|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
21.10.2010 21:14:16   
jance
IZVORNA PORUKA: Shishica

Jesu li dobri oni Venus brijaci????

Da kupim u subotu na pijaci ako jesu...user posted image


probala ih, iskreno - brijac ko brijac...obrijase me, nista posebno nisam osetila user posted image
vidi se da nisu od onih najgorih i najjeftinijih al to je sve...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 17:20:05   
slavica.
Ma dugo sam se ja koristila kombinacijom braunov epilator-brijac. Ali sto jeste,jeste,urastaju dlake...mada ja sam cula da je to upravo zbog toga,sto se nekad brije,a nekad depilira,kao kad se stalno depilira,onda ne urastaju. Ma ko ce ga znati. Elem,pre par meseci sam kupila topilicu za vosak(iznenadila sam se cenom,ja sam mislila da je dosta skuplja,a ona oko 1700 din,da znam kako,i slicicu bi vam postavilauser posted image ),i sad lepo kupujem one patrone,i em mi je mnogo brze,a nije ni tako skupo. "onaj deo" user posted image  se ipak druzi sa brijacem. Jednom sam probala da je izdepiliram,i to kod kozmeticarke,i majko moja,booooliiii htela sam da umrem od bolova,i rekla sam tad i nikad vise!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 17:43:16   
jance
ja sam bila pred svadbu u jednom jako skupom kozmetickom salonu da mi urade depilaciju celih nogu i prepona, mogu da kazem da sam bila odusevljena tretmanom. kostao me je 1000din, a zenska je to spucala za 20min. nisam ni skontala sta mi je uradila user posted image

da, to je bila topla depilacija u pitanju. da imam para, opet bi tamo isla.... sve im je cisto, sve radi pred tvojim ocima da vidis da je higijena na nivou....
mada kontam da je sada garant skuplje...to je ipak bilo pre 2 godine. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:08:30   
ika979
Meni je depilacija ubedljivo najbolja. Olenjila sam se zadnje vreme, pa potazem za brijacem i samo pravim gore jer brijanjem dlaka samo jaca.
Prvi put kada sam se depilirala ostao je za pamcenje, bolelo je do suza user posted image .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:12:07   
Olga75
Ja koristim veet trake za noge . Sad sam se vec ispraksirala pa ide cas posla. Brkove i bradu  " brijem " pincetom, nema ih puno i svetle su al' da je mucno mucno je .
Secam se , tamo negde u pubertetu , drugarica i ja kupile popola trake hladnog voska , cule cice da se noge depiliraju user posted image i ocupale se mi. Moje noge su bile modre , pune ispucalih kapilara ziva tragedija user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:12:36   
jance
ja isto. a pre godinu dana sam istretirala mm da mi kupi depilator, jadan prosao ceo NS da mi kupi odgovarajuci, a koristila sam ga, da vas ne lazem maksimum 6 puta. mene to jako boli i nemogu tako sebe da terorisem. a mislila sam, bice lakse i duze ce noge biti bez dlacica. al da budem iskrena, nevidim bas neku znacajnu razliku.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:17:56   
ika979
he, he..... imala sa i ja tih bisera kao mala.  Cula ja da se cupaju obrve pa uzela pincetu, al oces, ne umem ja da baratom njome, pa aj da olaksam i uzmem brijac, i kuku.......Mos misliti nasta sam licila, majka me u top me stavila! user posted image   

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:22:50   
jance
joj a tek obrve sto nevolim da cupaaam!
da me nije blam svaki put da idem kod kozmeticarke samo zbog toga, spucala bi svakog meseca pare samo na to. Mene to i posle toliko godina cupanja jos uvek boli i kijam svaki put, valjda se iritiraju sinusi pa zato user posted image
a sto se brijanja tice, i ja sam to radila ali samo na one dlacice izmedju ociju ne na same obrve....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:24:16   
Olga75
Obrve ne tanim , samo pocupam one u korenu nosa i sto strce , da ne licim na dedu ali debljina im je dooobra . Mnogo me boli to

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 18:27:17   
ika979
I meni je s obravama najgore. Ranije, cini mi se nisu tako brzo rasle, sada imam osecaj da nicu kao iz vode. Uzas!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Depilacija vs brijanje
22.11.2010 19:55:01   
slavica.
ma ja imam problem sto su mi obrve nekako retkeuser posted image  sve mislim da su gusce,lakse bi izasla sa njima... Ovako pocupam par koje strce,a onda malo docrtam sa olovkom... vise bi volela da su gusce,pa da ih sama oblikujem...
Jance ona varijanta sa topilicom i patronama ti uopste nije skupa,isplatis posle dve depilacije,ja sam moju uzela u Alexandru,kazem cini mi se da je topilica bila oko 1700,a patrone su oko 100 i neki dinar,mozda 120. A sa jednom imas da se izdepiliras bar dva puta,a ako nemas puno dlaka,ili ako ne depiliras cele noge,mozes i vise verovatno!

