|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.9.2012 14:03:57   
vukosava
Moj brat je imao nervni slom i poceo da davi svoju bivsu zenu,mogao je da je ubije.


Ja sam mislila da su to racunali u pokusaj ubistva ako je bilo "poceo da davi". Ali Figaro, razumem ja da je on tvoj brat i da ga volis puno ali cini mi se da uvek porodica nekog ko je udario/poceo da davi/fizicki napadao zenu uvek krivi zenu za to. Rade ljudi svasta, ali ne nasrcu fizicki na slabije od sebe. Jesmo mi zene jezicare ali u svadji uvek postoji dvoje. I nema po meni nikad dovoljno opravdanja za nasilje. Nervni slom. Pa lepo to zvuci kad druga osoba prezivi, ali one koje ne prezive...

U Srbiji sam negde citala da su najcesca ubistva u porodici medju koje spadaju i ona izmedju trenutnih i bivsih supruznika.

Ali ako za pocetak davljenja svako prodje sa novcanom kaznom i ako ce zena da uvek bude kriva, sta tu ima da nam bude cudno sto neko ne ostavi nekog ko udara?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.9.2012 16:58:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

A vezano je za temu mada je malo vise iz druge perspektive, perspektive deteta. I pored svega toga, ja sam svog oca jako volela. I nema ga bice sutra 20 godina, i pored svih tih ruznih uspomena, prevladavaju ipak neke lepe za koje se drzim kao davljenik za slamku i po kojima ga se secam. I zbog kojih mi ipak nedostaje.

Pa mislim da tako i zene u braku. Ipak tu ima i lepih momenata. Cudo je sta ce neko da uradi usled ljubavi, straha, nade. A cesto je tu i osuda porodice i prijatelja.


Eto kako smo svi drugačiiji-moj otac je živ, nemam nikakav kontakt sa njim, branim mu da provodi vreme sa Mihajlom i kad jednom godišnje izrazi tu želju, jednostavno toliko mi je zgadio detinjstvo da mu ništa ne dugujem.... I ne sećam se ni jednog lepog otac/ćerka momenta...
Po meni je pitanje samo u tome da li je nekome udobnije u ulozi žrtve nego da se bori sa sopstvenim strahovima (samoća, razvod, samohrano podizanje dece).

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 4:49:47   
vukosava
Moj tata je bio divan do moje 12. godine. A poslednje 4 godine sbog zivota je krenuo da me bije. Ali kod njega je nesto drugo bio problem, nesto sto su njegovi krili od nas a sto smo saznali tek pred njegovu smrt. Nazalost. Sve bi mozda bilo drugacije da smo znali sta je pravi razlog. Mozda bi i moje odrastanje bilo drugacije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 8:18:16   
Jugoslavija
IZVORNA PORUKA: Brand new mama


Ja sam mog u vise navrata,kao usput obavjestila,da je procentualno najveci broj zena koje su ubile muzeve rodjeno u znaku skorpije :)Cisto da zna

Nasmeja me na ovoj mucnoj temiuser posted image  

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 8:19:42   
Jugoslavija
IZVORNA PORUKA: vukosava

Moj tata je bio divan do moje 12. godine. A poslednje 4 godine sbog zivota je krenuo da me bije. Ali kod njega je nesto drugo bio problem, nesto sto su njegovi krili od nas a sto smo saznali tek pred njegovu smrt. Nazalost. Sve bi mozda bilo drugacije da smo znali sta je pravi razlog. Mozda bi i moje odrastanje bilo drugacije...

user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 16:01:20   
Brand new mama
Moju dragu prijateljicu je ubio prije tri godine muz...za nega niko nikad ne bi rekao da je sposoban za tako nesto.Ali par godina ranije je doziveo nervni slom,postao paranoican(mislim)...i eto.Bio je prije toga kod svojih(a inace imaju i porodicnu istoriju psihickih bolesti,o kojoj se uvijek cutalo) koji su ga uvjerili da nije njemu nista sta ce njemu tablete i sl.Pa sto ne bi popio koju...i tako je moja J.ubijena dok je pravila rodjendansku tortu za mladjeg sina.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Jugoslavija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 18:08:44   
Jagodica*
Strasno! Strasnouser posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 20:53:59   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: vukosava

Moj brat je imao nervni slom i poceo da davi svoju bivsu zenu,mogao je da je ubije.


