|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 0:46:43   
Mariya
Ja baš i nisam nešto preterano dlakava, niti su tamne niti su jake, tako da sam kupila sebi električni brijač, ma milina! radije ću svaka 2-3 dana sa njim, nego da trpim bolove od čupanja voskom, jooj, evo naježila sam se od pomisli, kad se samo setim kakav je to bol..

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 0:48:40   
Mariya

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

tu i tamo se dohvatim depilacije i da mi nanu naninu, preznojim se i preplacem a o kletvama da i ne pricam user posted image
brijac radi posao, kratko traje ali me bar ne boli.



E na to sam mislilauser posted image A elktrični mi je super jer nema kvašenja, pene ili bilo kakvog nereda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 0:49:19   
Anoniman
koliko znam, epilacija mora da se ponovi 3x da bi uspela.
ja htela pre par godina, ali nisam imala te pare ni u najavi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 11:05:07   
Sanchy
Devojke jedno pitanje,kupila sam elektricni depilator ili epilator kak god,ali sad mi sestra rece da on nije preporucljiv jer moze da izazove kontrakcijeuser posted image ...depil kremu ne koristim od kad sam trudna zbog hemikalija,da idem na depilaciju voskom plasim se zaraze a brijanje ne dolazi u obzir jer su u pitanju rukeuser posted image ....tako da sam prilicno u pat poziciji ne znam da li da kupim neki vosak pa sama?!user posted image Vase misljenje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 12:18:12   
Bebilina
Idem najcesce u salon na depilaciju. Kad ne stignem sredim svojim depilatorom noge i ruke, prepone ne jer radim brazilsku i to ne bih nikad sama. Za obrve idem na threading.
Planiram trajnu epilaciju kada budem izradjala svu decicu jer navodno u trudnici se mogu vratiti.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 12:23:44   
Anoniman
Godinama nisam uradila sama nista , cak ni nokte ne secem sama jer ako to uradim unakazim se , potpuno sam nesposobna za ta uredjivanja , prepustam se kozmeticarki

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Depilacija vs brijanje
16.2.2012 14:05:03   
Sanchy
Jednom sam otisla na manikir i zakacila mi je zanokticu koja je prokrvarila ..momentalno sam pomisla na hepatitise i ostala sr...koja je mogla da mi prenese tako...cisto sumnjam da bas revnosno dezinfikuju pribor..od tada ne idem kod kozmeticara,pa sve moram sama posto sam hipohondaruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 12:52:41   
Anoniman
Ti nosi svoj pribor user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 13:28:56   
Sanchy
Nije meni problem,bolje sredim nokte od njih,praksa..user posted image ,samo mi je sad problem ta depilacija ruku ....cini mi se kada je i u pitanju hladan vosak one na onom aparaticu koriste isti onaj deo kojim nanose vosak,za svakog?Ili Menjaju?Stvarno ne znam..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 13:34:08   
Olga75
izdepiliraj elektricnim depilatorom
moje dlake na rukama su mekane , svetle i retke
i za desetak minuta ruke ko bebina gooza

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 13:58:44   
Sanchy
Sestra mi je dr.i rekla mi je da elektricni dep.moze da izazove kontrakcijeuser posted image ,a ja ga bas kupila kad sam ostala trudna...Ne znam da li ti je neko tako nesto rekao?

< Poruku je uredio Sanchy -- 19.2.2012 14:00:20 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 14:48:29   
Olga75
e pa onda slusaj sestru i brijac u ruke user posted image
kad sam bila trudna nisam imala nesto puno dlaka , obrijala sam se mozda dva puta kroz celu trudnocu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 14:49:43   
Sanjica26 RR
E, da sam znala ranije, pa da uzmem na vreme depilator u rukeuser posted image Znam za sledeci put.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 14:57:13   
MicinaMama
Ja ne koristim el. dep. mene to mnogo cupa,vise me boli nego trakama.Tokom trudnoce se samo brijem sem ruku,nijh depiliram.A kada nisam trudna onda depiliram i bikini zonu a noge brijem uvek ne mogu podneti,puno me boli...A koristim vosak bez trakica,namazes ga i on se stvrdne i tako ga otkines...kao gips...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 15:18:55   
Sanchy
Najbolja stvar je depil krema ali u trudnoci nije preporucljiva,na moju zalost....user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 15:21:32   
Olga75
pa kolike su majku mu te dlake ? uzmi brijac i izbrij se , kad se porodis i prodju lohije idi u salon i izdepiliraj se

