|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Triple test
3.7.2012 19:32:17   
2002m
http://[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/minja003.jpg/][IMG=http://img804.imageshack.us/img804/5839/minja003.jpg][/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Triple test
3.7.2012 20:18:00   
2002m
doca kaze da je okuser posted image

http://desmond.imageshack.us/Himg804/scaled.php?server=804&filename=minja003.jpg&res=landing

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Triple test
3.7.2012 21:20:41   
Anoniman
Super 2002 user posted image user posted image user posted image

Mene sutra čeka vađenje krvi, pa u četvrtak pregled...
Sad nešto gledam tvoje rezultate, pa se tešim user posted image :

meni je beta isto povišena 2.02, a papp mi je 1.02 Corr MoM

To bi trebalo da je ok, zar ne?! Joj neću spavati dva dana!!!

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 303
   RE: Triple test
3.7.2012 21:22:56   
Sanjica26 RR
Nina samo da te user posted image Nikako da ti kazem da mi je bas drago sto si trudna. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Triple test
3.7.2012 21:24:02   
Anoniman
Hvala draga user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Triple test
3.7.2012 22:10:28   
2002m
dabl mi je bio kritican beta hcg 2,31 MoM i zbog toga sam radila tripl.Kazu da je do 1 MoM OK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Triple test
3.7.2012 22:58:02   
Zemunka85
Hm, mislim da je Beta do 1,8 MoM, normalna. A da je 1 MoM - idealna ;).


(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Triple test
3.7.2012 23:27:29   
Zemunka85
Izvin'te, pricam o Dabl testu. O triolu ne znam, ama bas nista..
Greska.

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Hm, mislim da je Beta do 1,8 MoM, normalna. A da je 1 MoM - idealna ;).




(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Triple test
4.7.2012 12:34:10   
Anoniman
Meni je sa Mihajlom beta bila 1,28 i nisam išla na triple, ali sad su mi sve parametre povećali za 50% zbog age risk user posted image Jutros sam vadila krv, sutra na kontrolu, nervozna sam užas!

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 309
   RE: Triple test
4.7.2012 14:36:38   
Anoniman
Stigli rezultati: beta sa 2.02 pala na 0.71 Corr MoM user posted image Jos samo na pregled sutra i da bacim ovaj kamen sa ledja....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Triple test
4.7.2012 14:37:30   
2002m
Nina,napisi sve vrednosti.
Ja sam u ponedeljak plakala do Zrenjanina dok nisam videla rezultate.Bila sam prestravljena i mislila sam da ce biti losiji od dabl.Koje stresove mi dozivljavamo sa ovim testovima to je strasnouser posted image .Nas je geneticarka isprepadala zbog dabl testa i zbog povisenog beta hcg, rekla je da je normalno do 1 MoM a moj ginekolog u Zrenjaninu je poludeo kada je video kako sam isprepadana i rekao je da geneticarka nije normalna i da je njoj posao da nas sve salje na AC,da se granice iz godine u godinu pomeraju i da je normalan MoM do 2.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Triple test
4.7.2012 14:38:56   
2002m

IZVORNA PORUKA: n i n a

Stigli rezultati: beta sa 2.02 pala na 0.71 Corr MoM user posted image Jos samo na pregled sutra i da bacim ovaj kamen sa ledja....

Divno,cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Triple test
4.7.2012 14:42:09   
Anoniman
AFP 1.46 CorrMom
HCG 0.71 Corr MoM
uE3 0.59 Corr Mom

Age risk: 1:646
Biochem.risk+NT: < 1:10000

Danas sam 15n+3d

Ma i ova naša nas plaši, iako te svi pripreme da budeš cool, prosto je nemoguće, ja sam se umalo ispovraćala od nervoze, ali sad kad vidim rezultate triple testa lakše mi je. Mada živo me zanima šta će sutra još da mi kaže na pregledu

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: Triple test
4.7.2012 14:46:19   
2002m
Odlican rezultat,ako pocne da te plasi....a ti joj reci da moze da ga pojedeuser posted image i brisi kuciuser posted image
Ma dosta vise sa stresovima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Triple test
4.7.2012 14:50:13   
nina26
bravo Nina za rezultateuser posted image sad se opusti malouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Triple test
4.7.2012 14:51:33   
nina26
2002 i ti si radila test, sad sam tek videlauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Triple test
4.7.2012 15:07:17   
2002m
Uh....prezivelauser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Triple test
5.7.2012 17:51:39   
Anoniman
Ovo je još jedna u nizu sramota za subotičku bolnicu. Toliko sam besna da sam poslala upravi bolnice pritužbu preko zvaničnog sajta. Živo me interesuje da li će neko da odreaguje?! HMmm!!!

