|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
27.7.2011 14:56:52   
MarijaBg
Bubi, pusti patronaznu, moja je bila neka totalna ludaca, dosla mi je samo 2 puta, nijednom mi nije okupala bebu user posted image Najsigurnije ti je da zoves Halo bebu user posted image
A ti se napravi luda pa je odvedi sama. Ja bih tako.
I nije mi jasno kako posle 6 nedelja, a sta je sa vakcinom koja se prima sa mesec dana?

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
27.7.2011 14:57:35   
MarijaBg
Odosmo off totalno, pisi ako te jos nesto zanima u razgovore mama user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
27.7.2011 15:01:20   
bubulence
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

I nije mi jasno kako posle 6 nedelja, a sta je sa vakcinom koja se prima sa mesec dana?



idemo mi na vakcinu ali nista drugo ne rade tada... koliko znam halo beba je samo za bg...
a nama patronazna dolazi prve nedelje svaki dan a onda svaki drugi dok misli da ima potrebe... kod Emice dolazi jos sutra...
necemo vise offuser posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
27.7.2011 15:26:42   
nela79
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Nela, sta ce joj sad gaza i flaster user posted image
Sad treba da se susi, samo ocistis jodom i pustis da se susi prirodno. I nemoj pelenu preko pupka.

Cisto jedna gazica preko da ne upadaju cestice iz odjece. mala zastita dok skroz ne zaraste.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
1.8.2011 11:08:47   
Crvenkapa85
Mihajlu je otpao pupak 17-ti dan,a Maji 6-ti dan,Mihajla danas vodim u bolnicu posto mi je doktorica rekla da ga ne vodim u dispanzer jer nemaju pojma i maltretiraju bebe...a lapis bi mu samo jos napravio gore...pupak je ok samo prave dramu oko niocega...zarastao...vide cemo sta ce reci u polnici,mislim sto ljudi sto cudi,opet svako svoju politiku vodi...da covek poludi...evo sad ce mesec dana kako me cimaju za pupak koji je ok

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
11.8.2011 12:53:35   
bubulence
mi smo danas bili na vakcini i pregledu i dobili smo uput za deciju hirurgiju zbog pupcica... nesto se pojavljuje unutra, onako braon-crno, kao da je prljav a stavljam joj jod svako vece i cistim... jeli imao neko ovakav problem?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
11.8.2011 15:14:35   
Crvenkapa85
nama kada je otpao pupak hteli su u dispanzeru da mu rade lapisiranje.....al sam ga ja zbog toga odvela u bolnicu...gde su rekli da je pupak savrseno dobar i da za tim istim nema potrebe....i sad na kontroli u dispanzeru su gledali i sve je ok
kad mu je otpao pupak cistila sam hidrogenom do kontrole i sad vise ne....i kad se kupa samo pelenicom obrisem kao sto i sebi,znaci nista ne cackam....a jel rekla tacno bubi kako se zove to crno sto je videla???

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
11.8.2011 20:21:04   
Anoniman
nama je danas otpao pupak, 8 dana od rodjenja. sutra nam ujutru dolazi patronazna, pa cu je terati da pogleda da li je dobro.

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
11.8.2011 21:40:34   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

.a jel rekla tacno bubi kako se zove to crno sto je videla???



ne, nije ni ona sigurna sta je... kaze moguce da nisam dobro cistila a moguce da je nesto ostalo posto je pupak dugo stajao...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
11.8.2011 21:53:00   
New Mom

IZVORNA PORUKA: bubulence

mi smo danas bili na vakcini i pregledu i dobili smo uput za deciju hirurgiju zbog pupcica... nesto se pojavljuje unutra, onako braon-crno, kao da je prljav a stavljam joj jod svako vece i cistim... jeli imao neko ovakav problem?

