|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Endometrijum
15.6.2011 16:15:51   
nina26
Jano dobrodosla, i sto pre da ugledas user posted image

Sto se tice endometrijuma kao sto su devojke rekle, on ti je super za sada, i treba da nastavi da raste.

Sto se tice spermograma i IUI, ne znam koliko je los tm sperm. mozes pisati u drugoj temi o tome, ali samo da ti kazem da ja kad sam radila IUI sa 13% pokretnih spermatozoida rekli su mi posle toga da smo mi kandidati za IVF.

Ovo ti pricam jer smo svi razliciti, tako da nekom uspe da zatrudni i sa 1% pokretnih prirodnim putem a nekom ne, tako da ne gubi nadu.

Necu vise biti off user posted image

(odgovor članu *jana*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Endometrijum
16.6.2011 10:40:56   
*jana*
Hvala Nina

Zelim sta pre da ugledamo user posted image da se zajedno radujemo user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Endometrijum
18.6.2011 19:16:30   
smeskicTB
da li za debljanje endometriuma treba uzimati svezu cveklu ili moze i pasterizovana?
sada je ne mogu naci svezu...user posted image

(odgovor članu *jana*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Endometrijum
20.6.2011 16:55:34   
plačljiva
Drage moje kao što znate ja sam na odmoru posle druge neuspele IUI,ne pijem nikakve lekove,ali sam evo počela da jedem ananas u ogromnim količinama,danas mi je 6 dc,kažu da je dobar za endometrijum...Okrenula sam se prirodi...Neću leka ni lekare...user posted image

(odgovor članu *jana*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Endometrijum
20.6.2011 19:50:57   
nina26

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

da li za debljanje endometriuma treba uzimati svezu cveklu ili moze i pasterizovana?
sada je ne mogu naci svezu...user posted image



Nema sveze cvekle?? Pa ja mislim da mozes, ali ipak je bolje uvek sveze uzimati.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Endometrijum
20.6.2011 19:52:00   
nina26

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Drage moje kao što znate ja sam na odmoru posle druge neuspele IUI,ne pijem nikakve lekove,ali sam evo počela da jedem ananas u ogromnim količinama,danas mi je 6 dc,kažu da je dobar za endometrijum...Okrenula sam se prirodi...Neću leka ni lekare...user posted image


Jeste placljiva super je, ja sam ga koristila pred VTO. Jedi pogotovu onaj koren.

Samo napred u nove pobedeuser posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Endometrijum
20.6.2011 21:40:56   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: plačljiva
Neću leka ni lekare...user posted image


Jeste placljiva super je, ja sam ga koristila pred VTO. Jedi pogotovu onaj koren.


Plačljiva, nećeš lekare, aaaa?user posted image MM ti beše ŠTA pi zanimanju?user posted image
p.s.Ananas je odličan za endometrijum

Nina26, a ja koren odrubljivalauser posted image



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Endometrijum
21.6.2011 8:40:28   
nina26
Pa on je tezi malo za zvakanje, ali moze da se pojede.
To sam negde ovde na rr procitala, a ja kao dobar rr ucenik sve upijam i primenjujem user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Endometrijum
21.6.2011 18:36:19   
plačljiva
Da li je tačno da je neki brazilski orah dobar za endometrijum???I to jedem,ma sve samo prirodno...user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Endometrijum
27.6.2011 16:13:52   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: smeskicTB

da li za debljanje endometriuma treba uzimati svezu cveklu ili moze i pasterizovana?
sada je ne mogu naci svezu...user posted image


nema je vec neko vreme..od jeseni ju je lakse naci svezu..
Nema sveze cvekle?? Pa ja mislim da mozes, ali ipak je bolje uvek sveze uzimati.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Endometrijum
6.7.2011 16:48:07   
Anoniman
Da Plačljiva i brazilski orah je dobar za endometrijum, 3-4dnevno.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Endometrijum
21.9.2011 16:22:42   
GRGA
Ajde zene nesto da mi pojasnite.........................Naime lecimos e godinama i sada sam trebala krenuti na da mi se odredi koju stimulaciju da pijme pred IUI,,medjutim.........................ja taj dan pre UZ male karlice dobijem,,,,,,,,,,ali to je neka smesna tufnica svetlo bron boje.............Dr mi odradi Uz .....(a meni poranilo 5dana)kaze da se ne vidi kao da cu da dobijem?????


