|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
14.7.2011 10:20:22   
jance
PE e bas na to sam mislila kad sam razmisljala o dugim haljinama.. a i ima ih u Merkatoru kod nas, taman lepo klimatizovano user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Moda za trudnice
15.7.2011 8:40:50   
jance
da se pofalim, nisam ni kupovala haljinu na kraju.. kupila mi seka na selu jednu onako dugacku za 1800din user posted image
sad mi ostaje samo da kupim neke trenerke za put i sve sam uradila...
inace, odustala sam od kupaceg, ne vidim potrebu sada kad bolje razmislim user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Moda za trudnice
15.7.2011 13:09:44   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ja volim indian shop i bas mi je tamo mama kupila skoro jednu prelepu dugacku haljinu sa nekim ludim sarama i vezuje se oko vrata. A jako su pristupacne cene. oko 1.500 din!


ja sam skoro kupila lepu tuniku i imali su divnee haljineee!

devojke da li ste cule i vi da ne smeju brusevi sa zicom? ja njih koristim..a kazu da nisu dobri u trudnoci..bugati ima lepe i povoljne bez zice..

javnite gde uzimate trenerke, tri cetvrt, duge...a da su udobne..


< Poruku je uredio smeskicTB -- 15.7.2011 13:10:46 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Moda za trudnice
11.8.2011 17:36:50   
Inica
Imas extra udobne trenerke u djak sportu, ja sam nashla jeDnu sa pojasom, ne steze, a kad mi stoMak poraste mogu taj pojas i da podiGNem. Bruseve koristim sa zhicama, naravno- treba da bude udoban. .

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Moda za trudnice
12.8.2011 6:40:41   
smeskicTB
Iniceeee, hvala na info!user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Moda za trudnice
22.8.2011 8:38:23   
smeskicTB
iscitala sam celu temu i vidim gde su vam bili izvori za snabdevanje, kako ste se snalazile drage moje..
prosnjurala sam kroz svoj orman, bice tu da se odabere ..
prvo sto bi volela da nadjem su pantalone koje su sa uskim nogavicama, a trudnicke..meni su noge i ruke tanke..i verujem da ce tako i ostati..
javnite ako ste skoro nesto videle..user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Moda za trudnice
22.8.2011 8:56:26   
Inica
Blago tebi, ja cim krenem da se gojim ide i u ruke i u noge.. Bljaaaaaak.... Ti ces biti jedna od trudnica samo sa somakom..user posted image
Imam jedne trudnicke farmerke, iz prosle trudnoce, i sto se tice toga, ne planiram vise da kupujem.. Samo trenerke.. I gore ako zatreba po nesto.. Meni je vise problem sad za leto, jer od zime vucem koji kg, plus sad sam neka 2 dobila,pa ne mogu da stanem u moje XS i S stvarcice.. Tj stanem ja u S, ali prizor mi se ne svidja user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Moda za trudnice
22.8.2011 9:59:05   
Anoniman
Smeskic, ne znam da li u bg ima prodavnica Prenatala, ali oni imaju odlican izbor farmerki razlicitih krojeva i svasta nesto. ja sam tamo kupila par stvarcica. jedino mi se njihovi brusevi ne svidjaju, svi su sinteticki, barem sto sam ja videla.

(odgovor članu Inica)
  Direktna veza do poruke: 533
   RE: Moda za trudnice
22.8.2011 10:30:40   
vonavoj
ima robe prenatala u trznom centru Usce,tamo je u stvari decija odeca,ali postoji poseban deo gde je odeca za trudnice i mame! preko puta encimencija!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Moda za trudnice
22.8.2011 10:35:11   
smeskicTB
Inice, videcemo, videcemo..ja bih pre rekla trudnica sa stomakom i guzomuser posted image

svakako mislim da cu da izguram sa svojim stvarima do novembra..

