|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:26:19   
Mala Elena
Nas se smatra jednoiposobnim, a ima dnevnu+ posebno hodnik + posebno kuhinja + kupatilo.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:27:20   
branki*
pa,kako se vodi onda kao jednoiposoban,zar to nije jednosoban?tako je kod mojih npr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:31:31   
Trcosava
Onih pola sobe se računao nekad kabinet, čini mi se. Ili sobica u koju stane krevet za jednog, eventualno dvokrilni orman. Kažem, malo sam zarđala user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:34:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Nas se smatra jednoiposobnim, a ima dnevnu+ posebno hodnik + posebno kuhinja + kupatilo.


to je klasican jednosoban stan, da bi bio jednoiposoban treba da ima jos i spavaju sobu, odnosno polusobu do 8m2

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:50:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Ako mene sećanje dobro služi dvosoban stan valjda mora da ima 2 spavaće sobe, u najgorem slučaju 1 spavaću i dnevnu (naravno plus kuhinja sa ili bez trpezarije, kupatilo)... Trosoban tri spavaće ili opet dve spavaće i dnevna plus ostatak.



ovako je u inostranstvu, kod nas je kao sto ti je branki objasnila.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 9:54:41   
jabudic
Kod nas je jednosoban stan koji ima dnevnu, kupatilo, kuhinju i jednu spavaću sobu. Dvosoban ima dvije spavaće sobe. Onaj koji ima samo dnevnu, kuhinju, kupatilo je garsonjera.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:03:31   
bubulence
garsonjera je ukoliko je kuhinja spojena sa dnevnom sobom a nema sopstveni prozor, ukoliko ima prozor , a soba je veca od 24m2 onda se smatra jednosobnim stanom bez obzira da li je fizicki odvojena.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:06:25   
jabudic
Može biti, samo kažem da se kod nas kada se kaže jednosoban stan misli na spavaću sobu, bez obzira da li je kuhinja spojena sa dnevnom.
A dvosoban je ako ima dvije spavaće sobe. Kada tražiš jednosoba stan i ako ti neko ponudi stan od 40m2 bez spavaće sobe, pitaćeš se da li je lud, jer je spavaća soba ono na osnovu čega se broji. Bar kod nas.

Možda je to sve po protolokima tako kako ti kažeš, ja ti govorim ovako "narodski rečeno" user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 17.9.2014 10:08:02 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:08:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

A dvosoban je ako ima dvije spavaće sobe. Kada tražiš jednosoba stan i ako ti neko ponudi stan od 40m2 bez spavaće sobe, pitaćeš se da li je lud, jer je spavaća soba ono na osnovu čega se broji. Bar kod nas.

Možda je to sve po protolokima tako kako ti kažeš, ja ti govorim ovako "narodski rečeno" user posted image


ne, tako kako ti kazes je svuda u normalnom svetu, kod nas mora da bude drugacije..

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:10:56   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: branki RR

pa,kako se vodi onda kao jednoiposoban,zar to nije jednosoban?tako je kod mojih npr.


Branki , tako je pisalo u oglasu , tako je i u vlasnickom listu jer sam videla kad smo isli sa gazdom da se prijavimo .I kao ima terasu , a ustvari je to samo prostor za susenje vesa. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:15:29   
Mala Elena
Jabudic , i ja se pitam ko je ovde lud. user posted image mislim da se gleda kvadratura preko 30 m2 da je stan a ne garsonjera . A nama je posebna kuhinja pa to racunaju valjda kao ipo. user posted image jel to gazde prijavljuju ili neko strucno lice?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:20:03   
Ipokrisia
Mi zivimo u stanu od 55m2 i vodi se kao dvoiposoban . ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 manje spavace sobe, terasu (ukljucenu u kvadraturu),kupatilo, dugacak hodnik u okviru koga je i predsoblje

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:22:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jabudic , i ja se pitam ko je ovde lud. user posted image mislim da se gleda kvadratura preko 30 m2 da je stan a ne garsonjera . A nama je posebna kuhinja pa to racunaju valjda kao ipo. user posted image jel to gazde prijavljuju ili neko strucno lice?


