|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
9.5.2013 8:57:35   
zvrk.mrvica
Neznam da li je pitanje na pravoj temi , posto pisem s mob pa ne vidim sve teme.. iskreno molim za pomoc.. iscrpljena sam...
pocinjemo: moja malena ima 8 mjeseci nikada nije puno spavala jos dok je mala bila ako po danu odspava 4 h u komadu ja kao na konju, ali je navecer lijepo spavala..
medutim u zadnjiih mjesec dana a pogotovo u zadnjih 10tak dana, po danu spava kratko pola sata u toku dana, otkrila sam da bolje spava i duze kad je na meni i hoce po danu spavati iskljucivo kada je na meni,cim je spustim jauce stenje probudi se place kenjka, dok je ne uzmem cim ne uzmem odmah sve prestaje i automatski ide u san.. gora je noc, po noci se stalnoo budi jauce stenje mlati rukicama trazi da se uzme, i hoce da dpava iskljucivo uz mene da je nece nikome drugome jos vise place tada samo ja dolazim u obzir lezi na krevetu pored mene i priljubi se uz mene i spava.. cim je prenesem probudi se ili odmah ili kroz par minuta krece jaukanje stenjanje mlataranje rukicama pa plac.. ja ne zelim da spava sa nama jer se bojim u snu cu je udariti slucajno, pa je stalno prebacujem u krevetic ali daba samo uzrokujem jos vecu neispavanost nje mene i okoline , molim za pomoc , molim vas recite mi da jr faza jer ja sam na rubu iscrpljenosti, ne stignem po danu nista jer je ne smijem ostavitj ni sekunde u hranilicu hoce kratko na deku za igru kratko sve kratko, napominjem da je ne nosam po kuci da nesto zavrsim.. ne stignem nista ni umiti se jedem dok ona placr jer moram jer je dojim,a kad spava spava na meni, ukoliko je spustim probudi se i ne spava po cijeli dan pa tek onda place nervozna bude , neznam sta da radim???
izvinjevam se na dugom postu

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
21.7.2013 20:12:51   
Meisje
Joj ova tema nisam mogla da sanjam da postoji! Nasa beba krci ko tranzistor kad izgubi stanicuuser posted image user posted image salim se ali stvarno ima neke cudne zvuke mada se ja ni jednog trenutka nisam zabrinula zbog toga jedino sam skakala u prvo vreme reko da se ne zagrcne..user posted image

(odgovor članu zvrk.mrvica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
22.7.2013 20:20:02   
mali_mis
Moj maleni jedno sat vremena pred budjenje pocne glasno da stenje dok se proteze, da to zvuci kao pokvareni traktor. Danas je ispustao zvukove slicne mjaukanju, a kad je besan, i hoce da ga nosam, onda njace user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
24.7.2013 15:46:18   
janabons
Sad iscitah celu temu i laknulo mi jeuser posted image
I kod nas je isti slucaj- krci,stenje...sve po redu i to najvise u juternjim casovima,ta poslednja tura spavanja
Pitala ja i pedijatra,kaze to je faza prociceuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here