|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
20.4.2010 19:02:42   
ana77
Moja Sonja grokce i mnogo je smesna, pa je zovemo Pepa prase (po onom prasetu iz crtanog filma), a pred budjenje ispusta razne zvuke iako jos uvek spava, valjda da mene probudi da joj spremim dohranu dok se ona sasvim ne razbudi :). Pametno dete hihihi :)!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
23.4.2010 18:08:51   
micketta
e, zene, vidim da pominjete da vam deca nekako reze/rze, kako li se kaze, 'bem li ga...
ja sam isto kod Danice primetila to pre nekoliko dana. bukvalno kao da struze/skripi iz grla i to se desava samo kad se napinje da krene na sisu ili flasicu ili kad je muce grcevi pa prducka ili kaki.
je li to normalno? user posted image



_____________________________

zna baba

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
23.4.2010 18:16:49   
marince1
Normalno je,drag ane brini.
Ljubi malu hrabricu!

Moj beban to radi kad mu se spava,krci kao pkvaren radio user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
23.4.2010 18:21:48   
micketta
marince, hvala na brzom odgovoru user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
12.6.2010 18:21:40   
Snelle
Uh, sad mi je lakše kad vidim da i vaša deca imitiraju životinjsko carstvo user posted image Mojoj Lani se u toku spavanja desi da ispusti visok ton, zvuk najviše podseća na mačiji, pucaju prozori user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
12.6.2010 18:27:25   
lanajelena
Snele mi smo u prethodnom stanu bili jedini na spratu to je kao neko potkrovlje i tu se nalaze tavani,nas komsija dosao prijatelju nesto da pokaze a Lana bila mala i pocela tako da kao mjauce a tek ce taj covek sto ne rasterate te macke user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
12.6.2010 18:30:08   
Snelle
user posted image Srećom, mm i ja volimo mačke pa nam ne smeta user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
13.6.2010 13:55:47   
maslinica
ja svoje dete zovem pony, kao konjic....lepo dete rza non stop, ja sam mislila da je to od grcica, kad ono, svi imaju u kuci nesto od zivotinjica....
mejvis se neki dan zali da joj jaksa rezi, ja ju posavetovala da ponovo ukljuci sirup za grceve, kad ono dete lepo prica, a niko ga ne razumeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
13.6.2010 15:42:29   
New Mom
I moja beba ujutru pre no što se probudi, nekih sat, čak i dva sve nešto stenje, ječi, skripi. Uvek me to probudi, još nisam navikla da oguglam. A kad se desi u toku dana, više me neko nasmeje. Zna da zvuči kao da mekeće kad plače ili se napreže kad je boli stomačić.
Izgleda da svi imamo maleni zoo vrt u svojim krevetićima. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
16.7.2010 7:48:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Jos jedno pitanje, za koje ne postoji tema. David svako jutro u 6 sati kroz san kao da jeci, mjauce kao da ga nesto boli. Ali on spava i ispusta takve zvukove. Niti je gladan, zedan, presvucen. Da ga mozda ne muci stomacici kroz san, ili kako babe kazu mozda nesto sanja? Ali to je svako jutro od 6 sati, i traje jedno 2 sata dok se ne probudi. Inace se budi u 12, pa u 3, onda od 3-4 nece da spava, pa zaspi i od 6 sati kada jede pocne da mjauce, mekece sta li vec.




evo ga...HVALA NEDJO!!!!
e ovo radi tea.
znaci normalno je

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
16.7.2010 7:51:18   
Anoniman
Sasvim normalnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
16.7.2010 7:54:24   
Anoniman
jedino sto sam videla da neke zene kazu da im je to lep zvuk kao da sanjaju.
meni nije lep, kao mucenje je. njeno mucenje.
jooooj, bebe, bebe

