|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
25.10.2011 7:25:01   
nina26
Koliko dugo ih ti koristiš,kakvi su ti utisci?


Pa ja ti sa macinom , nisam bila nesto disciplinovana. U pocetku jer nisam znala kad mi je O, posle kad sam znala sam bila na nekim drugim preparatima, pa sam batalila cajeve. Sad sam opet pocela da pijem, pa videcemo.

U sustini, cajevi pomazu zenama koje nemaju neke vece probleme. Ko ima iole mali balans sa hormonima, ili sta vec, cajevi pogotovu virak moze srediti samo ciklus i to je to. Ali sa njima treba biti uporan, jer nikad se ne zna..neko zatrudni posle mesec dana, a neko ni posle godinu, ali u svakom slucaju treba probati, ako nista, sredice vam se ciklus.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Macina trava
25.10.2011 9:40:15   
Anoniman
@Mimy1987 dobro dosla user posted image user posted image
sto se tice ovog caja nemoze ti skoditi, samo user posted image
pridruzi se i drugim temama..npr. vrkutauser posted image

< Poruku je uredio lolaPG -- 25.10.2011 9:41:42 >

(odgovor članu Mimy1987)
  Direktna veza do poruke: 752
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:10:11   
MakiJ
Drage ja sam sad procitala da je za lecenje steriliteta dobro mesati macinu travu i zdravac, jer to moze?
Ali kazu da treba paziti da se nepretera

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:13:35   
^iva^
nemoj da ih mesas ja sam pila i jedno i drugo i virak jedna solja virka jedna zdravca i 3 mace user posted image bolje ih pij posebno

_____________________________

iva

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:15:40   
Anoniman
ja sam koristila ovaj mesec macinu travu ne znam jel slucajno ili namjesno ali ima neka tajna vez koliko smo dogu pokusavali i sad bas je potrefilouser posted image

(odgovor članu ^iva^)
  Direktna veza do poruke: 755
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:16:53   
MakiJ
Htela zdravac sad da kupim ali nisam bila sigurna za sta je, a Macinu travu nisam pila vec dosta dugo. Mozda jedan dan virak, drugi macina pa zdravac
Ima da mi zabe krekecu u stomakuuser posted image

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:19:12   
^iva^
ako pocnes da pijes ima da pliovaju bebe a ne zabe user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:21:39   
MakiJ
Dosta mi jedna zapocetakuser posted image
Jedan astrolog mi je juce rekao da cu prvo dobiti posao kojim necu biti odusevljena pa onda user posted image
Pa nije me odusevio basuser posted image

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:26:38   
Anoniman
ja sam ovo nasla na netu..pila sam vise od dva mjeseca po litar dnevno. ciklus nisam tada uspela normalizovati..ma bas nista nisam uspela sa njim osim sto mi je koza k`o sunceuser posted image
bar nesto korisno evo mjesavine..ovo je sa herbateka sajta
CAJNA MJESAVINA ZA ZENE KOJE
ZELE DA OSTANU TRUDNE

1. OCAJNICA(MARRUBIUM VULGARE) 200gr
2. HAJDUCICA(ACHILEAMILLEFOLIUM) 100gr
3. VIRAK (ALCHEMIJA VULGARIS) 100gr
4. BOKVICA (PLANTAGO MINOR) 50gr
5. ZDRAVAC(GERANIJUM MACRORHIZOMUM) 50gr
( Geranijum robertanijum)


Biljke pomesajte, pa 5 supenih kasika prelijte 1 litrom kljucale vode.
Poklopite I neka stoji 1 sat. Piti tokom dana u malim gutljajevima.
Kad se zatrudni ovaj caj se zamjeni sa mjesavinom jednakih listova maline I maticnjaka(5 supenih kasika na 1 litar kljucale vode,I da odstoji pola sata.
ke!!!

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 759
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:39:31   
MakiJ
Pa kad nije pomogaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Macina trava
25.10.2011 12:53:25   
Anoniman
na njihovom sajtu ga hvale one koje su ga koristileuser posted image
ja nisam pametna..u februaru ove god.upoznala sam majku jednog naseg poznatog pjevaca i rekla mi da nije 14 god.mogla user posted image
pila macinu travu( sto je i meni donela) i ostala user posted image ..izgubila je user posted image bila i samo jednu god.imala..!!
ne moze se nacuditi kako ja nemogu ostati user posted image
znaci nekome pomaze
mozda sto ja imam IR nije uspelo? user posted image

