|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 14:45:10   
Anoniman
Kako? Imenom? ili "ćero"? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 14:46:26   
Anoniman
imenom

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 14:51:05   
NadaR
 hvala bogu imenom, i oni mene i ja njih od pocetkauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 14:52:55   
Modessty
Imenom iskljucivo!
Kao sto i ja njih zovem imenom.
Ja imam samo jednu mamu i jednog tatu!user posted image

Ja ne bi ni mm dozvolila da moje roditelje zove mama i tata user posted image
kao ni da oni njega zovu sine user posted image

ma necu da se foliramo i nesto kao prenemazemo.



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 15:06:50   
Anoniman
"Tasha sine moj!" me zovu... samo umesto Tasha ide moje pravo ime. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 16:57:38   
sneza24
Uglavnom imenom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 18:10:46   
Laura
Imenom.
Nekad mi i tepaju, ali to je jako retko user posted image onda me zovu nadimkom user posted image

Ja nikad ne bih u konverzaciji sa njima mogla upotrebiti rec mama ili tata, jednostavno je ne bih mogla prevaliti preko usana,kod mene nema foliranja, takva sam kakva sam, takvu su me prihvatili i ja njih, i svima lepo user posted image

< Poruku je uredio Laura -- 18.2.2009 18:14:03 >


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 18:16:27   
kumara
Svekrva me zove imenom. Svekar me zvao "malena", i bas sam to volela. Ali me zato dever (mada o tome nije ovde rec) zove snajka i to me dovodi do ludila! user posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 21:41:23   
pucka
Hvala bogu imenom kao i ja njihuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
18.2.2009 22:05:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pucka)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 22:09:05   
guppy RR
imenom me zove 

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 22:20:11   
andrijana
Imenom me zovu a i ja njih. Dugo sam se lomila kako cu sa njima,ali nisu mi oni roditelji da ih zovem mamom i tatom,ili kevom i caletom.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 23:28:11   
maša
Uglavnom nadimkom.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 23:30:42   
Verus
Imenom ili nadimkom...ili Verka-ja njih imenom, glupo mi ono mama, tata...mozda  da ne daj Boze nemam svoje roditelje ovako to mi je totalno bezveze...

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
18.2.2009 23:31:36   
Mery
Imenom, mada svekrva mi cesto tepa jer voli da se mazi pa mi kaze milo ili tako nesto.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
22.2.2009 11:11:05   
Jacaca
Oni mene snajka ili mi tepaju ja njih po imenu, po nekada svekru jer ga puno volim a otac mi je umro sa 46, kazem cale a svervu uvek po imenu.user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
22.2.2009 11:15:04   
Buba76
Imenom,mada otkada imam dete zovem ih baba i deda

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
24.2.2009 19:46:18   
Brana
Mene moja svekrva i svekar zovu Brano tepaju mi jer mi je pravo ime Branka i meni je to ok,nekada i sine moj!!!!
Mada moja svekrva ima obicaj kada pricamo preko telefona da kazem "ljubim vas ljubavi moje" misleci na mene imm i to je lepo cuti!!user posted image user posted image
LJubac!!!!!!!


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
24.2.2009 19:56:37   
Ptičica
Pošto, pored mog muža imaju još dve ćerke, nikada se ne razbacuju emocijama, pogotovo svekrva user posted image . Zovu me po imenu, nadimku, ili snajka. Ne tangiram se zbog toga.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
7.3.2009 10:16:47   
mihi
Zovu me imenom i to je meni ok.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
30.3.2009 15:46:58   
Sneža
Svekar(dok je bio živ)me zvao imenom a nekad je znao dodati ono sine,mada nisam sinčić al ajd dobro,a svekrvi nekad izleti snajkice na šta mi se digne kosa na glavi!Najviše volim imenom,kratko i jasnouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
30.3.2009 18:35:26   
prase
Mene svekrva zove imenom, ja nju izbegavam da dozivam i ne znam ni kako bih... Verovatno ne imenom, previše se dugo znamo da bih tek tako prešla na "per tu" sa "per si". Znam da bi jako volela da je zovem "mama", ona je tako zvala svoju svekrvu i znam da ne bi volela da je zovem po imenu jer je tako zove njen zet a ona se ne buni iako joj nije pravo. Mislim da nikada, ali nikada neću moći da joj se obratim sa "mama" jer mi to dođe kao da sam svoju mamu utepala pa nju uzela za zamenu.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 11:46:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: prase

Mislim da nikada, ali nikada neću moći da joj se obratim sa "mama" jer mi to dođe kao da sam svoju mamu utepala pa nju uzela za zamenu.


user posted image user posted image user posted image
to ja isto mislim! user posted image

a nakon svega što sam od nje doživela i preživela nikad joj i neću reći mama! Bože sačuvaj!!!! pu pu pu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 11:48:40   
Anoniman
najrahatnija sam kad me ne zovu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se ...oni su zaista divni... jer mi pomazu koliko mogu, a unucad obozavaju

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 11:51:37   
mamanp
lenka, slazem se najvise volim kad me ne zove. ja imam samo svekrvu i ona me zove snahouser posted image  a ja nju majko, jadi jadni kad mi nije majka a moram da je zovem tako

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here