|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.3.2010 23:29:16   
Nanica1
Mi koristimo Evy baby pelene i zadovoljna sam dok ne dodje noc! Posto Alex sada sve duze spava desava nam se da pelena propusti na ledjima! Da li imate neki savet koje pelene da koristim? Inace, isto je i kada se ukaki, isto budu mokra ledja!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pelene ...
11.3.2010 23:34:10   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nanica1

Mi koristimo Evy baby pelene i zadovoljna sam dok ne dodje noc! Posto Alex sada sve duze spava desava nam se da pelena propusti na ledjima! Da li imate neki savet koje pelene da koristim? Inace, isto je i kada se ukaki, isto budu mokra ledja!

Nama se to nije desavalo sem ponekad kad se ukaki.
Mi trenutno koristimo Babylove,mozes da probas sa njima,prilicno su duboke,meni bolje i od Pampersa i od Huggies.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pelene ...
12.3.2010 8:59:52   
*Alexx*
Nanice, a da pređete na veći broj pelena? Inače, i mi koristimo Babylove, i jako sam zadovoljna, baš su duboke na leđima. Probaj user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pelene ...
12.3.2010 9:01:52   
eugenija
E ja sam sa Violete prešla na neke Lumpi pelene, predobre su. Mekane, duboke, ma superica!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pelene ...
26.4.2010 13:16:51   
Nensi*
Ne znam koju velicinu Pampers pelena da kupim za pocetak,1 ili 2?
Koju ste vi velicinu uzimali?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pelene ...
26.4.2010 13:23:14   
Anoniman
Ja uzela 2, a Luka je bio 48cm i oko 2800gr (htedoh reći, sitna beba). 

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pelene ...
26.4.2010 20:09:47   
Nensi*
Pa jel mu odgovarala ta velicina ili mu je bilo veliko?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pelene ...
27.4.2010 8:05:42   
Anoniman
Pa nije mu bilo taman, ali nije curilo pored. Da mu je bilo veliko, verovatno bih kupila 1-cu, a nisam je kupila. Nikada. user posted image
Ako hoćeš, možeš kupiti jedno ono malo pakovanje 1-ce. Ali ja zaista mislim da za to nema potrebe.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pelene ...
27.4.2010 11:26:14   
gaganele
MISLIM DA JE NAJBOLJE KUPITI 2 JER TI I U PORODILISTU TAKO KAZU I ONI IM TAMO STAVLJAJU 2.... JA KORISTIM PAMPERS COTTON ONE PREMIUM CARE I SUPER SU.... E HTELA SAM DA PIATAM STA MISLITE POVODOM SIROKOG POVIJANJA...MI SMO STRAHINJU SA MESEC DANA VODILI NESTO NA PRIVATNU KLINIKU U BG I PEDIJATRICA TAMO MI JE REKLA DA SU TE PELENE NEPOTREBNE DA JE PAMPERS DOVOLJAN I DA SE TO NIGDE U INOSTRANSTVU NE STAVLJA...ZNA LI NEKO NESTO O TOME )))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pelene ...
27.4.2010 12:24:39   
Anoniman
moja tea se rodila sa 2800 i ja koristim 1.
sada ima 4kg i jos uvek mi odgovara 1...imam jos nekoliko komada...a imam i 2 tako da ...cim ovo potrosim prelazimo na 2..
probala sam joj i 2 ali je malo curelo sa strane...strukirana devojcica...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pelene ...
27.4.2010 12:30:58   
simke
gaganele imamo temu o širokom povoju klikni OVDE

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pelene ...
27.4.2010 12:36:40   
LillyT
Mi smo vec presli na dvojku, jer se 1 nekako usecala. Doduse i Lara se ukrofnala za nekoliko dana, sada imamo 4kg, tako da mi je 2 ok. Mada, ja se stalno bojim da ne stezem preko stomaka user posted image Za sada nije nista curilo napolje

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pelene ...
27.4.2010 12:42:41   
buhla
ja sam odma kupila 2 i malko su mu velike, ali ne toliko da ista izadje sa strane, ali bi komotno mogli da koristimo 1.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pelene ...
27.4.2010 12:42:44   
gaganele
MOJA BEBA JE NA MERENJU IMALA 5200G I SAD JE PROSLO 20 DANA MISLIM DA IMA PREKO 6 PA NAM JE 2 MALA ...A TEK JOJ JE MESEC IPO DANA...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pelene ...
27.4.2010 13:53:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gaganele

