|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 0:40:18   
Chipsy
ja uzela neku sa kozjim mlekom, ima je u lilly-ju. bas mi se svidja

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 2:01:18   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Dunja ja ti neću biti od neke pomoći. Lice nikad ne mažem, nikad nisam ni mazala. Doduše meni je koža masna i nemam potrebe, tj lice.


Trćo, ja sam ranije, doduše, to je već sada davno prošlo vreme, imala baš, baš masnu kožu. Ne znam kako mi se ovako promenio tip kože, ali sada ponekada bude kao šmirgla, ako samo jednom ne namažem. Toliko mi bude suva..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 2:19:54   
jovicaa
dunja da odes do neke apoteke koja pravi svoje kreme, pa da ti smuckaju nesto za tvoj tip koze, kazu da su te kreme najbolje i najsvezije.,.
mada ja ne mazem lice, ali cula sam da je ovo dobra varijanta

< Poruku je uredio jovicaa -- 27.2.2015 2:20:31 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 3:24:47   
dunja RR

Probala sam recimo pravljenu od Melle cosmetics, dok sam bila trudna, i rekla bih da mi je odgovarala. Ali ne znam uopšte koja je bila, dobila sam je na poklon.

Ajd prvo da vidim koji mi je tip kože, jer kažem, ranije masna, sada mi deluja suva ... pa onda što kažete, prema tome da tražim i kremu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 9:06:27   
vonavoj
dunja,kostim balea kremu za lice! meni je odlicna,dugo nisam mogla da nadjem dobru kremu,DM ima dobru kozmetiku i nije skupa,probaj!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 10:27:31   
cockic
bekutan i pantenol mast lilijeva user posted image bebi sapun merima,ali on dosta susi kozu,pa ko ima masnu je super.ja imam suvu ali jedino sa njim lepo operem lice,ali onda namazem masni pantenol ili bekutan i bide mi super.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kreme za lice
27.2.2015 12:40:13   
mama krava

IZVORNA PORUKA: dunja RR



I još nešto, da li me ti zezaš za godine??? Ja sam stvarno, ali stvarno mislila da imaš max 25, 26 ..po slikama.
Znači skoro smo pa vršnjakinje, ja trenutno 38 i po :)





Pa, to ti kažem...vidiš koliko je dobra kremauser posted image user posted image !

Hvala draga, hvala puno!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kreme za lice
6.3.2015 14:47:47   
Plavusa34
Bioten je meni superuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kreme za lice
11.3.2015 2:09:17   
mina23
Afrodita user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kreme za lice
11.3.2015 11:11:38   
Bibilib
Nivea Q10

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mina23)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kreme za lice
10.7.2015 23:24:06   
veselicaa
Koje kreme trenutno koristite?Ja obozavam da se mackam i skoro sam nakupovala dosta kremica iz jedne nove kozmeticke marke kod nas.Trenutno sam po prvi put stavila ovu kremu klik i bas me zanima kako ce mi delovati.Da li ste koristile nesto od ove kozmetike?

< Poruku je uredio veselica -- 10.7.2015 23:34:44 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kreme za lice
10.7.2015 23:46:42   
vikiveki
Veselice ja prvi put vidim ovu kolekciju...ja od kremi za lice koristim uglavnom Niveinu BB toniranu kremu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kreme za lice
10.7.2015 23:50:06   
veselicaa
Skoro je stigla ova marka kod nas,ja prvo dobila gomilu uzoraka od drugarice pa kada sam videla da mi neke kremice odgovaraju narucila sam bas dosta proizvoda.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kreme za lice
10.7.2015 23:54:18   
vikiveki
Ništa ti javljaj kakvi su utisci i na kojim mestima se mogu nabaviti te kreme

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kreme za lice
10.7.2015 23:57:20   
veselicaa
Viki imas ih po svim drogerijama,ja sam narucila sa njihovog sajta jer ih kod nas nema.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kreme za lice
3.3.2016 17:45:18   
Animsaj9
ja sam proslog meseca uzela baleinu kremu za lice sa ureom i krem za umivanje i prezadovoljna sam , jako je hidratantna sto mi je jako bitno zato sto je moja koza jako suva. koristim i njihovu nocnu kremu sa maslinovim uljem koja me je i naterala da kupim njhovu dnevnu kremu sa ureom , odlicne su !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kreme za lice
3.3.2016 17:53:36   
emicaa
Koja je poenta noćne kreme?ima li ona neki poseban efekat?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kreme za lice
3.3.2016 18:03:28   
superm
Koristim samo pantenol. Za lice, ruke, telo. Imam suvu kožu i pantenol mi jako prija.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kreme za lice
3.3.2016 19:12:02   
Animsaj9
vidi se razlika kad je stavim uvece i kad je ne stavim koza je tako divna ujutru , hidrirana , a pantenol sam pitala dermatologa ne smem da stavljam posto zatvara pore , tako da nisam ni pokusala

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kreme za lice
3.3.2016 19:21:03   
vocicana
Godinama koristim nIvea Q 10 kreme dnevnu i nocnu, obozavam ih i nikada nisam nista bolje na lice stavila. Inace prodajem firmirane kreme, to je sve stvar genetike, odmora, kvaliteta ishrane i zivota, ali svakako smatram da se treba negovati, moje musterije su jako zadovoljne i samo neka tako ostane, jer je dobro njima a i meni.
Balea sam probala u nekoliko varijanti, ali mi suzeoci i svrbi me koza, zasto nemam pojma, ali zato njihove maske u kesicama su fenomenalne, svega tu ima za svakoga po nesto.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 0:13:39   
vikiveki
Meni je najbolja Nivea BB krema

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 8:28:41   
vonavoj
Mozda sam ranije i pisala,ja koristim balea kremu,ali koja je i za telo i za lice,pakovanje od 250ml,i super mi je,a sad razmisljam da uzmem i bas za lice,vidim pozitivna iskustva!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 10:21:08   
IvanaSK RR
Koja je to krema, vonavoj?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 12:03:14   
Animsaj9
Von probaj , mislim da se neces pokajati , nije ni skupo svako moze da ih priusti , a ja koristim tamno plavo mleko za telo Baleino i super mi je

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 12:18:08   
vonavoj
KREMA

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here