|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2013 15:28:42   
bebamama
Sta mislite o ovom? http://shop.aksa.rs/cybex-auto-sediste-0-13kg-0-aton-purple-potion-pink.html, videla sam na njihovom sajtu i bas mi se svidja...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2013 16:02:06   
nela79
Bebamama ja tebe kao da pratim po temama user posted image
Meni je ova nosiljkica preskupa. Moje misljenje je da ne vrijede bas toliko. Tebi je najbolje da izaberes par favorita i odes u Aksu ili vec negdje drugo gdje mozes sve da ih vidis uzivo i odlucis se. Cybexova sjedista za veci uzrast bar vidis zasto ih toliko placas ali za ovu nosiljku ja ne bih dala toliko novaca.

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2013 16:32:24   
Tiziana
Mi za starije dete imamo Recaro sediste, od 9-36kg.super je,ali mu je jedina mana sto ne moze dete da se povuce u neki polulezeci polozaj.ono ima dva polozaja,ali taj nazovi lezeci je samo blago zavaljen. Cerki smo kupili Concord koje je od 9-18kg, ima taj lezeci polozaj i zaista je odlicno!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.1.2013 16:59:51   
Sanchy
Ja sam i dalje zagrejana za Cybex isis fix medjutim u Aksi ga nema na stanju ,u Leto robnoj kuci ih takodje nemaju pa me interesuje zna li neko gde bih jos mogla da pogledam?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
26.1.2013 11:53:16   
nink
Da se pohvalimo da smu juce bebcu kupili chicco eletta sediste i namenjeno je od 0 meseci pa do 18 kg,mi smo prezadovoljni a i bebac uziva u njemu,juce smo se vozikali..Ima 4 polozaja sto nam znaci jer uskoro planiramo putovanje...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 14:57:57   
bebamama
Nela79, pogledala sam i odlucila se za http://shop.aksa.rs/nania-auto-sediste-basic-0-18kg-0-1-noir-rouge.html ovo. :)
Nink reci mi gde si uzela ti autosediste? Kako se beba snalazi u njemu?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 20:05:52   
nela79
Jesi ga vec kupila? Mi smo mladjem sinu kupili OVO jer smo imali nosiljku onu do 13 kg pa smo se kasnije odlucili da kupimo sjediste do 36 kg, da ih ne mijenjamo cesto.

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 20:44:47   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ja sam i dalje zagrejana za Cybex isis fix medjutim u Aksi ga nema na stanju ,u Leto robnoj kuci ih takodje nemaju pa me interesuje zna li neko gde bih jos mogla da pogledam?


Ne znam za Srbiju, mi kad smo odlučivali koje da uzmemo nakon jajeta, između ostalih smo gledali i to. Stavili smo dete unutra i izgledalo je katastrofalno, ma koliko oni govorili da je to sigurno, detetu to ide preko stomaka. Uzeli smo neko drugo.


Edit: Vidim da si pisala na prethodnoj strani o nedoumici oko nerviranja pojaseva i toga preko stomaka. Probaj da ga iskopaš negde i moraš sa detetom da odeš. Moja isto ne trpi pojaseve, nekad ih i skine (mada posle sama vrati rukice), ali to na stomak nije dala da joj stavimo - nije bilo šanse.

< Poruku je uredio Trcosava -- 28.1.2013 20:50:14 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 21:59:27   
nink
Bebamama zediste smo uzeli u enci menci i super je...Bebac inace cim ga stavim u sediste odmah zaspi.....Do sada smo imali samo dve voznje u njemu ali dugo sam ja razgledala i odlucili se za to najvise zato sto ima 4 polozaja...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 22:12:22   
Sanchy
Ovo sam kopirala sa jednog drugog foruma Na primer za Chicco (ocene su od 1-5):
model Chicco Keyfit koji pruza 'osrednju' bezbednost (ocena 3) vasoj bebi,
model Chicco Synthesis X-plus je bolji i pruza 'dobru' bezbednost (ocena 4) bebi,
model Chicco Eletta ima samo 'zadovoljavajucu' bezbednost (ocena 2).

