|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
2.10.2013 11:55:26   
mirelaf
Jel to vise nema nikogauser posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Klomifen II deo
2.10.2013 15:03:55   
Silvy88
Zdravo drage moje ja sam nova na forumu i imam pitanje zanimaju me konkretno vasa iskustva sa Klomifenima ja pijem danas mije 3 dan imam jos 2 dana po 1 tabletu od 50mg ginekolog mi je prepisao.

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Klomifen II deo
3.10.2013 9:10:38   
mirelaf
Dobrodosla na forum.ja sam prvu trudnocu ostvarila uz klomifen isto sam ih uzala kao i ti.prvi ciklus folikul 16 i stao.dr.ciklus 14 dc.folikul 22 mm i ja trudna.rodila zdsvog djecaka sad sam ponovo na klom.prvi ciklus nista.sad sam drugi ciklus odlicno reagovala 13 dc
2 vodeca folikula 21mm i 20mm na desnom jajniku danas ocekujem da bar jedan hoce luknutuser posted image .

(odgovor članu Silvy88)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Klomifen II deo
9.10.2013 18:22:17   
malastrumpfeta
E pa drage moje, ja imam lepe vesti!
Iz drugog pokusaja sa klomifenom dobili smo samo jedan mali folikul, ali jedan vredan! user posted image
Danas mi je na UZ potvrdjena trudnoca 6 nedelja user posted image user posted image user posted image
Van sebe sam, jer ni ja ni doktorka od ovoga nismo nista ocekivale, i vec smo krenule u ozbiljan dogovor za VTO. Cekalo se samo da dobijem pa da redom uradim sve analize (po 15 put). Medjutim, posto mi je menstruacija kasnila 16 dana, ja kao ajde za svaki slucaj da uradim test i to uradim u 6 sati uvece, iako je preporucljivo sa prvom jutarnjom mokracom, i pojave se user posted image
Sreca, sreca radost!
Hvala vam svima na savetima i svemu sto ste pisale jer mi je puno pomoglo, kao i vase lepe zelje!

A za buduce trudnice, moj slucaj je ovakav - prvi ciklus klomifen 3*50 gr dnevno, jedan folikul lepo se razvijao, dobila pregnil, pukao, nista. Drugi ciklus klomifen 3*50gr dnevno, jedan folikul, manje se razvio od prvog, nisam primila pregnil, ali smo uspeli! user posted image
Zadrzite pozitivne misli, jer to je najvaznije!

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Klomifen II deo
10.10.2013 10:52:29   
Jole84
Štrumpfeto čestitam,želim ti laku trudnoću user posted image divne vesti user posted image
Pridruži nam se u prvom tromesečju user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu malastrumpfeta)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Klomifen II deo
11.10.2013 11:50:54   
mirelaf
Strumpfeto cestitke od srca isto je i meni bilo sa prvom trudnocom i ja sam opet u iscekivanju nakon druge ture dva folikula 23 i 23mm oba pukla cekamo jos 7 dana da napravimo testic nadam se da vjestica nece doc
Uzivaj u maloj mrvici

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Klomifen II deo
11.10.2013 19:00:31   
izzy24
Cao curke,nova sam ovdje pa eto da i ja podijelim s vama svoju situaciju.Po prvi put sam ovaj ciklus radila folikulometriju iz 3 folikula je izasao jedan vodeci..Kada je dosao na 15mm (ne znam meni je izgledalo rano)iako je bio 14-ti dan ciklusa primila sam choriomon 5000j,i nakon 34h odprilike sam vidjela bjelicasti iscjedak i nakon toga sam imala odnose ne prije jer mi muz nije tu radi vani..nakon 4 dana kontrola folikuli popucali i sada pijem utrogestan...sada jedino imam uzasne grceve i bolove u stomaku,umor te uzasnu zedj.iako je tek 10dpo.Kakva su vasa iskustva? user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Klomifen II deo
12.10.2013 11:06:39   
mirelaf
izzy mene isto boli pupa od 18dc ,14dc sam imala ovul.danas mi je 23dc i dalje boli kao pms ja se nadam da je ovo kod nas simptom t.i da testic budeuser posted image

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Klomifen II deo
12.10.2013 14:17:49   
izzy24
Meni je danas 25dc i ista je situacija osjetim kao da cu dobiti boli stomacic,a ciklusi mi traju 30-31 dan....ali moramo biti jos malo strpljive i drzati fige da ugledamo user posted image ja sam narucena 21-og ali kada mogu testic raditi tj da li mogu prije ocekivane user posted image ?

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Klomifen II deo
12.10.2013 15:06:44   
mirelaf
ja sam u prvoj tr.trebala dobit 27 a uradila test 25 i to navece bila sam uzasno nestrpljiva i pokazao je pozit.jest bila bljedunjava al pozitivna

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Klomifen II deo
12.10.2013 22:10:40   
izzy24
A sta mislis da li je folikul od 15mm i endometrij 11mm bio dovoljan za choriomon drugi dan?Ili jednostavno je ta velicina ovaj ciklus max.?

