|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:00:41   
Anoniman
Kako koji deo tela. Noge depiliram, sve ostalo brijem, jer ne mogu da podnesem bol, posebno ne na preponama.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:14:54   
kumara
Ja lepo sve brijem! Nema sanse da istrpim depilaciju. Probala sam nekoliko puta i svaki put sam bila u fazonu "ajde vi sad lepo meni ostavite taj vosak na nogama, pa nek otpadne sam, makar to bilo i za 6 meseci..." Onda sam lepo kupila masinicu za brijanje nogu i ona mi je spas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:43:41   
Jeca*
Ja SVE depiliram!!! Dobro da se cela ne umočim u vosak user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:48:51   
Anoniman
A ja ne voskom. Imam onaj električni brijač / depilator (2 in 1). user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 6.1.2009 11:49:27 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:51:49   
Jeca*
Imam to i ja, ali mnogo mi to sporo. Ja odem kod moje kozmetičarke (idem kod iste već 10 godina) i kažem "depiliraj za sve pare" user posted image  uvek izađem tri kila lakša user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:54:49   
Anoniman
Moja kozmetičarka je preselila salon na jedno "fenomenalno" mesto gde ne možeš da se parkiraš (ni u široj okolini) a ako dođem peške, ne mogu dečija kolica da ponesem na 1vi sprat (stara gradnja - duple stepenice)... ama baš nikako mi ne odgovara.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:54:56   
Lu
Ja nemogu voskom,boli me i nemogu čekati da narastu ljeti pogotovo,nego brijem noge i pod pazuhom,
a bikini zonu,odnosno cijelu "zonu"namažem depil.kremom i skinem špartlicom,jer  od brijanja dobijem osip.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 11:58:49   
kumara

IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ja odem kod moje kozmetičarke (idem kod iste već 10 godina) i kažem "depiliraj za sve pare" user posted image  uvek izađem tri kila lakša user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:00:14   
Anoniman
hahaha, ja tu kremu za depilaciju namažem, sačekam koliko treba, skinem onom plastikom predviđenom za to, siđe krema a dlake ostanu. Ništa se ne desi. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:04:36   
Lu
Tako mnogi kažu Tasha ali meni skine sve bez problema nakon tri minute,
čak i na moru kad sam i tek počnu rasti 3ći dan samo malo bolje utrljam i skine sveuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:05:28   
kumara
E da, ja sam jedno vreme koristila onaj Veet sprej za depilaciju i bio mi je super, samo je jako glupo sto ga ima malo, a skup je. Sa jednim sprejem odradis cele ruke i obe noge do kolena. Za butine vec moras da kupis novi... Zato sam ga batalila jer bi trebalo da imam kamion para samo za to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:09:38   
Jeca*
E dobro me podsetiste za taj sprej. Ja koristila i kako sam stajala iza mene su bila vrata kupatila. Ja poprskala noge i nisam videla da sam malo poprskala i vrata. Verovali ili ne na vratima se bela boja istopila tj presla u neku braon. Čoveče koja je to hemija! I dan danas stoje te fleke na vratima user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:14:57   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:17:30   
Lu
Pa da i od kreme veet dlačice naprosto uvenu za tri minute,eto našto smo spremne zbog ljepote a našto ćemo ličiti u starosti i opet ćemo nekome biti lijepeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 12:17:45   
kumara
Ne mogu da verujem! Dobro je da sam prestala sa tim! Ko zna kako to utice i ubija kozu...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2009 19:25:30   
guppy RR
Koristim samo žilet.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2009 20:36:45   
andrijana
Noge i prepone brijam a ruke i nausnice mazem depilacijskom kremom,i ne zalim se,super odradi posao. Meni je sve ok,samo da ne boli, jer me mm zove monkey...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Depilacija vs brijanje
11.1.2009 22:04:24   
oliveradj
Volim kad se sve lepo ocerupa i budem jedno duze vreme mirna, jednom sam otisla na depilaciju, al je kozmeticarka koja to radi me ubedjivala aj jos malo pa mi je skoro uradila brazilsku depilaciju, a ne cupanje prepona, muz mi je bio odusevljen. Najgore mi je urastanje dlaka kad je depilacija u pitanju. Zilet ok sad ga najvise koristim ali brzo rastu i mrzi me da se brijem svaki cas. Kreme za depilaciju nikako ona vit mi je napravila ranu na ruci dok sam je mazala u roku od nekoliko sekundi. Kasnije sam procitala da se nanosi rukavicama kakva je to hemikalija. Blaza je neka na bazi kamilice mislim da je proizvod iz Slovenije ali nisam sigurna user posted image Jel zna neko kako resiti problem urastanja dlaka posle depilacije. Stavljam i bebi puder posle ali nema puno pomoci.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Depilacija vs brijanje
11.1.2009 23:26:13   
Anoniman
Joj to sa preponama i meni je to jednom urađeno... Bože kako to booooooooli!

Znaš šta ja radim? Sada depiliram samo listove, pa to mogu da izvodim. Uveče kada se istuširam, noge dooooobro istrljam peškirom. Onako stisneš, da skineš taman višak kože user posted image  i protrljaš svuda dobro. Meni izađu sve same.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Depilacija vs brijanje
14.1.2009 21:33:24   
oliveradj
A joj to mora da boli. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Depilacija vs brijanje
15.1.2009 1:42:46   
Anoniman
user posted image  Ne boli!

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Depilacija vs brijanje
26.3.2009 12:19:45   
Sneža
Ja sam juče bila na depilaciji i skinula sve,nema više ni jedne jedine dlačice,ni na nogama,ni rukama,ni mindžulinici,joj kako je lepo glatko.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Depilacija vs brijanje
26.3.2009 12:25:40   
eugenija
Nedavno sam kupila Philips ženski aparat za brijanje (za intimnu negu).. Super je!

Joj moje drugarice Mire! Prva depilcija, kupila cura trake. Zalepila na obe prepone po jednu. Otišla u wc.. Povukla jednu traku, i: "Aaaaaaaaaaaaaaaa!" Vrištala je 15 minuta... A drugu traku, hahaha, nije imala hrabrosti da skine i nosala je zalepljenu dva dana dok se nije osmelila, hahahahauser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Depilacija vs brijanje
26.3.2009 12:28:09   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: eugenija

A drugu traku, hahaha, nije imala hrabrosti da skine i nosala je zalepljenu dva dana dok se nije osmelila, hahahahauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Depilacija vs brijanje
26.3.2009 12:28:57   
Anoniman
ja bi se trebala umotati u kakav čaršaf obljepljen voskom i onda potegnuti brze bolje ... jesu mi dodijale ove dlake vise user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here