I jos jedna napomena. Prema testovima, da bi auto sediste bebi pruzilo maksimalnu bezbednost (dobilo najvise ocene), treba da se koristi sa Isofix bazom.
Zato sam htela to Cybex a Chicco sam u startu eliminisala zbog ovih ocena ,jedino Synthesis moze da prodje ali sad vise ni sama ne ynam ..ispade i ovo citava nauka ko i sve ostalo,user posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 22:44:47   
Sesilija 83
evo i nas jos se vozimo u jajetu malo vire noge al nema veze, svidja mi se cubex sediste mada mi je malo pooskupo oko30,000...nije lose ni ono od 13,500-14,000.... moram bas dobro da sagledam situaciju pa da donesem odluku,...vec danima cunjam citam karakteristike i ostalo,pa valjda cu se uskoro odluciti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 22:51:53   
nink
Ne znam za to ocenjivanje i ne bih se bas slozila...Svi znamo da je chicco firma starija i od mene a o kvalitetu proizvoda ne treba ni polemisati...Ja sam to sediste uzela na predlog drugarice koja odlucuje koji ce chicco proizvodi uci u nasu zemlju...mislim na kolica,njihalice sedista i sl...Obilazi razne sajmove po inostranstvu i razume se u to....Iskreno za cubex sam skoro cula i oni se tek probijaju na nase trziste....Naravno ovo jr moje misljenje i ne mora da znaci da sam u pravu ali ja cubex nikada ne bi uzela..

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
28.1.2013 23:09:26   
Sanchy
Ovo sam ja preuzela sa nekog foruma ,mene sad mrzi ali lako mozes uci na neki od sajtova koji se bave ocenom bezbednosti a i ovde je pisano o tome,,Recaro nije dobro prosao testove ,odredjeni model ,onda Graco sedista lose kotirana i tako..ja sam za sada za Cybex jer su ok prosla a za Maxi cosi nisam jos nista procitala pa me zanima ima li ko ova sedista?Tobi ili Priori?Ne mogu da se odlucim,mi dosta putujemo pa bih bas da bude i bezbedno a i da ima taj lezeci polozaj..ne znam..

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
6.2.2013 0:22:06   
magde
sta je bolje za iznasavanje iz bolnice AS ili korpa za bebe..AD mi je nekako kao da beba sedi a ova korpa mi je pravo sto beba prko dana mozwe i da spava..imam na poso cipolino AS i chicco torba jos se dvoumim...sta vi mislite...AD mi se nekako i mnogo teske za nosenje sa ogledom na to da AS necu da koristim za auto vec za iznasavanje napolje za vakcinu zasto slabo koristimo auto u centaru grada smo.....

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
6.2.2013 7:34:29   
Lu
Ako ćete s autom iz bolnice onda AS jer korpa nije za auto ali trebaće ti AS vozićete se ipak nekad.
Magde jel ti se može montirati AS ili korpa na kolica kad ste već u gradu i ne koristite često auto?
Ni jedno ni drugo nije baš lagano za nošenje.

< Poruku je uredio Lu RR -- 6.2.2013 7:35:11 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
6.2.2013 8:31:16   
jovana13
Mi za Ogija nismo kupili, sestra mi dala sintezu, a kad pocne da sedi imam Janjino as mada sad razmisljam njeno ima i polusedeci polozaj, ona koristi buster. Ne svidja mi se ovo prvo jer se vezuje bzv u smeru suprotno od kretanja auta. A ovo drugo lepo stavis i samo provuces kais. Janja je obozavala AS lepo izdignuto i dete sve vidi. Jel AS obavezno do 4 god i da li buster spada u As?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
6.2.2013 14:59:21   
Anoniman
SVI proizvodjaci sedista, decije opreme i automobila se slazu da je najsigurnije sediste ono koje je bas tako postavljeno, suprotno od kretanja auta, tako da - s moje tacke gledista - vama je super user posted image