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Klomifen II deo
13.10.2013 9:45:29   
mirelaf
izzy.koji dan ciklusa ti je bio folikul 15mm,ja znam da se pregnil daje od 15 mm minimalne velicine pa do 21mm.endomettij ti je odlican

< Poruku je uredio mirelaf -- 13.10.2013 9:46:17 >

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Klomifen II deo
13.10.2013 9:50:33   
izzy24
13dc je bio 15mm i drugi dan ujutru sam primila bocu..i tacno je pukao za 34-35h znam po iscjedku user posted image Bilo bi lijepo da user posted image odustane narednih 9mj ali nesto se ovaj put i ne nadam previse.

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Klomifen II deo
13.10.2013 9:59:10   
mirelaf
imao je priliku da naraste 18-20mm sto je dovoljno da sazrije,meni je 13dc bio 16mm,14dc 19mm i 15dc kada su oba pukli bili su jedan 23 drugi 24mm,prvi ciklus sam imala 21mm folikul i puko je na 21mm medutim bio je vjerovatno prazan tak da od trudnoce nije bilo nista al glavu gore i sad opet cekamo,kad tebi treba stic menga naravno drzim fige da ne dode

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Klomifen II deo
13.10.2013 11:24:42   
izzy24
Hvala draga user posted image Trebala bi (ne)doci za 4 dana..jutros sam imala jaku vrtoglavicu da sam morala leci,malaksala i povracanje..sad ne znam da li je to od utrogestana ili ne iako ga pijem vec 9 dana...Ma vidjeti cemo eto jos par dana.

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Klomifen II deo
14.10.2013 10:54:36   
mirelaf
Draga pa to su simptomi.Znaci to radis test 17-tog a ja 19-tog nadam se da cemo ugledatiuser posted image

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Klomifen II deo
14.10.2013 11:06:10   
izzy24
Ma ja ti ne znam vise sta da mislim..jutros me probudio jaki bol u predjelu desnog jajnika i evo jos uvijek traje...Nisam nestrpljiva za divno cudo,i ono sto mi je interesantno da me poprvi puta od kako imam user posted image nemam bolne grudi tj gotovo neprimjetno,tako da meni nista nije jasno user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Klomifen II deo
14.10.2013 14:16:38   
mirelaf
A kod mene pms bolovi ne prestaju 5 -tog bila ovulacija pukla dva folikula(mozda budu blizanci heh) od 9-tog imam bolove u pupi a tek 20-tog ne-treba vjestca doc

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Klomifen II deo
14.10.2013 18:35:17   
izzy24
Pa to bi bilo supeeerrr user posted image user posted image user posted image Jos malo se strpi pa se nadam da ces ugledati svoje crtice....a i ja zajedno s tobom user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Klomifen II deo
16.10.2013 11:42:05   
mirelaf
Izzy zelim ti sutrauser posted image drzim ti fige draga.ja sam imala u ponedjeljak smedkasti oscjedak i uzasno me je bolio stomak predvece je nestao iscjedak i sad imam blaze pms bolove

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Klomifen II deo
17.10.2013 7:38:29   
izzy24
mirelaf Meni to samo samo vodi ka jednom user posted image user posted image user posted image drzim ti fige da uspije!Kod mene nema nista jos dva dana me bole jajnici i imam osjecaj da cu dobiti user posted image svakog casa user posted image

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Klomifen II deo
17.10.2013 8:35:23   
aminaiselma
zdravo... zanima me kakva su vasa iskustva sa klomifenom.. nova sam na forumu.. u braku sam 4 godine... bez dece.. user posted image
radila sam razne nalaze i sve mi je ok... kako meni tako i mm... al opet nista user posted image
doktor mi je preporucio klomifen.. ovaj mesec mi menstruacija kasni vec deset dana... jutros uradila test negativan user posted image ... tako da sam u bedaku...

(odgovor članu izzy24)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Klomifen II deo
17.10.2013 11:48:01   
mirelaf
Izzy imal sta novo.meni davo nije dao mira i jutros uradim test kaduser posted image jest druga bljedunjava al je tuuser posted image .zelim i ti da me obradujes.ps.uradila sam test 3 dana prije ocekivane m.

(odgovor članu aminaiselma)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Klomifen II deo
17.10.2013 12:11:08   
mirelaf
Imam i ja bolove kao da ce vjestica doc svakog momenta ali neeeceee.grcevi me povremeno zezaju al ok drugo stanje hehe tako sam sretna


Aminaiselma dobro dosla moja iskustva su vise nego odlicna mozes pogledati ranije postova i ako te nesto zanima slobodno pitaj mi smo tu da podrzimo jedna drugu

(odgovor članu mirelaf)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Klomifen II deo
17.10.2013 12:40:36   
mirelaf
user posted image user posted image

< Poruku je uredio mirelaf -- 17.10.2013 12:46:10 >

(odgovor članu aminaiselma)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Mesečni ciklus žene
Saznajte nešto više o svom telu, proučite vaš menstrualni ciklus i naučite da ocenite kada su vam plodni dani.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here