Ja sam mislila da su to racunali u pokusaj ubistva ako je bilo "poceo da davi". Ali Figaro, razumem ja da je on tvoj brat i da ga volis puno ali cini mi se da uvek porodica nekog ko je udario/poceo da davi/fizicki napadao zenu uvek krivi zenu za to. Rade ljudi svasta, ali ne nasrcu fizicki na slabije od sebe. Jesmo mi zene jezicare ali u svadji uvek postoji dvoje. I nema po meni nikad dovoljno opravdanja za nasilje. Nervni slom. Pa lepo to zvuci kad druga osoba prezivi, ali one koje ne prezive...

U Srbiji sam negde citala da su najcesca ubistva u porodici medju koje spadaju i ona izmedju trenutnih i bivsih supruznika.

Ali ako za pocetak davljenja svako prodje sa novcanom kaznom i ako ce zena da uvek bude kriva, sta tu ima da nam bude cudno sto neko ne ostavi nekog ko udara?

Eto,rekla sam vec da ne mogu da objasnjavam i ponovila par puta da ga nikako ne opravdavam,ali ti ne znas da je ona pre toga uzela noz i nasrnula na njega,i to pred detetom koje je vristalo,i on nju nije prijavio,a on je taj koji je mogao da bude ubijen,zato je ona povukla tuzbu a on dobio tako malu kaznu.Nije sve uvek crno i belo,ima nasilnika koji ce zenu pretuci ako im se ucini da ga je popreko pogledala a ima ljudi koji godinama gutaju i gomilaju u sebi pa se na kraju desi tragedija.I ja svog brata odlicno poznajem,ja sam samo njega i imala ceo svoj zivot dok nisam dobila Andreu,znam o cemu misli kada me samo pogleda i volim ga vise od svega a opet da je uradio to iz cista mira ja bi bila prva koja bi ga prijavila zato sto su takve stvari ne dopustive.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 23:22:19   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Moju dragu prijateljicu je ubio prije tri godine muz...za nega niko nikad ne bi rekao da je sposoban za tako nesto.Ali par godina ranije je doziveo nervni slom,postao paranoican(mislim)...i eto.Bio je prije toga kod svojih(a inace imaju i porodicnu istoriju psihickih bolesti,o kojoj se uvijek cutalo) koji su ga uvjerili da nije njemu nista sta ce njemu tablete i sl.Pa sto ne bi popio koju...i tako je moja J.ubijena dok je pravila rodjendansku tortu za mladjeg sina.


Uzas. Ma kod nas su te psihicke bolesti tabu. Sto je najgore i za samu porodicu koja zivi sa nekim ko je imao neke epizode u mladosti, npr. pre nego sto je osnovao porodicu.



IZVORNA PORUKA: Figaro88
Eto,rekla sam vec da ne mogu da objasnjavam i ponovila par puta da ga nikako ne opravdavam,ali ti ne znas da je ona pre toga uzela noz i nasrnula na njega,i to pred detetom koje je vristalo,i on nju nije prijavio,a on je taj koji je mogao da bude ubijen,zato je ona povukla tuzbu a on dobio tako malu kaznu.Nije sve uvek crno i belo,ima nasilnika koji ce zenu pretuci ako im se ucini da ga je popreko pogledala a ima ljudi koji godinama gutaju i gomilaju u sebi pa se na kraju desi tragedija.I ja svog brata odlicno poznajem,ja sam samo njega i imala ceo svoj zivot dok nisam dobila Andreu,znam o cemu misli kada me samo pogleda i volim ga vise od svega a opet da je uradio to iz cista mira ja bi bila prva koja bi ga prijavila zato sto su takve stvari ne dopustive.