kseno, von, planiram da odem do njih..da vidim sta imaju i kakve su cene..
cula sam da benetton ima lepe modele..ja volim ps inace, pa bih videla kod njih..
ova dva para koja ce mi snaja dati su farmerke strava, samo ravne nogavice, sa dzepovima sa strane..slicne su i crne somotske..da vidim ove drugaricine..pa cu sklopiti ..

sve nesto imam utisak da se do 6, 7meseca nekako "skrpi", uklopi..a posleee...
cula sam da stomak blizanackih mama bude velikiiiiiiiiiiiiiiii..pa se mislim da tda nece pomagati nikakve farmerke, trenerke..vec neko deblje haljinceuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Moda za trudnice
27.8.2011 11:12:17   
maslackic
Devojke ,znate li gde ima da se kupe obicene majice kratkih rukava ali dugacke...
Ja sam visoka,a sad zbog stomaka ne mogu vise one obicne majice da nosim jer mi viri stomak,a ne volim one secene ispod grudi,smeta mi kad mi landara,pa bih kupila neke tako obicne majice,rastegljive,uske a dugacke..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Moda za trudnice
27.8.2011 15:52:48   
smeskicTB
maslackic, ja sam danas u benettonu uzela duzu, sa dugim rukavima sivu majcu..imaju raznih boja..i sa kratkim rukavima.
najoobicnije, one njihove sto pise benetton samo..
mama mi je uzela jednu u oviesse-u, sa dugmicicima do ispod grudi..bas lepa, tanka, dug rukav.
moji putuju u grcku pa ce mi tako nesto uzeti ako nadju..jos je jeftinije..
skontah vec sada da ce mi biti uskoro moje do struka kratke, a ove prakticne..i za ispo dzempera.

sada je snizenje u benettonu...i ja platih moju 1200din.

inace kupih prve trudnicke pantalone. crne, sa ravnim nogavicama, lep onaj pojas..kao od kepera, imaju i elastina u sebi..
nadjoh ih u p.s.-u. nisu imali farmerke.
nadjoh i slatke haljinice za vencanje.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Moda za trudnice
27.8.2011 16:20:31   
zivka
Devojke u BN Bossu na Galenici je bilo super obicnih majcica na bretele i sa rukavima i tunikice a i trudnickih farmerki i pantalone a cifre su izuzetno pristojne. Radnja je ona dok se udje levo.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Moda za trudnice
28.8.2011 12:35:02   
smeskicTB
zivka, hvalaaaa!
ako nadjem vremena kada mm bude na odmoru..on puno radi, puno i obaveza oko papira za kucu, zimnice..
ali cu imati na umu...user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Moda za trudnice
28.8.2011 13:39:52   
zivka
Smeskic- ako ti nesto znaci , rade i nedeljom-cinimi se do 17 -18h nisam sigurna tacno

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Moda za trudnice
28.8.2011 15:56:18   
smeskicTB
zivkam evo mm i danas radiuser posted image
ali znaci mi..kada bude na odmoru..madaa, mozda sa drugaricom ugrabim..
kakve su majce, trenerke-da li imaju onaj trudnicki pojas, farmerke..koje cene...? jesi li ti sebi uzimala?

da li ste vidjale trudnicke haljine, deblje, zimske..mozda od somota..mada i trikotaza moze uci u obzir?


< Poruku je uredio smeskicTB -- 28.8.2011 15:57:57 >

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Moda za trudnice
28.8.2011 22:54:43   
zivka
Farmerke su bili 2600 otprilike...pa leto je pa nije bilo zimskih stvari...Samo su bile trunicke pantalone(3vrste) i farmeke i ostali delovi garderobe-tunikice, haljinica, majcice(zapravo duze!)  ...-...sa pojasom...A videla sam ( i uzela) u New Yorkeru majcice pamucne da mogu da mi prekriju lepo i stomak i ledja...
Pozdrav

