|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 10:20:02   
Trcosava
Zar u restrikciji nije da ne sme voće?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 10:36:37   
Torbica
Trco,ja nisam nikad drzala restrikciju,jer sa mojih 6kg viska,tada posle treceg bebca,nisam mislila da mi treba.Nije to ekstreman visak.Tako da,odlucis na pocetku kako ces.U zavisnosti koliko zelis da skines.Restrikcija bi trebala prvih mesec dana ili dok ne dodjes na zeljenu tezinu,bez nje ces mrsaviti ali sporije.

Bravo Adulence! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 17.1.2016 10:38:19 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 11:54:36   
dijana1*
Ni ja se ne bi odricala voca. Jabuke jedem kao luda i bas mi se trazi. Nigde mi se ne zuri bolje i sporije al da se ne odricem bas svega.
Jos kad bi mm uspela ubediti bilo bi super.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 11:59:35   
dijana1*
Ako rucam oko 14 h a vecera oko 19 h onda bi mogla jabuke ubaciti oko 17 h, jel tako?
Al' sam zapela za jabukeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:01:19   
jekiki
Tako je Di, mozes oko 17h. Bas si zapela za jabuke hihihihihi

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:03:41   
suzi kju
Počinjem da pratim i ovu temu... Moraću da vam se priključim i ja i taman da vam kradem ideje za obroke....
Da probam da vidimo da li imam čvrstu volju user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:09:35   
dijana1*
Posle prve trudnoce sam skinula 20 kg sa UN dijetom s tim sto se nisam bas strogo pridrzavala pogotovo kada je vocni dan bio ali tada sam naucila da konbinujem namirnice. Zato mi ovo nece tesko pasti. Jos cu malo da pratim temu i da se psihicki dobro pripremim pa krecem i ja. Zelim da budem spremna na odricanje i da ne odustajem.
Jekiki u trudnoci mi se nista nije trazilo a sada ne smem u kuci ostati bez jabukauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:13:02   
suzi kju
Meni se u trudnoći ništa nije trazilo, imala sam gorušicu do zadnjeg dana trudnoće...
Sad mi se traže slatkiši opasno user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:16:06   
Anoniman
Adoooo zelim recept za tu hrono pizzuuser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 659
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:16:39   
jekiki
Suzi meni treba celicna volja, obozavam hleb a njega nema ni uz rucak ni uz veceru, zato sam dobra dva dana pa krenem da brljam user posted image

Ovakav mi je danasnji meni
Dorucak : przena jaja sa suvim ljutim paprikama, razane lepinjice, sir
Rucak : junece snicle sa povrcem ( paprika, brokoli, tikvica ) prelivene paradaiz sokom i sve to zapeceno u rerni, salata
Vecera : zelena salata sa pilecim fileom, sve izmesano sa maslinovim uljem i limunom



_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 12:55:12   
suzi kju
Jekiki user posted image kako si mi ti?
I meni treba čelična volja, ja ću kao Di, da čitam, kradem ideje, recepte pa kad čvrsto rešim počinjem.
Ja sma skinula 10 kg pre vantelesne, to je bio uslov za vto, i uspela sam. Ja i sada imam volju, teoretski ja to kao mogu ali praktično mislim da ću da zeznem stvar odmah treći dan user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:04:52   
jekiki
Suzi user posted image dobro sam, osim sto me dva zuba bole od prekljuce , ali cu ih sutra resiti na ovaj ili onaj nacin docicu im glave user posted image
Ja am bila na ovoj ishrani prosle godine, i bez problema sam izgurala i restrikciju i posle nje. Onda zatrudnela, opustila se i postala tenk, sad mi malo teze ide da krenem, ali uspecu ja . Samo ritam da se uhvati, kriza prodje za par dana i onda sve ide lagano. Skinula sam i ja do sad dosta, ostalo jos nekih 5-6 kg, koji me uzasno nerviraju
Jedan savet samo preseci i pocni, a posle treceg dana nastavi kao da nisi zgresila user posted image user posted image