Da, mi. Stvara se granulom verovatno, jer pupak, tj. rana još uvek vlaži. Ništa strašno, to se odstrani lapisom, traje koji sek. i posle 2-3 dana ćete ponovo na kontrolu u Dečiju.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
12.8.2011 16:17:00   
Ana RR
Nama je pupak otpao 8.dan user posted image patronažna nam je rekla da još par dana stavljamo hidrogen 3% i jod i preko gazicu, a kada hidrogen prestane da peni kad se sipa onda je sve ok i možemo da prestanemo da stavljamo. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.8.2011 20:57:07   
Ana RR
Hidrogen više ne peni kada sipam u pupak ali mene još uvek nešto strah da ga kvasim user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.8.2011 21:50:24   
jovicaa
i mi smo se plasili, samo opusteno ako sve izgleda ok, opusteno ga kupajte, mozes eventualno da mu isperes hidrogenom nakon kupanja. a kada prestanes sa hidrogenom onda samo kada bebu obrises coskom peskira pokupi vodicu iz pupka i to je to!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
19.8.2011 21:50:37   
jovicaa
kako sikenje?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
21.8.2011 17:00:22   
Misica 3
Nama je pupak otpao 5. dan i nismo imali nikakvih problema prilikom kupanja.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
21.8.2011 23:56:04   
Joj@
Posto je moj sin poznat po kasnjenju (porodila sam se 42+4) tako je i za pupak bilo. Otpao je trece bedelje, tj 18. dan i to bas u institutu za majku i dete, nakon sto smo se zesce iscimali da ga dovucemo do tamo, a vic je u tome sto je otpao sam od sebe...kako mu je zena skinula pelene da vidi pupak-pupak otpade...al dobro...bitno da je sve okuser posted image

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
4.9.2011 17:20:34   
Ptičica
Mom Vuku još nije otpao pupak. To mu dođe 27-mi dan. user posted image
Patronažna nam uredno dolazi, obrađuje pupak i kaže da je bilo slučajeva da gaje pupak i više od mesec dana! Doktorka mi je rekla da ne brinem i da je važno da je pupak suv.
U porodilištu su ga šire podevezali, a i sam pupčanik je debeo, jer je on velika beba.
Šta vi mislite, drugari?

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
4.9.2011 17:35:49   
Olga75
nama je pupak stajao od 14-tog 10-og do 17 - 11 -og
vise od mesec dana
tako da mogu reci : desava se


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
4.9.2011 17:36:25   
cockic
otpao nam je 7-10 dana bilo je pre 16 meseci user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
4.9.2011 17:37:49   
JMPM
S je pupcic otpao 28-i dan user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
12.9.2011 10:05:21   
Didy
Otpao nam u subotu, to je bio 8. dan. Sad stavljamo samo jod po jedenu kap ujutro i uveče. Patronažna ga još nije videla, jer ne dolazi vikendom, danas posle podne treba da dođe, pa ćemo videti da li je sve ok. Meni deluje da jeste, ali su ga baš ružno uvezali.user posted image Sztefanov je baš lep, a njen mi nekako sav kriv. Baš mi je žao!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
12.9.2011 10:17:23   
Ana RR
I nama je 8. dan otpao, isto bez patronažne. Posle nam je rekla da još 10ak dana stavljamo hidrogen od 3% i jod, a kad hidrogen prestane da peni onda da prestanemo i normalno da se ponašamo.
Didy, i Marku je u početku delovao nekako mnogo ispupčen (mada je patronažna rekla kako je lep pupak) i posle mu se uvukao i sad baš lepo izgleda. Sačekaj, srediće se.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
12.9.2011 10:59:35   
Didy
IZVORNA PORUKA: Ana RR
Didy, i Marku je u početku delovao nekako mnogo ispupčen (mada je patronažna rekla kako je lep pupak) i posle mu se uvukao i sad baš lepo izgleda. Sačekaj, srediće se.



Nadam se. Sad je baš user posted image .

< Poruku je uredio Didy -- 12.9.2011 11:00:12 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
14.9.2011 11:36:59   
Malecka074
Pozdrav od novopecene mame! user posted image
Nama je pupčić otpao sesti dan. A od prekjuce nam je i jamica potpuno cista. user posted image



_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kada je vašoj bebi otpao pupak?
22.10.2011 14:41:16   
ikacc
zene, nama je danas 7 dan, jos nije otpao pupcic, ali sam sinoc primjetila kao malo krvi na gazici, neznam od cega je i da li je opasno ,zna li neka nesto o tome?

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here