uslo izaslo i eto nama mucnine...user posted image user posted image i to na moru pravili svaki dan user posted image Eh da mi je sad na more 

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.2.2011 1:35:50   
Brana
user posted image user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.2.2011 1:47:21   
mati
Par meseci pre nego da zatrudnim sam bila na nekoj obuci za posao u drugom gradu... MM(tadasnjeg momka) sam vidjala samo vikendom i on je to veoma tesko podnosio. Kada se obuka zavrsila, otisli smo kod mene u vikendicu. Avgust mesec, bazen, mi zagoreli... Nigde nikoga oko nas, samo mm i ja, nedelju dana i... Mislim da je dovoljnouser posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.2.2011 1:54:19   
milia
Jos sam bila na poslovnoj obuci i putovala kad smo resili da hocemo bebu, mislili smo - trebace nekoliko meseci, taman da sve zapoceto privedem kraju na poslu... Nisam ni imala ugovor i s obzirom da sam i to ocekivala, mislila sam da ce sve da se pogodi za nekoliko meseci. Ne lezi vraze, uspelo iz prve, a ja sam radila do devetog meseca user posted image .
Sada, posle dve i po godine, ja bih opet, videcemo kako ce ici. Cini mi se da bih i volela da malo mozemo da se opustimo i da ne pazimo neki mesec  duze user posted image , ali ne predugo.
Javljam!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kako ste ostale trudne?
7.2.2011 10:55:58   
SareniVrabac
sest meseci pre nego sto sam zatrudnela imalo smo incident (pukao durex) i onako u sred noci otrcimo u apoteku po postinor... tih20ak dana dok nisam dobila su nam bili najduzi... cak smo posle par dana shvatili da bi bilo bolje da nisam popila tabletu i da bi bilo lepo imati bebca... taj dan kad sam dobila i jedno i drugo smo bili jako tuzni, potajno smo se nadali da cu biti trudna.... sest meseci posle toga malo pripiti i sex pomirenja i odlucimo da pravimo bebu i iz prvog puta uspemo.... nas aleksa stize za par dana 

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kako ste ostale trudne?
21.2.2011 9:11:33   
Ana007
Nama se omaklo....user posted image Ali mi je sada drago što se desilo user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kako ste ostale trudne?
24.2.2011 20:16:27   
viking
Marinče, jel ovo još uvek važi? user posted image

IZVORNA PORUKA: marince

Evo da odam tajnu,ja planiram da ne pravim pauzu,nego na jesen opet da poradimo na 2. bebi.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:15:58   
Anoniman
Matematicki precizno isplanirano user posted image sacekali smo da se odredjene stvari srede (finansije, posao, bracni staz, odnosno, da se lepo i koliko toliko dobro upoznamo i naviknemo jedno na drugo,iako smo dugo u vezi).

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:37:44   
Anoniman
E mene zanima kako se nekom "desi" trudnoća??? MIslim, meni se sex dešavao 12 godina pre nego što sam odlučila da pravim bebu, ali mi se nije desila trudnoća, a bilo je i nezaštićenih odnosa.... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:40:53   
Anoniman
Samo Bog zna user posted image
U decembru su nam rekli da ne mozemo imati dece prirodnim zacecem vec samo VTO a ja sam januara ostala trudna. Iskreno janura nismo ljudski ni imali odnose user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:42:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: n i n a

E mene zanima kako se nekom "desi" trudnoća??? MIslim, meni se sex dešavao 12 godina pre nego što sam odlučila da pravim bebu, ali mi se nije desila trudnoća, a bilo je i nezaštićenih odnosa.... 

Ni meni se nije desilo,a nije mi ni jasno kako se to desava? Mom rodjenom bratu se to "desilo" dva puta. Pa valjda znamo kako se prave decauser posted image
Mada, koleginica se kune da se njima stvarno desila trudnoca zbog zaostalih plivaca izmedju dva odnosa. Ipak, i tada se nije "desila" tridnoca, po mom misljenju, jer znamo da postoji ta mogucnost.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:44:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Samo Bog zna user posted image
U decembru su nam rekli da ne mozemo imati dece prirodnim zacecem vec samo VTO a ja sam januara ostala trudna. Iskreno janura nismo ljudski ni imali odnose user posted image

Ali i kad jeste, imali ste ih propisno,odnosno, uz sve elemente istog, zar ne?user posted image
Kad mi neko kaze "pa eto, desilo nam se", umesto da kaze "nismo pazili"....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kako ste ostale trudne?
18.7.2011 10:44:45   
vision
16 meseci nakon spontanog, nakon mukotrpnog rada na istom.
inace, meseca kad sam zatrudnela, imala sam svega 3 odnosa i to nesto dan, dva pre nego sto sam trebala da dobijem, jer sam se tog meseca lecila od bakterija i nisam mogla da imam odnose. i bila sam ubedjena da nisam trudna, kad ono medjutim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here