< Poruku je uredio jekiki -- 17.1.2016 13:06:39 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:13:24   
suzi kju
Dobijam sve veću volju čitajući stranice unazad, mislim da kad budem pročitala temu pd početka da ću početi. Definitivno je da moram, samo je pitanje dana. I ja sam se donekle dvoumila zbog dojenja međutim mleko mi je prestalo gotovo skroz pa ću početi.
Videh predlog neke forumašice da nije loše da se napravi jelovnik i toga se pridržavati, tako bi i mm dovela u red prinudno user posted image

Jekiki baš bzvz za zub, ja imam da izvadim nikako da se nakanin, a besna sam na samu sebe što sam dozvolila da dođe do faze da mora da se izvadi. No dobro...

E da, na kom ulju dinstate piletinu, svinjske šnicle?

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:15:02   
milicicak
Torbice, milkice, hvala za recepte user posted image
Ja upravo pecem svoj prvi hrono hleb. A napravila sam i one zaledjene praline sa bananom, kakaom, medom i kokosovim uljem al sam dodala i peceni lesnik. Mini buba je odusevljena ukusom, samo jos i da se mami svidi user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 17.1.2016 13:16:58 >

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:20:28   
jekiki
Ja sve dinstam i pecem na masti, na maslinovom ili ulju od kostica grozdja, sta mi padne pd ruku
To za jelovnik je super stvar, mnogo ti je lakse i nisi opterecena sta ces jesti svakog dana. Ja praktikujem upravo to, zalepim na frizider spisak za tu nedelju i samo napred
Milicicak bravo za hrono hleb , a i za praline, mogla bi poslati neku user posted image

< Poruku je uredio jekiki -- 17.1.2016 13:21:38 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:30:00   
suzi kju
Jesu recepti na prethodnim stranicama?
Odoh ja sad lepo od prve strane, čitam, belezim pa da počnem koliko sutra...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:34:21   
milicicak
Suzi, recepti za hleb su na prethodnim stranama a za praline je Torbica pisala u temi Raw food.
Jeki, ja nisam na hrono. Mama menja rezim ishrane a posto cuva mini bubu i pola dana je kod mene, trudim se da joj obezbedim adekvatnu ishranu da kod kuce ne bi varala...
Mada, ako mi se prisvidja, mozda i pocnem user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 13:50:15   
Trcosava
Ja defintivno ne idem na hrono. Pridržavaću se zlatnih pravila Mininih user posted image

Meni je isto problem hleb, ali naučiću se polako i bez njega user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 14:07:10   
adulence
Hej hejjjj...suzi ims odlicne recepte na blogu ane cubele samo tako kucaj u pretrazivacu...
UM nista specijalno,kupila sam tonus integralnu podlogu ona nije bas 100posto po hrono rezimu ali jos se nisam odvazila da mesim,prvo sam stavila onaj seckani paradajz u konzervi,onaj kao pelat,pa sam sekla slaninicu i prautivu,pa mocarelu ona je dozvoljena malo pecuraka i odozgo malo praziluka ....jaooo ljudi moji kako je bila ukusna...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:10:36   
suzi kju
Uh umorih se, iscitala sam od početka sve i dobila volju da počnem, moraće i mm samnom.
Dakle do sutra sam i ja na režimu hroni ishrane user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:20:56   
suzi kju
A od salate jel moze ovo iz tegli, tipa krastavci kiseli, karfiol, paprika?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:27:42   
superm
Doručak: proja
Ručak: ramstek, zelena salata, čorba od brokolija i tikvice
Slatkiš se peče. Hrono kolač od jabuke
Večera:? Možda prepišem od Torbiceuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:28:28   
superm
Ada, bravo za 2 kg manjka!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:36:34   
jekiki

IZVORNA PORUKA: suzi kju

A od salate jel moze ovo iz tegli, tipa krastavci kiseli, karfiol, paprika?


Po pravilima ne , zbog sirceta i secera

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: HRONO ISHRANA
17.1.2016 15:37:09   
suzi kju
Superm daj recept za taj slatkiš user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here