|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 15:30:30   
alex88
joj ivanice pa zar je moguce da biras jednu kliniku a oni te prebace u drugu,ne sekiraj se bice to dobro.

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 15:31:40   
alex88
daco jer ta jasmina radi i u privatnoj klinici?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 15:37:15   
daca77
Ona je vd nacelnika odeljenja za sterilitet u KC Nis, gde radi VTO, a radi i u privat.ordinaciji.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 16:30:50   
alex88
mislim da je moja tetka isla kod nje privatno,zato pitam

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 16:33:19   
Lepterija
Samo Jasmina Popovic, ali sam cula da te ona malo teze prihvati jer je prebukirana ( ona je i prof. na medicinskom fak.), bezi od Dejana Mitica, jer ce samo u svoju privatnu Rodu da te salje, cak i pare uzima na listu da te stavi, nije los ni Todorovic, samo hoce da popije. Nih troje su ti u opciji, ali u sustini svi zajedno rade vto. Jasmina nije alava na pare, ona ih i onako ima, mene je vodila prosle godine, ali sta da se radi kad lose rade spermogram i iskljucise nas jer po njima mm nema zdrave spermice, ali hvala Bogu pa pogresise i sad smo uspeli u Spebu. Srecno ti.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 17:29:44   
Fibi82
Drage moje , imam molbu za sve vas. Danas sam dobila rezultate koji se rade na 2-3 dan mc. Sve je ok sem PRL-a i TSH.. PRL je do 15.5 , ja imam 19,0 , a TSH do 6.2, ja imam 7,3. Da li znate da li cu sada imati problem zbog ovoga?

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 17:56:32   
ivanicasale
A dr.Aleksandra tubic?Kakva je ona?Meni je radela uz na komisiju i imam utisak da je jako fina.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 17:57:45   
ivanicasale
Fibi za drugo neznam ali TSH pod hitno da smanjis jer 7 je mnogo ,treba da bude ispod 2

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 20:19:36   
Lepterija
Ja koliko znam samo ovo troje rade VTO u Nisu, nisam cula za Aleksandru, mozda je ona samo dole na ultrazvuku, a to nije povezano sa sterilitetom.
TSH je po mojim nalazima gornja granica 4, meni je bio 3,9 i u Spebu mi trazili da ga spustim do najvise 2,5 da bi pocela sa stimulacijala. To ti je na nervnoj bazi, ali je visok jaaaako da bi pocela sa terapijom :(

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 22:14:44   
Brbljivica

IZVORNA PORUKA: Fibi82

Drage moje , imam molbu za sve vas. Danas sam dobila rezultate koji se rade na 2-3 dan mc. Sve je ok sem PRL-a i TSH.. PRL je do 15.5 , ja imam 19,0 , a TSH do 6.2, ja imam 7,3. Da li znate da li cu sada imati problem zbog ovoga?

ja sam za prolaktin dobila bromokriptin ujutru i uvece i jako mi je lose od njega ,nocas krecem za le na histeroskopiju.a tsh mi je bio 3eg dana 2,74 a vec nakon par dana su mi rekli da ga ponovim i on je pao na 1,18 .
reci ce ti da ga ponovis ,on varira zbog ciklusa,,tako da polako ,mada licno isto mislim da je jako visok,ali ponovices ga ti za par dana .
drzite mi fige za sutra ,na histersokopiji,a cista mi je vodena a miom je na zidu materice ,pa cemo videti sta kazu-verovatno ce da ga otkolone ...sta vi kazete ?

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 22:22:52   
Fibi82
Hvala vam puno na pomoci i informacijama. Ja sam napisala referentnu vrednost sa mog papira, verovatno je svugde drugacije onda. Zvacu moju dr ujutru da cujem sta ona kaze.. user posted image Brbljivice, drzim ti fige i zelim mnogo uspeha sutra..

