|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
12.3.2018 15:13:45   
veselicaa
Odlicno,mnogo znaci kada hoce dudu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 12:20:50   
mama Jo
Uf tek sada to vidim... bas je ,,varalica", ali znaci u procesu odvikavanja od nocnog hranjenja...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 13:39:05   
Misha i Ljisha
mama jo ja nema koju dudu nisam kupila i probala da uvalim D isto da bi je zavarala ali nije bilo sanse. A prestala je inace da se budi tek sa 3 godine verovali ili ne. Znaci prestala nocu da sisa sa 11 meseci, nije nocu pila niti bilo sta slicno ali eto tek sa 3 i nesto godine da ne kazem skoro 4. Zato smo i cekali iskreno toliko ja sam rekla da mi bar jedno dete spava.

Inace nema veze ni sa gladi ni sa cim, ni sa piskenjem, vec prosto kod nas je u pitanju veoma osetljivo dete koje je vristalo u snu svaku noc. SVAKU NOC! i kad je CNS sazreo prestala da se budi ali jedva smo izdrzali user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 14:38:27   
mama Jo
3 i vise godine? 😯
Jeste puno stvarno...
A razumem skroz za dudu, moja starija je bas bila teska za spavanje, to je bio haos, samo nosanje, dudu sam se toliko trudila da zavoli... ma kakvi, katapultira je u sekundi...

Zato ova druga mala, da ne ureknem evo, superica ..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 14:56:15   
Misha i Ljisha
Ma da. Dr rekli da ce prestati budjenje do 3 zj da ce se prorediti i tako je i bilo. I onda izmedju trece i cetvrte sw nije cesto budila ali smo je mi stavljali nocu na nosu da kaki (pa mi dodje isto kao da se budi) jer smo skapirali da se samo tako ne boji da kaki u polu snu jer je imala zatvor. I to je trajaloooo i trajalooo. Tako da se ja uopste ne nadam nekom spavanjuuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 18:56:54   
Rosita
Isto kao i Ljišina Dunja. Moje hipersenzitivno dete se dugo dugo budilo uz vrisku i plač. Oko treće je dolazilo na svoje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 19:18:54   
mama Jo
Jaoj a ja uvek povezivala sa dojenjem...
Znaci kao i sve-od deteta zavisi, sve je to individualno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:01:05   
veselicaa
Ja mislim da pre godinu treba da nauce da prespavaju noc.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:08:27   
jess021
M ima danas punih 16m i jos uvek sisa nocu. Sad je u fazi da se skoro svaku noc razbudi i bude budna tacno 2 sata i onda opet zaspi. Nije mi uopste problem kad se probudi da siki i nastavi, ali sa ovim me bas zeza.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:26:45   
Sarav

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ja mislim da pre godinu treba da nauce da prespavaju noc.

Daj savet, rado ću da probamuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:30:23   
mama Jo
Ma ne moze se to nauciti, to prosto kako koje dete...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:46:13   
Rosita
Deca sa ovakvim svojstvima kao moje i ljišino, nema šanse. Mwntalna obrada sadržaja, sazrevanje cns-a kao preduslov-nije stvar učenja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 20:58:47   
Maslacak15
i ja mislim da to ne moze da se istrenira. Prosto se desi. Moji jesu bili disciplinovani u smislu odlaska na spavanje ( oko osam) toga sam se striktno drzala. Kao i pravila da spavaju u svom krevecu i da nema igranja nocu itd itd. Sve to moze da se nauci. Ali su se budili sve dok nije spontano nestalo sa nekih 2 godine. I sad su extra spavaci, nepamtim kad su nas probudili. Idu sami u WC nocu ako treba vracaju se itd. JA mislim da ima neke veze i sa zubima. Nekako mi se cini da su prestali da se bude kad su izbile i petice. Ali mozda je u pitanju i generalno sazrevanje nervnog sistema sto kazu ljisa i Rosita.

a vec sam rekla da mislim tj moje je iskustvo da bolje spavaju uz flasicu nego kad su dojeni. To naravno ne mora da bude razlog da se batali dojenje , ali moje dojenje nikad nije drzalo duze od 3 sata a flasica bogami jeste i 5-6. A imam izuzetno masno mleko, bili su debeli ko bumbari ali su se budili. Prosto su ga brzo varili. I nisu bili u tom fazonu da to traje x sati, nisam u zivotu dojila dete koje lezi pored mene. Nego su stvarno jeli (10 ak minuta -15 maks) i vracali se na spavanje. I budili se.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 13.3.2018 21:02:56 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
13.3.2018 21:21:45   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ja mislim da pre godinu treba da nauce da prespavaju noc.

Daj savet, rado ću da probamuser posted image

Sarav i Nina se budi da sisa,ali se odmah uspava,to mi zaista nije problem.Sisa malo i odmah nastavi sa spavanjem.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
30.3.2018 11:36:56   
Dragce86
Cim smo ukinuli nocne podoje, vec je bila druga prica..broj nocnih budjenja se smanjivao.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
6.4.2018 12:35:12   
Maslacak15
Ja iz one price, kako god uzmes ne valjauser posted image . Ova moja mala deluje kao da bi odmah to preskakala.... Spava ko na traci. Ok u pocetku sam gledala da je budim na 3-4 sata da bi uhvatila ritam sa dojenjem i dok nije vratila tezinu. Ali u principu super napreduje, sa dimamo 16 dana. Ona se nocas komirala u 21h. Ja sama zaspala u 22:30. Budim se u panici u 2:30 beba jos spava.... Grudi me rasturajuuser posted image Srecaja nemam nekih velikih viskova ali ipak 6 sati nije malo. tu sam je uzela kao probudila medjutim ona je povukla 5 minutaa sa jedne strane i zaspala. Vratih je, produzila do 6 ujutro. Ova druga dojka -dobro da izdrzah. I ne,necu da se izmlazam niti mogu sa ovakvim ragadama koje imam. Pomisao na pumpicu mi tera suze na oci...
Nemam pojma, menja se to jasno, ali meni deluje da je ona talentovani spavac. Nisam ni sa decacima imala nekih problema ali oni su se ipak budili da jedu. I da vise su prdeli od njeuser posted image user posted image .

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
6.4.2018 12:46:16   
Rosita
Kod mene liči da će biti isto kao i sa D što se tiče noćnih akcija, da će biti dobro ako još i tako bude, ako se po jutru dan pozna...
Maslsčak, ja isto gledam da ne koristim pumpicu i da njemu uvaljujem...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
10.7.2018 17:43:54   
krin 40
IZVORNA PORUKA: krin 40

Duci sa punih šest nedelja❤



Da se nadovezem na svoj pist tako je ostalo do danas.Od tada ne jede nocu i ne budi se.Spava od 21h do osam-devet ujutro u komadu.Milina.Bilo je sitnih budjenja oko zubica ali to je zanemarljivo.Ma milina.Naspavah se sa ovim trecim detetom "za sve pare"user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 10.7.2018 17:44:57 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kada bebe prestaju da jedu preko noci?
10.7.2018 20:39:17   
Maraj
Bravo krinuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here