|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:02:48   
Anoniman
PRobala sam Jeco, baš taj, prskala sam dve nedelje i ništa, sve istouser posted image Ali daću mu još jednu šansu, recimo njega ujutru da prskam, pa kremu, a uveče sebamed i kremu? Ili da izbacim taj sebamed (žao mi parauser posted image )

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:03:18   
minavb
user posted image
Ovo je dnevna. Za noć noristimisto Vichy Normaderm a vidim da su izbacili i normaderm sa efektom zatezanja.
Ja sam zadovoljna.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:08:58   
Ana RR
Ja i dalje koristim samo običnu Dove kremu i pantenol. Možda je vreme da krenem sa kremamam +30 godina user posted image a nemam bore, nemam ni podočnjake..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:10:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Da li slučajno neka ima iskustva sa shiseido antiridom?


Koristila sam samo puder njihov i bio mi je baš dobar, ali ne znam kakve su kremice.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:21:48   
Anoniman
Ja nema šta nisam probala od tih markiranih reklamiranih krema.... Niveom sam se najduže bavila user posted image
Ali evo već 3 godine svako jutro umivanje običnom vodom (povremeno sapun) i najobičniji Borogal sa kamilicom ujutro i uveče i nikad više ni jedan problem. Ponekad neka mini bubuljičica, lišaji su mi pre bili redovna pojava, kao i suvi pečati po licu-ništa od toga! Tako da ne menjam zasad user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:24:48   
minavb
Šta je Borogal, poznato mi je?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:25:37   
Verus
Ma najskuplje kreme su najgore po sastavu, pune su hemikalija....

Perem lice sa Aveenom, leti stavljam Neutrogenu sensitive skin, a sada stavljam Niveu obicnu: da, onu u tamnoj okrugloj kutiji, masnuuser posted image   Odlicna je.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:27:09   
Anoniman
Ne mogu da nađem sličicu na internetu-kupuje se u apoteci, bela tuba sa zelenom nekom šarom i nacrtanom kamilicom... Jako lepo se maže i super je podloga za šminku user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:27:09   
Anoniman
Ja bih lice mazala i benzinom i katranom i najgorom hemijom, ako će mi izlečiti bubuljice. Mada, kažu do 27. se bubuljice smatraju normalnom pojavom, znači imam još da giljamuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:28:41   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb

Šta je Borogal, poznato mi je?


Ja sam morala da izguglam, nisam mogla da se setim kako izgleda.user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:30:35   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

kažu do 27. se bubuljice smatraju normalnom pojavom, znači imam još da giljamuser posted image


Ja imam nekoliko više od 27. i još uvek imam bubuljice user posted image Mada, kod mene je to izgleda rezultat policističnih jajnika, tako da kod mene rešenje praktično i ne postoji.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:31:34   
Ana RR
Nedjo, mm za bubuljice koristi Clindasome gel. Baš mu se lepo očisti lice ali ne sme stalno da se koristi. Ja je namažem kad mi jednom u godinu dana izađe bubuljica i odmah se povuče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:34:17   
Anoniman
Ja imam i masno lice, ali samo površinski, i užasna mi je koža. Vidim ja ve rezultate ove kreme, ali mi se bubuljice najviše pojavljuju na ivici donje vilice i na vratu, pa mi to sluti na hormonski poremećaj. Ali ja dok odem kod dr, preći ću 27user posted image
Ako mi ovo ne pomogne, kupiću taj gel Ana, pa će nešto valjda upalitiuser posted image

< Poruku je uredio Nedja RR -- 26.10.2011 12:35:12 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:34:56   
Verus
Ja sam imala porcelan kozu do neke 22 godine...mislim da je i ovdasnja klima uticala na to (straaaasno vlaznan vazduh).  Posle raznih "prirodnih" preparata muz me natera kod dermatologa:

12 meseci sam pila Yasmin bebi pilule da mi sredi hormone (Snelle to pomaze i zenama sa cistama)
Prala sam lice sa nekim sredstvom koje ima u sebi cinka i jos nesto (Hm, moram naci tacan naziv)
Svako jutro antibiotik krema za lice
A svako vece krema Differin (ima retinol u sebi i sredilo mi je i stare oziljke jer obnavlja kozu!)

