|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
2.10.2013 15:02:09   
isidora88
ja sam mateji davala oslic, kupim filete i mm ih spremi jer ja ribu ne pipam, on bas obozava ribu, bas bih mogla ovih dana da kupim.
inace je jeo kod mog tate jos ribe ali nemam pojma koje, oslic je super jer nema kostiju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
2.10.2013 15:19:12   
Olga75
pa ja i dan danas dajem kod kuce : oslica , skusu , smudja i soma
a kad smo na moru jede svasta sto i ne znam kako se zove user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
9.11.2013 14:13:56   
vikiveki
Ja sa mojih troje dece mučim muku ali kod svakog je problem drugačijiuser posted image Najstarija devojčica baš voli da jede i nije veliki probirač i zato posle svakog sistematskog dobija papirić za dijetu,nema ona mnogo kg. viška 3 ili 4 kg,ali joj dr. da taj papir i onda ona padne u depresiju da je debela.
Sa srednjim sinom imam problem jer on skoro ništa neće da jede tu pre svega mislim na kuvanu hranu:grašak,buraniju,pasulj,razne čorbice,punjenu papriku....jedino hoće da jede razne sendviče i grickalice a ja to maksimalno izbegavam da mu dajem jer po mom mišljenju to nije uopšte dobro za decu,on ima 6 god. A da , na slatkišima bi mogao živeti,moram da krijem po kući jer kad uzme nešto slatko onda od ručka nema ništauser posted image
I na kraju najmlađi sin....e on voli sve da jede, samo ništa neće da jede sa hlebomuser posted image uzme pije samo jogurt,onda jede samo čajnu kobasicu...pa posle otvori frižider i uzme sam kečap i donese mi da ga otvorim i da mu sipam u kašiku...nekad se desi da hoće da jede samo hlebuser posted image
Tako je to kod mene...tri deteta, tri različita svetauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
9.11.2013 15:16:14   
Olga75
eto moja zver skoro uopste ne jede hleb
znaci sve moze bez hleba
e sad , koliko je to pametno ili nije ali ona obozava majonez a to nema kasikom i onda kad jede majonez pojede i hleb , znaci pravim joj zalogajcice : na komadic hleba mrvu majoneza i to je manje - vise sav hleb sto pojede
a to jede recimo jednom nedeljno
sad , ja joj nikad nisam ni davala da nesto glodje koricu i tako to jer ja hleb obozavam i mogla bih da zivim na njemu a debela sam pa sam tu neki moju frustraciju izgleda "prenela "
ali jede zitarice ponekad i pirinac i tu i tamo perec user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
9.11.2013 16:41:07   
Ana RR
Ja Marku ne dajem hleb uz ručak, jedino možda uz neke sarmice. Ali on OBOŽAVA hleb i živeo bi na njemu. Moram da ga krijem pre ručka jer ako vidi onda samo to traži. Suv hleb mu dođe kao slatkiš posle ručka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
9.11.2013 17:05:23   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja Marku ne dajem hleb uz ručak, jedino možda uz neke sarmice. Ali on OBOŽAVA hleb i živeo bi na njemu. Moram da ga krijem pre ručka jer ako vidi onda samo to traži. Suv hleb mu dođe kao slatkiš posle ručka user posted image

user posted image Ti kriješ hleb kao ja slatkišeuser posted image moj srednji bi na slatkišima mogao da živi, a hleb ne bi ni pogledaouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
9.11.2013 19:30:50   
smeško
Nikola je ni tamo, ni ovamo. Ima dana kad nema šanse da zagrize hleb uz obrok, pa onda recimo jednom nedeljno jede hleb kao poslasticu. Mada, to je ražani hleb koji moja mama ispeče za mene.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
14.1.2014 20:29:13   
Tiziana
Moj sin ima 4 god i 4 meseca, 19kg i 115cm,sto je zadivljujuce obzirom koliko malo jede.ima dana kad lepo jede,ali najcesce je pregovor oko svakog zalogaja. npr danas je samo jutros doruckovao i to nista previse,kiflu i solju jogurta,u obdanistu pojeo samo supu,kod kuce takodje samo supu i evo sad cemo videti kako ce proci vecera! svaki dan je sa njim pakako sveki obrok.on ga gnjavi i davi i na kraju posle 2h pojede,ali to je pakao.
sad sam uvela sistem da cu ga pustiti 2-3 dana da tera apsolutno po svom dok ga ne zaboli stomak od gladi.nemam vise snage da vice hajde uzmi gric,hajde uzmi zalogaj,jedi,jedi...aaaaa
a cerka kako otvori oci kaze mama hocu da jurckam! kao da ih nisam oboje ja rodila!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
14.1.2014 20:55:34   
Moiraina
Moje dete ima razne faze. Od toga da jede kao provaljen, do toga da hoće samo puding ili barnija ili tako neku glupost umesto ručka ili večere. I pošto naravno to ne dobije, sledi vriska, ali ja ne popuštam. I i dalje ima svoje fazone. Evo, do skoro je obožavao grašak (ja ga spremam sa mesom, pa bude baš obrok, ne prilog). I jednog dana odlazim po njega u vrtić, a ono servirka komentariše kako ni jedno dete nije pojelo bukvalno ni kašiku. Gledam šta odvozi na kolicima - grašak. Posle toga sam ga kuvala još par puta, jooooj to je bilo kao da mu kožu derem, neće pa neće. Ubeđena sam da se istripovao user posted image da ne voli jer njegovi drugari nisu hteli da jedu, pa sad kao ni on ne voli. Ok, ne mora to da jede, više ne insistiram.
Sad ima fazon da kada mu se nešto baš sviđa, pojede bez ijedne reči. Kada je nešto onako, onda broji tačno 10 zalogaja i kad završi kaže Pojeo sam 10, ne moram više. user posted image Kad mu se nešto ne sviđa, jede do 5 user posted image Joj baš me za****va user posted image Ali i kad ne pojede dovoljno, ne dajem baš ništa do sledećeg obroka. Jedino što uvek hoće je salata, što kiselija to bolja, pa se trudim da je bude uz svaki obrok (kupus je trenutno hit, mogao bi samo to i 'leba).