Uzas, pa to su vec dva pokusaja ubistva. Jadno to dete. Valjda nece vise biti nekih takvih epizoda. Kazu izmedju ljubavi i mrznje linija je tanka. Valjda nece vise biti takvih ekscesa. I dobro je sto se nije zavrsilo tragedijom ni prvi ni drugi put. Malo po malo u novinama neka tragedija. Kad krene nizbrdo, nekad je bolje fajront. Jos ako moze civilizovano sve da prodje...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 23:53:10   
Figaro88

[/quote]

Jadno to dete.
[/quote]
Ne,to dete nije jadno,to dete je jako voljeno i srecno sada pored roditelja koji stvarno brine o njemu i koji bi zivot dao za njega.Oni su vec u postupku razvoda,starateljstvo je pripalo mom bratu,a on je sad citav svoj zivot podrtedio njemu a ja ne znam bas puno dvadesetdvogodisnjaka koji bi bili spremni i dovoljno zreli da ucine nesto tako.Srecom dovoljno je mali da zaboravi tu jednu noc,a secace se mnogo lepih,a da se to sve nije izdesavalo mozda se taj brak ne bi ni zavrsio pa bi dugo slusao svadje,i imao traume kad odraste kao ja i moj brat.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.9.2012 23:56:49   
pepeljuga
Joj BNM, kako tuzna prica user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
16.9.2012 0:30:46   
limunada
user posted image jooj strasno,nemogu ni da citam takve stvari a kamoli da me udari.Mi smo tek 2 god.u braku i mislim da nebi podigao ruku na mene.,miran je,dobar..jedino sto kad se iznervira drzi u sebi i cuti e to jedino nevolim,bolje da kaze sta ga muci nego da muci zivce.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
16.9.2012 13:23:35   
branki*
da,udario me je.tome je prethodio jedan dogadjaj,neke poruke u telefonu i na fb-u,jako se iznervirao,jaaako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 10:17:12   
vikiveki
Mene moj muž nikad nije udario,ni bivši a ni sadašnjiuser posted image .a ni u svom detinjstvu nikad nisam imala priliku da vidim kako se moji roditelji svadjaju,valjda to nisu radili pred nama.
Prvi put u životu sam videla kako muž udara ženu dok sam živela sa bivšim mužem i njegovim roditeljima...sećam se trenutka kada je moj bivši svekar udario svekrvu...ja do tada tako nešto nisam nikad videla,i sećam se da sam ja bila u većem šoku, nego moja svekrva jer je njoj to bilo izgleda nešto što joj se i pre dešavalo. A ja sam bila otvorila usta da kažem:Nemoj to da radiš, ali iz usta nijedan zvuk nije izašao...naglo me zabolela glava a prisak mi je skočio na 140 sa 100,a inače mi je prirodno nizak nekad bude i 100 sa 60.Više je ,u mom prisustvu, nije udarao, ali sigurno jeste kada ja nisam bila tuuser posted image Strašan je taj osećaj i kad to gledaš a kamoli da doživiš da te osoba koju voliš udari.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 12:04:38   
bratzz
Nije za sada,nadam se da ce tako i ostati. To mu ne bi obrostila.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 17:29:09   
MicinaMama
Zavisi sve do situacije u kojoj je taj udarac sledio.I ja sam pre klela se da bi to bilo zadnje mm-u sto bih oprostila i to je bio tabu za mene...ali eto desilo mi se ali i bila sam kriva i on je, a i ja sam njega jako udarila.Presla sam preko toga i nije se ponovilo.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 17:55:19   
caca81
Još uvek nije..mislim da ne bih oprostila, jedino ako bi me po dupetu udario...e to bi već prešlo u nešto sasvim okuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 17:58:53   
Olga75
pa najbolje da me udara pa da zvanicno objavim da sam otisla u tri lepe
nikako to ne opravdavam i ne moze da se opravda neki tamo nasilnik isprebijao zenu jer ima dug jezik , jer je ljubomoran , jer je ona njega prva udarila , jer je malo popio , jer je nervozan i svi ti siiilni izgovori
lepo je kad si mlad pa kad verujes da je to samo jednom i da on nikad vise nece ponoviti
nazalost 99,9% njih ponovi jer su presli taj korak i vise nemaju zadrsku
i obicno pocinje sa guranjem , stiskanjem , samarom , onda ide premlacivanje i na kraju jedno zavrsi u kovcegu a drugo ili u zatvoru ili totalno slomljeno
i da , nikada me nije udario a zajedno smo 13 godina
mozda on mene ne voli pa me ne bije , ne znam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 18:03:50   
caca81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa najbolje da me udara pa da zvanicno objavim da sam otisla u tri lepe
nikako to ne opravdavam i ne moze da se opravda neki tamo nasilnik isprebijao zenu jer ima dug jezik , jer je ljubomoran , jer je ona njega prva udarila , jer je malo popio , jer je nervozan i svi ti siiilni izgovori
lepo je kad si mlad pa kad verujes da je to samo jednom i da on nikad vise nece ponoviti
nazalost 99,9% njih ponovi jer su presli taj korak i vise nemaju zadrsku
i obicno pocinje sa guranjem , stiskanjem , samarom , onda ide premlacivanje i na kraju jedno zavrsi u kovcegu a drugo ili u zatvoru ili totalno slomljeno
i da , nikada me nije udario a zajedno smo 13 godina
mozda on mene ne voli pa me ne bije , ne znam user posted image