(odgovor članu jovana13)
  Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.2.2013 16:42:44   
Anck Su Nmaun
Neznam do koliko god je ranije bilo ali sam cula po novom da deca treba da budu u AS do 12 godina user posted image user posted image
Uopste mi nije logicno? Do kad ste stavljali decu u AS?
Taci je njeno vec malo, aima nepune 3, iskreno ne kupuju mi se sedista u tim kolicinama....user posted image

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.2.2013 16:59:23   
Anck Su Nmaun
Ponistavam pitanje user posted image user posted image videla sam da nemora celo sediste vec samo onaj mali sedalni deo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Autosedišta za bebe i decu
13.2.2013 18:29:53   
cani
Je l ima neko Nania auto sedište I-Max SP LX i kako se pokazalo? Razmisljam o njemu da moji imaju kad ga tu i tamo prevoze negde ,da ne moram ovo koje imam Maxi Cosi Tobi da prebacujem svaki cas ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Autosedišta za bebe i decu
14.2.2013 10:36:23   
nela79
Mi imamo i sjedistu nista ne fali. Matija se bas brzo navikao na njega. Iz jajeta smo ga premjestili u sjediste. Odlican odnos cijene i kvaliteta. Nase je OVAKVO

< Poruku je uredio nela79 -- 14.2.2013 10:38:40 >

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.2.2013 11:12:48   
cani
Hvala ti ,jos se dvoumim.citala sam da se neke mame zale kako nije dovoljno tapacirano,tj da je tvrdo user posted image Sad mi je u igri pored toga i Fisher Price sediste koje sam videla na Just clicku,al posto nisam u mogucnosti da ga vidim pre nego sto narucim,zanima me misljenje i za njega ako ga neko ima ?

To je ovo sediste http://www.justclick.rs/prodavnica/auto-sedista/grupa-9-36kg/fisher-price-auto-sediste-i-max-white-dots


_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.2.2013 12:09:12   
nela79
Evo sad gledam sliku, i kad uporedis Nania i ovo Fisher Price pa ista su. Isti nacin vezanja, isti nacin zatezanja pojasa... E sad ja ne znam sta ocekujes, mislim koliko treba sjediste da bude tapacirano, ali imaju i to dodatno jastuce za manju djecu. Eve Matiji ce skoro 2 godine ja ga jos nisam izvadila. Nania sjedista za njihovu cijenu nude sasvim dovoljno, ako ne i vise.
Cani gdje zivis, sad bi te pozvala na kafu da prostudiras sjediste :)
Vjeruj mi da smo starijem sinu kupili Bubu sjediste u Turbo limachu , dok je jos postojao.Ono je manje tapacirano od Nanie al je i dalje udobno.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.2.2013 12:29:07   
bojanica7
i mi imamo naniu i zadovoljni smo. mislim nismo imali drugo da bismo uporedili... kad geldam ona skupa, deluju mi udobnije definitivno, ali gala se niakd nije bunila da je nesto zulja, uvek je lepo u njima i spavala... ma superiska. tako da sad kupujemo jos jedno nania. od 9 do 36... a ovo od 0 do 25 ostaje bebi.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.2.2013 12:36:44   
cani
Hvala devojke,evo narucila sam ovu Naniu sa linka,pa cu da vidim kad dodje kakva je.Treba mi kao sto rekoh za babina kola,da ima tu i tamo da ga preveze,vrtic-kuca.Mi imamo Maxi Cosi Tobi i to je stvarno extra sediste.bas je kvalitetno,ali mi se nije davalo toliko para za nesto sto treba samo da mi premosti par voznji...Nadam se da me Nania nece totalno razocarati user posted image

http://www.justclick.rs/prodavnica/auto-sedista/grupa-9-36kg/nania-auto-sediste-i-max-sp-lx-black-v-star

< Poruku je uredio cani -- 26.2.2013 12:37:43 >


_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here