|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:10:15   
Dora
Znaš, Oti, obrni okreni pelene koštaju. I vlažne maramice. Ako hoćeš da se ne cimaš još i sa tim, pomirite se da neće biti uvek lako izdvajati tolike pare. Ja sam jedno vreme koristila pelene za oboje dece! Dešavalo se da ni ne primetim da ih više nemam...kao, joj, kad preuser posted image

Ali, isto tako mogu da ti garantujem da ako kreneš da koristiš pamučne, posle nekog vremena (čitaj: kad budete izlazili napolje) predomislićeš se. Svi se predomisle...
Ja nikad nisam ni htela da razmatram tu opciju. Ponekad je bolje platiti više a imati neki komfor. I bebi će biti bolje i lakše. Neće biti mokra, nećeš je zapirati sto puta dnevno...buditi kad spava itd...
ne znam, kako god, nije jednostavno.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:12:56   
Anoniman
ma ja ne razmisljam vise o tome...Necu da perem i peglam po citav dan kao kreten (kao da mi nisu dovoljne kosulje mm koje peglam sada kad nemam dete)...
Dora, kod mene ne dolaze pamucne pelene u obzir jer nisam bas toliko luda...

Samo gledam koje..
moja firma je uvoznik za Pampers...
I od firme dobijamo pelene u vrednosti od 100 evra kad se porodim...(50 ja, 50 muz)

nego ja razmatram da li su neke druge pelene bolje...

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:19:00   
Dora
Manje više, sve su tu negde. Super ako dobijate pelene, pitaj da vam daju neki popust kasnije na količinu ili tako nešto... ne znam, jesi li primetila da ni druge pelene nisu mnogo jeftinije od Pampersa? U Mađarskoj su jeftinije mnogo nego kod nas pa ako ti neko ide ponekad ti naruči da ti donese, a i boljeg su kvaliteta... ne znam, nisam pametna. Trudim se da ne mislim na pelena saduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:31:39   
*Alexx*
Mi smo probali Pampers i Huggies. I vratili se Pampersu, Hugges su nam stalno propuštale. Cena je ista. Jedino su one dm-ove Babylove dosta jeftinije, ali nisam probala. Kupiću jedno pakovanje, više da probam, nego zbog cene. Meni sve te pelene izgledaju plastično, ali stvarno nemam snage da koristim pamučne.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:51:05   
Dora
Meni jedino Boni Suprims nikako nisu odgovarale jer im je onaj spoljni sloj bukvalno plastičan pa se sve upari unutra... Sve ostale su mi bile dobre, dok god ne moram da ih perem... Mislim da bih povratila kad bi mi sad neko dao da skinem govance sa pamučne pelene... Tako da, kakve god su dobre su! Ipak sam za one jeftinije jer zaista ne vidim da ima razlike u kvalitetu

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pelene ...
25.1.2010 20:12:33   
Maya21
Ja sam ih sve isprobala, a kao sto Dora kaze, sve je to manje vise isto, sve bacas kad se beba ukaki ili upiski. Jedino Boni nikad nisak probala, niti planiram, nekako su mi kesaste, previse plasticne...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pelene ...
25.1.2010 21:32:04   
Anitaaa
Mi koristimo Pampers i zadovoljni smo user posted image
Probala sam da promenim pa se ojeo od Boni Suprimsa i kako sam vratila Pampers sve se vratilo u normalu


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:35:52   
gagana83
Trenutno koristimo Huggies,jedino nam one ni jednom nisu propustile.Jedina mana im je sto su im one trakice sto idu sa strane nekako siroke pa ne legnu dobro.Razmisljam da se vratimo na Pampers Premium care,one mi deluju nekako najneznije,na dodir su mekane kao pamuk samo su prilicno skupe.Onaj Pampers sa onim zelenim gelom mi se ne svidja,nekako smrdi.Probali smo i onaj narandzasti ali mu trakice nisu rastegljive.
Cula sam da su Libero dobre,ali ne mogu nigde da ih nadjemuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:40:35   
Anoniman
Sem jednog pakovanja koje moram da kupim za bolnicu, sta da kazem muzu:
koliko da me saceka kod kuce?
KOliko da kupi za pocetak?
i kojih?Mislim na broj
Ako cemo Pampers pretpostavljam da idu NEWBORN od 2 do 5 kg...danas sam te videla u Lilly...ni ne znam koje sve postoje..kad pricamo o Pampersu.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:44:55   
gagana83
Nemoj da se zaleces i da kupujes mnogo Newborn,beba to brzo preraste.Mi smo posle dva pakovanja presli na dvojku(ona je cini mi se 3-6 kg) iako je Una sicusna beba.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:45:02   
simke
Draga newborn uzmi najmanje pakovanje,a uvek mozes dokupitiuser posted image Ja sam uzela jedno najmanje pak.newborn i to sam nosila u porodiliste,a kad smo dosli kuci presli smo na br.2user posted image

< Poruku je uredio simke -- 25.1.2010 22:46:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:47:32   
Anoniman
Aaaaaa...
Znaci i to se brzo preraste...

