|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 12:19:13   
Tea2
Evo i mene sa istim problemom.
Kakva je ova dnevna sa upijanjem-upije li brzo?Moze li kao podloga za puder?Cena?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 12:22:55   
minavb
Brzo se upije, koža je super, dobra je podloga za puder a cene se ne sećam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kreme za lice
10.2.2012 12:30:15   
Tea2
Probacu je,hvala...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kreme za lice
12.2.2012 8:45:09   
nenja22
predlog za sve koje nemaju previse problematicnu kozu, a zele da je odrzavaju svezom

uzmete tubu onog najobicnijeg pantenola
ampulicu vitamina c
ampulicu vitamina b
ad kapi uljane (jedno desetak)
ako nadjete negde vitamin e u tecnom obliku, neke apotke isto imaju kao kapsule zelatinozne, koje se mogu otvoriti, e pa par kapi i toga

sve to lepo se promesa da se dobije glatka struktura i voilà, lepa i jeftina kremica za lice (ruke, vrat)

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kreme za lice
12.2.2012 9:20:22   
LillyT
Ja trenutno koristim Biobody kreme, dobila sam dve različite, neku sa krastavcem i neki serum i stvrano su mi ok. Elem, ono što sam primetila jeste da mnogo zavisi kakva je voda u pitanju. Npr. kada odem kod mojih u ZR, ja se ububuljičam, jednostavno, voda je tamo jako čudna (da ne kažem prljava), sada ne toliko mnogo kao ranije, ali mi ne prija. Tamo mi ne pomaže ništa. Kada odemo ko mm-ovih, imam utisak da mi ni ne treba krema. Kada sam bila kod drugarice u Cirihu, prijale su mi jake kreme, malo masnije. Ali zato na moru, pa imam utisak da mogu bilo šta da stavim na facu i da će mi koža biti super. Živelo more!!!

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kreme za lice
12.2.2012 9:37:42   
nenja22
o, to definitivno, nije dzaba u svim savetima za negu koze prvi korak i na kome se najvise insistira, pravilno ciscenje...mada, nije mislim samo do vode, nego i do vazduha...meni koza stvarno nije problematicna, ali jesam primetila od kad zivim ovde da kad odem u bg, obavezno neku bubuljicu dobijem, sto povezujem prvensveno sa smogom...

nego,sad me podset_i, bas ovo oko ciscenja i vode...ja povremeno budem skroz bez kreme, treba kozi dati i da dise, a onda u tom periodu uvece obicno lice ocistim vichy_ijevim 3u1 mlekom za ciscenje ili namackam avene masku koja povremeno moze da se koristi kao krema, nez ispiranja i super smiruje i hidrira kozu, bude divno meka posle par dana uprebe

< Poruku je uredio nenja22 -- 12.2.2012 9:39:19 >


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kreme za lice
12.2.2012 11:13:35   
Bebilina
Ja koristim Sea Spa kozmetiku- piling, kremu za podrucja oko ociju i serum za dnevnu negu. Ne koristim ih svakodnevno vec 2-3 puta nedeljno. Izmedju kremu na bazi aloje. Za vecernje prehranjivanje i regenerizaciju mi prave mesavinu organskih ulja- sipak (rosa canina) kao osnova i vitamin E, a od godisnjih doba i trenutnih potreba koze (zavisno od ishrane, navika i sad trudnoce) dodaju i par drugih.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kreme za lice
15.2.2012 12:40:07   
Anoniman
Juce sam iskoristila popust od 20% user posted image i kupila ovo
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kreme za lice
18.2.2012 17:59:46   
Anoniman
Jako mi prija i pena i krema user posted image Kremu za telo jos nisam probala

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kreme za lice
18.2.2012 21:59:08   
MicinaMama
Ja sam sada pocela da koristim L'oreal Derma Genèse i super mi je,ona je hidratantna krema za lice zene od 20-30 god,sluzi i malo protiv starenja ali nije bas toliko....nije tipicna anti ages

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kreme za lice
18.2.2012 22:13:45   
Jole84
Meni je osetljiva koža,godinama sam koristila samo bebi kremice user posted image a od skoro sam uzela Seba med,super mi je,jako je nežno lice od nje i mekano,a nije jaka user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kreme za lice
18.2.2012 22:32:08   
Sesilija 83
ja sam do pre 2 godine koristila nivea kreme,kupke,mleko za telo,i ostale njihove proizvode i odjednom kao da mi se koza zasitila sta god da stavim ja se ospem nekim sitnim bubuljicama
I promenim sve u Eucerin jeste malo skuplje od nivee ali mi je koza super inace je izrazito suva i ako ne stavim kremu na lice imam utisak da ce mi popucati koza,A za tusiranje njihovo ulje koristim i cak mogu i da preskocim da ne mazem svako vece mleko za telo
Toplo preporucujemuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kreme za lice
16.3.2012 16:39:30   
PoisonEve
Pocela sam da koristim novu VICHY Normaderm kremu. Prezadovoljna sam!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:19:37   
Anoniman
Jel neko koristi Logona kreme ?
Uzela sam testere juce da probam , lice mi je u rasulu , kad sam se porodila osula sam sa leve strane brade i po sredini brade , neki sitan sitan osip , suv , crven i to je sve , lice mi je na drugim mestima dosta suvo ali bez promena , ja bas kuburim sa licem i tokom trudnoce a i sada user posted image