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 15:25:29   
Sanchy
Ne mogu ruke da brijem,noge nisu problem,,,nisam cula da neko brije ruke,cele ruke?!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 15:32:45   
Olga75
mislis podlaktice ? nije valjda da treba i nadlaktice da brijes ?
mada u trudnoci je sve moguce user posted image
nemoj da se opterecujes time , sad ce porodjaj , par meseci posle toga sve se vraca u normalu pa mozes da depiliras ruke kako si navikla pre trudnoce

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Depilacija vs brijanje
19.2.2012 15:43:59   
Sanchy
Cele rukeuser posted image oduvek depiliram....nije se pojacala maljavost u trudnoci takva sam od puberteta...imala sam deciji ekcem kao beba i mackali su me kortikosteroidima sto je rezultiralo mojom pojacanom maljavoscu...e sad mi nije frka posto je zima ali sa lepim vremenom moram skinuti ovo cudo sa ruku,kako znam,videcu sta cu....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 8:45:43   
Anoniman
Mislim da preterujes user posted image Idi i sredi se , ne filozofiraj oko dlaka toliko user posted image Kontrakcije mislim da moze da izazove ako skidas bikini zonu , ne znam kakve veze bi imale ocupane ruke sa kontrakcijama .

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 18:45:37   
Sanchy
Mozda..ali i u samom uputstvu pise da se ne upotrebljava u trudnoci elektricni dep.,pa sam htela da vidim ima li ko kakvu informaciju posto svaki put zaboravim da pitam dr....znas meni je ovo prva trudnoca i verovatno poslednja tako da i ako preterujem preterujem sa debelim razlogom da posle ne bih krivila sopstveno ne znanje i ne zainteresovanost ako se ista lose desi....a veruj mi ruke su mi grozne,imala sam ekcem kao beba mazali me kortikosteroidima i sad sam ko pokretni zbun,sto nije poroblem van trudnoce ali sad nesto nijedna opcija mi ne odgovara i besna sam zbog toga a prolece i toplo vreme dolazi..

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.2.2012 18:55:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 18:53:34   
nenja22
ja se u trudnoći uredno čupkala el.depilatorm kao i inače. doduše, meni su u trudnoći dlake bile neuporedivo tanje i ređe i sporije rasle, eh ti dani... a čula sam za to oko kontrakcija, ali mislim da sam negde i našla objašnjenje da nije da se dešavaju kontrakcije same od sebe, nego kod žena koje su osetljivije na bol, pa ako im to izaziva trzanje, da onda to poseldično može da izazove i kontrakcije...ili tako nešto već, ne sećam se baš najbolje, a malo mi se čini da lupetam, sad ovo kad pročitam user posted image


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 18:57:53   
Sanchy
ma ne lupetas jeste nesto u tom smislu ,ne bi dzabe napisali i u samom uputstvu za elektricni dep.da nije preporucljiva upotreba u trudnoci,a ja ga bas kupila da zamenim depil kremu posto je to kao hemija pa kontam moze vise da skodi...

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.2.2012 18:58:41 >

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:01:53   
MicinaMama
Ja i ne znam kako vasne boli puno el.depilator...mene to uzasno cupa,uhja sam maljava pravo i svugdeuser posted image .Samo sto su kod mene plave dlake pa se i ne vide toliko...kod mene nisu guste dlacice nego duge,zato mi je lakse trakama da ocupam od jednom nego el.depilatorom na sitno.Ja bikini zonu ne cupam u trudnoci ali ruke da,u opste se ne naprezem,niti me to tako boli.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2012 19:07:18   
Sanchy
ja sam crnka a dlake su mi crne,jake i duge...pa sad mozes da zamislis ...depil krema me je spasavala sto se ruku tice i vrata a sada ne znam sta cu,kupila taj elektricni dep.i jeste boli ko djavo,uzas ali bila sam spremna na to,onda cujem da mogu da dobijem kontrakcije ,odem kupim te trake sa voskom..meni pola dlaka ostane na rukama ,ma dva sata sam se mucila i napravila jos gori uzas po rukama...u kozmeticke salone ne idem jer se plasim zaraze i bas sam se smorila...ako mozes da mi predlozis te vosak trake koje ti koristis mozda sam ja kupila neke loseuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.2.2012 19:08:01 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Staklene iskre made by Janja
„Ali naša igra staklenih perli sjedinjuje u sebi sva tri principa: nauku, obožavanje lepog i meditaciju. Tako bi jedan p...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here