|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
29.10.2009 10:06:30   
Anoniman
Ne znam da li da otvaram novu temu ili na ovoj da pisem... ajd valjda ce me Tashke opomenuti sad! To ti stvarno nije losa ideja! Tashke, pomagaj! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.1.2010 14:13:19   
Delijagirl
Joj svasta danas smo isli sa mm da gledamo neku kucu na zvezdari kao kuca ima 60 kvadrata ima kupatilo. deo kuhinje tj ima sudoperu, kuhinjske elemente(ormarici) i sporet. Nema friz, nema ves masine ali ajde ja reko nekako cemo to polocno da kupimo ali kad sam dosla tamo minula me sva volja kuca je u raspadu parket se digno, plocice razbijene, sem u kupatilu nema nigdje vrata prozori dihtuju ko da sam ih ja prekrila rukom ma katastrofa... I sad se samo nadam da gazda ne odluci da se sele u stan gde smo sada zaista nemam snage da gledam razno razne rupetine ... pfffff

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.1.2010 15:06:51   
Anitaaa
Mi smo imali sreće,imamo pristojno mesto za život a letos smo kupili plac i sagradili garažu za mm i udarili temelj za kuću.Mučimo se,ali drži me nada da ćemo u relativno skorijoj budućnosti preći u našu kuću

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.1.2010 15:57:44   
Dora
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Mi smo imali sreće,imamo pristojno mesto za život a letos smo kupili plac i sagradili garažu za mm i udarili temelj za kuću.Mučimo se,ali drži me nada da ćemo u relativno skorijoj budućnosti preći u našu kuću


To je i nama cilj. Mogli smo da kupimo mali stan na kradit i da ga otplaćujemo ceo život ali mi je to baš nešto jezivo, nas je puno a šta ćemo sa malim stanomuser posted image
Odluka je pala da u narednih godinu najviše dve nekako kupimo plac, a kuću malo po malo...I za 5 godina da sagradimo, super. Samo da kad se uselimo ne dugujemo nikom ništa...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.1.2010 16:01:48   
Dora
Inače, posle nekoliko meseci jedva smo našli stan da nam odgovara. I još ga srađujemo. Moram da kupim novi šporet, novu garnituru za dnevnu sobu, plakar za bebine stvari, komodu za TV...
A pošto ga zaista puno plaćamo, ne znam kad ćemo stići sve da kupimo...

Pisala sam već u ovoj temi kako je teško naći stan. I sad nisam zadovoljna, sve je ok ali se nalazimo na jako prometnom bulevaru, nigde okolo zelenila, opasan je kraj, puno ološa i narkomana...uh! A o mestu za parkiranje da ne pričamuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 11:56:05   
minavb
Nas je dvosoban, vama ne treba. Ne znam za cene u Zemunu ali nasi drugari su nasli jednoiposoban stan kod Djeram pijace za 150 evra. Jeste da su morali da dovuku nesto svog namestaja i sami da ga okrece i poprave bojler, ali su se lepo skockali. Jedini problem je taj sto im prozori bas ne dihtuju a gazda nece da ih menja, pa im struja pojede sve pare. Vi mozda naletite na neki dobar i jeftin.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 11:58:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Za koliko u Bg-u moze da se nadje neka pristojna garsonjerica?
IZVORNA PORUKA: Dora

To sve zavisi šta podrazumevaš pod pristojno... Mi dok smo tražili stan, neverovatno kakve rupe izdaju kao liksuzne Ja pitam šta znači luksuzno, oni kažu pa ima klimu Pa, jbt, meni sasvim normalno da stan ima klimu.
Pristojno je nekome šupa kou su adaptirali u stan, ili garaža...

Savetujem ti da uzmeš oglase i mapu BG, pa da vidiš na kojim su lokacijama kakve cene, pošto se jako razlikuju u zavisnosti od dela grada. Kad vidiš koji deo ti odgovara, tu traži. Jer je nemoguće tek tako naći stan... I jako skupo. Treba pogledati sve to što ti se učini ok.
IZVORNA PORUKA: LillyT

Racunaj i na to da ce biti mnogo oglasa koje daju agencije, tako da budi spremna da se cimas. Ja sam se resila te bede pre tri godine i nemam sada pojma kako se krecu cene stanova, ako nesto cujem, napisacu ti. Srecno i samo da znas, ozbiljan je to posao.
IZVORNA PORUKA: viking

Mislim da je minimum 120 -150 evra negde na periferiji.  
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Pa mm su zvali u Zemun u neku komandu na testiranje pa ako prodje nova adresa ce mi biti BG mozda!
Gledala sam po netu ono kao bacila pogled na cene,garsonjere od 200+

Pod pristojno ne mislim na luksuz tipa klima i te stvari,vec da nije svinjac od stana,okreceno...
Joj ne znam nista o tome...

