|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
10.1.2017 14:13:15   
Julija M
Drage moje, novi sam clan.
Kasni mi evo danas 6ti dan. Nekako imam osecaj da sam trudna. Grudi me ne bole niti su onako nadute kao sto su bile svaki put pred mens. Ali me zato bradavice bole jako cak i peckaju.
Imam zgaravicu, i smeta mi jaka hrana, koju inace obozavam.
I juce sam plakala bez razloga. Sto inace ne radim. Cak mi je bilo toliko muka da sam isla da povratim.
Po mom nekom proracunu, od poslednje mens, trudna sam 4 ned i 5 dana.
Danas imam i bolove u stomaku kao menstrualne, ali od menstruacije nista.
Da li je moguce da vec imam sve te simptome ili ipak samo tripujem?
Inace u petak idem ginekologu da potvrdim sumnje ili ipak ne.
Sta vi mislite i da li je neka imala tako rano simptome? Hvala vam unapred
user posted image user posted image

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
10.1.2017 14:24:20   
Zemunka85
Ako ti kasni 6 dana, to su ok simptomi. Nije prerano.
Uradi test.
Moze biti, a ne mora, test bi vec svakako pokazao.
Ako jesi, pridruzi nam se u trudnickim temama ipnako nas je malo.
Inace, toliko i meni kasni.
Mene samo bradavice ponekad bole i imala sam jednom bolove blage, ostalo je.
Ali svaka je za sebe, to sto si navela je ok skroz.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 10.1.2017 14:25:46 >

(odgovor članu Julija M)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
27.1.2017 10:55:38   
sefora
Devojke ja sam 8 nedelja , pre 4 dana sam osetila bolove kao pred menstruaciju, otisla sam kod dr , ona kaze sto se tice trudnoce sve je u redu. Prepisala mi je samo utrogestan vaginalete 2 puta dnevno. Ali mene brinu sada grudi koje su bukvalno prestale da me bole.Samo jos po malo osecam osetljivost. Kontrolu imam tek u utorak. Mozete li mi reci sta to moze biti , da li je normalno da prestanu da bole u 8. nedelji ?

(odgovor članu Julija M)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
27.1.2017 22:36:56   
Skockica
Ja se iskreno ne secam kad su me prestale boleti, znam samo da je u pocetku to bilo katastrofa a sad vise ne. Zapravo, kad sam kupila veci grudnjak, vise nisam imala bolove, stari je postao premali. Da nije i kod tebe to slucaj user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu sefora)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
28.1.2017 8:24:13   
krin 40
Sefora opusti se.Mene nikada nisu ni bolele.Imam male grudi koje fino bez bola narastu u trudnoći.Dvoje sam dojila a ako Bog da i ovo treće ću.Da ne ureknem
nikada me ništa nije bolelo.Standardno sam oko 9 te nedelje dobijala grozne mučnine.I to je sve,hvala Bogu.Biće to ok

< Poruku je uredio krin 40 -- 28.1.2017 8:26:06 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
2.2.2017 20:37:18   
SakiLaki
Ja sa u sedmoj nedelji,i imam bolove u stomaku, konstantno blage,ali nocas me je je bas jako,jako bolelo da sam morala da pijem tabletu protiv bolova. bas sam se uplasila,jer sam jedva ostala trudna. Danas me i grudi slabije bole:( Sta vi mislite koliko je sve to strasno ???

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
2.2.2017 22:41:07   
Ivana amg
Pozdrav.
Evo citam postove pa sam se usudila registrirat.
Imam neke nedoumice pa me zanima vase misljenje
31.01sam dobila menstruaciju ali nikako kao do sada.sve nesto malo...tamno s popratnim bolovima u ledjima koji su sve cesci i jaci a takodjer i i donjem djelu stomaka...presjeca me.
Stalno sam umorna pospana ...jedem gluposti..salamu sa senfom i onda jagode.
user posted image user posted image
U par navrata me muka...osjetljiva na mirise na koje inace nisam.
Imam 37 god.i troje djece 18,17 i 13 god.
U te tri trudnoce sve normalno i ok a sad me ovakva situacija nagnala na potrazim i vase misljenje
Kod ginekologa narucena tek za 14 dana.
Moje pitanje bi bilo :napraviti test ili ne...user posted image

(odgovor članu SakiLaki)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
3.2.2017 9:14:28   
vocicana
Obavezno, jer po meni trudnoca jeste sigurno, s obzirom na menstruaciju kako izgleda. A ostalo ces sama...velika su ti deca, ali uradi test i izadji iz bunila, najgore je cekati....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivana amg)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
3.2.2017 9:15:41   
krin 40
Pa uradi test.To ti je bar lako a i znaćeš na čemu si

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.2.2017 9:17:22 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ivana amg)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
1.3.2017 0:26:26   
Makicaaa93
Cao devojke,nova sam na ovom sajtu.. Ja sam 30. nedelja... Osećam bolove u donjem delu stomaka a najviše posle mokrenja.. Ledja me užasno bole. Pre 10 dana sam bila kod ginekologa privatno i rekao mi je da mi je nisko beba i dao mi utrogestan 2 puta dnevno. Medjutim bila sam i kod doktora u državnoj pre 2 dana i on kaze sve ok. Ali ja osećam bebu nisko i ne znam sta da radim.. Ovaj privatnik mi kaze da nastavim sa terapijom da se ne porodim pre vremena..