"Vidim da sajt objavljuje isključivo pozitivne komentare i pohvale... Nadam se da se bar negativne uzimaju u razmatranje. Danas je bio užasan dan na odeljenju genetike. Trudnice su čekale satima!!! Neke i po 8 sati! Ne treba naglašavati da se testovi za genetiku vrlo skupo plaćaju, pregledi zakazuju na tačan sat i datum i onda dođete i čekate SATIMA! Neke od nas održavamo trudnoću, moramo da ležimo, a u čekaonici postoje samo užasne drvene klupe, nema klimatizacije, prostor je mali, zagušljiv i pretopao.
Danas je osoblje "proslavljalo" nečiji rođendan i to je trajalo dobrih sat vremena... Za to vreme pristizali su pacijenti koji su imali zakazano, pravila se gužva... Stizali su i neki pojedinci posle 12h koji su upadali preko reda, bez obzira što je žena sa otečenim gležnjevima čekala na drvenoj klupi od 7 ujutro i niko je nije prozivao da je puste preko reda.
Moj lični slučaj-danas sam posećivala genetičara drugi put zbog promene u beta HCG i rečeno mi je da dođem u podne na 40 stepeni. Kad sam stigla, preko 10 žena je već bilo tamo i čekalo, rođendanska proslava je bila u toku, a kad su me nakon sat vremena prozvali, rekli su da me nikako neće primiti taj dan i da dođem ponovo sutra u isto vreme!!!
Ponavljam trudnica sam koja održava trudnoću i koja mora da miruje, a ne da se šetam svaki dan na 40 stepeni, sedim sat vremena u zagušljivoj čekaonici na drvenoj klupi, a potom budem poslata kući bez obavljenog pregleda! I još sam dva puta platila po 3000 din za analize krvi.
Zar se tako tretiraju trudne žene?! SRAMOTA"

Eto, ovo sam natipkala... Mamu im xzd#&hij"#tlgbv!!!!

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Triple test
6.7.2012 9:50:15   
ivannna
nina dobro si im napisala!!!
stvarno mi to nije jasno! kako bre tako? tako ocajni uslovi,tolika cekanja,toliko bezobrazluk,ne daj boze da nekoj pozli,sta bi onda radili???? ovo bi mozda trebalo i u novine dati,pa neka se zna!user posted image pa da vidim da li ce nastaviti po starom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Triple test
6.7.2012 10:02:16   
2002m
Nina to je strasno,uzasni suuser posted image .

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Triple test
6.7.2012 10:48:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ivannna

nina dobro si im napisala!!!
stvarno mi to nije jasno! kako bre tako? tako ocajni uslovi,tolika cekanja,toliko bezobrazluk,ne daj boze da nekoj pozli,sta bi onda radili???? ovo bi mozda trebalo i u novine dati,pa neka se zna!user posted image pa da vidim da li ce nastaviti po starom

Joj ivanna, kad bi izašlo u novine (kad bi ikoga bila briga) sve što se u toj bolnici dešava-Subotica bi ostala bez bolnice! Čast izuzetcima (kojih je toliko malo da su maltene neprimetni), ja bih svima oduzela dozvole za rad, pa nek' prodaju krompir na pijaci-za drugo ni nisu!!!

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Triple test
16.7.2012 8:39:12   
ivannna
devojke za tripl se samo izvadi krv i dr to kombinuje sa uz,da li je jos nesto potrebno? ima li veze kad se vadi krv za tripl i sme li da se jede pre toga?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Triple test
16.7.2012 8:42:40   
Anoniman
Ja sam tripl vadila u 16. nedelji i ne, ništa nisam jela ni pila pre toga kako bi slika bila što realnija. E sad, naša genetičarka ne koristi rezultate UZ jer "ne veruje" u njih user posted image user posted image , ali i ja znam da je UZ potreban...

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Triple test
16.7.2012 8:54:34   
17 joka
Nina,subotička bolnica mi je jako poznata pa necu ni da komentarisem samo čista propast i sramota.

zanima me da li biste i da vam kazu da je nepotrebno raditi triple test vi to uradili jer osecate suprotno?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Triple test
16.7.2012 8:57:33   
Anoniman
A tebi se čini da bi trebala da uradiš, a rekli ti da ne treba??? Pa osim što košta, mislim da je potpuno bezbedno- obično vađenje krvi. Ti ako misliš da treba, ti uradi

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here