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 1:13:45   
Azra_
Mi možemo polako u ovu temu, mada, aktivni smo još uvek i u ishrani od 1-2 godine. Moje dete jede sve osim pasulja. Jede neslano, nezaprženo, kuvano na pari. Navika. Kada mu dam nešto slano kada smo negde u gostima, on se mršti i kaže ˝kiselo˝. Pojede čorbicu od karfiola bez trunke soli, bez pavlake i sl. Bljak. Ali dobro, neka dok hoće...

Povrće više voli od voća. Nama je doručak još uvek voćka sa žitaricama jer je to način da izmiksirano pojede i voće u nekoj značajnijoj količini. Mame, šta mislite? da li je ok u njegovom uzrastu da mu to bude doručak? On se ne buni...napreduje normalno... Samo mi deluje da bi možda mogao nešto konkretnije za doručak. On zapravo rano popije mleko i dva-tri sata nakon toga sledii voće sa pahuljama.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 8:54:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suv hleb mu dođe kao slatkiš posle ručka user posted image


Hheh ovo mi je nesto poznato! Ako ga dam uporedo s ruckom onda prvo pojede hleb, zasiti se i manje pojede. Pa mnoge stvari jedu cudno, bez hleba, pa kad su pred kraj ja im dam hleb. Ali tako je i sa salatama.
Hana ako vidi kisele krastavce zdravo rucku... Tara za rendanim kupusom... I onda kako izgleda rucak user posted image

Ajde kad je corbasto, al kad jedu npr za veceru, jedu samu salamu -pileca prsa , kobasicu.. pa posle hleb pa posle mleko ... al eto.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 9:00:16   
madre
isto je i kod nasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 9:15:54   
Klarita
K je teska 20kg i visoka 102-103cm, ali jede sve, "brise", sem mesa, koje mora da bude mleveno, znaci punjene paprike, sarme,musaku, a kad vidi krmenadlu ili parce mesa iz corbe, zgrozi se. Kako god joj dala ona ga ispljuje. Njen jelovnik izgleda odprilike ovako:
dorucak, uzina i rucak u vrticu (gde obicno pojede dupli rucak)
rucak opet kuci,kuvano jelo,izmedju 15h i 16h (grasak joj je omiljeno jelo i to moze da pojede i po pun tanjir, nekad dva)
vecera oko 19h-20h, obicno kifla, mleko i plazma, kroasan neki, proja, pica...ili ne znam ni ja
spavanjac oko 21h, 21i30

izmedju obroka uzme voce, pojede dnevno bar jednu jabuku (njih obozava) nekad pomorandzu, bananu, ali kivi nece ni da prinese ustima

