|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 10:52:28   
anci kv
ako skuvaš,toliko treba vremena i da se prohladi. Posle sat vremena ubacim u frižider ako ću kasnije da koristim. Podgrejem teglicu stavim u grejač,a ti možeš teglicu ubaciti u posudu sa vrućom vodom,isti je efekat.
Sokiće koje pravim uvek dajem odmah

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 10:54:23   
dijana1*
Mirkam ja kuvam sve u serpici i kada se probudi stavim u blender i izmiksam sa njimuser posted image
u jednoj ruci on a sa drugom miksamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 10:59:58   
anci kv
dijana multipraktikuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 11:03:07   
dijana1*
A imam oci i na ledjima za Vukauser posted image
Samo cujem mama nemoj da gledasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 11:06:05   
Sanjica26 RR
Mi prelazimo u drugu temu. Sve lepo rucka. Nek se nastavi tako. Danas uvodim mlecne proizvode.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 11:10:32   
suki
Sanjice sta cete poceti od mlecnih proizvoda? I ako ti nije problem napisi molim te sta ste uveli do sada od klopice? user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 11:22:40   
Sanjica26 RR
Hocu cim se docepam kompa i ova mala zaspi. Preko mobilnog nabadam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suki)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 12:20:09   
Dani.kv
Evo jedog trika od nas. Moja deca nisu luda za vodom ali ako nacedim par kapi narandze mogu da popiju finu kolicinu

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 13:44:22   
Misha i Ljisha
Patronazna mi je rekla niposto ne mesati voce sa vodom u pocetku moze izazvati gasove. Tipa narandza (a pogotovo ne tako malim bebama citruse tek od godine) ili recimo nacedite jabuku pa dodate vode da bude veca kolicina, to niposto ne raditi.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 14:27:51   
mirkam
Moj nece vodu nema sanse! Sta da radim??

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 14:37:27   
Misha i Ljisha
daj da pije iz cepa flase user posted image tako sam ja buckala flasu (recimo od rose od 1,5l) pa smo se igrale pa sam pila ja pa je onda pila ona (dam joj tako iz cepa) i sad cevci vodu ko blesava. Tako na cep sam mogla da joj dam tonu vode.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 15:22:45   
dijana1*
I ja mislim da citrusi mogu tek posle godinu dana.
Jel sme da jede breskvu?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 15:31:59   
anci kv
pomorandžu i limun smo ubacili oko 7. Meseca a breskvu u vidu sokića ili pasirana u 5.mesecu

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 16:22:59   
Sanjica26 RR
Citrusi se od godinu dana uvode.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 16:43:09   
anci kv
po prospektu unicefa,koji mi je patronažna dala, pomorandža,limun i mandarina mogu se dati oko 6. Meseca,u vidu sokića razblaženog sa vodom ili par kapi u kašu
I ja sam se začudila ali i moja mama kaže da nam je u tom periodu davala,jer sve osim banane bebe dobijaju kuvano,gde se večim delomvitamin c unipti. Dunda nije imala nikakve reakcije

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 17:04:36   
doktorkakristal
citruse sto kasnije jer mogu da iritiraju zeludac,u sustini sokice sto manje nisu im toliko potrebni u prvoj godini,moje dete ih ne pije na primer,sto se vode tice dajte toplu vodu ,moja Dora pije samo takvu isto nije htela nikako vodu dok nisam pocela da joj dajem toplu,uvek imam vode u onom grejacu i onda samo naspem u flasicu.
Sto se hrane tice neko je pitao kad je dovoljno da zameni obrok,u sustini po proceni same majke,deca jedu razlicite kolicine sto je za jedno dete mnogo za drugo je malo,eto moj primer je da je za pocetak jela po nekih 60 gr pa se povecavalo postepno kako je rasla
Ovo su sve saveti decijeg gastroenterologa kod koga sam ja moje dete vodila zbog njenog refluksa


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 19:34:34   
Dani.kv
Anci mislim da je to sa narandzama Maric rekao drugarici a ona nama. Nisam sto posto sigurna on ili pedijatar iz Vrnj Banje. Pitacu je pa ti javljam. Nisam to na svoju ruku uradila

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
26.5.2014 23:59:29   
dijana1*
A kada mogu sljive i visnje? Imam zaledjene suve sljive i visnje.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:05:51   
jojoj
mi imamo srece moj bebac nista ne bira,ja sam pocela uvodjenje crvste hrane od 5 meseca.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:13:55   
anci kv

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

A kada mogu sljive i visnje? Imam zaledjene suve sljive i visnje.


šljivu smo u 5.mesecu a višnju u 8.

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:18:57   
dijana1*
Mmmm super, bice lepih kombinacija user posted image
Sutra cu mu skuvati krompir, pa sam planirala tikvice i piletinu posle toga.
Ja mu uvodim 2 namirnice nedeljno, jel to ok? Ili mogu malo da ubrzam?


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:21:30   
anci kv
user posted image ja sam i po 3nedeljno,čim vidim da ide glatko. Mnogo je lakše za spremanje kad imaš više namirnica za kombinovanje

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:26:32   
dijana1*
Nesto sam razvukla a nema potrebe. Ubrzacu ja to malo user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 0:31:24   
anci kv
ma probaće sve,tako i ja nekad se uspaničim da nisam za nešto zakasnila ili propustila a u suštini, već sa godinu dana većinu namirnica će jesti. Srećom,pred nama je period kad stižu sveže namirnice

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci-III deo
27.5.2014 7:39:10   
mirkam
Dobro jutro....
Mi cemo danas prvi put da probamo krompiric user posted image
A mogu li popodne da mu dam kasicu od jabuke? Smetali nesto zbog krompira jutros?

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here