|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 9:14:22   
Shishica
Brijanje prepona ni luda vise nikad! Moze po sredini user posted image ali bas prepone vise nikad, to se upali, boli i pece i user posted image Mada nije tako svakom..

Vosak vruc..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Depilacija vs brijanje
17.4.2011 10:53:31   
eni26
E zene ja razmisljam da idem na Ipl epilaciju , pa ne znam je li ima neko iskustva sa tim? Evo nadjoh sajt o tome

Klik

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Depilacija vs brijanje
17.4.2011 11:20:26   
jovicaa
koliko kosta to zadovoljstvo?

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Depilacija vs brijanje
17.4.2011 11:25:09   
eni26
Pa ne znam ,moram se raspitati,sigurno niste iste cene ovde i u Srb,ovde deru al ako vredi sto da ne user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Depilacija vs brijanje
17.4.2011 13:12:56   
LillyT
Gledam sada na njihovom sajtu, i nije nešto skupo koliko je bilo ranije, ali me je smorio onaj deo kada kažu da se dlake opet mogu pojaviti user posted image pa sve jovo nanovo. Mislim, daš par stotina evra i za 2 godine daš opet, pa ko zna još koliko puta.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Depilacija vs brijanje
9.6.2011 14:20:28   
Shishica
Jos dve nedelje i krecemo na more..psihicki se pripremam za cupanje dlaka..
krece i pustanje istih da bi ih mogla cupati..

Kupicu hladan vosak u teglici u liliki, to mu dodje kao i vruc samo bolje..

Ima li nekih trakica koje nisu tako skupe a da rade posao..i to sa strasnim i jakim dlakama? user posted image

Videla sam ove Lycia

< Poruku je uredio Shishica -- 9.6.2011 14:23:24 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Depilacija vs brijanje
9.6.2011 15:15:01   
Klarita
Ne znam bas za te Lycia, ili kao se vec pise, ja njih koristim samo za brkoveuser posted image Mislim da nisu nesto, jer ja imam guste i jake crne dlakeuser posted image i sem moje drage kozmeticarke niko mi nije mogao pomoci...Jednom dok sam bila na fakultetu i nisam stigla da izdepiliram ruke , a granulo sunce, drugarica je pokusala da mi skine dlake tim trakama, ali nije nam uspelo...a, ona sebi njima skida, ali je ona plava prirodno i nije bas dlakava...Recimo da smo za jednu moju ruku potrosile celo pakovanje sto zbog nespretnosti sto zbog dlaka ili ne znam ni ja cegauser posted image pa sam isla do prodavnice da kupim jos i onda mi doslo na isto da sam otisla kod kozmeticarke mislim za iste pare, a + jos i vremena sam duplo vise utrosila da ne spominjem zivceuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Depilacija vs brijanje
9.6.2011 16:11:49   
Brand new mama
Ja se okrecem hipi kulturiuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Depilacija vs brijanje
13.6.2011 21:25:16   
soni
hej.. isla je moja drugarica ali posle nekog vremena opet pocnu da rastu.. nije toliko efikasno koliko nahvale


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Depilacija vs brijanje
25.8.2011 17:39:48   
soni
i danas je taj dan D sto se depiliranja tice... moram psihicki da se pripremim pre nego sto uzmem depilator u ruke.. mada mi je sada sve nekako lakse i lakse kad su se malo proredile

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Depilacija vs brijanje
25.8.2011 17:51:20   
jovana j
Ja imam iskustva... i ne znam sta da ti kazem iskreno. Po preporuci jedne devojke otisla sam na tu kozmeticku kliniku ovde u Stokholmu, uradila sam 6 tretmana dole, ne samo prepone, nego sve. Dlake su mi posle svih 6 tretmana najurednije ponovo izrasle... Zena me je ubedjivala kako je taj njihov ''JAG LASER'' fenomenalan, ovo, ono... ali kod mene nije upalilo user posted image Tretman jedan je kostao 150e, tako da sam em para pukla em nista.
Dlake jesu jako slabe sada, one su toliko paperjaste i mekane, da je depilacija sada smesna. Samo, ja sam racunala da ce meni laser da odradi posao, ali nije.
Sad idem kod jedne druge ovde na depilaciju, ima neki super vosak, uradila mi je dole sve, ja vise nego zadovoljna, prezadovoljna! I sada pricamo, i ona ima laser... i sada i ona meni objasnjava kako je to ovo, ono... ja kazem sve znam, bila, probala... nista ja u to vise ne verujem. Mozda kazem jer ja nisam jako tamna, nemam ni tamne dlake, nisam plava, ali nisu mi prejake dlake zaista... ja joj kazem kako mi je ta tamo rekla da mozda zbog toga nije uspelo kod mene... medjutim pojma nemam... ona ovde mene sada ubedjuje kako njen laser ima 3 nivoa, znaci za plave, za ove kao sto su moje, srednje tamne i za one crne, crne jake dlake.user posted image
Ali ja njima sad i dalje nista ne verujem, dzaba im.

Onda, drugarica koja je isto prosla u istoj klinici, ovde, nastavila je da se tretira negde u Beogradu, morala bi je pitati ako nekog interesuje gde, i za sada kaze da je zadovoljna... ali da joj je ova rekla da ako posle 2 puta sada ne bude videla nikakav napredak, da ne vredi samo da daje pare.