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 22:31:33   
misa*
brbljivice, drzimo ti fige za sutra, opusteno, histeroskopija nije nista strasno, zaista...ja sam se plasila ali bez razloga, zaspis-probudis se govoto sve. srecno!
moj tsh je 5,9(gornja granica gde sam radila 5,5) i da sve su mi obustavili dok ga ne spustim ispod 2. Endokrinolog kaze da minimum mora dva meseca da se koristi terapija da bi se spustio.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.10.2013 22:57:27   
alex88
Brbljivice srecno,drzimo fige da sve dobro prodje

(odgovor članu misa*)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 10:27:51   
ivanicasale
Brbljivice srecno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 10:30:20   
ivanicasale
Ja sam danas zvala fond pa videcu da li mogu da promenim,ako ne moze bice kako bog zeli.Ako mi je sudjeno da uspe uspece i u Nisu....Javljam se....

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 10:32:39   
dunja RR

Ivanice, Maki je radila u Nišu, i koliko znam prezadovoljna je, dobila je blizance.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 11:18:52   
ivanicasale
jao hvala Dunja napokon neki pozitivan komentar.Da li znas koji lekar joj je radeo vto?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 11:23:19   
17 joka
e i ja baš htedoh reci za Maki i njene user posted image user posted image

Brbljivice srecnouser posted image

TSH treba za svakog biti do 2 za vto, samo nadji dobrog endokrinologa koji ce ti dati odgovarajucu terapiju i bice sve dobro,ono sto mozes jeste da pocnes koristiti selen

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 13:16:55   
sunascee
Fibi82, sto se tice TSH meni je u prethodnom postupku bio povecan i VTO mi nije uspela, nazalost. TSH je sada pod kontrolom, iznosi 2, tako da se pripremam za drugi pokusaj. Lekovima se sve izregulise, bez panike. Samo idi kod endokrinologa, prepisace ti odgovarajucu terapiju i nema problema.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 13:59:26   
Fibi82
Hvala vam puno na ovim informacijama.. U ponedeljak cu kod endokrinologa onda, nista mi nije problem, sredice se to nego smo sve sakupili papire i na kraju svega ovo. Samo mi je da mi ne isteknu svi ostali nalazi.. user posted image

(odgovor članu sunascee)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.10.2013 18:41:02   
ivanicasale
Dunja hvala ti na ovom postu,nisam ni znala da ima ova tema,hvala ti.Definitivno cu u Nisu.Ko zna mozda mi je sudjeno tamo.Inace cula sam se sa dr.iz fonda doslo je do greske kod nas u fondu kada su unosili dokumentaciju,grfeskom su uneli Nis umesto Novi sad.Mogu da se zalim ali necu,mozda je ovo neki boziji znak da tako treba da bude.Tako da idem 29.10 pa sta mi bog da.Nego i dalje neznam kog dr.da biram.
*Maki* ko je tebi radeo vto? Da li neko zna?

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 9:10:35   
Brbljivica
zdravo cure ,ja stigla nocas iz leskovca posto mi je tako gadan prevoz.
elem,uradjena histeroskopija i otklonen septum od 1,5 cm koji je bio u materici.miom i cista su van materice i to nisu dirali.mm je ponovio spermogram i uospte nije kao sto mi je predh zavod dao nalaz..ali je ok za vto.umesto 60 posto pokretnih (u sta sam ja posumnjala !),stoji 30 posto...i tako
radice mi se icsi metoda ,pijem produzeno za 4 tabletice mikroginon tj do 2og novembra,kada cekam da dobijem i 3eg dana ciklusa se javljam na UZ i krecemo.
hteo je da me dr baci za 15 decembar,ali sam ga nekako izmolila da to bude u novembru.tokom histeroskopije se probudila ,nisam posteno ni jedan ulozak napunila.krvarenje je enstalo do navece i danas nema nista,ne boli nista i sve je ok.
dali mi zbog Lac da pijem aspirin 100mg 1x1 ,beviplex 2x2,nastavljam sa mikorginonom ,pijem bromokriptin 2x1 (pa na sl UZ kod njih kad odem da ponovim prolaktin,pa ce mi mozda tada smanjiti terapiju).a dobicu i fraxiparin kada dodje vreme da se bockam.

posto sam trebala od ponedeljak u hiperbaricnu komoru da krenem ,ja se od nocas definitivno razbolela,kasljem,nemam temp,ali sam se zato nocas posteno izmasirala ipijem febricet (paracetamol )..pomagajte ,kako sto pre a bez antibiotika da ozdravim,posto cu u utorak da ipak jos jednom ponovimo nalaz na ureaplazmu za svaki slucaj ,pa nesmem antibiotike.dajte mi predlog ,,kasalj,u grudima mi vruce...nista drugo.

