|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:49:59   
Brbljivica
pisala sam ti pp

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:53:13   
Fibi82
Brbljivice, drago mi je da si dobro.. user posted image Za kasalj kada ne smem koristiti antibiotike koristim sledece: Krpu za sudove presavijem na pola po duzini, natopim polovinu rakijom i na taj deo preko rakije sipam biber, zatvorim i naslonim oko vrata. Tako prespavam dve noci i posle toga sam kao nova.

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:59:23   
Brbljivica
bilo kojom rakijom? ok..za to jos nisam cula ,odma mecem !
ja sam se nocas masirala nevenom pravljenim sa svinjskom mascu,grlo uvila sa preprzenim tj malo omeksalim u tiganj-prazilukom.noge uvila u sirce i vunene carape.danas me popustilo.popirla febricet i kompleks vitamina,ali mi jos malo nos zapusen,onaj MARISOL mi nista ne pomaze.
ovo sa biberom cu da upotrebim cim stignem kuci,jer radim...sta cu ,kad sam juce trazila sl dan za LE.Vecaras ce me mama izmasirati i staviti loj na lanenu krpu i na grudi ,to ce mi pomoci.a cujem da je tableta RINASEK takodje dobra za curenje nosa i prehladu.imam i med tj sirup od borovih iglica ,kazu da je jAKO dobar za disajne puteve i bronhitis...(ako ga imam?!)
user posted image hvala fibi

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 17:21:01   
Fibi82
Bilo kojom rakijom Brbljivice, i napravi serbet, ono kad isprzis secer pa kada se istopi, prelijes mlekom i kuvas dok se to ne sjedini, mislim secer i mlekom, sto toplije mozes, pij to.. Nema na cemu, zato sluze prijatelji..

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 17:30:46   
Babybu
Drage moje jel bi ima neko koje vec radio vto u spebu da mi napise svoja iskustva...Mi smo hteli da radimo u frontu o trosku drazave ali jos malo isticu sest meseci od drugostepene a pismo ne stize pa razmisljam da odemo u leskovac da pokusamo jer ako budem cekala jos mesec dana poludecu od brige...user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 19:12:42   
alex88
Babybu dobrodosla,prelistaj temu i videces iskustva,uglavnom pozitivna.ako je proslo toliko sacekaj jos malo,jer i u leskovcu ti nece odmah uraditi vto,ja sam npr otisla u januaru sa svim nalazima a vto je odradjena u aprilu.I ostale devojke sa foruma su minimum toliko cekale neke cak i duze.Srecno i navijam da te uskoro pozovu

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 19:16:20   
Babybu
Hvala Alex user posted image ...Valjda ce me zvati...ako ne zovem Leskovac,p cu opet da cekam,nista mi drugo ne preostaje...user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 19:22:36   
alex88
a koju si kliniku odabrala?

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 19:25:37   
Lepterija
Bas tako, vrati se malo unazad, najsvezije ti je moje iskustvo, pogledaj od 1.10. tek tad sam se uclanila na forum. Imam najpozitivnije misljenje, trudna sam iz prvog pokusaja, a i da nisam isla bih opet samo tamo.
Nego, sacekaj jos malo, iskoristi tu drzavnu sansu, a Spebo mozes pozvati da se informises koliko se ceka, oni vto ne rade u avgustu i nesto oko Nove godine. Moras poslati sve nalaze njima, pa kontracepcija 2 meseca pa proces.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 19:56:21   
misa*
brbljivice, kazi mi sta ti je Lac?zanima me jer i ja pijem aspirin od 100 i beviplex2*2 meni su to dali jer imam PAI

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 22:06:27   
Babybu
Hvala devojke na savetima...odabrali smo narodni front...najgore je sto se plasim da nas nece ni zvati u skorije vreme jer smo mladi,on ima 26 a ja 23.Verovatno ce da ubacuju zene koje nemaju vremena da cekaju