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Depilacija vs brijanje
29.3.2011 23:30:57   
Anoniman
Da li se neko seća ili je možda čak i koristio leptir "šmirgle" za depilaciju ? Ja u životu ništa bolje probala nisam . Daaaavno je to bilo , bila sam srednja škola i u ZR je bilo da se kupi - u obliku leptira , pa sa omotom oko ruke nežna šmirgla kojom trljaš noge i dlake se skidaju . A koža ! Ne bi ste verovale kako je nežna bila posle toga , a dlake nisu nicale poduže vremena . Neka domaća firma je to pravila , ali ja te šmirgle nisam videla deceniju , ako ne i duže user posted image .

< Poruku je uredio BubaMira -- 29.3.2011 23:31:18 >

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Depilacija vs brijanje
29.3.2011 23:49:31   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Da li se neko seća ili je možda čak i koristio leptir "šmirgle" za depilaciju ? Ja u životu ništa bolje probala nisam . Daaaavno je to bilo , bila sam srednja škola i u ZR je bilo da se kupi - u obliku leptira , pa sa omotom oko ruke nežna šmirgla kojom trljaš noge i dlake se skidaju . A koža ! Ne bi ste verovale kako je nežna bila posle toga , a dlake nisu nicale poduže vremena . Neka domaća firma je to pravila , ali ja te šmirgle nisam videla deceniju , ako ne i duže user posted image .


Nikad cula, ali zvuci maltene bozanski user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Depilacija vs brijanje
29.3.2011 23:53:37   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Obrve ne tanim , samo pocupam one u korenu nosa i sto strce , da ne licim na dedu ali debljina im je dooobra . Mnogo me boli to

ahahaahaha i ja istouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Depilacija vs brijanje
29.3.2011 23:57:49   
choopa choops
Bubo je li to ovako nesto? KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:01:36   
Anoniman
Videla sam tu fotku u pretraživanju , slično je tome , ali nije baš to user posted image . A kako je to moćna stvarčica bila !

Sad kontam , koja ono kuća hemije ima u ZR ? Možda su čak i oni to pravili ... Jovice , help user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:02:07   
Anoniman
Ja imam jadne dlake pa mi urastaju od depilacije. Imam onaj mali epilator, pa ga ponekad koristim, ali cim vidim da hoce da urastaju ja moram brijac. Ali ja radim samo donji deo nogu, butine ne diram. a ni ruke.

Ali ima razlike u brijacima. Meni se desilo da zaboravim moj kad putujem pa kupim neki bezveze. I sve mi se cini da su mi dlake koje rastu mnogo jace i ostrije. Ovi bolji svi imaju onu neku trakicu na sebi koja nesto ispusta i koza bude meksa a brijanje manje neprijatno. JA sve to radim svaki drugi dan dok se tusiram tako da mi nije problem, treba mi par minuta za sve.

I izludjuje me kada moram da cekam da mi dlake porastu za depilaciju. A sa epilatorom jako boli samo prvi put jer su sve dlake tu. On hvata i krace, tako da moze cesce da se radi. Dlake rastu u tri generacije, pa se skoro i ne oseti kada se to radi epilatorom redovno.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:04:00   
Anoniman
Ja depiliram ruke i prepone depilatorom , brke i cicamicu kremom za depilaciju , a noge brijem . Ijuuu , kombinovanja user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:06:11   
Anoniman
Meni je prijateljica pricala da su nekad bili neki depilatori poput opruga, pa su se nekako nima cupale dlake user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:08:18   
madre
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja depiliram ruke i prepone depilatorom , brke i cicamicu kremom za depilaciju , a noge brijem . Ijuuu , kombinovanja user posted image .

je l onom afroditinom za osetljivu kozu? ja sam tu probala par puta i nesto sam bre nezadovoljna, niti mi valjano skine, a posle toga rastu kao iz vodeuser posted image ja bas ne volim te kremice, pogotovu za te delove, sve se plasim da mi ne udje, a udjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:09:03   
jovicaa
koci mi rr
ne znam bubo, luxoluser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:09:54   
jovicaa
ja sam u pocetku skidala dlake nekom kremom za depilaciju, smrdi kao pakaouser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:12:31   
choopa choops
Meni Veet najmanje smrdi i skida dobro. Sad sam uzela ovu Afrodita da probam,,,



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:35:36   
Anoniman
Ja koristim Afroditu , ovu senzitiv što je Madre spominje . Meni je extra , ostavim je malo duže da deluje na "onim" delovima i savršeno skine . I ne smrdi toliko . Krema , mislim user posted image .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Depilacija vs brijanje
30.3.2011 0:40:33   
jovicaa
kako sa pi... skidas kremomuser posted image
ja je brijem,,, ne znam da li bih smela da stavim bas na neke njene delove tu kremu, khm.. ako me razumesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here