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Moda za trudnice
29.8.2011 7:49:48   
smeskicTB
zivka, punoo hvala! zaista lepa ponuda! sigurno cu otici! kada jos dobiju zimske stvari...
podsetila si me i na new yorkeruser posted image kod njih uvek mogu da nesto pronadjem..a mozda i helanke..;)

user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Moda za trudnice
29.8.2011 7:59:30   
zivka
Ja sam u New Yorkeru uzela 3/4 pamucne helanke sa ranflom oko struka- uzela sam tri bojeuser posted image odlicne su  , cena oko 1200 din

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Moda za trudnice
29.8.2011 17:34:49   
smeskicTB
zivka, sigurno ce biti i ovih duzih!user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Moda za trudnice
30.8.2011 8:00:44   
zivka
Nadam se jer ce mi trebati user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Moda za trudnice
31.8.2011 11:10:23   
Anoniman
ne znam da li ste vicne crafting-u, ali znam koliko je sada sve skupo (i tesko, bar u ns, naci odecu/obucu/ves koji ne kosta bubreg i pravljen je za trudnice koje se ugoje u proseku) pa sam sakupila za vas neke sajtove sa sivenjem. ako neko zna da sije ili ima dobru krojacicu - vredi svake pare.

prva stvar je kosulja - ne mogu da nadjem sajt, ali posto sam je sama pravila probacu da opisem.
1) na najlonu/buvljaku nadjete musku kosulju, naravno vecu - i pazite na rastuci stomak! dok sam se ja namislila istu da prepravim-operem-obucem postala mi je knap.
2) skinete kragnu, i to onaj poslednji deo sto se savija, da vam ostane samo okovratnik sa prvim dugmetom.
3) na masini za sivenje ili rucno (ako imate zivaca) usijete "zabice" - to je onaj naborani deo sto je sada moderan - koji ide odmah ispod grudi, sa leve i desne strane od dugmadi.
4) skratitte rukave, duzinu kosulje i ako mate cudna ledja kao ja, nasijete zabice i na ledjima.
5) ide lako i brzo, ako je potrebno slikacu svoju kod kuce pa da vam bude jasnije

evo i ostalo - mislim da cete se same pronaci kome sta treba

http://imakestuff4fun.blogspot.com/2011/06/maternity-refashion-from-happy-together.html

http://sewing.craftgossip.com/?s=Maternity

http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=382743.0

http://musingsofaservantprincess.blogspot.com/2010/10/whole-lot-of-maternity.html

http://thinkliz.com/free-sewing-patterns/

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 547
   RE: Moda za trudnice
31.8.2011 11:16:07   
Ana RR
BlackBetty, pogledaj temu Kako se napravi lep link KLIK.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Moda za trudnice
31.8.2011 11:28:55   
Anoniman
vid'la.
hvala

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 549
   RE: Moda za trudnice
1.9.2011 8:50:50   
bea83
IZVORNA PORUKA: zivka

Devojke u BN Bossu na Galenici je bilo super obicnih majcica na bretele i sa rukavima i tunikice a i trudnickih farmerki i pantalone a cifre su izuzetno pristojne. Radnja je ona dok se udje levo.


Bila sam i ja u Peacocks-u (to je ta radnja) i kupila moje prve zvanične trudničke stvariuser posted image Farmerke obične, tamne, sa ubačenim lastišem sa strane 1590 din, pantalonice malo tanje, jesenje, sa dzepovima sa strane i lastišem ubačenim gore (onaj pravi trudnički pojas) 890 din, i tunikica crna, pamučna, tri četvrt rukavi,lep izrez, dugačka do pola butina 590 din. Baš sam zadovoljna, kupila sam pantalone br. 36 koje su mi sasvim ok, ima mesta da se šire u stomaku, ali pošto su jesenje nisam htela da uzimam veće jer ću ih realno nositi još dva meseca, a farmerke sam uzela broj veće, sad su mi malo veće ali kad ih pokrije tunika su ok, a za kasnije će valjda biti ok. U svakom slučaju cene su zaista povoljne, tako da sam odlučila da izgledam lepo a ne vrećasto bar nekoliko meseci, pa ću posle kupovati nešto većeuser posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here