|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 16:04:08   
madre
skoro sam kupila afroditinu kremu od badema, nije losauser posted image ali je ona za izrazito suvu kozu!za ciscenje i ja koristim vishy mleko i losion.
dobila sam od mame sapun od kozijeg mleka? da li je neko probao?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 16:06:12   
maca821
Jel može neko da mi preporuči kremu za mešovitu kožu, treba mi izrazito hidratantna? T zona mi je masna.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 16:15:31   
branki*
moj kuma hvali taj sapun od kozijeg mleka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 20:34:00   
Alexxa
Sapun od kozjeg mleka je sjajan, ja ga koristim, a sada i moj mm, ima i sa grizom, za blagi piling, dobri su, zdravi i bez bespotrebnih hemikalija.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 23:12:10   
maca821
A posle pranja sapunom, kojom kremom namažete lice?

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 23:23:06   
Anoniman
I mi koristimo taj sapun, super je, skroz blag. Posle mažem lice vichy normaderm kremom, koju i inače koristim.

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 23:31:31   
Cuftas
gde kupujete taj sapun? ne smeta osetljivoj kozi? ja bas ne smem nikakvim sapunom da se umivam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 23:33:59   
Anoniman
Kupi u apoteci, napravljen je od prirodnih materija, i nema sapuna u njemu ako se dobro sećam, baš se preporučuje za osetljivu i suvu kožu.

(odgovor članu Cuftas)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kreme za lice
26.1.2012 8:33:30   
Jeca*
Evo, posle svega sto prodjoh za sve ove godine, posle sve probane kozmetike (a sminkam se od sestog razreda user posted image )...trenutno mi najvise odgovara (mesecima ga vec koristim) mleko za skidanje šminke koje kupujem u Lilly apotekama - njihovo mleko, prirodna apotekarska kozmetika..bolje mi je od ssvih markiranih. Posle toga vichy tonik (Lilly tonik ima previse alkohola pa meni suši kožu) i 1-2 nedeljno umijem lice sa vitamin C pilingom koji sam kupila u Body shopu u Grckoj. Ujutru kao podlogu za sminku koristim Vichy kremu (od nedavno)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kreme za lice
26.1.2012 8:37:26   
minavb
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

I mi koristimo taj sapun, super je, skroz blag. Posle mažem lice vichy normaderm kremom, koju i inače koristim.

Odlična krema.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kreme za lice
3.2.2012 22:48:08   
Sanjica26 RR
Primetila sam da mi zbog ovog vremena lice i ruke bas stradaju. Po obrazima sam bas crvena, a nikad mi se to nije desavalo. Ruke mi se isto zacrvene, ali posle nekog vremena nema tog crvenila. Ali kad perem hladnom ili toplom vodom peku me kao da sam se izgorela. Koju bi mogla da mazem univerzalnu kremu za zimu?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kreme za lice
3.2.2012 22:54:00   
PoisonEve
Sanjice i ja imam taj problem. Svaki cas perem ruke, mazem ih pavlovicevom i evo mama mi je sad kupila neku Dalijinu sa kolagenom, ok je.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kreme za lice
3.2.2012 22:57:18   
snješka
Najbolja krema za ruke, po meni, je Neutrogena, koncentrat. Ruke oporavljene začas.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kreme za lice
9.2.2012 19:43:14   
Sashica82
Nakon isprobanog svega i svačega za lice, našla sam pravu kremu, odnosno kreme koje pravi Apoteka Beograd.

Ja koristim njihov vitaminski masni krem, i hidrantnu kremu. Cena je u proseku oko 200 - 300 din.

Ja imam kombinovanu kožu, suvu, ali masnu T zonu.

Obožavam ove kreme, a koristila sam mnoooogo skuplje varijante.

Niveu za ruke zimi obavezno.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 10:54:27   
Anoniman
Opet mi se koza promenila i sad moram da menjam kremu i sve user posted image


(odgovor članu Sashica82)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 10:56:02   
Lilla
Od kako znam za sebe koristim samo Becutan kremu i super mi je. 

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:00:21   
viking
Ja sam dobila Anew Youth minerals kremu, dnevnu i noćnu, (Avon) i stvarno su odlične! Prva krema koju možeš da staviš u stvarno debelom sloju (zbog ove hladnoće) a da koža ne bude masna, već meka i nežna. Što se mene tiče, najbolja krema ikada.

< Poruku je uredio viking RR -- 10.2.2012 11:02:00 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:04:49   
*Alexx*
A kakva ti je koža lica? Masna, mešovita, normalna, suva?

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam dobila Anew Youth minerals kremu, dnevnu i noćnu, (Avon) i stvarno su odlične! Prva krema koju možeš da staviš u stvarno debelom sloju (zbog ove hladnoće) a da koža ne bude masna, već meka i nežna. Što se mene tiče, najbolja krema ikada.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:07:12   
Anoniman
Meni je uvece kad se umijem toliko suvo lice da me pece a imam nekoliko bubuljica koje su onako sitne , jedna je na obrazu user posted image I sta ja da koristim 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:12:38   
viking
Alexx, uglavnom suva, sa masnom T zonom. To je u stvari onda mešovita :) Ali činjenica je da mi je od nekih krema koža postajala skroz masna.

< Poruku je uredio viking RR -- 10.2.2012 11:14:07 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:15:25   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: viking RR

Alexx, uglavnom suva, sa masnom T zonom. To je u stvari onda mešovita :) Ali činjenica je da mi je od nekih krema koža postajala skroz masna.


Takva je meni sad. Masno čelo i nos, a obrazi se perutaju user posted image Kad potrošim ove moje kreme, probaću tu Avon.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:16:48   
minavb
Meni je ko ribizli-kad se umijem, oko usta samo što ne popuca. Sad mi i normaderm smeta isuši mi kožu, pa mažem samo retinol HA. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:57:12   
Anoniman
Gde se to kupuje ? jel ti od toga bolje ?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 11:59:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: minavb

user posted image
Ovo je dnevna. Za noć noristimisto Vichy Normaderm a vidim da su izbacili i normaderm sa efektom zatezanja.
Ja sam zadovoljna.


To je ova krema.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 12:12:27   
Anoniman
Aha  user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here