|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 9:49:33   
Modessty
ja sam juče stajala 15 min ispred police sa kremama za lice i na kraju ništa nisam uzela! Ja sam izgubljen slučaj definitivno!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 10:02:05   
isidora88
ja za lice koristim samo pantenol krem iz lilija,od svih krema koje sam probala mi izlaze osipi i koza bude grozna,kad bih znala da ce mi neka krema sigurno odgovarati ne bih zalila para.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 10:17:04   
Modessty
eto pantenol uvek imam zbog danila i nikad mi nije palo na pamet da ga ja namažem!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 10:17:28   
Modessty
ja sam kreten! user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 15:16:20   
nenuska12
i ja sam po tom pitanju izgubljen slucaj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kreme za lice
30.8.2012 16:43:49   
sbaby
Ja samo pred spavanje koristim green line natura olive za normalnu kožu. Uglavnom svako veče, osim ako ponekad ne zaboravim.

(odgovor članu nenuska12)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kreme za lice
30.8.2012 21:17:27   
Anoniman
Oni uzorci Logona kreme mi nisu pomogli i necu je kupiti , ne znam sta cu user posted image

(odgovor članu sbaby)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kreme za lice
30.8.2012 22:00:50   
isidora88
ribizla kupi klindamicin losion i kl. tinkturu,meni se lice preporodilo, ujutru stavim pantenol i user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kreme za lice
26.10.2014 17:12:28   
Mala Elena
Da li neko koristi Eucerin kremu za lice, obicnu ph5.5? Kad je mazem par dana uzastopno izlaze mi bubuljuce user posted image cak i mitiseri..e sad da li cisti kozu ili ne odgovara mom tipu kozeuser posted image pisite...

< Poruku je uredio Mala Elena -- 26.10.2014 17:13:33 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kreme za lice
26.10.2014 17:25:51   
Kata90
Sta je dobro protiv mitisera?probala sam skoro sve iz avona i nistauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kreme za lice
26.10.2014 17:34:41   
Mala Elena
Ja sam koristila Clean and clear , bas protiv mitisera ali je to piling ne znam koliko ti znaci.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kreme za lice
26.10.2014 17:43:26   
emicaa
Ja od kad koristim kremu za lice uvjek je plava nivea,to ne mjenjam,a za mitesere imam niveinu masku za lice i piling.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kreme za lice
27.10.2014 7:41:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: Kata90

Sta je dobro protiv mitisera?probala sam skoro sve iz avona i nistauser posted image

Meni garnier 3 u1 onaj sto moze i kao maska i kao piling.

_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 2:04:27   
dunja RR
Molila bih RR devojke, ali one blizu meni po godinama :), da mi kažu šta koriste od lrema za lice. Moram nači neku dobru kremu koja hidrira, onako, suva mi ej koža, ne puno, ali eto, treba mi ipak nešto za zreliju kožu. Dajte predloge pls.

I da li i šta koristite protiv bora?

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.2.2015 2:05:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 5:52:15   
Ana RR
Dunjči, ja bih na tvom mestu otišla kod dermatologa na pregled i onda kupila kremu. Ja sam išla kod dr Milice u Džordža Vašingtona (kad stojiš ispred zgrade ideš u ulaz desno, gde nema nikakve gužve).

Iz svog iskustva, mogu da preporučim Avene i La Roche Posay, ali moraš pre svega znati koji ti je tip kože.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 5:53:48   
Trcosava
Dunja ja ti neću biti od neke pomoći. Lice nikad ne mažem, nikad nisam ni mazala. Doduše meni je koža masna i nemam potrebe, tj lice. Probavala sam xy krema (leti od sunca hoće nekad da se isuši) i jedina krema koja je meni odgovarala je neka skupa, tester sam probala. Ovde ih ima, u srb mislim da ne. Onaj l'occitane. Krema je inače za kao zrelu kožu, tj valjda 30+
Ni jedna druga mi nije bila ok

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 7:21:56   
mali_mis
Ja vec nekih nedelju dana koristim loreal triple active za suvu i osetljivu kozu, i za sada odgovara. Lepo se razmazuje, upija se odmah, a ne ostavlja osecaj maske na licu.
Dunja ja nemam pojma koliko ti imas godina, ja za koji mesec punim 34 user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 14:24:45   
mama krava
Dunja, ja imam kombinovanu kožu, koja vuče na suvu, ali prilično osetljivu, tj crveni mi se lesto kada je lose vreme, kad mi padne imunitet....

