|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Double test
17.11.2010 16:10:47   
mikica sa
evo,dosla sam... uradio mi je amnio centezu i dobicu odgovor u petak.
uh,bas sam bila kao napeta puska. sad se osjecam na neki nacin smirenija, ne u smislu da sam skinula brigu s vrata nego da sam pokrenula situaciju i uradila ono sto mislim da je najpotrebnije u tom trenutku. sad samo molim Boga da bude IPAK SVE U REDU S MOJIM DJECAKOM i izdrzacu i ovo do petka, mada sam od onih ljudi koje neizvjesnost ubija.
sad samo mogu da sjedim i cekam, raditi ne mogu jer mi je napisao bolovanje i mirovanje do nedelje...bice valjda ok user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu potyi)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Double test
17.11.2010 16:18:59   
maja19
Mikice obavezno miruj posle amnio..Javli se cim saznas mada sam ubudjena da nemas nikakvih razloga za brigu..Pozdrav za tebe i bebicu..

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Double test
17.11.2010 18:02:00   
mikica sa
hvala ti puno majo user posted image
obavezno javnem sve.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Double test
17.11.2010 18:24:21   
maja19
Ma taman posla..znam ja da je to lako reci ali uzmo zanimaj se stalno nekim stvarima, tv, telefon, net,kako ne bi mislila o rezultatima..

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Double test
17.11.2010 19:14:17   
mikica sa
upravo to i radim. presla sam sve teme na ovom nasem forumu i sad sam na fb sa prijateljicom. i ona je radila ac pa sad razgovaramo. dok ne dobijem rezultate ima da nabijem racune za telefon user posted image  ali ne mari... molim se da sve bude ok i valjda ce biti.
pozdrav tebi veliki user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Double test
18.11.2010 5:50:03   
potyi
uz tebe sam i ajko ti navijam

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Double test
18.11.2010 8:15:05   
mala bubamara
Naravno da ce rezultati biti dobriuser posted image  , a dobro je i sto nećeš dugo cekati, samo do petka. Kod nas, u Banjaluci, rezultati budu za 3 - 4 sedmice, to je da poludis.user posted image Mene još nisu nazvali da kažu kada će mi raditi amnio. znam samo da se obavlja petkom i ponedeljkom. Kad dobijem rezultate biću već kraj petog početak šestog mjeseca.Ti javi kad dobiješ rezultate, a do tada pokušaj pozitivno da razmišljas. user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Double test
18.11.2010 10:10:24   
mikica sa
pokusavam draga moja. sto puta sam se nocas budila, jutros od kad sam se probudila non stop nesto nalazim da citam,radim samo da ne  mislim puno ali opet oci lete na sat, isto kao da cu ubrzati vrijeme. a s druge strane, sta kad zazvoni telefon??? user posted image

drage moje, puno vam hvala na podrsci, puno mi znaci!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu mala bubamara)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Double test
18.11.2010 10:15:09   
joana
Radila sam double test, evo rezultata:
CRL 60 mm
GW 12+2
Free beta hCG   1.31Mom
PAPP-A    0.55 MoM
NT - 1,2mm    1.1 MoM
biochem.risk+nt 1:5019 below cut off
double test 1:829 below cut off
age risk 1:1018
trisomy 18+nt 1<10000below cut off
imam 29,5 god.

Na ultrazvuku je sve ok bilo. Da li neko zna da prokomentariše ove rezultate pošto kod dr idem tek za 10 dana. Meni se uglavnom čini ok, jedino me malo buni vrednost PAPP-a, da li je niska?

(odgovor članu mala bubamara)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Double test
18.11.2010 10:29:56   
mala bubamara
Znam sve i ja se po celu noć vrtim kao luda. Gledaj neki film, neka te neko uvek zapričava, meni malo pomogne. Izdržaćeš do sutra user posted image  a onda javi šta je bilo. Ja ću poluditi ovih mesec dana, stalno razmišljam šta ću ako nalaz ne bude dobar, znam da je dabl test samo statistika, ali ne salju me bez razloga na amniocentezu user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Double test
18.11.2010 10:52:32   
mikica sa
ista sam ti. suprug pokusava da mi skrene paznju ali ipak razmisljam. pitam se sta cu odnosno sta cemo ako nalaz bude los. s jedne strane ne zelim da djetetu nametnem zivot pun patnje a s druge se opet pitam ko sam ja da izigravam Boga i odlucujem ko ce zivjeti a ko ne.
samo se molim da ne dodjem u tu situaciju da zaista moram donijeti odluku zbog koje ce mi se srce zauvijek slomiti i pitanje je da li cu ikad opet imati sansu da postanem majka user posted image
ali,eto, sacekacu pa vam javnem. hvala puno i pusica

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu mala bubamara)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Double test
18.11.2010 10:53:08   
mikica sa
koliko ja vidim, nalaz ti je dobar. jos ako je uz bio ok nemas brige user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu joana)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Double test
18.11.2010 11:48:59   
joana
Mikice, hvala na odgovoru. Nadam se da je tako user posted image Videćemo šta će doktor reći.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Double test
18.11.2010 12:31:08   
mala bubamara
I ja mislim da ti je nalaz ok. za sve je navedeno da je ispod rizika. user posted image  Što se biohemijskih markera tiče free beta hCG i PAPP-A, za njih je najvažnije da su oko 1,00 MoM corr. SREĆNOuser posted image

(odgovor članu joana)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Double test
18.11.2010 12:33:48   
mala bubamara
Uh, odluka, ne želim da razmišljam o tomeuser posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Double test
18.11.2010 13:05:21   
joana
Hvala Bubamaro user posted image Javljam šta je dr. rekao. Pozz

(odgovor članu mala bubamara)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Double test
18.11.2010 15:17:53   
Ivana.
Bubamaro, mikice drzimo vam palceve, bice sve ok, samo hrabro. Znam da je to lako reci, ja cekam rezultate dual testa pa sam ko na iglama. Moramo zbog nasih mrvica user posted image

(odgovor članu joana)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Double test
18.11.2010 15:49:26   
mikica sa
bas tako, zbog njih moramo user posted image
zajedno smo jace!
ja pomalo pocinjem da tupim... sad sam uzela i citam knjigu od Danijele Stil, makar malo da zbrisem od sebe same... draga Ivana, i ja tebi drzim palceve kao i svim nasim dragim drugaricama koje ocekuju neki rezultat.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Double test
18.11.2010 17:48:59   
mikica sa
sad me zvao dr, kaze da vidi kako sam i da li me boli stomak. nalaz jos nije gotov i jos cekamo, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Double test
19.11.2010 14:56:58   
mikica sa
drage moje, ja jos cekam user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Double test
19.11.2010 15:57:12   
Dudu25
Mikice

drzim palceve da bude sve ok ... molim te odmaraj i ako mozes budi pozitivna jer dace Bog da bude sve ok user posted image


ja u ponedeljak idem na UZ pa u utorak imam da dam krv za double test ...

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Double test
19.11.2010 16:08:38   
mikica sa
hval draga Dudo user posted image

i ja tebi drzim palceve da sve bude ok. user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Double test
19.11.2010 16:21:24   
Ivana.
Mikice, samo hrabro. user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Double test
19.11.2010 16:55:23   
mala bubamara
Hvala Ivana, i ja tebi držim palčeve user posted image  Javi nam rezultate.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Double test
19.11.2010 17:25:45   
mikica sa
doktor mi je javio da je sve u redu i da je ipak user posted image  
presretna sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here