|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 11:54:24   
mamanp
imam strinu koja svoju snahu jednom zovne "sine" a sledeci put joj kaze "budalo".  ono sto bi rekli "zovi me i cup, samo me nemoj razbit". neka je ona sa mnom dobra a to kako me zove nije mnogo ni vazno

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 11:55:59   
Anoniman
meni je svekar za osmi mart nakon haman 8 godina braka s njegovim sinom rekao "hodi snaho da ti cestitam" - mi smo svi redom popadali od smijeha ... a onda je valjda i on ukopco sta je rekao pa se odvalio smijati jer me nikad nije tako zovnuo.

a kad odem, na sjever jadrana, a tamo moja svekrva ima puno familije, obavezno mi kazu NESTA (kao skracenica od nevjesta) ... ma upiš zivi  

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:00:25   
mamanp
nema mi sta gore nego kad se nas dve posvadjamo a je u sledecem trenutku treba da je zovnem majkouser posted image user posted image to mi mnogo tesko pada, al kod nas je takav obicaj ona majka, a moja mama - mama. glupostiuser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:05:38   
Anoniman
jel zivite u istoj kuci????

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:10:18   
MERYEN
Imenom me zovu,i najbolje je tako ja im kako god okrenes nisam nista kao ni oni meni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:18:07   
mamanp
da, lenka, zivimo u istoj kuci, tj. stanu. najveci grijeh koji zena moze u ovom gradu da napravi je da se odvoji od njegove porodice i da zive samostalno. e sad zamisli, kad tu zenu svaki dan gledas i nerviras se od nje i jos moras da je zoves majkomuser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:24:22   
Anoniman
znam draga mamanp po mojoj sestri od tetke koja je isto tako da prostis najuser posted image sa njegovom mamom, a inace su zivili blizu NP i kad su preselili u Bar, njegova mama je dosla kao pod izgovorom da se brine za djecu dok oni radeuser posted image ... a s druge strane kod svoje rodjene cerke ne smije otici ni u posjetu... a moju sestru od tetke juser posted image u zdrav mozak 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:26:02   
mamanp
onda se razumijemouser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:32:13   
Anoniman
ma naravno zeno draga ... medjutim ja hvala dragom Bogu niti zivim u zajednici, niti imam namjeru... svako svojoj kuci, a i svekar i svekrva su mi divni, jer je moja svekrva morala trpiti svoju svekrvu pa je valjda zato drugacija, a i ja sam ters...

inace od juce smo u svekrvinom stanu jer se kod nas kreci, a oni su se odmah pokupili sa mojoj cerkom i otisli na more... i zbog te obazrivosti ja ih jako postujem i cijenim, tako da smo mi opet i kod nje sami u stanu sa sinom i tetom koja ga cuva, dok nam ne zavrse krecenje

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:35:58   
mamanp
mozda bi se i nas dve vise "volele" da zivimo odvojeno, ovako svaka bezi u svoju sobu i jos je zovem "majko"user posted image  al to je sto je i od toga ne mogu pobeci

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:42:35   
Anoniman
ma znam draga ... na zalost ne mozes , jbg, sta je tu je ... samo ne kidaj sebi živce!

al kontam nesto ako ti je djeca slucajno zovu nana ili bako zvala bi je i ja tako... e sad ako je i oni zovu majka( da se zena osjeca mladja user posted image ) onda user posted image  

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:45:58   
mamanp
mm je nekad zovne "nano" kao i deca,a ona zena poludi...na "majko" se jedino odazivauser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:54:47   
Modessty
jao mamanp ja to ne bi izdržala!!! Ali za to krivim tvog muža a ne tebe!!!!

Ja sam od onih koji vole da obaraju sve te glupe običaje i praznoverja!!!! Ma ne bi pozvala drugu ženu majko, mama, kevo.... ma šta da je!!!! Nijedna bre ne može da zameni moju mamu! Kao što ću i ja za svoju decu da budem mama jedna jedina!!!!

Ja ne volim foliranje. A i mnogo sam veliki živac!

Eto cela ta tvoja priča me baš pogadja i mnogo me nervira kad čujem da se takve stvari dešavaju u 21. veku!!!!!

Izvini što tako pišem. Predpostavljam da sa tim stvarima ne možeš da se izboriš sama! Moram samo da pitam a šta kaže na sve to tvoj muž?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 12:59:50   
ana79
Ja moje zovem po imenu,oni mene takodje.Tako smo se dovorili u pocetku, ja sam za to da je majka samo jedna i niko mi je ne moze zamijeniti. Kad je moja majka dobila snahu, odmah su se dogovorili da se svi zovu po imenu. Najvise mrzim kad se svekrve oslovljavaju sa npr. tetka, ili teta sva se najezim. Tu kljucnu ulogu treba da odigra mm, on treba daskrene roditeljima paznju da se njegova zena udala za njega, a ne za njih, da treba da ih postuje ali ne i da joj oni zamijene roditelje, to je nemoguce.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 13:01:02   
mamanp
sta ce da kaze mm - tako je -  kako je, mada nije svugde isto... ali obicno, majka je svetinja za nase muskarce...znas ono - kako mama kaze user posted image  i ... gotovo.
mada, da se vratim na temu...moja mama svoje snahe zove imenom sto mi se i vise svidja, nekako mi je blize ta snaha ako je zovnem imenom nego da joj dodelim tu "titulu".

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 13:07:48   
afrodita
Nekad mi moja svekrva kaze Ljiljo
a nekad Liki
Moja zaova uvek Liki
Svekar mi nije zivuser posted image
A ja svekrvu zovem Kevo
ali uz persiranje,npr:
Kevo hocete vi casu piva?user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 13:12:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kevo hocete vi casu piva?user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
31.3.2009 13:15:54   
mamanp
prenosim razgovor mm sa mojom mamom telefonom: "A kako ste vi, a sta radite vi, jestel vi dobro"user posted image user posted image user posted image user posted image  al to ne znaci da joj on persira nego ne moze da je zove ni imenom niti drugacije, pa vidite koju muku ima mm.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
4.4.2009 21:34:21   
Mikica2
Svekrva me zove "moja Mikica", a svekar nesto nisam primjetila da me ikako zove, uvijek kada nesto pricamo izbjegne bilo kakav naziv, bas sad nesto skontah u vezi toga!user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 10:57:18   
Anoniman
Mene i svekar i svekrva zovu po imenu - Dragana ...
Nema tepanja, bilo a je na početku pa sam na finjaka stavila do znanja da bih najviše volela da me zovu tako.
E , sad ..postoji for.... user posted image
S obzirom da sam viša od mm-a , on me zove Malečka ...   user posted image user posted image user posted image
Svekru je jednom izletelo to Malečka, mislila sam da me zeza ali se čovek zaista navikao slušajući ovog mog kako po ceo dan doziva svoju MALEČKU ....user posted image

Show...

(odgovor članu Mikica2)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 11:03:16   
gagana83
Gago,Gagi,cero.....

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 11:50:56   
Delijagirl
po naviki ej ti ili snajke... samo me mm baka nekad pozove po imenu 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 11:53:11   
Lu
Nevoooouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 12:00:35   
bebironcic
Imenom

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako vas zovu svekar i svekrva?
14.4.2010 12:06:08   
New Mom
Imenom.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here