IZVORNA PORUKA: LillyT

Pcelice, mislim da ce vam biti potrebno oko 200 evra + dazbine. Bas sam juce gledala neke oglase, naravno agencije su na svakom koraku. 
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Uf,za garsonjeru 200e  + dazbine
Ne znam kako cemo ako budemo morali za Bg...


IZVORNA PORUKA: viking

Ne treba im 200 evra za garsonjeru, sigurno. Osim toga, ako je on u Zemunu, možete uzeti garsonjeru u Surčinu, Jakovu, Batajnici ili tako negde...

IZVORNA PORUKA: minavb

Ako hocete okreceno i centralno grejanje, moze da bude i skuplje. Mi , kad bi izdali nas stan jednog dana, ne bi ga dali ispod 400 evrica posto je kompletno opremljen za porodicu.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pčelice, imaju Krov oglasi (ne znam da li ih ima tamo odakle si ti), znam da oni prave presek po opštinama kako se kreću cene stanova za prodaju, a mislim da tu istu statistiku prave i za iznajmljivanje. Pogledala bih ti ja, ali sam ih bacila 

IZVORNA PORUKA: pcelica Majaa koliki je vas stan? Nije valjda garsonjera 400 e?

Mislim da ima krov oglasa kod nas!

Ma ja se sad onako raspitujem,tek treba mm da ide na tu proveru ili kako god u cetvrtak!
IZVORNA PORUKA: LillyT

Moja drugarica je (pre dve godine) trazila garsonjeru i bila je da vidi neke u Zemunu. Dvorisna garsonjera bez CG je bila oko 180 E. Moze uvek da se nadje nesto povoljno, pitanje je samo koliko imaju vremena, a i srece. I da se ne lazemo, ako moraju da placaju i stalno neki dodatni prevoz (posto je to sve druga zona), pitanje je koliko im se sve ispalti. Iskreno, nisam sigurna da danas ima bilo sta pristojno za 150E. Nadam se da gresim
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Lele a on malu platu u vojsku ako bude,ja... ne znam gde cu da se zaposlim da bi preziveli!
150+ dazbine bi bilo ok ali vise...

 

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 30.1.2010 12:02:05 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:01:43   
Anoniman
Pa stvarno se nadam da ne traze mnogo za garsonjericu jednu!
Ma i krecicemo mi ako treba,samo da nije rupa neka kao sto rece Dora da nije šupa koju su adaptirali u stan, ili garaža...

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 30.1.2010 12:03:22 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:04:13   
minavb
Najbolje je kad po preporuci trazis stan, razglasis kod kolega, rodjaka, prijatelja pa ti oni nekako pomognu oko toga. Ja sam sa oglasima prolazila pakao vise puta.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:06:05   
Anoniman
A ja tamo nemam nikog sem tetke u NBG,videcu mozda i sa njom onda! Nasla sam krov oglase na netu user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:07:29   
viking
Ne znam, ja sam to rekla u svetlu činjenice da su stanarine ipak malo pale zbog krize. Jedna drugarica izdaje stan na lepom mestu na Ceraku od 53 kvadrata, namešten sa klimom i gasovodom, izdaje ga 180, kuma mi izdaje manji jednosoban stan u centru Novog Beograda takođe namešten za 300.
Mi izdajemo stan na najlepšem mestu na Banovom brdu za 250 evra, mada je cena prijateljska. Da ga izdajem nepoznatim ljudima (što nikada ne bih radila) izdala bih ga za 300. Stan je dvosoban, 55 kvadrata, PVC, klima, kompletno namešten, imaju i veš mašinu i mašinu za sudove, TV, bežični telefon, ma sve smo im ostavili... Ne znam, i dalje mislim da ne negde na obodu grada može da se nađe garsonjera za 150 evra...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:10:27   
minavb
Kako sam ja pre mnogo godina trazila stanove-uzmem oglase cim izadju, Halo oglase, i onda zovem redom stanove koji mi deluju zanimljivo i odmah otcim da vidim. Ne mozte da verujete koliko mi je dobrih stanova izmaklo za dlaku. Na kraju sam uvek nalazila preko prijatelja.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:13:48   
LillyT
Viking, moje informacije su bajate (izgleda) jer su vec prosle godine od mog podstanarskog zivota. Iskreno, tada su jako drali, a nemam pojma da su sada malo i pale cene. I sto Mina kaze, preporukla je najbolja, ali treba biti obazriv. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:16:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Mi smo imali sreće,imamo pristojno mesto za život a letos smo kupili plac i sagradili garažu za mm i udarili temelj za kuću.Mučimo se,ali drži me nada da ćemo u relativno skorijoj budućnosti preći u našu kuću


Draga u kom delu grada ste kupili plac? Pretpostavljam u Beogradu, vidim da si odavde.