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:20:40   
Lepterija
Taman razmisljam o tebi, kao li si prosla. Znaci, sve ide po planu, nista nije strasno i nemoj vise da panicis, opusti se samo. Spermogram se ne poklapa, rekoh ti ja, ali najbitnije je da ti oni kazu da ima dovoljno i nema da brigas :)
Racunaj kad dobijes tako oko 23.11. ides treci dan na ultrazvuk i tad dobijas terapiju i onda dolazis 7. dan i tad je najpametnije da ostanes, jer ces ici na ultrazvuk svaki 2-3 dan zavisno kako reagujes na stimulaciju. Do tad obidji smestaje da nadjes nesto sto ti odgovara. Tamo ces ostati 15-ak dana (2 dana posle tansfera ne bi trebalo da putujes).
Probaj tu prehladu da resis medom, propolis kapima.
Meni odgodili prvi ultrazvuk za 28. ne mogu docekati da vidim koliko ima bebana i da li je sve ok user posted image
IZVORNA PORUKA: Brbljivica

zdravo cure ,ja stigla nocas iz leskovca posto mi je tako gadan prevoz.
elem,uradjena histeroskopija i otklonen septum od 1,5 cm koji je bio u materici.miom i cista su van materice i to nisu dirali.mm je ponovio spermogram i uospte nije kao sto mi je predh zavod dao nalaz..ali je ok za vto.umesto 60 posto pokretnih (u sta sam ja posumnjala !),stoji 30 posto...i tako
radice mi se icsi metoda ,pijem produzeno za 4 tabletice mikroginon tj do 2og novembra,kada cekam da dobijem i 3eg dana ciklusa se javljam na UZ i krecemo.
hteo je da me dr baci za 15 decembar,ali sam ga nekako izmolila da to bude u novembru.tokom histeroskopije se probudila ,nisam posteno ni jedan ulozak napunila.krvarenje je enstalo do navece i danas nema nista,ne boli nista i sve je ok.
dali mi zbog Lac da pijem aspirin 100mg 1x1 ,beviplex 2x2,nastavljam sa mikorginonom ,pijem bromokriptin 2x1 (pa na sl UZ kod njih kad odem da ponovim prolaktin,pa ce mi mozda tada smanjiti terapiju).a dobicu i fraxiparin kada dodje vreme da se bockam.

posto sam trebala od ponedeljak u hiperbaricnu komoru da krenem ,ja se od nocas definitivno razbolela,kasljem,nemam temp,ali sam se zato nocas posteno izmasirala ipijem febricet (paracetamol )..pomagajte ,kako sto pre a bez antibiotika da ozdravim,posto cu u utorak da ipak jos jednom ponovimo nalaz na ureaplazmu za svaki slucaj ,pa nesmem antibiotike.dajte mi predlog ,,kasalj,u grudima mi vruce...nista drugo.


(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:24:29   
Brbljivica
ja pijem mikroginon do 2 novembra ,kada trebam da dobijem (posto mi produzili 4 dana te tabletice )..i treceg dana se javlja na UZ ..to bi negde bilo 5,6 novermbra....
inace smestaj sam vec nasla ,videla stan,dogovorila se ,na poso sve isplanirala ,jos samo da ozdravim pa imam tretmane u hiperbaricnu komoru taman pred vto ,a to bi trebalo da bude super ...al samo da ozdravim!

< Poruku je uredio Brbljivica -- 19.10.2013 14:25:52 >


_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.10.2013 14:33:27   
Lepterija
Ja pogresno procitala da pijes tablete do 20. a ne do 2. Bice to sve ok, samo opusteno. Tko ide kos dvih, dolazis treci dan (mozes tad i ostati, ja sam uzela Puregon i isla kuci jos 3 dana), onda opet dolazis sedmi dan, opet ultrazvuk, hormoni (ukupno meni vadjeno 7 hormona po 750 din) i od tad dolasci zavise kako reagujes. Ja sam ostala u Leskovcu 16.9. (7. dan ciklusa), STOP je bio 21.9., aspiracija 23.9. transferi 26. i 28. 29. se vratila kuci. Javi se pp ako ti nesto jos mogu pomoci.

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here