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 761
   RE: Macina trava
25.10.2011 13:12:16   
MakiJ
Puno je mesavine caja, nije ti bilo muka?
Pa mozda probam, ali kad si imalauser posted image nisi pila?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Macina trava
25.10.2011 13:27:36   
Anoniman
user posted image sam imala u januaru pa sledecu tek u junu?? a cajeve pila od polovine februara do kraja aprila skoro!!
tako da sam i jace od dva mjeseca pilauser posted image
nije mi bio tezak caj..navikla sam na njih..jer skoro svaki dan popijem po jednu soljicu bar..zeleni,vocni,sladic,zalfiju..
a 10-ak dana prije no sto sam u junu dobila pila sam svaki dan po soljicu nevena i u njega kapi koprive sipala i dobilauser posted image
posle mi je ciklus stigao na 30 dana. ja imam bas problema sa ciklusomuser posted image i pcos..

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 763
   RE: Macina trava
25.10.2011 13:50:57   
MakiJ
Probacu posle ciklusa pa valjda urodi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Macina trava
25.10.2011 14:38:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 765
   RE: Macina trava
25.10.2011 14:40:07   
MakiJ
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Macina trava
25.10.2011 15:45:22   
Mimy1987
E pa onda cim mi sad prodje user posted image  pocecu opet da pijem ocajnicu pa posle kad nju prestanem piti nastavljam sa tom vrkutom ali cu da izbacim i to malo kafe sto pijem i te cigare sto volim da zapalim u drustvu,( nista gore nema) , pa mozda upali user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Macina trava
25.10.2011 15:50:51   
MakiJ
Ja cu tu smesu da napravimuser posted image

(odgovor članu Mimy1987)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Macina trava
28.10.2011 16:25:06   
meyo
sad sam slucajno procitala na jednom forumu da mt. piju za rast i pucanje folikula ?? tj. pomaze O. jel ima neko iskustva na tom polju??

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Macina trava
2.11.2011 11:42:33   
flower1
ja sam kupila ocajnicu ali mi ispod pise marrubium herba ne vulgare,jesam li pogresmu kupila user posted image pomagajte zelimuser posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Macina trava
2.11.2011 12:36:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: flower1

ja sam kupila ocajnicu ali mi ispod pise marrubium herba ne vulgare,jesam li pogresmu kupila user posted image pomagajte zelimuser posted image

flower očajnica je narodni naziv, m.herba je apotekaski, a m.vulgare latinski. Znači to je ista biljka! Samo napred, kupila si pravu! Navijam da se obraduješ uskoro!

(odgovor članu flower1)
  Direktna veza do poruke: 771
   RE: Macina trava
21.11.2011 13:46:09   
Mimy1987
Ja sam ovaj mesec dobila 27 dan a inace dobijam na 35 dana i prosli mesec sam pila ocajnicu tako da je verovatno to do nje. Jedino sto mislim da smeta su cigare zbog kojih verovatno caj ne deluje na zacece.Zanima me da li ste pile ocajnicu posle jela ili na prazan stomak??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Macina trava
6.12.2011 7:44:48   
saira
Draga Makij

Ja evo več od 11.11 pijem svaki dan po litru macine trave.
Sestra moja je čula od jedne žene da nije mogla zanjet 4 godine i neko joj rekao,
pij macinu travu 40 dana bez prestanka svaki dan po litru:
i to zaliješ jednu supenu kašiku macine trave sa 1 litrom vode ključave i to nek odstoji
15 min i tako pit,ja sam ipak prestala pit kad sam imala menzes bilo me strah da neću dobit odljev samo sam primjetila da mi je se menzes produžio sa 5 na 7 dana a to mi nikad do tad nije bilo i baš je bio intenzivan a i kasnilo mi je 3 dana.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Macina trava
6.12.2011 7:51:53   
saira
Ne znam draga Lola ja fala Bogu nemam problema sa ciklusam meni je tačna u dan a evo čitala sam da Virak reguliše ciklus pa probaj mozda ti i pomogne .
Ja evo pijem macinu travu i nekako mi ciklus sad duži i intenzivnije,
ne znam da li je to od caja al eto probaj .
Probaj pit i folnu kiselinu ona je isto dobra ako se zeli zanjeti da pripremi organizam za plod i da ga učvrsti a to je neka vrsta vitamina b .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Macina trava
6.12.2011 7:55:05   
saira
Draga Mimy mozeš li mi reći razliku čaja očajnice i macine trave jel to isti čaj samo drugi naziv ja pijem macinu travu a imam u kući i očajnicu samo sto je ukus očajniceuser posted image a macina trava je fina pitka.

(odgovor članu Mimy1987)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here