< Poruku je uredio dunja -- 30.1.2010 12:20:26 >

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:25:01   
viking
Jesu LillyT, malo su pale cene i zbog krize a i zato što su pale kamate za stambene kredite, pa ti se više ne isplati da iznajmljuješ za skupe pare ako za tu istu sumu možeš da otplaćuješ kredit. Ranije su vlasnici odvaljivali cene, to im je bila kao dodatna plata ali toga sad ima sve manje.

Nego, šta kažu moderatori, jel bi bilo glupo da se otvori tema Kupujem vikendicu ili plac, jel neko nešto zna? user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
30.1.2010 12:27:01   
Anitaaa
Mi smo van grada.Jedna stanica pre Avale.Prelep mi je kraj i baš sam zadovoljna

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 13:52:46   
Nena81
Podstanarska je tuga pregolema ! Joj drugarice po muci, sta da vam jos kazem a sto niste vec napisale.
Ja neznam ovde u Bgu dal su vece krvopije stanodavci il ove agencije koje "ti nalaze stan" ?Ljudi 10god sam podstanar ovo je sve gore i gore.Kad sam bila student neke stvari precutis i trpis al sad kada imam porodicu naravno da necu ziveti u shupi, za 300evra ocekujem krajnje pristojan stan sa svom potrebno novom belom tehnikom,namestajem i sl. Ali uglavnom su stvari stare po nekoliko desetina decenija, od prabaabe i sl valja da se ne baci, pa onda jedna soba obavezno je zakljucana , to su neke njihove stvari koje oni nemaju gde, ma ajde , pola terase pod nekim lomom valja ce nekad stara masina sporet i sl.
Pa onda ako bi mogli kiriju za celu god unapred ko da ja se.. pare pa samo stavim serpu, nema premestanja namestaja, ako bi mogli da levitiramo da se ne izgrebe parket, obavezno da se plati krecenje po izlasku iz stana, ako kazes da imas decu nema sanse da uopste i pogledas stan.
Kako sam ja jednu babu napenalila kad je pocela da ispituje a kolko dete ima, pa jel prohodalo, a jel planiramo jos dece...osula sam paljbu da mi nismo shugavi, zaposleni smo, porodica, moje dete ne jede zidove i parket ja redovno kuvam user posted image .
Onda smo usli u stan koji je bio okrecen u prizemlju kuce, ziveli 150dana i otisli jer je takva budj buknula, ja alergicna na budj pa jos trudna, uzas u decembru mesecu.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 13:58:18   
Anitaaa
Uf nasmeja me pošteno user posted image
Nažalost sve se slažem.Mi smo sad kod jedne fine bake koja nam stvarno ostavila veliku slobodu ali evo od ove zime budj izbija na sve strane.Katastrofa!!!Ne znam šta da radim a krečili smo mesec dana pre nego što se beba rodila i eto sad je strašno


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 14:48:02   
Delijagirl
Mi smo juce na srecu podpisali ugovor za sledecih godinu dana tako da mi se odvalio veliki kamen od srca ali druga stvar je da je potrebno da se popravlja krov i sad gazda je pristao da ce ici na leto da pogleda gore sta se desava i sta moze da se uradi sto je ok... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 14:55:28   
Anck Su Nmaun
E temeee ko prstom u oko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

trenutno smo u fazi trazenja stana u dva grada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   U  jednom da kupimo u drugom da iznajmimo.... trenutno smo u trecem gradu user posted image

Ma luudnica a bebce dolazi user posted image user posted image user posted image user posted image

Tu gde treba da iznajmimo svakakve supe su nam nudili.... ma straaasno! Vec sam odustala od trazenja a par puta sam i zaplakala na momenat  od muke kad poludim oko stanova! Svasta ljudi izdavaju!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.2.2010 14:57:16 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 15:12:44   
prase
Mi smo na kraju odustali od toga da ćemo bilo šta da nađemo onako na sreću, preko oglasa... Upoznali smo neku ženu koja je agent, dakle u životu se bavi dranjem budućih podstanara i rekli joj šta hoćemo, u kom kraju i za koje pare. Žena je izdvojila 3-4 stana i rekla da to ima u ponudi sad, možda će posle da bude još nešto ali ne obećava, i ni jedno od ponuđenog nije bilo mimo naših očekivanja. Sve je bilo kako smo se dogovorili, na nivou na kojem smo se dogovorili. Nije nam bilo baš milo kada smo joj za dan i po posla izbrojali 150e, ali što kaže mm: kada se uračuna cena naših živaca i vremena, i te kako se isplati.