(odgovor članu marac)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
1.3.2017 7:55:21   
IvanaSK RR
Ja bih ti preporucila da nastavis sa terapijom, nije to neka strasna terapija i ne moze da skodi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
1.3.2017 11:56:50   
Makicaaa93
Ja sam nastavila sa terapijom ali me užasno nervira sto jedan kaže ovako a drugi onako. Moze li neko da mi kaze kakvi su simptomi kad se počne pre vremena otvaranje? Neki bolovi? Hvala vam punooo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
1.3.2017 12:02:10   
IvanaSK RR
Nemoj misliti o prevremenom porodjaju i bolovima :)
To sto kazu razlicito je normalno, nažalost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
1.3.2017 21:58:35   
Makicaaa93
Hvala ti puno.. :-) Prva mi je trudnoća i ne znam te simptome da prepoznam..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
2.3.2017 23:01:12   
Makicaaa93
Non stop me ziga stomak.. Nekad sa strane a najviše po dnu.. Bas sam zabrinuta.. user posted image

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka - POMOĆ
3.3.2017 7:33:13   
IvanaSK RR
Odmaraj koliko god mozes, makar do ulaska u deveti i koristi terapiju. Neka ziganja i bolovi su normalni u trudnoći. Naravno, ako to bude neki nesnosan bol, idi kod lekara.
Samo pozitivno razmisljaj i mazi stomacic :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
4.3.2017 10:46:04   
Daca*
E ovako. U trecoj nedelji trudnoce sam i juce sam pocela da krvarim. Od rozikaste boje do sveze crvene krvi. Doktor mi je dao terapiju(utrogestan i injekcije progesterona). Medjutim jutros su se pojavili neki mali grumencici i krvarenje polako prestaje. Sutra idem ponovo da radim betu da vidim jel se udvostrucila dovoljno. Mnogo se plasim. Da li postoji razlog za takvo razmisljanje ili se nekom jos ovako desavalo?user posted image

(odgovor članu Ruza)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
4.3.2017 14:29:55   
Mariya
Dešavalo se mnogim ženama. Neke su imal espontani, neke su uspele da izguraju trudnoću do kraja. Ima raznih scenarija.
Pokušaj da budeš pozitivna i smirena, sutra ćeš već znati na čemu si.

(odgovor članu Daca*)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
4.3.2017 16:09:46   
IvanaSK RR
Kao sto Mariya kaze, desava se i situacija da sve bude u redu i situacija da bude spontani.
Zelim ti da sve bude u redu. Srecno sutra.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
4.3.2017 21:26:07   
Daca*
Hvala vam na lepim recima a i na odgovoru. Mnogo se plasim ali ipak u sebi mislim da ce mozda biti sve oke,jer toliko se mucimo,i tesko bih podnela...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.3.2017 17:56:26   
Makicaaa93
Dame, mene ja sada zabolela leva noga iz kuka.. Do sada,od pre jedno 3-4 meseca, treneo mi je levi kuk kad legnem na desnu stranu,što mi je bilo čudno.. Sad mi boli leva noga u kuku pa me bol udara kroz celu nogu.. Ja to prepisujem širenju kukova jer sam 31 nedelja.. user posted image Da li je neko imao slično iskustvo?

(odgovor članu Daca*)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.3.2017 18:16:53   
Mariya
Mene je od 7. meseca boleo kuk, mesecima sam kukala i jedva hodala, bol je išao niz nogu, a boli me i sad nakon porođaja ali popravljam se, ide nabolje. Da, od širenja kostiju je bol.

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.3.2017 18:28:49   
IvanaSK RR
Da, da, i mene je tako bolelo. Siris se :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.3.2017 19:13:52   
Makicaaa93
Pretpostavljala sam da je tako.. 😄 Moguće je da utiče i ležanje.. Manje se krecem.. Hvala vam puno.. Divne ste 😘

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.3.2017 20:46:57   
Mala Elena
Ja sam imala takav bol, sepala sam nekka dva meseca u prvoj trudnoci , 8,9 mesec... dr je rekao da je beba verovatno nalegla na neki nerv i da ce proci najkasnije sa porodjajem user posted image

(odgovor članu Makicaaa93)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here