(odgovor članu misa*)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 23:12:07   
alex88
zvace te ne brini,koliko sam citala ceka se i do 6,7 meseci,ne gubi nadu.mozda mozes i da pozoves fond da pitas,da se ne bi vise nervirala.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 1:06:37   
Babybu
Pokusavam da ne gubim nadu,ali se bas lose osecam,mnogo sam tuzna i plasim se,ne znam ni sama cega user posted image ...zvala sam fond i rekli su mi da spiskove prave u frontu i da oni nemaju informaciju kada ce nas zvati,a onda sam zvala front i rekli su su da fond odredjuje ko i kada dolazi na red.Samo nas zavlace...Videcu sta ce biti ako prodje ovaj tender...Hvala na podrsci,puno mi znaci user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 1:15:38   
Babybu
Alex88 procitala sam malo tvoje iskustvo,vidim da si samo dve godine starija od mene...i kod nas je problem spermogram...i stalno varira,desilo se jednom da nije imao nijedan ziv.Zao mi je zbog tvoje bebe,sigurno ti je mnogo tesko,a ja te gnjavim svojim glupostima.Jel planiras ponovo uskoro vto?

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 10:18:50   
alex88
ne gnjavis me,razumem tvoj strah i nervozu,prosla sam kroz to zavlacenje i obmanu sa jednom klinikom ali ne preko fonda neko sam htela da radim o svom trosku,verovatno mi je Leskovac bio sudjen i sa njima sam jako zadovoljna.Rekli su mi da posle treceg ciklusa mogu da krenem sa analizama,a ocekujem ga sredinom novembra.Nisam spremna psihicki jos uvek i verovatno cu sacekati prolece.Sa jedne strane bi volela da sto pre sve prodje a sa druge se plasim,dacu sebi ipak malo vremena.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 10:27:47   
alex88
Ivanicasale je takodje mlada a vec radi drugu vto preko fonda,nadam se da te ne zavlace i da te jos uvek ne zovu zbog guzve a ne zbog godina.sacekaj jos malo nadam se da ce te zvati uskoro.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 11:36:45   
Brbljivica
lac -lupus antikoagulans.ja nisam radila pai ,radila sam samo proetin s protein c,lac ,antifosfolipidna antitela,ati beta2 glikoproteinska antitela,koagulaciju ,mthfr.sve mi je to ok ,osim ovisenog LAC ,ali ce mi dati zato fraxiparin verovatno od aspiracije i sada aspirin i beviplex .
IZVORNA PORUKA: misa*

brbljivice, kazi mi sta ti je Lac?zanima me jer i ja pijem aspirin od 100 i beviplex2*2 meni su to dali jer imam PAI



_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu misa*)
Direktna veza do poruke: 2492
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 12:34:14   
Babybu
Alex zelim ti visoku betu i da dobijes svoju bebu...samo guraj napred...user posted image

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2493
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 14:21:54   
alex88
takodje,sve cemo na kraju pobediti borbu i drzati nagradu u narucju user posted image

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2494
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 17:05:35   
ivanicasale
bebybu ja imam 26 god,a mm 28 god.Veruj mi da nije zbog godina vec je guzva na klinikama.Zvala sam fond i receno mi je da je greska kod nas u fondu napravili gresku umesto Novi Sad napisali su Nis pa su me zato pozvali.I tako smo resili da idemo za Nis ko zna mozda ja dodjem sa pozitivnim iskustvom i velikom betom nikad se nezna,mozda nam je Nis sudjen.Nadam se da je tako.I meni je radjena vto u leskovcu kad i Alex pa eto meni nije uspela a njoj jeste,sve zavisi od zene do zene.Samo napred user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2495
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.10.2013 22:17:46   
Babybu
Ivanica i Alex samo napred...sigurno cemo uskoro drzati svoje bebe...Ako je sudjeno uspece ma gde da odes...Mnogo se lepo osecam posle caskanja sa vama a i ulivate mi nadu...najvise me raduje kada vidim da je nekome uspelo...user posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2496
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
21.10.2013 17:41:59   
Beba2012
Брбљивице, извини неколико дана нисам ишла на форум, па ти из тог разлога нисам пожелела срећу. Све ће бити ок, ја нисам упућена у ту врсту проблематике, али не жури са поступком. Видим да ти хоћеш што пре да уђеш у програм. Ево, поново хоћу нешто из мог искуства, Ја сам децембра 2009.после спонтаног одмах звала клинику да закажем и чим сам се опоравила кренула сам са новим покушајем. Није успело. Онда сам се спремала за 2011., сакупљала новац, али смо у то време кренули са проширењем куће. С обзиром да је то изискивало више трошкова него што смо се ми првобитно надали, морала сам да сачекам. Мој супруг ме одвраћао од покушаја, јер је изгубио сваку наду. Увек добри ембриони, а трудноће нема, а и побачај нас је избацио из колосека. Ја сам, на своју руку, заказала за септембар 2011. али нисам могла да стигнем од обавеза. После тога заказујем за новембар 2011. и наравно нисам отишла и на крају за фебруар 2012. по оној грозној зими кад су по школама и распуст продужили због невремена. Сестре су ме одмах питале што сам отказивала два пута, ја сам им рекла да је разлог изградња куће, а оне су одмах у свом стилу прокоментарисале да је сада на реду беба. Није неко пророчанство, једноставно се десило тада. Зато, молим те, не жури!