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
16.7.2010 7:57:27   
New Mom
Eto, nisu jedine.
A lep zvuk... teeeško.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
16.7.2010 11:57:09   
Snelle
IZVORNA PORUKA: OTI

jedino sto sam videla da neke zene kazu da im je to lep zvuk kao da sanjaju.
meni nije lep, kao mucenje je. njeno mucenje.
jooooj, bebe, bebe



Oti, meni Lana tako stenje kad je muče grčevi...i tp bude negde oko 4,5h h ujutru. Tvoja Tea je velika i trebalo bi da je prevazišla grčeve user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.7.2010 8:02:39   
minavb
Mene je brinulo sto moj Vanja stenje svakog jutra posle jela u 5h, pa do 7h. Ubi se covek od stenjanja i istezanja.  Sad vidim da je to normalno i da mogu da se opustim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
14.1.2011 15:05:03   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Snelle

Uh, sad mi je lakše kad vidim da i vaša deca imitiraju životinjsko carstvo user posted image Mojoj Lani se u toku spavanja desi da ispusti visok ton, zvuk najviše podseća na mačiji, pucaju prozori user posted image


Ja sam zaboravila kako je ovo izgledalo, tj. zvučalo user posted image Bože, kao da je bilo pre 10 godina!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
14.1.2011 15:09:35   
sneza24
Snelle ni ja se ne secam kako je to izgledalo cak mi se cini da David to nije ni radio.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
14.1.2011 21:53:05   
Vika
I moj Lazar sve to radi, all inclusive! i rze ko konjce, i mekece ko jare i stenje u zoru! Ismejah se citajuci vasa iskustva ali mi je sa druge strane laknulo kad vidim da nije jedini user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
14.1.2011 23:07:24   
jovicaa
isto kao kod vikeuser posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
14.1.2011 23:10:59   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: New Mom

I moja beba ujutru pre no što se probudi, nekih sat, čak i dva sve nešto stenje, ječi, skripi. Uvek me to probudi, još nisam navikla da oguglam. A kad se desi u toku dana, više me neko nasmeje. Zna da zvuči kao da mekeće kad plače ili se napreže kad je boli stomačić.
Izgleda da svi imamo maleni zoo vrt u svojim krevetićima. user posted image


jedinstveni zoo vrt user posted image user posted image user posted image user posted image

i mi smo imali obicaj-jos imamo da ispustamo zvuke i stenjemo kad sanjamooooooooouser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
19.1.2011 13:19:20   
Anoniman
Meni je mnogo slatko kada krene da mjauce,nekako napuci usta i krene,ma sva se istopim.user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 12:42:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb

Mene je brinulo sto moj Vanja stenje svakog jutra posle jela u 5h, pa do 7h. Ubi se covek od stenjanja i istezanja.  Sad vidim da je to normalno i da mogu da se opustim.


E ovo radi i Marko, ali ne samo ujutru već svaki put kada se budi.

Kako sam se ismejala čitajući ovu temu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 12:48:53   
Anoniman
Uf, ja se sva zgrčim kad Miša stenje-na porođaju je stenjao i hitno je odnešen na neonatologiju zbog nepravilnog disanja user posted image
Danas kad stenje u snu to je jako loš znak, jer mu svaki bogovetni put u tim trenutcima skače temperatura user posted image Ostale zvuke nismo proizvodili user posted image , ali stenjanje -joj samo NE stenjanje!!!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:34:14   
Ana RR
Uf bre user posted image ja se trzam na svaki zvuk koji Marko ispusti, milion puta odem u sobu da ga proverim, a noću spavam sa jednim okom otvorenim. Mislim da se nikad neću opustiti, koliko god bila umorna i neispavana (a jesam) ja sam kao na iglama. Kaže mm da ga čujem i pre nego što se pomeri user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:39:04   
Anoniman
Mm je kao ti user posted image Skakao je kad mu šušne pelena, i redovno u tom paničnom skoku mene budio user posted image Ja se samo tripovala oko tog disanja, pa ga stalno osluškivala... A kad je već bio veći, oko godine, počeo je bukvalno da reži kad mu nije po volji user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here