|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 16:42:18   
Figaro88
Obroci treba da budu od 8h ujutru do 20h uvece,dorucak do 10h,rucak do 15h,tj to bi bilo idealno.Mozes u devet da doruckujes,u dva popodne rucas pa oko pet pojedes uzinu,onda u osam veceras.Za uzinu ide voce,cokolada 75% kakaa,mozes da pravis kolace ali da budu po pravilima HI(bez belog brasna,bez secera,mleka...),imas i one Biobela kekse,oni su sa fruktozom....Stvarno nije komplikovano kada se razume.

< Poruku je uredio Figaro88 -- 21.4.2015 16:44:10 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 17:31:31   
sagitarius
Samo sto u periodu restrikcije nema ni voca,ni cokolade.Organizam se cisti od secera.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 17:46:33   
Figaro88
Mod ne zeli da bude na restrikciji user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 17:59:59   
sagitarius
Izvinjavam se,izgleda da sam nesto preskocila u citanju.Iskreno,mislim da i bez restrikcije rezultati mogu biti sjajni.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 18:12:54   
jess021
Sagitarius, jesi li ti na hrono ishrani?
Ja sam pocela da se interesujem, bar oko te kombinacije namirnica. Mislim da nama u trudnoci restrikcije nisu dozvoljene.
Ako imas neki savte znailo bi mi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 18:20:33   
sagitarius
Jess,naravno da ne treba da idemo na restrikciju u trudnoci,ali da se hranimo po hrono bilo bi idealno.Sta god te zanima,pitaj.Moje misljenje je da sa hrono nema nepotrebnog gojenja,a unosi se sve sto treba.Drugim recima,zdrava je i korisna jer nece biti nepotrebnog gojenja.Ja sam u pocetku bila na hrono,pa mi se onda apetit probudio i odstupila sam.Verujem da to kod mene ima neke veze sa prestankom konzumiranja siofora.Sad cu pokusati da se drzim hrono sto je vise moguce.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 18:21:57   
jess021
Ma zanima me sve, ali iscitacu temu od pocetka, to mi je i patronazna skrenula paznju da je hrono najpribliznija idealnoj ishrani za trudnice.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 18:57:15   
sagitarius
Jess,tako ti je najbolje,da iscitas pravila,a u primeni kada dodjes u nedoumicu da ti neko ko je malo dublje u tome pripomogne.Tako da tu sam i rada da pomognem,ako budem znala.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 19:01:10   
Figaro88
Jess ako mozes kupi knjigicu Dr Grifing-Hrono ishrana za pocetnike,cena joj je 490 din,a u njoj ti je apsolutno sve objasnjeno user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 21:09:47   
Modessty
Gde ima da se kupi t aknjiga?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 21:18:40   
Figaro88
Ima u Laguninim knjizarama,kod njih u centru,a moze i da se poruci klik

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2015 21:19:01   
adulence
Jess ja sam apsolvirala hrobo i jako fino smrsala sa njom,tako da takodje mogu da ti priskocim u pomoc...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 8:28:55   
jocajaca
Evo ja sam jutros krenula sa hrono(trebala u ponedeljak ali mi N bila bolesna pa me malo poremetilo). Jutros popila toplu vodu sa malo limuna, pješačila 30 minuta brzim hodom I kad sam došla na posao negdje oko 8,15 doručkovala dva kuhana jajaeta I komadić sira.
Planiram oko 12,30 da pojedem još malo sira, a onda oko 16,30 da ručam. KOliko sam shvatila to je ok? Ili je ipak bolje da ne doručkujem ovako rano nego da doručkujem oko 10,30 I ručam oko 16,30 pa da nemam ovu užinu?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 8:31:22   
jocajaca
Uh sad vidim post od Figaro da se do 10 doručkuje ali ja nikako ne mogu da ručam do 15 to mi je neizvodljivo, ne znam samo da li je dobro ovako sa ovom užinom oko 12,30 ili ipak da doručkujem kasnije I da ne užinam?