Grickalice i slatkise joj vrlo reeeeeeetko dajem, mada gricke i ne trazi, ali ne daj Boze da vidi cokoladuuser posted image spremna je da ovako udara glavu dok joj ne damo. To se obicno desi kad neko dodje (cim neko nailazi prvo ga u ruke gleda i pita sta joj je kupio) i onda bez pardona pojede celu cokoladu, i to u slascu, da ti prosto milina da je gledas. Ja sizim zbog toga i bezobzira koliko je sita zaista pojede celu, jedino me tesi sto cokolade vise nisu 100gr vec 80-90gruser posted image
Ne pije sokove, vrlo, vrlo retko, i onda joj dam 100% voce, a vodu pije dosta, pa do litre, litar i po dnevno.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 9:38:42   
serpica
Klarita moja starija devojcica je u periodu oko 2 godine vrlo slabo jela,zubici su joj izasli kasno pa smo joj sve pasirali tako i u vrticu,meso nije htela ni da okusi evo i sad sa 9 god ne jede meso ali zato povrce i voce tamani.Kad sam se pozalila dr da slabo jede on me pitao da li jede cokolade rakla sam da i to se trese dok je jede ( imala je tad 2 god) dr kaze to je ok u cokoladi ima dosta hranjivih sastojaka koje joj organizam verovatno trazi i to je samo faza procice. I tako i bi,kasnije nije htela da jede cokoladu a i sad vrlo retko,februara puni 9 god a ima 25kg mrsavica.user posted image ne brini procice i to sa cokoladaom,neka samo pojede nesto pre toga...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 9:48:43   
Peace*
Luka je isto jeo čokolade kao blesav, ali isključivo kinder čokoladice, ni jednu drugu, ali je jeo bar 3-4 na dan.
Ima već nekih godinu dana da ne traži čokoladu uopšte. Jede gumene bombone, tipa 5-6 medvedića dnevno, i to je to, čak ni ne svaki dan.

< Poruku je uredio Peace* -- 15.1.2014 9:49:09 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 9:54:20   
Klarita
Serpice,videla sam ti decicu malocas na slikama, seceri lepi...ali devojana bezobzira na kilazu je preslatka, a i ja sam slabija na mrsavice devojcice, jer sam bila dete iz Etiopije, tako me zvali, koliko sma bila mrsava i visoka i na slikama kad se gledam prvo uocim casice kolenauser posted image
Ne brinem previse, jer ona dobije cokoladu jednom u nedelju dana,dve...ne dajem ja to svaki dan. Bas kad prigusti, navukla se na cokoladne kuglice one smajlce kondivine, pa joj dam kuglicu dve.
Inace, pre jela ni u ludilu, pa taman da mi se baca o zemlju, moze samo jos i batine da dobije zbog ponasanja, mnogo sam ti ja stroga majka user posted image ,a, imam dosta losih primera oko sebe nezdrave ishrane dece i davanja kojeg cega, pa mi to stalno u podsvesti i odzvanja u glavi.
I jos da naglasim, ovde sam se uclanila i pocela da pisem jer i ona nije pila mleko od rodjenja. Pa, kad se razjela, sreci nije bilo kraja, pa sad mleko ne pije od 14 meseci, ali unosi sve ostalo u vecim kolicinama, pa Boze moj ne fali joj nista. U pocetku sam joj mleko davala kroz obrok sa zitaricama, a onda po savetu lekara imunologa odustala i od toga. Zadnjih par meseci ga povremeno potrazi ali sa plazmom, ovako ni u ludilu.

tash, nije me bilo dugo na forumu, kako je Markic porastao i promenio se, puj, puj, puj!!!

< Poruku je uredio Klarita -- 15.1.2014 9:55:36 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 10:06:49   
Tiziana
Ja se s anjim mucim od rodjenja. On je uvek lepo napredova,sto je zacudjujuce,ali prvo nije znao kako da sisa pa nije hteo da sisa pa je na kraju presao na dohranu,a ja sam se besumucno izmuzavala dok oko 4,5m vise nisam mogla ni za jedan cestit obrok da izmuzem.onda kad je krenulo uvodjenje hrane islo ej ok,ali kad je krenuo u jasle nista,ali bukvalno nista tamo nije hteo da jede, pa sam ja nosila one hippove kasice sa vocem i zitaricama da makar nesto u toku dana pojede(posto slane kupovne nikad nije hteo),a kod kuce bi mu davala dorucak.kad dodjemo sa posla ja mu na silu ubacujem u usta rucak koji spremim,on place,ja placem.
Onda je jedno vreme poceo fino da jede i u obdanistu i kod kuce,ali evo sad je opet upao u neku fazu nejela. supe i corbe bi uvek mogao da jede.sve ostalo zavisi od raspolozenja.sad je najnovije da trazi da ga neko hrani, a ako ga odbijemo onda kaze e pa kako hocete,onda cu da mrljavim!grrrrr
A zato mu sestra jede kao velika. Sama sende,jede supu kasikom bez da ista prospe,stavi samo ispred nje dorucak/rucak/veceru,ona sedi uredno i jede. ne jede nikad izmedju obroka,slatkise ne ljubi preterano, pojede pola ona kinder stanglice i ostavi,sokove uopste ne pije,ni prirodne ni kupovne. ubija tursiju,krastavce,maslinke,salate,ma jednostavno hoce sve da proba i do sad se nismo susreli ni sa cim da smo joj ponudili da nije htela!

