|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike sa UZ
15.1.2009 22:34:48   
Maya21
A ovo Tadejeve, za sad... user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Slike sa UZ
16.1.2009 14:16:03   
BINCE
NEMAM NA CD-U SLIKE AL IMAM NA KOMP....al sam citala ovo pa mi je malo komplikovano...hheheh...tasho  ili goppy da li vama mogu poslati mailom sliku pa da vi to probate staviti.. .. umijesto mene...poslat cu vam mail adresu na poruku..privatnu ok.ako nije problem..pa me prihvatite i posaljite da ja vas prihvatim...


(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Slike sa UZ
16.1.2009 15:22:57   
Anoniman
Bolje se sa guppy dogovori jer ona može da ulazi u tvoje poruke i da postavi onda slikice uz tvoje ime, bezveze je da u mom postu stoji slikica tvoje bebice. user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Slike sa UZ
16.1.2009 20:03:33   
BINCE
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Slike sa UZ
16.1.2009 20:04:07   
BINCE
joj uspjela sam evo moje tackice,,,,hheheheh
sa 4 sedmice....MAMINO ZLATO

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Slike sa UZ
16.1.2009 20:22:35   
BINCE
user posted image                                 IZVINI GUPPY,,,,,POKUSAVAM...HEHHE OVO JE MOJA BEBICA MALA CRNA TACKICA...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 18:03:34   
prase
Evo da i ja pokušam da objavim kako je moj bebac izgledao u stomaku...

13 nedelja (ubedljivo najsmešnija slika, kao vanzemaljac, oči još uvek sa strane kod ušiju):

user posted image

17 nedelja (već liči na bebu):

user posted image

25 nedelja (već toliko veliki da ne hvatamo celu bebu nego samo glavu, ili samo nogice, ili samo pol - što smo svaki put hvatali, ne znam ni dan danas zašto... valjda da tata bude zadovoljan...):

user posted image

Posle su slike samo ružnije i ružnije, ne mogu da nađem ni jednu na kojoj se lepo vidi, a nisam se puno ni trudila jer pokušavam ovo da zbrčkam pa da otrčim da popijem kafu dok anđeo spava user posted image

< Poruku je uredio prase -- 1.2.2009 18:05:31 >

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 18:15:30   
Anoniman
Kako je dobra ova poslednja slika, kakav je to UZ? user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 18:25:35   
prase
Sve su sa 4D ultrazvuka, ima još lepših ali izgleda da ih nisam iskopirala sa CD-a na računar pre nego što su CD i računar počeli da žive u odvojenim stanovima user posted image Potrudiću se sledeći put da iskopiram sve što nedostaje, ne samo da bih ovde okačila još lepih sličica - nego da imam backup pošto CD i nije u najboljem stanju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 18:31:13   
stella
Ja imam dvije slikice sa uz sa pocetka trudnoce i jednu  pred kraj gdje se nista ne konta sta je sta ima ih par na jednom komaduuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 18:43:38   
prase
Evo jedne sličice na kojoj moj sin odbija da se okrene da mu vidimo lice, iz 21. nedelje trudnoće:

user posted image

Levo je kako to izgleda na "običnom" ultrazvuku, valjda.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 19:33:06   
jelana9
Kako se priblizava termin,ja sam sve nervoznija.Brine me pupcana vrpca.user posted image
Iz prica,znam da sam se rodila sa pupcanikom oko vrata.
Sada me zanima,koja je verovatnoca ili,dali bi to moglo biti na neki nacin "naslednog" karaktera?
Dali se to moze videti na UZ i dali bi moglo da se spreci?Dali se moze videti u sedmom mesecu i na dalje?
Sta je izazivac toga,osim bebinih pokreta?
Sta bi moglo da se ucini,ukoliko nedao Bog dodje do toga i vidi se na UZ.u,dali moze da se kako da kazem "odmota"?user posted image

Sklona sam pomalo preterivanju,ali se nadam da mi mozete odgovoriti i reci,kakva su Vasa iskustva.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Slike sa UZ
1.2.2009 19:44:09   
prase
Položaj pupčane vrpce se vidi na UZ i kontroliše se u 9. mesecu. Koliko je meni poznato, nije nasledno... A ako se vidi na UZ da je omotan pupčanik oko vrata, onda pretpostavljam da sledi CR. Ovako, kada lekar ukapira da je pupčanik bebi oko vrata na porođaju, jedino može da požuri to nekako da odmota pa da onda vadi bebu napolje. Mom sinu je pupčanik bio pored glave dan pred porođaj, nije uspeo da ga namota oko vrata, ali je uspeo da ga prebaci preko ramena. Ume pupčanik da se omota i oko ruke ili noge, a glavno je da lekar vodi računa na UZ i prilikom porođaja...

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Slike sa UZ
3.2.2009 1:30:25   
kumara

IZVORNA PORUKA: prase

Evo jedne sličice na kojoj moj sin odbija da se okrene da mu vidimo lice, iz 21. nedelje trudnoće:

Levo je kako to izgleda na "običnom" ultrazvuku, valjda.


Fenomenalan mi je taj 4D UZ!!! Bas se extra vidi sve! user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Slike sa UZ
4.2.2009 22:28:46   
BINCE
user posted image

ovo je moja bebica......sa 7 sedmica....duga je samo 8mm...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 5:19:49   
kumara
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 9:56:31   
Lu
Bince ja kod tebe vidim nešto dvojeuser posted image
A pogledajte samo kako su oni sklupčani u našim pupama i mi se onda mislimo dali je Autosjedalica jaje dobra za njih zato što je malo ovalnauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 10:04:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Bince ja kod tebe vidim nešto dvojeuser posted image



I ja, ali nisam htela da kažem da ne ispadnem glupa. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 14:35:54   
BINCE
hahah,,,ma nije dvoje... srce jedno lupa...to duze je beba a to iznad bebe okruglo manje..je plasenta,,tako mi je dokt.rekla...il kako se vec kaze....kroz to se sad za sad beba hrani...hahha...ih bila bi sretna da je dvoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 16:49:15   
Vesna 1975
Kakve divne slicice, moze mala pomoc? I ja bih da postavim slicicu, ali nesto mi ne ide, moze li mi neko objasniti. Hvala.user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 17:59:13   
Lu
Vesna,skeniraj sličice sa ultrazvuka i postavi u album na rr,zatim ih preneseš ovdje u poruku,ako zapne slobodo pitajuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 19:37:05   
Anoniman
Slikaj slikicu sa UZ telefonom ili fotoaparatom i prebaci u komp. Onda pogledaj ovu temu: Kako se smanji i ubaci slika? KLIK

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 20:29:21   
Vesna 1975
Evo da probam da postavuser posted image im slicicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 20:31:18   
Vesna 1975
Lu, Tasha hvala vam, malo mi je slicica mutna ali ako uspem da je izostrim probacu ponovo, jos jednom hvala!

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Slike sa UZ
5.2.2009 21:09:48   
BINCE
izgleda da je meni samo ovaj crni krug u kojem je beba il posteljica kako se to zove...okruglo kao narandza...jer kome sam god vidjela malo je na slovo U il duguljasto,,,,,a,Vesna1975...kolko tvojoj bebi ima ovdje sedmica...

(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here