|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:40:58   
IVA 11
Kad se sjetim ovoga svega...sad mi se cini kao da je bilo prije 100 godina, a ne prosle... user posted image
Hm , sto kaze Nina, sad i moj tako rezi pa nije ni cudo da zaboravim, haha! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:41:52   
Ana RR
Za disanje ne smem ni da pišem, mislićete da nisam normalna. Inače sam osoba koja previše brine, možeš misliti kakva sam sada. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:47:34   
Anoniman
Mislim da mogu da zamislim koliko paničiš user posted image Moja prijateljica je doživela da joj se desi "smrt u kolevci" user posted image ja noćima nisam spavala misleći na njen slučaj.... I danas stalno proveravam svoje dete user posted image Valjda sve majke pomalo preteruju?! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 13:54:30   
Ana RR
Joj to baš nisi trebala da mi kažeš...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.8.2011 14:04:22   
Anoniman
Joj Ana izvini nisam mislila nikog da plašim...user posted image Htedoh samo reći kad znaš šta se sve događa a pogotovo danas sa svim informacijama na klik udaljenosti, svi smo mi mnogo uprpaniji nego što su bile naše mame i bake... Verujem da one o mnogim stvarima nisu razmišljale, ne zato što ih nije bilo briga, već što nisu znale. Misliš da bi one postavljale pitanje: beba mjauče, ječi, mekeće? user posted image Ako je beba bila dobro, nije ih opterećivao zvuk koji ispušta na usta i nos user posted image A mi odmah u brigu. Zato mrzim ovaj računar, kad sam manje znala bila sam srećnija, ali stvarno!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.11.2011 16:56:03   
jance
meni su ti svi zvukovi simpaticni. Ogi onako "skripi" cesto dok spava ili kad zeva, onako ko kocnice na kolima, a danas sam ga prvi put cula kako bukvalno mekece user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
26.11.2011 15:15:50   
Ivana.
Nama se desavalo sa nekih 2 meseca da stenje celo jutro. Krene u 5-6 ujutro, posle hranjenja, pa sve do sledeceg obroka. A sad se desava da se u snu zaplace, ja joj stavm cuclu i ona samo nastavi da spava.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
26.11.2011 15:18:47   
Verus
Helena je tako meketala, jako je slatko bilo, nije bilo vezano za neki period, ili bolove ili sl. Jednostavno se tegli i mekece.  Sad mi je JAKO krivo sto nisam snimila, jer posle nedelju, dve prestala.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
26.11.2011 18:19:53   
PoisonEve
Ivana mozda je muci stomacic malo, tako i nasa mini buba isto

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 21:32:25   
Anoniman
joj, valjam se od smeha, a mm me gleda u cudu user posted image
i nasa svasta nesto radi, ne znam ni kako bih nazvala te zvukove, a nocas je bas bila bucna.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 21:44:34   
Ana RR
Marko je već dugo u ždrebac fazi user posted image sav se ukoči i počne da rže user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.1.2012 21:57:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 22:01:59   
Anoniman
I mi smo u pocetku mislili da su nam dete u bolnici zamenili za fox terijera a kasnije i za ceo cirkus ili farmu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 22:04:26   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 22:06:39   
jance
Ogi obicno skripi ko nenamazana vrata ili kocnice na kolima. tako znam da se budi user posted image

Misu user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
4.1.2012 22:29:03   
Sashica82
Hrče, krklja, stenje, priča... Muža sam isterala iz kreveta zbog hrkanja, a šta ću s Đoletom user posted image
Ljubav mamina... user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
5.1.2012 5:01:42   
Anoniman
Nama je patronazna objasnila da oni imaju neku hrskavicu zbog koje se ispustaju takvi zvuci. E sve ostalo sam uspela da zaboravim i gde je i kako nestaje.....

(odgovor članu Sashica82)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
22.2.2012 10:41:17   
SRELE
I moja Helea pocinje da rezi oko sest,pa tako sat dva.Uvek pomislim da se probudila,pogledam zatvorene joj oci,a ona stenje,rezi i grci telo.To mi bas para usi.Da li da je budim tada?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
22.2.2012 12:20:59   
Anoniman
Od nasih drugara cerka je plakala kao ovcica , ja nikad nisam mogla da se iskontrolisem kad je cujem user posted image bila mi je preslatka i presmesna user posted image

(odgovor članu SRELE)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
23.2.2012 7:15:39   
Anoniman
evo da dodam da nam je ova faza brzo prosla, zamenilo je gukanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
23.2.2012 8:54:22   
jance

IZVORNA PORUKA: SRELE

I moja Helea pocinje da rezi oko sest,pa tako sat dva.Uvek pomislim da se probudila,pogledam zatvorene joj oci,a ona stenje,rezi i grci telo.To mi bas para usi.Da li da je budim tada?


ja je nebi budila sigurno, jedino ako ti se cini da se bas muci. da je nesto sto joj ne prija, probudila bi se sama...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu SRELE)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
24.2.2012 10:27:23   
SRELE
Ne znam,ali meni se cini da je muci i sada sve vise nocu stenje,ali bas jako i dugo,ja mislim da je to mozda od grceva,sta vi mislite,jer ujedno prdi puno.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
24.2.2012 10:34:50   
branki*
vrlo moguce da su grcevi.ja je ne bih dirala dok se ne zaplace.boza je imao taj period da je tako stenjao,okretao se ,kao da ga nesto muci,uglavnom je kretalo pred zoru,pa dok se ne probudi ujutru oko pola7-7.ne znam ni sama do kad je trajalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SRELE)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
24.2.2012 20:46:53   
SRELE
Pa da i ona pred zoru posro mi spava od 20 i 30 do tri,pa onda drugu turu spavanja koja traje do 6 prekmeci

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
24.2.2012 21:04:38   
Anoniman
ja kad sam primecivala da se grci i stenje kao da je boli davala sam joj kapi za grceve i to joj jednom dam najmanju dozu i onda bude mirna 2-3 dana. mozda smo joj sve ukupno 3-4 puta dali kapi.

(odgovor članu SRELE)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ječi, mjauče, mekeće
25.2.2012 10:31:00   
Mama 78

IZVORNA PORUKA: jance

Ogi obicno skripi ko nenamazana vrata ili kocnice na kolima. tako znam da se budi user posted image

Misu user posted image

user posted image user posted image Mi to radimo kad siskamo,prvo sam mislila da nemoze da guta,onda je mm skontao da ona samo uziva u mleku i zato ispusta te cudne zvukeuser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here