I jedino što mi odgovara je URIAGE krema bakar cink, koja je inače protiv ojeda za bebe, ali ja to mažem na lice po preporuci dernatologa I ne menjam je već 10 godina, a od nje mi je koža savršeno elastična! Imaju oni baš širok spektar proizvoda koji su namenjeni i zrelijoj koži, ali prilično su skupi, a meni ova odgovara, pa mi se nešto ne menja, a da ne znam kako će mi odgovarati I još da je platim ihahaj....

Ja ti imam 37 ipouser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 20:13:32   
veselicaa
Pre neki dan mi muz kupio Afroditinu kremu od nevena,kao hidrira kozu i smiruje kozu.Nemam pojma gde bas nju nadje,verovatno je kupio prvu na koju je naisao,ali nije losa.
Ja inace volim Garnier kreme,posebno onu od ruze,ali samo preko leta,zimi koristim Vichy aqualia termal i bas mi lepo hidrira kozu

< Poruku je uredio veselica -- 24.2.2015 20:14:05 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kreme za lice
24.2.2015 21:07:11   
choopa choops
Ja ranije nikako nisam koristila kremu. Smetalo mi je da bilo šta stavim na lice. Ali sad su me stgle godine, koža mi se mijenja, pa ću i ja da počnem da koristim. Jedna cura mi je preporučila neku rusku Dead sea, kaže da je fenomenalna. Kad se porodim moram da je nabavim pa da se mackam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kreme za lice
26.2.2015 23:45:49   
dunja RR
Au, tek sada videh da ste mi pisale, a taman sam htela da se požalim da nema saveta, Stidim se ..

Anči, dobar savet, jel to misliš baš na državnu kožnu kliniku?

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči, ja bih na tvom mestu otišla kod dermatologa na pregled i onda kupila kremu. Ja sam išla kod dr Milice u Džordža Vašingtona (kad stojiš ispred zgrade ideš u ulaz desno, gde nema nikakve gužve).

Iz svog iskustva, mogu da preporučim Avene i La Roche Posay, ali moraš pre svega znati koji ti je tip kože.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kreme za lice
26.2.2015 23:46:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Dunja ja nemam pojma koliko ti imas godina, ja za koji mesec punim 34 user posted image


Polovinom godine punim 39 :)


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kreme za lice
26.2.2015 23:49:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mama krava

Dunja, ja imam kombinovanu kožu, koja vuče na suvu, ali prilično oset__ljivu, tj crveni mi se lesto kada je lose vreme, kad mi padne imunitet....

I jedino što mi odgovara je URIAGE krema bakar cink, koja je inače protiv ojeda za bebe, ali ja to mažem na lice po preporuci dernatologa I ne menjam je već 10 godina, a od nje mi je koža savršeno elastična! Imaju oni baš širok spektar proizvoda koji su namenjeni i zrelijoj koži, ali prilično su skupi, a meni ova odgovara, pa mi se nešto ne menja, a da ne znam kako će mi odgovarati I još da je platim ihahaj....

Ja ti imam 37 ipouser posted image


Ovako i ja, isto! Otići ću onda na pregled, pa videti da li odgovara ova krema, kad već deluje da imamo sličnu kožu.

I još nešto, da li me ti zezaš za godine??? Ja sam stvarno, ali stvarno mislila da imaš max 25, 26 ..po slikama.
Znači skoro smo pa vršnjakinje, ja trenutno 38 i po :)



< Poruku je uredio dunja RR -- 27.2.2015 1:58:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kreme za lice
26.2.2015 23:55:43   
Ana RR
Da, Suzi, ali ides na onaj ulaz gde nema guzve. Cim udjes I popnes se uz stepenice imas vrata sa leve strane I tu udjes. Ja sam bila kod Dr Milice, mislim da se preziva Markovic. Mlada je I Fina. Na sajtu zavoda mozes naci kojim danima radi ili otidji bilo kad kod nekog drugog.

Secas se da sam se zalila na crvenilo na obrazu, evo to mi se potpuno sredilo. Mislim da bi I tebi odgovarala ta krema ali bolje prvo uradi pregled.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 0:14:50   
dunja RR

Važi, hvala ti Anči user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here