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 8:55:49   
Figaro88
Onda ti je svakako bolje da kasnije doruckujes,oko 10i30,pa rucas oko 16h i veceras oko 21h.Uzine nema u restrikciji,ali mozes da ponovis dorucak do 13h ako doruckujes prvi put rano.Npr- za dorucak pojedes hleb sa puterom i curecim prsima i uz to kiselo mleko posle kada ga ponavljas jedes samo hleb sa puterom i kiselo mleko ili samo cureca prsa sa nekim povrcem user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 10:12:22   
jocajaca
Hvala ti na odgovoru.
Onda ću od sutra tako kasnije doručkovati! Danas sam krenula ovako pa ću užinati oko 12. Pa ćemo vidjeti dokle ću dogurati.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 10:14:29   
ivaMark
jocajaca, mislim da ti je dorucak nekompletan, fale ti zitarice.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2015 19:30:35   
sagitarius
Jocajaca,oskudan ti je dorucak.Moras malo da pojacas,ubaci neki hrono hleb.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: HRONO ISHRANA
26.4.2015 14:48:45   
Figaro88
Ja sam u poslednjih par dana skroz bez apetita,muka mi kad pomislim da moram da jedem,dorucak mi najtezi.I kilaza tako sporo spada,ali predpostavljam da je to zato sto imam jos par kg da skinem.Zamara me ovo planiranje,pa dva sata spremanja,jos mi svi jedemo isto.Ne bih sad da prekinem,bas mi prija ovakva ishrana,pritisak mi je savrsen,ali sva sam user posted image Valjda ce proci...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 7:21:56   
adulence
prvo i osnovno pravilo je ne mesati mlecno i jaja,a ostalo su ti vec napisale....
Evo ja se od danas pridrzavam na hrono bez obzira sto sam trudna,ne da bih smrsala,nego mi hrono zaista pomaze da ne oticem itd...ja se u hrono kunem i stvarno mi je u vise navrata pogla ova ishrana...odoh da pijem limun i vodu...
IZVORNA PORUKA: jocajaca

Evo ja sam jutros krenula sa hrono(trebala u ponedeljak ali mi N bila bolesna pa me malo poremetilo). Jutros popila toplu vodu sa malo limuna, pješačila 30 minuta brzim hodom I kad sam došla na posao negdje oko 8,15 doručkovala dva kuhana jajaeta I komadić sira.
Planiram oko 12,30 da pojedem još malo sira, a onda oko 16,30 da ručam. KOliko sam shvatila to je ok? Ili je ipak bolje da ne doručkujem ovako rano nego da doručkujem oko 10,30 I ručam oko 16,30 pa da nemam ovu užinu?



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 7:58:06   
majared
Adulence, onda si ti prava osoba za savet.
Kako funkcionise hrono u trudnoci. Ja sam do pre neki dan bila u restrikciji a sad pretpostavljam da krecem sa ne restriktivnim rezimom

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 9:06:28   
adulence
majared,ja cu da budem kao na restrikciji osim sto cu sebi da ubacim voce sto nije za restrikciju ,ali obzirom da sam trudna,voce mi treba...znaci dorucak,rucak i vecera standardni,plus uzina...
moja mama ide u hrono centar i vrlo cesto se raspituje za mene zxbog trudnoce i eto to joj je receno...uzina ce da bude dva sata posle rucka,i eto to je to sve unosim i voce i povrce i meso,ma sve samo po hrono redu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 14:17:49   
Modessty
naiđoh na ovaj članak upravo...
Blic Žena - Hrono doručak

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 14:20:03   
adulence
jaoooo mod ove mini pizze su divne,pre dok sam bila na hrono sam ih pravila i uzivala,mozda cu to sutra da napravim...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: HRONO ISHRANA
27.4.2015 14:22:37   
Modessty
ja i dalje ne mogu da se organizujem. Skroz sam u haosu!

Šta je po hrono prepodnevna užina? I da li uz ručak ide hleb ili ne?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here