Imam kao pred ovulaciju folikul????A endometrijum 11mm?????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Endometrijum
21.9.2011 16:55:14   
bea83
Grga, endometrijum od 11mm i folikul ukazuje na stanje pred ovulaciju a ne pred menstruaciju, tako da će verovatno ovaj mesec da ti ovulacija bude kasnije. A ta braon tačkica može da bude i neki kapilarčić

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Endometrijum
21.9.2011 17:08:05   
nina26
Grga predpostavljam na sta sumnjasuser posted image

Ajde da ti kazem da ti je endometrijum ok za to sto mislisuser posted image

E taj navodni folikul moze da bude znas sta vec user posted image Jedino ako Dr nije video dobro, pa to bude cista....

Necu vise nista da pricam da ne ureknem.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Endometrijum
21.9.2011 17:11:21   
bea83
Joj , Nina u pravu si, meni to nije ni palo na pametuser posted image navijamuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Endometrijum
21.9.2011 17:19:01   
nina26
Joj , Nina u pravu si, meni to nije ni palo na pamet


Ma videla sam ja da ti nije to ni proslo kroz glavu, ali nema veze ti si user posted image i dozvoljeno ti je da budes malo user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Endometrijum
21.9.2011 17:39:18   
GRGA
Zeen glava mi je potpuno rasterecena pa ne mislim ni o cemu...............user posted image pre dve nedelje sam isto radila uz vaginalni.........i nigde nije bila ni jdena ciustica tako da mi je totalno nelogicno da naraste cista velicine 17mm za dve nedleje odjednom:)

Ma samo da bude sve ok i da krenem sa terapijem:)

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Endometrijum
30.9.2011 21:55:13   
dobro bice iz bajke
o se tice spermograma i IUI, ne znam koliko je los tm

Malo pre sam dosla od DR,bila sam na kontroli ,radio mi je Uz,sutra ne ocekujem vesticu..Nije mi jasno jedno endometrijum mi je 12 mm?


_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Endometrijum
30.9.2011 22:18:47   
bea83
dobro bice iz bajke, davno te nisam "videla"user posted image nadam se da si dobrouser posted image

Endometrijum od 12mm ne upućuje na to da ćeš sutra dobiti M jer on počinje da se tanji nekoliko dana pred M. Ili ćeš dobiti malo kasnije, ili ....nećeš ni dobiti 9 meseciuser posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Endometrijum
30.9.2011 22:22:50   
dobro bice iz bajke
Bea ,nema kad da budem na rr,i bas mi je zao.U totalnom sam haosu,oko posla kuce i jos nekih problema.Dr mi se samo smeskala malo pre,bila je potpuno cudna..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

daj boze da se radi o user posted image user posted image user posted image user posted image

ali ja mislim da nije proslog meseca smo muckali samo jednom.
Kako si mi ti?


_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Endometrijum
30.9.2011 22:26:07   
bea83
Nadam se da taj doktorkin smešak nešto značiuser posted image user posted image nema veze što ste mućkali samo jednom, ima puno slučajeva kad se iz jednog puta smućka bebicauser posted image tako smo i mi smućkali prošli put (nije se dobro završilo ali to nema veze sa ovim)

Dobro sam, guram polako ali sigurno kroz trudnoćuuser posted image Želim ti da se što pre sretnemo u trudničkim temamauser posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Endometrijum
30.9.2011 22:32:51   
Anoniman
Eto Bea me pretekla. Kako bilo 12mm nije loše, ali navijamo! :)

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Endometrijum
30.9.2011 22:33:08   
dobro bice iz bajke
Hvala draga,zelim ti laku trudnocu..Uzivaj u njoj..Nadam se da cu se uskoro pridruziti u drugim temamauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Endometrijum
9.10.2011 19:23:52   
GRGA
Drage moje zene posto ce jos malo moja IUI................jos petnestak dana...........ja sam zarad svog endometrijuma pocela jesti brazilske orahe........par komada na dan.........sa cvekolom jos niam pocela ali pocecu uskoro i sa ananasom........

.......................Za sada samo zdrava hrana,,,voce povrce,,,raznoliko pa cemo videti...............

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Endometrijum
14.10.2011 15:28:32   
Bebana17
Ja se istraumirala od cifara tj debljine endometrijuma koje se ovde spominju.
Ja sam dan posle ovulacije imala debljinu 8,7 mm?
Koliko je ovo lose, kako da popravim? (cvekla, brazilski orasi - to vec jedem).

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here