Sad ćemo opet da menjamo stan, verovatno ćemo ovog puta da izbrojimo još više jer tražimo veći stan a lista zahteva je duža, ali odlučili smo da to prihvatimo kao meteorološke uslove - nešto na šta ne možemo da utičemo.

Uzgred budi rečeno, cene značajno variraju od kraja do kraja po Beogradu. Tamo gde sam ja odrasla a gde živi sada moja mama, ne može da se nađe dvosoban stan ispod 500e i to uz more sreće. Ovde gde sada živimo za 500e možemo da iznajmimo nov, lux namešten četvorosoban stan. Jeste da nismo na minut od centra, ali koga briga... Sada je najvažnije da smo na minut od Uroševog zabavišta...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 15:34:25   
Nena81
Ma da a najzesci je bio jedan covek kod Klinickog centra super lokacija , dobro nije lose, al znate klinicki vam je tu. Dobroo ja odoh na klinicki da se pretplatim na apartman onda mi stan ne treba. Mi sad krecemo da trazimo stan , ovaj nam je super, i super je gazda ali ima nameru da ga proda a ja ne bih da cekam zadnji minut pa navrat nanos da se selimo.
Tako da drage moje ako znate nekoga ko bi primio porodicu od 4 clana, bez zivotinja, sa vrlo finom decom , ,koja ne jedu zidove, jos nisu naucila da hodaju po plafonu, a i mi nikad nismo kod kuce al bi placali stan. Nadam se da ispunjavamo vecinu uslova user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 15:36:57   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

evo od ove zime budj izbija na sve strane.Katastrofa!!!Ne znam šta da radim a krečili smo mesec dana pre nego što se beba rodila i eto sad je strašno



Kupite ono cudo sto se stavlja pre krecenja protiv budji. Takodje, nije lose varikinom oprati mesta gde se budj pojavila.

Prase, a gde i sada ti? Moze i na PP kada su te cene. I gde si bila? Sve mislim kako cu jednog dana (u bliskoj budunosti) iznajmljivati ovaj moj stan (dvosoban) pa me zanimaju cene (okvirno)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 15:42:53   
Nena81
Jos ovo moram da vam ispricam, dogadjaj iz studenstkih dana : uzela ja sobu u potkrovlju kuce kod jedne bake. I posle 5 dana kaze ona meni a sto se ti kupas svako vece user posted image , znas ja sam pre tebe imala decka sa difa on je tamo imao svaki dan plivanje pa je samo jednom nedeljno odradjivao kupanje tu u kuci.
Ja tu krenem da se objasnjavam pa znate kako je zensko, pa kako cu kad dobijem menstruaciju, i nekako se dogovorimo uz doplatu.
Ne bude malo opet ona ima zamerke, tj njen zet, kuca uz kucu, njegov prozor gleda u moja vrata , posto sam sa spoljne strane uz stepenice isla u sobu, zasto ja zakljucavam vrata od svoje sobe user posted image . E tu mi je vec puko film user posted image spakujem se za sat vremena i uz pomoc druga pravac Bas i kuci.
A bila sam joj ko kucna pomocnica,za 20 dana kolko sam sastavila kod nje uradila sam joj generalno ciscenje cele kuce ne samo moje sobe.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
22.2.2010 16:32:08   
Verus
Varikina, tj. hlor se mora odraditi da bi ubilo budj bar tu na povrsini-ali NISTA ne moze unisiti budj u kuci  ili stanu kada krene...nazalost...



Ne znam za stanove, ali citam sta ste pisale i znam da oglasi LAZU kako stignu!  Gledali smo razne komade zelje, u vise navrata, i tako ti fino napise u novinama, a ti kada odes, ne mozes kolima da pridjes u kakvoj je vukoj*** mesto.....tako da ona varijanta, ako znas nekoga ko zna nekoga...je nazalost, najbolja....
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

evo od ove zime budj izbija na sve strane.Katastrofa!!!Ne znam šta da radim a krečili smo mesec dana pre nego što se beba rodila i eto sad je strašno



Kupite ono cudo sto se stavlja pre krecenja protiv budji. Takodje, nije lose varikinom oprati mesta gde se budj pojavila.

Prase, a gde i sada ti? Moze i na PP kada su te cene. I gde si bila? Sve mislim kako cu jednog dana (u bliskoj budunosti) iznajmljivati ovaj moj stan (dvosoban) pa me zanimaju cene (okvirno)


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here