|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
6.11.2015 12:29:03   
Zemunka85
Ja sam probala ovu hrono iskranu i ne vredi ... nema sanse da ispratim ovaj tempo. Sva sam u haosu sa ishranom .. niti znam sta jedem niti kada niti koliko ....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: HRONO ISHRANA
6.11.2015 12:33:37   
adulence
Ja postujem ali ne pravim bas razmak od 5 sati zbog dojenja...
Jutros sam pojela tri sendvica na prepecenom hlebu sa curecim prsima zelenom salatom i ajvarom...
Rucak dinstani kupus i dinstane snicle u paradajz soau...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: HRONO ISHRANA
6.11.2015 12:42:19   
Zemunka85
Meni je najgori deo to oko salate ... koju salatu ja mogu jesti na ulici tj ako ne doruckujemkod kuce?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: HRONO ISHRANA
6.11.2015 13:55:45   
adulence
Draga meni nekako salate nisu pod obavezno,sad mi se tako za dorucak potrefilo inace retko praktikujem salatu za dorucak...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: HRONO ISHRANA
14.11.2015 13:32:06   
adulence
Ajde zene jel bar neka na hrono
Dorucak :beskvasni hleb,cepana paprika,pecenica,zelena salata i kis.mleko
Rucak:bolonjez sos,pire karfiol kupus salata
Vecera:upravo mi se krcka corbica sa piletinom,tikvicom i blitvom

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: HRONO ISHRANA
14.11.2015 14:34:41   
jekiki
Ada evo mene, pridruzujem se hehehhe
Pocela pre nedelju dana, ali me mm zeznuo juce sa nekim djakonijama kojima nisam odolela, pa se sda ponovo polako vracam na pravi put
Dorucak : razane lepinjice sa suvim vratom i kajmakom
Rucak : rostilj i salata
Vecera : najverovatnije tunjevina pomesana sa zelenom salatom

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: HRONO ISHRANA
17.11.2015 19:38:07   
Figaro88
Dorucak-dva jaja,tonus,ajvar
Rucak-paprika,pilece belo,kupus i salata od cvekle
vecera-komadic piletine
Ja sam od juce opet na restrikciji,jedan mesec,zadnjih dve,tri nedelje toliko brljam i ne osecam se dobro,sva sam troma,umorna,pa da se malo dovedem u red.A i ostalo mi jos tri-cetiri kg do neke moje idealne tezine pa mozda uspem sada da skinemi to

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: HRONO ISHRANA
18.11.2015 13:20:47   
orhideja2
Zdravo drage moje. Nova sam na forumu. Da se ukratko predstavim. Imam 32 godine, sina od 22 mjeseca i 15 kg viska :( Poslednjih mjeseci sam se pocela debljati...naravno imam viska i od prije trudnoce i posle trudnoce...sve u svemu, uzas zivi a dijete vise ne mogu smisliti. Obzirom da radimo na beby br.2 ozbiljno moram poraditi na kilazi, prvi porodjaj je bio carski, preeklampsija...ne bi da mi se to ponovi nedaj Boze. A iskrena da budem, ni sama se sebi vise ovako ne svijdam. Nisam uopste zadovoljna sobom i dovoljno je da vam kazem, ne kupujem nista od garderobe mjesecima, uz izgovor, uskoro cu se opet udebljati pa sta ce mi sad sta novo onda.
E sad, juce poce citati o hrno ishrani. Zanimljivo mi zvuci...medjutim, od sinoc do sad citajuci, dovedoh se u situaciju, da ne znam ni odakle ni kako bi je pocela. Trebam uskladiti sa djetetom i da kuham skupa a ne svima posebno. Mozete li mi malo pomoci da bar zapocnem ovu jednu sedmicu pa da se onda ustimavam...jer zaista sam totalno zbunjena sad. I da...heljdu mi ne spominjite :D Zgadila mi se u bolnici.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: HRONO ISHRANA
18.11.2015 13:35:01   
Figaro88
Posto ja imam hipertenziju prilagodila sam hrono sebi donekle.Mada nema tu puno da se koriguje.Ista se dijeta preporucuje kod preeklampsije kao i kod visokog pritiska.Ja ne jedem cvarke,kajmak,suhomesnato retko i tad uzmem cureca prsa,manje solim a sve ostalo moze.I za rucak ne jedem meso svaki dan,ponekad ribu,ponekad bez mesa,to nije po pravilima restrikcije ali meni zbog pritiska tako odgovara.Pokusaj jedan dan,ili napisi sta bi kuvala za nedelju dana pa po tome isplaniraj,ja sam tako u pocetku dok nisam navikla sta sme a sta ne.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu orhideja2)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: HRONO ISHRANA
18.11.2015 13:40:45   
orhideja2
Hvala na savjetu, dobro je to sa pisanjem jelovnika. Samo, ne znam sto, al totalno sam zbunjena, valjda sto inace ne koristim te zitarice, kupujem i pravim hljeb od bijelog i crnog brasna...al sve mi to djeluje kao neke mjesavine koje i nisu bas zdrave. Nisam nikad koristila proizvode iz zdrave prehrane, djelom sto nisam navikla iz svoje kuce a dijelom sto se mnogo u cijeni razlikuje. Znaci, prvo i osnovno, sta mi je potrebno od namirnica za pocetak...recimo, sutra da startam..sta da napravim.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: HRONO ISHRANA
19.11.2015 10:49:33   
Figaro88
Zdravije su od belog brasna,a celo zrno je najzdravije,nije preradjeno.Ima na fb grupa hrono ishrana bez cenzure,na vrhu staranice su dokumentii,tu ima lista dozvoljenih namernica,kako se kuvaju zitarice,jelovnici,bas sve,mozes da skines u pdf-u,pa da imas user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu orhideja2)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: HRONO ISHRANA
4.12.2015 10:05:52   
Leptiric123
Da se upišem...user posted image od danas