Sinoc sam poludela,rekla sam mu da cu danas posle posla da ga vodim d aizvadimo krv i idemo kod doktorke da vidimo zasto nece da jede.Toliko se isprepadao da mi je rekao jecajuci mama,sve cu sutra pojesti u obdanistu,izbegavacu papriku,ali cu sve ostalo da pojedem(jer mu je juce izgovor zasto nije pojeo djuvec za rucak bio da je bilo malo paprike unutra!)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
15.1.2014 10:11:49   
Peace*
Klarita, narastao i namazn je. Velika ulizica, a ustvari neposlušaaaan...

Tiziana, moja decu jedu identičnu količinu hrane, čak Marko jede više od Luke. user posted image Prosto su različit tip.
Pre neko veče, Marko je pojeo dve kiflice sa šunkaricom, dve pogačice sa čvarcima i dve kiflice sa džemom, a Luka je pojeo 4 kiflice sa šunkaricom. No, Luka je popio 2dcl jogurta, a Marko svega 60ml mleka. Pa mu to valjda dođe na isto. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
26.1.2014 21:21:04   
madre
sta dajete deci za dorucak i veceru?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
27.1.2014 9:00:30   
Klarita
Madre, obicno joj je dorucak u vrticu, a kad je kuci...burek, pita, proja, przenice, przena jaja (nikako ne jede kuvana, dobija nagon na povracanje), lisnate pogacice, kifle, pica, e sad i vecera sve to samo jos ponekad plazma i mleko (od rodjenja ne voli mleko, ne pije ga odaaavno, a u zadnje vreme cas cas pa potrazi mleko i plazmuuser posted image ) ne volim da joj dajem suhomesnate proizvode, mada vidim da kad ipak dobije neku salamu, ona se trese, to obicno bude jednom u mesec dana, isto toliko i pastetu. Obavezno pije jogurt ili pavlaku uz veceru i dorucak, sem kad jede eurokremuser posted image ili kroasan sa kremom.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.7.2014 7:30:37   
milicicak
Mini buba u poslednje vreme cesto trazi sladoled i ja ga pravim jer kupovni ne sme. Uglavnom je to neka kombinacija cokolade, banane i voca. Pravim ga u silikonskim modlama pa znam da ima 60ml user posted image uglavnom, ona to nesto lizucka (mislim da imitira Pepu) realno pojede jako malo i kaze necu vise. Koliko vasa deca pojedu sladoleda?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.7.2014 8:44:17   
NadaR
M i dalje u nekim fazama . Jedan period jede sve sto pravim , bez izuzetka a onda naredni nece nista .
Ranije sam se nervirala, sad vise ne . Ako nece , ne jurim po kuci sa hranom (ko prije kad mi se plakalo kad nece) vec ga pustim. Kasnije trazi sam .

Sladoled je tek ovo ljeto poceo jesti . Iskljucivo ,cokolada . Ranije uopste nije htio. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
23.7.2014 9:05:06   
tijatija
Moja deca bi mogla sladoled svaki cas da jedu, i ja im pravim kuci raznorazne. Jedu i kupovne ali mi se vise isplati kad smo kuci da im pravim.Inace sto se ti ce hrane, uglavnom jedu sve... ali ima period kad nece neku odredjenu namernicu, ali se ja uopste ne opeterecujem oko toga... Cetvoro ih je ne pravim im posebno ( ko sta voli) nego ono sto je za rucak se jede ako neko nece, nemora, ali kad ogladni uglavnom pojede... e jedino sto svo cetvoro ne vole su sarme ili punjene paprike user posted image ja ih ne silim taj dan uglavnom jedu makarone sa mesom... Ostalim danim isti meni ya svakog user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
24.7.2014 11:56:31   
Olga75
zvercica jede sve i cini mi se da preteruje user posted image
desi se cesto da dva puta ruca ( u vrticu , pa onda uzina pa rucak kod kuce )
i sad sam ono , ne mogu da joj ne dam da jede
nema vise smokija , cipsa, cokoladica
ali opet dorucak - uzina - rucak - uzina - rucak - uzina - vecera user posted image
nemam pojma da li da joj ne dam ili da odugovlacim pa da nekako izbacim taj drugi rucak

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
24.7.2014 14:09:52   
mtajcica83
Moj svrco jede moglo bi se reci sve. Osim punjenih paprika i sarmi, odnosno ne voli za sad kupus ni mljeveno meso , osim kad su polpete u pitanju.
Mi imamo dorucaak, uzinu , rucak, uzinu i veceru, i svaku noc pred spavanje solja mlijeka.
Ne dajem mu pretjerano grickalice ali kad hoce da gricka smoki ,kokice ili grisine, dam..A da sad se sjetih ne voli torte.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here