IZVORNA PORUKA: eni26

E zene ja razmisljam da idem na Ipl epilaciju , pa ne znam je li ima neko iskustva sa tim? Evo nadjoh sajt o tome

Klik



_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Depilacija vs brijanje
25.8.2011 17:56:24   
jovana j
Ja za brijac inace ne znam... ne koristim ga jos od srednje skole user posted image Aparat za depilaciju, kao i patrone voska i trake sve to kupujem i nabavljam u radnji za opremanje kozmetickih salona ''Aleksandar'' u Novom Sadu, kad ja idem kupim sebi, ili ako nisam tamo mama ide da mi kupi sta joj kazem pa mi posalje busom.
Otkako nisam u Srbiji (vec 5-ta godina) sama sve depiliram i to sa tim voskovima koji su fantasticni. Ja ne bih nikad izabrala kupovne trake sa voskom koji je vec na njima, iz razloga sto na tim trakama jednostavno nema dovoljno voska. Za nausnice su one male i ok, ali za noge, ruke, prepone, pazuh... nema sanse. Ni ne ugreju se kako treba u rukama, niti imaju dovoljno voska, pa se lako odere koza ili napravi podliv.
Eto to ja mislim....

p.s. Bas interesantna tema!user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Depilacija vs brijanje
25.8.2011 18:20:06   
World
neko je vec pisao o topilici, ja se sama depiliram hladnim voskom i ok mi je, ponekad ako je 'hitno' obrijem noge.
voskom depiliram noge i ruke,
a za lice sam isla na lasersku depilaciju, pa i ne pomaze bas nesto sjajno, valjda zbog mojih hormona....
da li je neka od vas radila lasersku?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Depilacija vs brijanje
16.12.2011 12:12:03   
madre
A koji tip depilacije preferirate? toplim ili hladnim voskom?
ja sam pre par meseci prvi put radila depilaciju toplim voskom... do tada nisam htela ni da cujem, a od tad samo nju radimuser posted image
cini mi se da mnogo manje boli, posle nje nema ni jedne dlacice a i mnogo se brze zavrsiuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 14:10:32   
vukosava
Ja koristim brijac, ne kontam kako neko moze da izdrzi sa dlakavim nogama dok porastu dovoljno velike za depilaciju... Ja nema sanse...

< Poruku je uredio vukosava -- 15.2.2012 14:12:54 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 14:59:19   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: madre

A koji tip depilacije preferirate? toplim ili hladnim voskom?



Toplim voskom se bolje skinu i slabije rastu. Od hladnog voska nekako bude oštre.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 15:03:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja koristim brijac, ne kontam kako neko moze da izdrzi sa dlakavim nogama dok porastu dovoljno velike za depilaciju... Ja nema sanse...


Jao ne znam, ja ne bi uzela brijač da mi plate. Posle depilacije mi noge budu glatkeee bar 20 dana, pa čak i kada rastu, te dlake su mekane, mada ih ja stvarno malo imam, samo na nogama. Na rukama nemam ništa oduvek, i nausnice nemam.

A ne volim onaj osećaj kada posle brijanja koža nogu već sutradan bocka (sećam se kada se mama brijala).

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 15:39:08   
Jeca*
ja ne pustam dlake da izrastu ne znam ni ja koliko duge. Depiliram se na mesec i po, recimo, a do tad mi porastu taman dovoljno da kozmeticarka moze da ih skine. Recimo da tad izgledaju kao sto bi izgledale 6-7 dana posle brijanja...znaci niti su duge niti su gadne. Ja depiliram sve user posted image  i ruke i noge i nausnice..sve user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 15:42:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca*
Depiliram se na mesec i po, recimo, a do tad mi porastu taman dovoljno da kozmeticarka moze da ih skine.


I ja tako, nekada i na 2 meseca, sve manje i sporije mi rastu. Mislim da uskoro neću ni imati dlake, ne nekim delovima nogu su mi odavno prestale rasti, potpuno.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 15:43:29   
Jeca*
isto user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 15:46:06   
dunja RR
user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 18:34:28   
vukosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja koristim brijac, ne kontam kako neko moze da izdrzi sa dlakavim nogama dok porastu dovoljno velike za depilaciju... Ja nema sanse...


Jao ne znam, ja ne bi uzela brijač da mi plate. Posle depilacije mi noge budu glatkeee bar 20 dana, pa čak i kada rastu, te dlake su mekane, mada ih ja stvarno malo imam, samo na nogama. Na rukama nemam ništa oduvek, i nausnice nemam.

A ne volim onaj osećaj kada posle brijanja koža nogu već sutradan bocka (sećam se kada se mama brijala).


Ja svoje brijem svaki put kad se tusiram tako da su uvek glatke. A nema leba da bih izdrzala ono kad rastu brrr

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Depilacija vs brijanje
15.2.2012 19:25:33   
LillyT
Koliko ljudi, toliko tipova dlaka user posted image
Ja da se brijem žiletom, imala bih noževe (i žive rane) na nogama. 
Idem na depilaciju jednom u mesec, mesec i po, lepe glatke noge, mm se ne buni, čak me i nagovara da ih ponekad pustim user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 0:33:31   
vukosava

IZVORNA PORUKA: LillyT

Koliko ljudi, toliko tipova dlaka user posted image



Ma da. Najvise od toga zavisi i izbor. Ja sam prilicno cosava a sve moje drugarice koje su tamnije puti i kose obavezno se depiliraju jer im brijanje nikako ne odgovara.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 0:45:52   
Anoniman
tu i tamo se dohvatim depilacije i da mi nanu naninu, preznojim se i preplacem a o kletvama da i ne pricam user posted image
brijac radi posao, kratko traje ali me bar ne boli.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here