|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:09:03   
*Alexx*
Aaa, to! Imamo i onu temu o jojoba ulju (gupika je otvorila). Da, to je zanimljiva grana kozmetike, pa ako nešto otkriješ, stavi recept user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:14:10   
mala83
anci, ja 28 ali imam problematicnu kozu i krenula sam sa njihovim preparatima posle svakavih nekih sto sam probala i mogu ti reci da sam prezadovoljna... doduse ja redovno idem i na ciscenje lica...
blago vama kad imate super kozu...user posted image  meni jedino ostaje da se nadam da je tacno da ono da zene sa masnom kozom sporije stare user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:22:32   
Ana RR
Ja volim da isprobam razne kremice, mleka za telo, kupke.. ali na kraju se uvek vratim onome što mi odgovara: svetlo plava Nivea za telo, Palmolive kupke a za lice ono što sam napisala. I to mi najviše prija.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:24:21   
Didy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ajde otvori , pa da stavim recepat sa svinjskom masti user posted image


user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 20:24:49   
Anoniman
Ja vrtim Vichy, L'occitane i Lancome. Sad bas koristim neka Lancomova cuda sa nazivom Youth activation i u tripu sam da stvarno radi.

Za Murad sam cula da je odlicna, trazila sam nesto sa vocnim kiselinam zbog hormonskih pega koje imam, ali na kraju sam uzela Uriage (oni su nesto poput Vichy-ja). Za te hormonske fleke sam koristila i nesto od Clinique i pomoglo mi je, ali se sa suncem i pege vracaju, koliko god ga izbegavala i stavljala velike naocare i zastitne faktore user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 21:10:52   
Didy

IZVORNA PORUKA: Jeca*

da li je neko koristio murad kozmetiku?


Jeste mm.user posted image Nagovorila ga njegova rođena sestra da kupi neki losion na bazi voćnih kiselina za pegice i flekice na čelu. Njemu nije odgovarala, tj. on kaže da nije imala efekta, ali ona kaže da je njoj super. Inače oni oboje imaju kožu po kojoj iskaču neke mrlje (ne znam ni kako bih ih nazvala, izgledaju kao velike pege) od sunca. Ona ide i na neku dermo-termo abraziju s vremena na vreme...
Ako te zanima, mogu nju pitati za detalje. Tj. šta te konkretno zanima?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 8:48:21   
Anoniman
Otisla sam u DC i posle duuuuge kosultacije sam kupila Delarom hydrating purifying fluid za T zonu i  acquaconfort cream with organic aloe vera kremu  i za ciscenje la roche posay solution micellaire pfysiologique.. Odrali su me user posted image Ako ne bude rezultata koristicu mast sa ljubicicama 

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 8:51:43   
Jeca*
kuku...daj slike...ne mogu da pokapiram koje su ti ovo kreme user posted image
ja sam odlucila da kupim ovo, ipak:

user posted image

strasno su mi nahvalili LOGONU! a kosta 800 i nesto dinara user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 8:54:51   
isidora88
ja ne koristim kremu(jer mi od svake lice poludi) jer imam problem sa potkoznim bubuljicama kao LuRR user posted image
razmisljam da kupim tu kremu sto Benzoyt jer ne znam sta da radim vise jer ja imam hormonske bubuljice user posted image
inace sam uvek imala divno lice a sada kao treci svetski rat da mi je izbio na licu user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 9:01:11   
Anoniman
Jeco klik i klik i klik
Za logonu sam i ja cula lepih stvari ali su me prevarili mangupi user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 9:04:23   
Jeca*
ja sam zadovoljna la roche posay kozmetikom, pa se nadam da ces i ti imati iste utiske. Pa dobro...neka si dala na kreme. Sto bi rekla Duska Jovanic "više sam love namazala na lice, nego na hleb" user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 9:05:55   
Anoniman
 Mislim ista sam Duska user posted image   Ma ne zalim , md placa user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:30:02   
Ana RR
Jeco, Logona je odlična i ona spada u prirodnu kozmetiku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:37:40   
Jeca*
Jeste, prirodna kozmetika. Setih se tebe user posted image
kupicu je sigurno, da probam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:40:12   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:55:53   
*Alexx*
Sad ste me zaintrigirale Logonom. Kupiću da probam, sigurno user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:57:53   
Ana RR
Alex, možeš OVDE da vidiš neke njihove proizvode.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 10:59:08   
*Alexx*
Gledala sam user posted image Ja ću otići u apoteku, reći treba mi to-i-to, i nek mi daju šta treba user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kreme za lice
10.3.2011 11:00:06   
Ana RR
Najbolje rešenje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 11:47:31   
dunja RR

Devojke, preporučite antirid kremu sa kojom ste zadovoljni.

Pre svega za područje oko očiju a zatim i za celo lice (+35 godina)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 11:54:29   
Anck Su Nmaun
Koristim Cera di  Cupra   (Cjera di kupra se cita)   rosa ( roza je i kutija i krema)
A ima i bjanka (bela) ona je kao blaza, valjda je dnevna.

Odlicna je!! Ja je dugo koristim a i nije skupa


A cesto koristim i Pavloderm ( ovu za bebe) masna je, a meni odgovara jer imam suvo lice,  samim tim mu ne dam da se bora user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.10.2011 11:56:02 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 11:56:13   
Jeca*
ja sam odlucila da odem u bottega verde (u ziri). Citala sam razne lepe komentare na netu o njima, a trenutno koristim kremu za lice koju sam kupila u Body Shop-u u Solunu  i vrlo sam zadovoljna. To je prirodna kozmetika. Ova radnja u Ziri je koliko vidim u fazonu Body Shopa pa cu ja cim potrosim ovu kremu pravac tamo. Dunja, eto, moja preporuka user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 11:57:14   
Anoniman
Dunja ja koliko znam lorealova je dobra. Moja mama je koristi neke 3 godine, i ne da nije dobila nijednu novu boru nego mi deluje mlađe nego pre tri godine, a ona ima 50 godina.

Ja sam kupila sebi vichy normaderm, i sebamed antibakterijsku penu za umivanje. Imam bubuljice kao tinejdžerka, ako mi ne prođe od ovoga, onda su hormoniuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 11:59:59   
Jeca*
nedjo, znam sta mislis o tome, ali kupi akvabent (meni je taj najbolji!!) aktivni kiseonik, prskaj redovno, pa ces videti promene


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:01:11   
dunja RR
Hvala devojke:)

Da li slučajno neka ima iskustva sa shiseido antiridom?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here