< Poruku je uredio ribizla -- 21.8.2012 10:20:10 >

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:26:25   
cockic
meni je suva koza ali sad nadjoh kremu u apotekama beograd njihove neke koje prave pa sam nasla za svoje godine imam 26god i onda mi dadose neku kolekciju za taj tip koze.zadovoljna sam imaju i antirid za moju generacijuuser posted image tako da sam i to pocela da mazem posle porodjaja ali ne stalno kad se setim a kremu moram jer mi je suva koza pa se peruta ko da sam u brasno umocila lice.
neki put stavim i pantenol krem a nekad mast.tako da malo miksam kremice.

mada lice mi je ovako ok nisam sklona bubuljicama valjda logicno posto mi je suva koza lica na svim mestima sem eventualno malo masnije celo.ali jako malo.nos mi se nemasi.obicno ljudima bude masnije t zona a meni jok samo kazem malko celo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:28:17   
Anoniman
Probala sam pantenol i meni uopste ne odgovara , a tokom trudnoce sam imala tako cudno lice , na mestima suvo toliko da se peruta a na par mesta bubuljice user posted image
Sad pa imam taj osip koji ne mrda , ne siri se , ne svrbi ali se i ne povlaci ..

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:33:58   
cockic
cudo ribizla da ti pantenol neodgovara on je bas za te promene po kozi kad imas tako neke tackice ili sta vec.mada ga ja stavljma i ovako nevezano za nesto kad mi izadje.

jer si probala na te tackice da ga stavis?jer meni se posele porodjaja sa petrom pojavilo nesto na desnoj ruci od lakta ka pazuhu i bogami malo me je i svrbuckalo kao suva koza.bas sam se isprepada sta je i nema sta nisam mazala sinopen neke masne kreme.
i jedan dan namazem pantenol i to se povuce a imala sam sigurno 6 meseci to crvenilo.ali mislim da je bolje mazati pantenol mast duze stoji nego krem se lako skine.ja koliko se secam na to sam namazala mastuser posted image i bilo je super

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:34:38   
Anoniman
Ja se i dalje mažem mojoj seljačkom kremom user posted image Borogal K sa kamilicom

A za suve pečate po licu ja sam uvek koristila Sinoderm/Diproderm ima više proizvođača i sve bi se povuklo

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:41:42   
cockic
dobra si nina seljacka,pa pravo da ti kazem mora da je dobra vise nego ove hemijske kremice.

ma ova mi je ok kosta oko 400 din a oko 200din je ja mislim antirid i zadovoljna sam.mada sam dugo godina mazala bebece kreme tipa bekutan,pavlovicevu onu od pre ne sad ovu vodenu koja po meni nije dobra nesvidja mi se.ja sam koristila pavlovicevu 94-95 godina kad se pravila u onim od 500gr pakovanjima i bila im je fantasticna.brat mi je 94god pa je mama kupovala nju i stvarno je bila jako dobra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:52:16   
pandina
Eh, sta bih dala da mi je suva koza na licu, a ne ovako masna k'o tepsija! Koju god kremu da stavim izgledam kao da sam izronila iz vode i kao da mi koza nista ne upija, nego se razliva.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 10:59:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: cockic

dobra si nina seljacka,pa pravo da ti kazem mora da je dobra vise nego ove hemijske kremice.

ma ova mi je ok kosta oko 400 din a oko 200din je ja mislim antirid i zadovoljna sam.mada sam dugo godina mazala bebece kreme tipa bekutan,pavlovicevu onu od pre ne sad ovu vodenu koja po meni nije dobra nesvidja mi se.ja sam koristila pavlovicevu 94-95 godina kad se pravila u onim od 500gr pakovanjima i bila im je fantasticna.brat mi je 94god pa je mama kupovala nju i stvarno je bila jako dobra.


i dalje imaš tu pavlovićevu po državnim apotekama. Tražiš samo galenikinu pavlovićevu ili onu što oni sami prave. To je to.

Ja sad imam neku Dhalia kremu za lice i nešto mi ne odgovara baš. Ranije sam koristila Soleu ali mi sad ni ona ne prija. Probala sam neke od onih avon i loreal kremica, ali su mi one tek katastrofa.
Tako da se sad retko mažem kremom. Tako u prolazu, kad se setim, jer neznam šta da kupim i šta bi mi odgovaralo

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 13:06:22   
cockic
ja sad ne znam koja je sreca kad imas suvu kozu mislim da suva koza brze stariji,recicu ti za jedno 10 godina za sad nedelujem starije user posted image

a sto se tice te kreme nisam znala to za pavlovicecu apotekarsku galenikinu bas cu da vidim ovih dana kad budem isla u pravcu neke drzavne apoteke user posted image super bi bilo da je ima

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kreme za lice
21.8.2012 13:07:12   
cockic
sta ja napisa mesto stari ja napisa stariji user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 9:26:05   
Anoniman
A logona ? user posted image Niko bas ?

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kreme za lice
22.8.2012 9:42:24   
New Mom
Ana i Jeca su ispred negde pisale da su koristile.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here