Olga odličan post!user posted image
A ovo boldovanouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 18:10:28   
panicarka1
Olga RRodlican post delim misljenje za mene su takvi muskarci velikeuser posted image kukavice strasno

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 18:15:19   
MicinaMama
eh olga duga je prica da ponovi,tu bih ga prijavila.Ovde su ogromne kazne za to i zena je potpuno zasticena.Ovde cak i mole zene da ne cute,kazne za psiholosko zlostavljanje.

45 000eura +3godine zatvora ili 75 000+5godina zatvora...zavisi do slucaja,tj tezine slucaja.

Pa ako voli nek izvoli!user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 19:00:51   
bonita
nije me nikada udario,i nadam se da nikada nece,jer bih bila u stanju da mu vratim duplo.
I osim toga,to bi mu zadnje bilo.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 19:03:33   
Jacq
Jest jednom bivsi, dok smo se zabavljali tresnuo mi samar, dobio isti nazad i nakon toga, narednih 13 godina nije vise nikada pokusao user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 19:10:49   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: caca81

Još uvek nije..mislim da ne bih oprostila, jedino ako bi me po dupetu udario...e to bi već prešlo u nešto sasvim okuser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
9.11.2012 21:36:17   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: caca81


IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa najbolje da me udara pa da zvanicno objavim da sam otisla u tri lepe
nikako to ne opravdavam i ne moze da se opravda neki tamo nasilnik isprebijao zenu jer ima dug jezik , jer je ljubomoran , jer je ona njega prva udarila , jer je malo popio , jer je nervozan i svi ti siiilni izgovori
lepo je kad si mlad pa kad verujes da je to samo jednom i da on nikad vise nece ponoviti
nazalost 99,9% njih ponovi jer su presli taj korak i vise nemaju zadrsku
i obicno pocinje sa guranjem , stiskanjem , samarom , onda ide premlacivanje i na kraju jedno zavrsi u kovcegu a drugo ili u zatvoru ili totalno slomljeno
i da , nikada me nije udario a zajedno smo 13 godina
mozda on mene ne voli pa me ne bije , ne znam user posted image

Olga odličan post!user posted image
A ovo boldovanouser posted image

user posted image Da,da kod nekih je možda kao u školi,,ko se bije taj se voli"
Ja lično neshvatam takve odnose,ali postoje

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here