ALI: NEMA dodirivanja lica rukama, NIKAD.  Kad se opere lice, blago se tapka peskirom da se osusi.  Ishranu nisam menjala (a jela sam sve, sireve cokoladu itd)...

Videcu da nadjem naziv ovog za pranje lica, pa mozda nadjes tu nesto slicno po sastavu.  I sad mi je koza kuc kuc super, OSIM sto sam dobila neki osip na desnoj strani lica od kada sam trudna....user posted image
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ja bih lice mazala i benzinom i katranom i najgorom hemijom, ako će mi izlečiti bubuljice. Mada, kažu do 27. se bubuljice smatraju normalnom pojavom, znači imam još da giljamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:38:50   
Anoniman
I ja mislim Verus da će mi trebati nešto ozbiljnije od jedne kreme...moja ishrana je po tom pitaju...znaš i sama kakva. masnoće, mlečne masti, prerađeni šećer, belo brašno-skoro nikada ne jedem. Voće, sveže povrće, puno antioksidansa, baš vodim računa. koristim kvalitetnu šminku, kvalitetne kreme, i ništa ne pomaže. Moram da zakažem kodginekologa a ne da mi se ne mili nego užasuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:42:17   
minavb
Ja sam se bubuljica uglavnom rešila kad sam prešla na Normaderm kolekciju i kad sam prestala da koristim Max Factor puder.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:52:36   
Anoniman
Uzela sam normaderm pre neke 2-3 nedelje, još je rano za rezultate? Koristim vichy korektor (svaki dan da pokrijem bubuljice), rimelov tečni puder, recimo svaki drugi dan, i maxfactorov kameni puder možda jednom nedeljno. Rumenilo i ne znam koje je, stavim ga svake prestupne.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:56:31   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

kad sam prestala da koristim Max Factor puder.


Šta je problem sa Max factor puderom, ja njega baš koristim?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 12:57:21   
Jeca*
za moj ukus prejak! I ja sam davno prestala da ga koristim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 13:02:03   
Anoniman
I meni Max factor odgovara... Svi smo različiti user posted image
Ja kupila jednom prilikom Vichy i bio mi je grozan, sve mi se muljao pod prstima, trunio... Iskreno neki drugi nisam ni koristila, ali uvek pre pudera stavim moju kremicu i bude super user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kreme za lice
26.10.2011 13:17:56   
minavb
Imamo teme za pudere, možda da tamo pređemo?
Kažem vam, kad sam prešla na Vichy aera teint i Normaderm, lice mi je potpuno drugačije.Baš su me smarale bubuljice. Nije ih bilo puno, ali mi tu i tamo iskoči neki skarletni bubulj na sred čela ili obraza, i tu ostavi fleku kad prođe. Sad toga više nema.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kreme za lice
12.1.2012 16:13:40   
viking
da li je neko koristio Dr. Colić kreme?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kreme za lice
12.1.2012 16:37:43   
mtajcica83
Ja sam od nedavno pocela da koristim kremu za lice Aloe Dermal i jako sam zadovoljna.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 10:02:33   
snješka
Ja koristim Nive anti wrinkle kremu za lice i serum za područje oko očiju. Ali iskreno mislim da se može koristiti najskuplja krema na svijetu i neće imati efekta ako se lice ne čisti redovno, ali ne sapunom, jer je sapun užas za lice.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kreme za lice
25.1.2012 10:13:29   
*Alexx*
Ja imam masnu kožu lica. Isprobala sam sve i svašta, od najjeftinije do skupljih krema, i jedina koja mi odgovara je Vichy krema za masnu kožu, zeleno pakovanje. Koža mi je skoro ceo dan mat. Imaju oni još jednu kremu za masnu kožu, koja je u belom pakovanju, ali mi ona ne drži dovoljno dugo mat efekat. Za čišćenje koristim isto Vichy, isto Normaderm kolekcija, tečni sapun na pumpicu.
Za područje oko očiju koristim neki Sebamed, bio na sniženju user posted image

< Poruku je uredio *Alexx* -- 25.1.2012 10:16:50 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here