Znaci jedno pakovanje newborn a onda da vidimo...
joj, ja sve nesto mislim ...ako JA ne spremim SVE ode "mas u propas"...
Najradije bih opremila sve za prva tri meseca... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:48:53   
Anoniman
Oti, newborn su od 2 do 5, a dvojka je ja mislim od 3 do ne znam ni ja koliko...kupis jedne newborn, i sanse da ce sledece pakovanje biti dvojka su ooogromneuser posted image mi nismo ni dosli do kraja tog pakovanja, nego smo prsli9 na dva posle par dana.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:48:59   
simke
Pa,uvek mozes poslati tm da kupi peleneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:50:23   
Anoniman
hvalaa...

simke, naravno da ce mm da ide nego ja bih nekako sve da shvatim i pohvatam ako moze odmah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:50:57   
tamnik
Oti,moj ti je savet da ne kupujes ni jedne dok sve ne bude gotovo.Kad se beba rodi pakovanje i to ono manje ti je dovoljno za bolnicu,a tada ces videti da li vam odgovara new born,od 2 do 5 kg.zbog duzine bebca.Moji su bili dugacki i uvek smo koristili broj vece.Sada sam za trece uradila upravo ovo sto sam ti napisala...najmanje pakovanje prvih...Mislim da su Pampers najbolje.Boni suprims su uzas,provereno.Proveri cene u Merkatoru i dr, veletrgovinama mislim da  Lilly nije jeftin.Pozz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:52:47   
simke
Nedjo to sve zavisi od marke.Pampers newborn su od 2-5,a Huggies su cini mi se od 2-6,pa sam ja ondaK uzela Huggiesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:52:47   
Anoniman
Evo ti primer oti-nesa sad moze opusteno i peticu i sesticu da nosi. Petica mu je knap, al mogao bi jos neko vreme, a sestica mu je komotna. Tako ce biti i Teodoriuser posted image user posted image user posted image user posted image Newborn je po meni, ako beba nije ispod 3 kg, bas samo za prvih par dana

< Poruku je uredio Nedja -- 25.1.2010 22:53:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:54:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: simke

Nedjo to sve zavisi od marke.Pampers newborn su od 2-5,a Huggies su cini mi se od 2-6,pa sam ja ondaK uzela Huggiesuser posted image


Ja sve sto pisem pisem iskljucivo za pampers, posto nam te jedine odgovarajuuser posted image Simkeuser posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:55:52   
tamnik
Inace,ja sam jos gora od tebe.Sve ali SVE sam im pripremila do garderobe za iznosenje.I to jos pre 20 dana.A termin mi je danas!!!!Iskustvo iz predhodna dva puta me je naucilo da niko nece tako dobro da se postara za nas kao ja sama.Nisam sujeverna pa ma ni to nije sprecilo u pripremama.Samo napred!!!!!!!!!!

(odgovor članu tamnik)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:56:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Evo ti primer oti-nesa sad moze opusteno i peticu i sesticu da nosi. Petica mu je knap, al mogao bi jos neko vreme, a sestica mu je komotna. Tako ce biti i Teodoriuser posted image user posted image user posted image user posted image Newborn je po meni, ako beba nije ispod 3 kg, bas samo za prvih par dana


jao, sva se raznezih....
hvala...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:57:12   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Nedja

Evo ti primer oti-nesa sad moze opusteno i peticu i sesticu da nosi. Petica mu je knap, al mogao bi jos neko vreme, a sestica mu je komotna. Tako ce biti i Teodoriuser posted image user posted image user posted image user posted image Newborn je po meni, ako beba nije ispod 3 kg, bas samo za prvih par dana


jao, sva se raznezih....
hvala...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:57:16   
simke
Sve zavisi koju marku uzmesuser posted image Bitno je samo da kupis najmanje pakovanje(20 pelena),to ti je dosta za porodiliste,ako racunas da ti treba minimum 7-8 pelena dnevno,a posle kupis vece kad vidis koliko ce Teodora imati kguser posted image
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio simke -- 25.1.2010 22:59:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pelene ...
25.1.2010 22:59:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: simke

Sve zavisi koju marku uzmesuser posted image Bitno je samo da kupis najmanje pakovanje(20 pelena),to ti je dosta za porodiliste,ako racunas da ti treba minimum 7-8 pelena dnevno,a posle kupis vece kad vidis koliko ce Teodora imati kguser posted image
user posted image user posted image user posted image


tako cu i da uradim! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pelene ...
25.1.2010 23:14:42   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nemoj da se zaleces i da kupujes mnogo Newborn,beba to brzo preraste.Mi smo posle dva pakovanja presli na dvojku(ona je cini mi se 3-6 kg) iako je Una sicusna beba.


mi smo odmah krenuli od dvojke user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here