|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
29.2.2024 13:17:01   
Maya20


IZVORNA PORUKA: pudlicica

Dr Emre ja izbacio na instagramu o micro tese i jedan komentar od nekog čoveka je bio ovakav ja sam ga samo prevela Здраво учительице, рекли сте нам да никада не можете да имате дете, усвоите их, урадили сте операциу и сперма ние

избацила, рекли сте да ФСХ нее


пасти, леченьем у болници Алите ФСХ je пао и сперма je изашла,


рекли сте вантелесна оплодьа ние могуа, тренутно смо у фази


трансфера?


Шта ете коментарисати о томе?


Или неете коментарисати и


обрисати мо коментар?


Možda negde ima nade za tebe i emely




Pregledala sam sada njegove objave i ne mogu da pronadjem taj komentar. Da li si možda upamtila tačan naziv klinike ili ime profila koji je napisao komentar? Nadamo se da ce se naci resenje i za nas

(odgovor članu pudlicica)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Azoospermija
29.2.2024 13:34:38   
pudlicica
Izbrisao je komenar,Slikala sam ceo komentar imam, ali kad ga kopiram i izbacim ovde neće tačno da napise, znaci radio je microtese kod dr Emre, imao je povišen Fsh, nisu mu našli spermatozoide, dr je rekao da usvoje dete, i onda su otišli na kliniku alife hastanesinde tako je napisao naziv klinike, onda je dobio terapiju gde se pojavila sperma i sad čekaju et ,ja bih ubacila njegov ceo komentar,ali ne znam kako 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Azoospermija
29.2.2024 13:36:14   
pudlicica


user posted image

(odgovor članu pudlicica)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Azoospermija
29.2.2024 13:37:39   
Maya20


IZVORNA PORUKA: pudlicica



user posted image


Hvala ti puno.

(odgovor članu pudlicica)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Azoospermija
29.2.2024 13:40:09   
pudlicica
Nema na čemu, ako sliku možeš da da staviš na prevod, jer tad će biti tačan prevod

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Azoospermija
29.2.2024 21:02:23   
emily88
Hvala puno za ovo, pogledacu i ja o cemu se radi, trazila sam i ja komentar malocas, sve obrisano

(odgovor članu pudlicica)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Azoospermija
1.3.2024 9:56:09   
Ivona2509
Evo da se ja javim,28.02 bila aspiracija,imamo 26 fantastičnih jajnih stanica.Jučer je od 20js oplođeno 12,i to je i više nego odličan početak.Muž se oporavlja od mtese,tj jedino sada mu trebaju konci otpasti i to je to.Što se mene tiče ja sam izvrsno,stvarno sam dobro,oporavljam se svakim danom sve više,ponedjeljak transfer i u srijedu idemo kući. ❤️

(odgovor članu emily88)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Azoospermija
1.3.2024 17:24:14   
17 joka
Ivona    bravo svaka cas_t , srecno i bebicetno da bude🍀🍀🍀 ja cu vasu betu sa nestrpljenjem  cekati u  porodilistu navijam svim srcem!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivona2509)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Azoospermija
2.3.2024 19:34:35   
Buba11
Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Azoospermija
2.3.2024 19:40:17   
Ivona2509


IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?



Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?

(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Azoospermija
2.3.2024 20:08:53   
Buba11


IZVORNA PORUKA: Ivona2509



IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?



Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?


Iz Turske.

(odgovor članu Ivona2509)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Azoospermija
2.3.2024 20:13:38   
Ivona2509


IZVORNA PORUKA: Buba11



IZVORNA PORUKA: Ivona2509



IZVORNA PORUKA: Buba11

Pozdrav svima, da li neko zna kako prebaciti spermatozoide iz inostranstva u Srbiji?



Pozdrav i tebi Buba11,mislim da je to nemoguće.O kojoj državi se radi?


Iz Turske.


Mi smo trenutno u Turskoj,kad sam pitala za nas,rečeno nam je da ne može.Mi smo za Hrvatsku trebali,onda smo odlučiti doći i odraditi sve.

(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Azoospermija
2.3.2024 22:06:04   
Alex1708
Turska ne dozvoljava da se iznese iz zemlje već ukoliko ih ima vto se mora tamo odraditi. 

(odgovor članu Ivona2509)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Azoospermija
4.3.2024 20:25:44   
Buba11

Koja je cena lecenja maticnim celijama?
IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravo svima, pratim sve objave i radujem se sa svima koji su uspeli ili su na putu ka tome. Mi nakon dve neuspe Mtese i dalje tragamo za potencijalnim rešenjem. Nedavno sam stupila u kontakt sa klinikom u Ukrajini koja radi lečenje matičnim ćelijama. Oni kažu da svaki pacijent izadje iz terapije sa pozitivnim ishodom. Takodje smo kontaktirali dve klinike sa Kipra. Još uvek ne znamo šta nam je činiti. Da li ima još neko ko je razmišljao o ovome ili nečemu sličnom,da podeli sa nama? Pozdrav svima🍀



(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Azoospermija
4.3.2024 21:11:54   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Buba11


Koja je cena lecenja maticnim celijama?
IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravo svima, pratim sve objave i radujem se sa svima koji su uspeli ili su na putu ka tome. Mi nakon dve neuspe Mtese i dalje tragamo za potencijalnim rešenjem. Nedavno sam stupila u kontakt sa klinikom u Ukrajini koja radi lečenje matičnim ćelijama. Oni kažu da svaki pacijent izadje iz terapije sa pozitivnim ishodom. Takodje smo kontaktirali dve klinike sa Kipra. Još uvek ne znamo šta nam je činiti. Da li ima još neko ko je razmišljao o ovome ili nečemu sličnom,da podeli sa nama? Pozdrav svima🍀





Cena terapije je oko 16000 evra, sve vezano za terapiju na je objasnio čovek iz Viderme. Slali smo sve suprugove nalaze,kako bi nam prvo rekli da li je za terapiju ili ne.