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2497
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
21.10.2013 20:14:20   
Brbljivica
hvala ti na podrsci ,u pravu si !
ali eto ,zakazali nam .danas smo bili u hig zavod da ponovimo ureaplazmu ,dace Bog da je ok i nema vise seksa.cuvacu se maximalno .ovu bakteriju sam ja trazila na svoju ruku da opet ponovimo iako su nam prosli nalazi bili ok.
pocecu sa lekovima cetrotide (tako nesto ) i puregon .dali neko zna razliku izmedju ove grupe lekova i grupe (diferrelin,menopur,gonal )? ja sam u oba slucaja primala ovu drugu grupu stimulacije


p.s--reci mi ,molim te ,dali si otkrila zasto i pored dobrih embriona nije doslo do trudnoce ? i kod mene je tako predhodno.zato me sada malo strah da nesto ne propustim i da odradim sto vise analiza .medjutim ,vidim da ce me zbog LAC-a ,pokriti fraxiparinom.
a devojke ,kraje nedelje krecem i u hiperbARIcnu komoru ,a kazu da je to majka za preporod organizma,podmladjivanje i izrastanje novih celija.kazu da dosta pomaze za vto !...videcemo.

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2498
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
22.10.2013 11:40:53   
Beba2012
Брбљивице, не верујем да то ико зна!Др Небојша је баш био разочаран другог пута, јер није знао како да ме утеши. Мислим да је проблем у глави. Ја сам једно дете родила и зачела природним путем, то сам прошли пут напоменула. Знам жену која је рађала у првом браку, сада путем вантелесне не остаје трудна. Лично ја сам дошла до закључка да је проблем у глави. Ја сам велики паничар, имала сам превелику жељу да родим још једно дете. Што се мог супруга тиче он је хтео да одустанемо, јер се разочарао да са тако добрим ембрионима не долази до трудноће. Међутим, моја жеља је била много јака и исплатило се.Прва два пута, рачунам само оно што сам ишла у Ле, покушај из Бг не желим да коментаришем, ја сам морала да радим. У то време ми је била таква природа посла да се није могло без мене. Први пут сам имала спонтани, а знам да се нисам штедела ни код куће ни на послу. Други пут сам више одмарала, али сам некако била напета, не знам ни сама зашто. Трећи пут нисам отишла на посао два месеца, девет месеци нисам скувала ручак, ретко сам прала судове, једном речју ништа нисам радила.Прва трудноћа у Ле је била јасан знак да могу да успем. Имаш и ти такав показатељ и зато само напред!

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2499
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
22.10.2013 13:51:19   
Brbljivica
hvala ti na lepim recima..ima i toga ,problem u glavi.ja planiram da pocnem malo PERSEN (biljne kapsule za smirenje ),kazu da ih je dr Kopitovic iz Genesisa preporucila nekim zenama....
mada vidi da me i beviplex 2x2 smiruje ....sta ti mislis o persenu ?

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here