veruj ako se u nesto razumem onda su to nekretnine, prodala sam preko 300 stanova, visila danima po gradilistima, vijala papire za izgradnju itd... nema veze kvadratura. ona ima veze jedino kada se gledaju te polusobe, znaci sve ispod 8m2 je polusoba. i da li kuhinja ima svoj prozor.
npr, dnevna soba sa kuhinjom bez prozora i dve spavace sobe normalne kvadrature je ipak dvoiposoban stan.
dnevna soba sa kuhinjom koja nije odvojena ali ima svoj prozor a dn. sba ima vise od 24m2 , i dve spavace sobe su trosoban stan...
naravno u oglasima ce se i jedan i drugi stan prodavati ili izdavati kao trosoban. to vec nema veze sa pravilima nego da se uvelica nekako
tako da ja luda nisam, a ko jeste nije moj problem user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:24:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Mi zivimo u stanu od 55m2 i vodi se kao dvoiposoban . ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 manje spavace sobe, terasu (ukljucenu u kvadraturu),kupatilo, dugacak hodnik u okviru koga je i predsoblje


tacno tako. dvoiposoban stan moze da ima i 45m2 a moze da ima i 120m2, nema veze kvadratura nego raspored prostorija

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:26:11   
Ipokrisia
Bubi nasa kuhinja ima prozor i stan je isto dvoiposoban .Ona po projektu moze da se odvoji od dn.sobe, ali mi nismo hteli da se odvaja...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:29:21   
bubulence
ali verovatno dnevna soba ima manje od 24m2 (bez kuhinje) ili je jedna od spavacih soba manja od 8m2 (mozda i 9m2 znam da se nesto menjalo pre 2-3 god, taman od kada ne radim u gradjevinskoj firmi)

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:30:53   
jabudic
Čovječe, imam petoiposobnu kuću user posted image
A ja mislila dvosobnu user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 17.9.2014 10:31:19 >

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:47:02   
branki*
da,ja ga racunam isto kao i bubi,kod nas se tako gleda i tako i stoji po oglasima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
17.9.2014 10:50:34   
Trcosava
Evo dobila sam i pravilnik od arhitekte. Za sve kod nas postoji pravilo, ali ovo što sam ja gore navela je definitivno DVOSOBAN STAN. Nikako trosoban. Sad sam im postavila pitanje i na stranici. Kažem, jesam ja davno završila srednju i znam da se neka pravila isto menjaju, ali ovo što sam ja navela nikako nije mogao da bude trosoban stan

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 20:48:31   
emicaa
Išli smo večeras gledati super troposoban stan,ima dva balkona i dva kupatila a baš jeftin,ja sam se oduševila.Sad trebamo skupiti papire i poslati zahtjev,držite nam palčeve da ga dobijemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 20:49:38   
bubulence
emice drzimo palceve!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 20:52:29   
branki*
ajde,emice,navijamo jakouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 20:53:20   
nata11
Emice user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 21:09:00   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jabudic , i ja se pitam ko je ovde lud. user posted image mislim da se gleda kvadratura preko 30 m2 da je stan a ne garsonjera . A nama je posebna kuhinja pa to racunaju valjda kao ipo. user posted image jel to gazde prijavljuju ili neko strucno lice?


veruj ako se u nesto razumem onda su to nekretnine, prodala sam preko 300 stanova, visila danima po gradilistima, vijala papire za izgradnju itd... nema veze kvadratura. ona ima veze jedino kada se gledaju te polusobe, znaci sve ispod 8m2 je polusoba. i da li kuhinja ima svoj prozor.
npr, dnevna soba sa kuhinjom bez prozora i dve spavace sobe normalne kvadrature je ipak dvoiposoban stan.
dnevna soba sa kuhinjom koja nije odvojena ali ima svoj prozor a dn. sba ima vise od 24m2 , i dve spavace sobe su trosoban stan...
naravno u oglasima ce se i jedan i drugi stan prodavati ili izdavati kao trosoban. to vec nema veze sa pravilima nego da se uvelica nekako
tako da ja luda nisam, a ko jeste nije moj problem user posted image



E pa ako si tamo radila onda jeste tako. Kuhinja nam je posebna, sa dva ulaza-iz hodnika i dnevne i ima prozor. .. a to za prozor mi je nebuloza ! Bas glupa odrednica.. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: U potrazi za stanom ( o podstanarstvu )
24.9.2014 21:31:04   
emicaa
Jedini problem je što to sve možemo poslati tek sledeće sedmice,problem je što jedan papir prvo treba uplatit,pa im poslati kopiju računa i onda tek oni njega šalju,možda do sledeće srijede da sve skupimo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here