(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Azoospermija
4.3.2024 21:58:59   
Buba11
Kakva je garancija da ce uspeti?

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Azoospermija
5.3.2024 10:08:56   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Buba11

Kakva je garancija da ce uspeti?



Prosledjujem Vam preveden mail koji smo dobilu od njih:

Љубазно вас обавештавамо да су лекари компаније ЕмЦелл проучили ваш медицински извештај.

 

Закључак: можете доћи у ЕмЦелл ради 3-дневног напредног протокола лечења са локалним лечењем азооспермије . Молимо Вас да попуните упитнике (у прилогу).

 

Наш третман може помоћи пацијентима са азооспермијом, узрокованом хормонским дисбалансом, билатералном варикокелом или туморима. У наведеним случајевима, терапија феталним матичним ћелијама нормализује хормонску равнотежу, побољшава циркулацију у карлици, производи антитуморски ефекат и обнавља хематопоезу. Међутим, ако је узрок азооспермије генетски, нажалост, не можемо постићи никакве резултате.

 

Ако су присутне Сертолијеве ћелије, феталне матичне ћелије у комбинацији са конвенционалном терапијом повећавају број „активних“ сперматозоида у сперми, што даје шансу да постане  отац. 

 

Према статистичким подацима, након терапије феталним матичним ћелијама процедура ИВФ-а је била успешна у 35% случајева, док је 6% лечених пацијената успело да добије дете на природан начин. Стопе побољшања могу варирати, али позитивне промене примећују сви пацијенти.



(odgovor članu Buba11)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Azoospermija
5.3.2024 10:30:46   
emily88
Hvala što si podelila ovo sa nama. Da li ste kojim slucajem dobili odgovor od klinika sa Kipra?

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Azoospermija
5.3.2024 10:55:16   
Maya20


IZVORNA PORUKA: emily88

Hvala što si podelila ovo sa nama. Da li ste kojim slucajem dobili odgovor od klinika sa Kipra?


Nema na čemu,zato smo svi tu. Jesmo,ali oni mi se nisu dopali,mnogo su navalentni i mene to odma odbija. I imaju mnogo loših recenzija. Njihov tretman se razlikuje od ovog u Ukrajini. Ukrajinci rade sa fetalnim matičnim ćelijama, a Kipar PRP tretman.

(odgovor članu emily88)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Azoospermija
5.3.2024 11:00:27   
17 joka
Mayo, jeste li odlucili na kraju   sta raditi i gde?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Azoospermija
5.3.2024 11:11:44   
Maya20


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Mayo, jeste li odlucili na kraju   sta raditi i gde?



Za sad smo pri odluci da prikupimo novac i da idemo u Ukrajinu. Nema gde nismo bili i šta nismo probali. Od "poznatih" klinika kod nas u početku,preko Slovenije i Istanbula. To traje 9 godina. Eto,mi još nemožemo odustati...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Azoospermija
5.3.2024 11:26:43   
Ivona2509
Evo da se javim,ja sam odradila jučer embriotransfer i s time naše životno putovanje je završeno,danas odmor,muž pakira stvari,priprema. 😎Puni dojmova i sretni odlazimo kući.🥰Do neba zahvalni Suleymanu i Emreu. ✔️Od 12 embrija,ostala nam je samo 1blastica.14.3 vađenje bete,a do tada paženje na max. ❤️

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Azoospermija
5.3.2024 12:42:43   
17 joka
Ivona 👏👏👏 divno srecno i bebicetno da bude sto se tice ponasanja  ponasaj se normalno uzivaj u svakom danu bez tenzije eto samo nemok sa se savijas preko stomaka i da  drzis ruke  iznad ramena  ja sam to postovala  i eto uspelo je. Radi onako kako osecas da ti organizam trazi  kad ti se set_a set_aj kad ti se spava spavaj  itd  drzim pesnice cvrsto 🍀🍀🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivona2509)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Azoospermija
5.3.2024 16:59:54   
emily88
I mi planiramo da kontaktiramo tu kliniku u Ukrajini a u medjuvremenu čekamo genetske analize.  Muž je dao uzorak krvi u onoj klinici u Nišu a to se šalje na  analizu van Srbije. Rezultat za mesec dana.. pa ako nije genetika faktor, probace najverovatnije lecenje sa maticnim.. sta da kazem.. nadam se da sreća prati hrabre. Samo da svi dodju do ispunjenja svog sna🙏🏻

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Azoospermija
5.3.2024 22:44:09   
Maya20


IZVORNA PORUKA: emily88

I mi planiramo da kontaktiramo tu kliniku u Ukrajini a u medjuvremenu čekamo genetske analize.  Muž je dao uzorak krvi u onoj klinici u Nišu a to se šalje na  analizu van Srbije. Rezultat za mesec dana.. pa ako nije genetika faktor, probace najverovatnije lecenje sa maticnim.. sta da kazem.. nadam se da sreća prati hrabre. Samo da svi dodju do ispunjenja svog sna🙏🏻



Kontaktirajte ih slobodno,čisto da vidite šta će vam reći.  Naravno da sreća prati hrabre,uvek bilo🍀

(odgovor članu emily88)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here