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: HRONO ISHRANA
9.1.2016 16:21:26   
adulence
Hej,hej zene ja kretala ,krsila,prestaala,ali eto me opet u igri,ali sada definitivno,razlika je sto i mm hoce,tako da mi je super kuvam samo hrono...i tu smo da se bodrimo...moj start je 66.3kg moram stici bar do 60 a za poale cemo videti.zene pisite mi neke recepte za te kao zemicke itd ako imate...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: HRONO ISHRANA
10.1.2016 16:23:22   
QueenJ
Procitala sam svih 25 str. u dahu, plus ispratila grupu na fb-u vec neko vreme. Spremam se da krenem, mislila sam odmah posle Bozica, ali sad 14. mi je rodj, a muzu plata 15. user posted image tako da odmah tada idem u nabavku. Mislim da sam koliko-toliko pohvatala konce, vi ste mi tu, svakako za pomoc. Ja sam kriminalna. user posted image Moja idealna kilaza je oko 55 kg. Jos pre trudnoce sam dogurala do 60. U trudnoci dosla do 75, a iz porodilista izasla sa 65. I sve je bilo ok do skoro. Sad sam opet na 75. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 5:18:47   
adulence
E bas zbog toga sam i ja krenula,jer sam se posle svakog potodjaja ugojila,sada manje nego sa Ivom,ali ipak ne mogu sebi opet isti scenario da dozvolim,jer sam se bas namucila...
Evo meni je danas cetvrtiv dan,da mi je lako nije ,,ali proci ce,samo da prodje ovih prvih par dana...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 9:46:32   
jekiki
Poznati scenario, kao Adulence, krenem, pa prekrsim, pa sve u krug, unazad dva meseca, ali od sutra zvanicno, casna pionirska user posted image Jos ovih 5-6 kg viska moram da se resim, kako znam i umem. QueenJ samo polako kada krenes, ne opterecuj se i nemoj se meriti cesto, eventualno jednom mesecno, garderoba neka ti bude reper user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 21:38:49   
adulence
I danasnji dan je prosao i mnogo je laksi od prethodnih i to me jedino tesi...i dalje mastam o djakonijama ,ali isto tako mastam i o uskim farmerkama,tako da guramo,mm je isto danas puno lakse sto mi je super ,jer ako bi on odustao ne znam kako bih sama ovako je def lakse kada kuvam za oboje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 21:43:43   
dijana1*
Adulence samo te pratimuser posted image i ne znam kako da ti se pridruzimuser posted image
Ti jos uvek dojis jel da?
Mene je strah da idem na bilo koju dijetu tj. da skidam kile zbog mleka.
Jedes li voce?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 21:51:35   
IvanaSK RR
Adulence, drzim palčeve :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 21:51:55   
adulence
I dalje samo dojim i dobro nam ide,ne jedem voce prvih mesec dana,ali cepam limunadu kao luda,ja stvarno hrono ne smatram kao dijetom jer evo
Dorucak:cetiri parceta hleba precpecenog,slaninica,masline,mocarela
Rucak:pravila pljeskavice,belolucane paprike i kupus salata
Vecera:potaz od tikvica i pilece belo dinstano
Pritom odmah da kazem mojeporcije nisu male ,nego prilicno velike...ja kada vidim na fb grupi koliko one malo jedu,pa ja bih uginula...a eto da vam kazem i prvi kg je otisao...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 22:02:58   
dijana1*
Pa to je super meni.
Ja ne mogu bez jabuka. Njih bas jedem mnogo. Opet bolje i to nego cokolada.
Jaooo limunada, kupus.... kada si to uvela. Nama je tek mesec dana ne znam da li bi smela zbog grcica. Malo sam sada promasila temu.
Bravo za prvi kilogramuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 11.1.2016 22:03:25 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: HRONO ISHRANA
11.1.2016 22:08:24   
adulence
Di iskreno ne znam tacno kada limunadu od pocetka pijem,a kupus pa nemam pojma ali sigurna sam da ga jedem bar dva meseca ,a Relja ima tfi i po,ja bas sa njim i nisam puno racuna vodila ,mada nisam ni sa Ivom,sve ama sve jedem,pasulj,sarme...mislim sad ne jedem pasuljnod kad sam na hrono,ali inace...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: HRONO ISHRANA
12.1.2016 12:40:06   
adulence
Jekiki pisi draga sta jedes...evo mog danasnjeg menija
Dorucak:3velika parceta hleba,slaninica,mladi kajmak,cherry paradajz i rukola
Rucak:svinjski vrat komada dva velika,belolucana paprika i kupus salata
Vecera:potaz od povrca ostao od sinoc i videcu mozda omlet od belanaca sa przilukom...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: HRONO ISHRANA
13.1.2016 13:38:24   
jekiki
Moj danasnji meni
Dorucak : 3 topla sendvica sa maslacem i sunkom, domace kiselo mleko
Rucak : curece cuftice u paradaiz sosu sa spagetama od tikvica, zelena salata
Vecera : przena paprika sa belancima ( ako ne promenim misljenje hihihihi )

< Poruku je uredio jekiki -- 13.1.2016 13:39:15 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: HRONO ISHRANA
13.1.2016 13:47:01   
adulence
moj danasnji meni
dorucak:pita od heljdinih kora sa pecenom paprikom i sampinjonima
rucak:dinstane sv.snicle i varivo od mladog luka i tikvica
vecera:jos se mislim,sinoc sam jela belanca,veceras cu malo da promenim....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here