MISLIM DA JE NAJBOLJE KUPITI 2 JER TI I U PORODILISTU TAKO KAZU I ONI IM TAMO STAVLJAJU 2.... JA KORISTIM PAMPERS COTTON ONE PREMIUM CARE I SUPER SU.... E HTELA SAM DA PIATAM STA MISLITE POVODOM SIROKOG POVIJANJA...MI SMO STRAHINJU SA MESEC DANA VODILI NESTO NA PRIVATNU KLINIKU U BG I PEDIJATRICA TAMO MI JE REKLA DA SU TE PELENE NEPOTREBNE DA JE PAMPERS DOVOLJAN I DA SE TO NIGDE U INOSTRANSTVU NE STAVLJA...ZNA LI NEKO NESTO O TOME )))


Molim te nemoj cele postove velikim slovima jer je to protiv pravila foruma. user posted image



(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pelene ...
27.4.2010 14:00:07   
gaganele
Izvinjavam se nisam znala...(((

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pelene ...
27.4.2010 14:15:18   
Anoniman
Nema veze, zato smo mi tu da ti kažemo. user posted image

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pelene ...
27.4.2010 14:15:39   
Anoniman
zna li neko koliko koštaju te Babylove pelene?
ja tražila i nema nigde...a DM mi nije nigde u okolini.-..

(odgovor članu gaganele)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pelene ...
27.4.2010 15:26:14   
*Alexx*
Babylove su DM-ov brend, i nema ih nigde drugde osim u DM-u.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pelene ...
18.5.2010 20:41:21   
Anoniman
DA javim da sam probala i DM-ove pelene Baby love.
ok su mi..malo su deblje na prednjoj strani ali su ok,ne propustaju, tea se ne buni.

ocekivala sam da je veca usteda u odnosu na Pampers ali i nije bas..razlika je nekih 50 dinara, ako se ne varam tako da...

hm!

cilj mi je da nadjem DOBRE a ekonomicnije od Pampersa pelene..
ako postoje OK, ako ne, furam pampers...jer pampers je super stvarno.

(odgovor članu olovka)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pelene ...
18.5.2010 20:49:15   
*Alexx*
OTI, a količina pelena? Znam da je ušteda, jer je veća količina DM-ovih pelena u JUMBO pakovanju, nego što je u Pampersu.
Evo, Pampers Active Baby (da ne pričam one Premium bele, kojih ima još manje) ima 70 komada u jumbo pakovanju. DM-ovih ima 84 komada. Veličina 4.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pelene ...
18.5.2010 20:50:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

OTI, a količina pelena? Znam da je ušteda, jer je veća količina DM-ovih pelena u JUMBO pakovanju, nego što je u Pampersu.
Evo, Pampers Active Baby (da ne pričam one Premium bele, kojih ima još manje) ima 70 komada u jumbo pakovanju. DM-ovih ima 84 komada. Veličina 4.


hm..ja kupila dvojku...ima 42 komada
poredim sa dvojkom od 43 komada pampersa..
nije bilo jumbo u tom DM u kom sam bila
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pelene ...
18.5.2010 20:58:26   
*Alexx*
Pa za dvojku nemam pojma, pošto sam tada koristila Pampers. Ali eto, za 4 je ušteda user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pelene ...
18.5.2010 22:56:26   
Nena81
Mi smokoristili DM pelene ,super su smao sto su malo deblje. Pamucnije su od svih ostalih a sve smo isprobali, nemaju mirisa kao neke,dobro upijaju, i ni jednom ali stavrno ni jednom mi se deca nisu ojela sa strane po guzi prema butini, kao stonam se desava kada nose neke druge. Jedino sto su nam sada malo deblje jer je napolju vruce,pa joju smeta dok trckara po parkicu, za napolje stavljamo pampers.
Dzambo pakovanje je 84kom 1449din, vel 4

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pelene ...
25.5.2010 20:39:43   
bebablue
Dolazi vreme da pripremam pelene, tj. da perem tetra pelene, e sada, ja bih volela da ih tako savijam i peglam, onako kako treba za siroki povoj (kad se vec koristi kod nas), ali me zanima da mi neko objasni, kako se tetra pelena savija, po duzini, po sirini, ne kapiram uopste kako?
Please help meuser posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here