|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
18.11.2012 10:46:44   
Nova mamica
Ja sam u braku sa muskarcem za kojeg verujem da me nikada ne bih udario. Ali,nekada davno sam bila u jednoj vezi sa jednim ludakom koji je na pocetku bio divan i krasan i tek kasnije pokazao svoje pravo lice. On me je jednom udario i to je bio kraj nase veze,a i na sudu smo bili zbog toga. Znaci,nikada to sebi ne bih dozvolila,po cenu zivota ! I mislim da niti jedna zena ne zasluzuje da bude maltretirana a jos manje udarana od strane muza ili bilo koga drugoga. Halo,21. je vek !!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
18.11.2012 14:28:29   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Moju dragu prijateljicu je ubio prije tri godine muz...za nega niko nikad ne bi rekao da je sposoban za tako nesto.Ali par godina ranije je doziveo nervni slom,postao paranoican(mislim)...i eto.Bio je prije toga kod svojih(a inace imaju i porodicnu istoriju psihickih bolesti,o kojoj se uvijek cutalo) koji su ga uvjerili da nije njemu nista sta ce njemu tablete i sl.Pa sto ne bi popio koju...i tako je moja J.ubijena dok je pravila rodjendansku tortu za mladjeg sina.


Setih se ove teme u jeku trenutnih vesti koje citam iz Srbije. Oko one devojke u Novom Sadu koju decko ne da je mlatio nego je na kraju zverski i ubio. I na kraju dodao monstruoznu poruku o tome na fejsbuk i istetovirao joj svoj datum rodjenja od ramena do ruke. Mnogo zena tako zavrsi u Srbiji, ne dodju sve u glavne vesti jer nisu sve fotomodeli.

Zakon i dalje stiti pedofile, siledzije, svu tubagru koja napada slabije od sebe. A postoji ocigledno nikakva pomoc takvim zrtvama koje se uplasene vracaju siledzijama iznova i iznova. Kao ova ubijena devojka koja je i ranije imala i prelome i modrice i svasta. I niko tu nista nije mogao izgleda. Strasno.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
30.11.2012 15:34:35   
MajaMV
Mislim da bih ga pojela za dorucak kada bi se usudio.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
30.11.2012 15:37:59   
ikacc
pre cu ja njega , nego on mene..u sali se boksujemo, stipnemo, udarimo, ali u sali...
I vise "mucim " ja njeg nego on mene.. Ovako mislimda nikada nebi..jer je previse dobar i tolerantan

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
1.12.2012 0:12:24   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Moju dragu prijateljicu je ubio prije tri godine muz...za nega niko nikad ne bi rekao da je sposoban za tako nesto.Ali par godina ranije je doziveo nervni slom,postao paranoican(mislim)...i eto.Bio je prije toga kod svojih(a inace imaju i porodicnu istoriju psihickih bolesti,o kojoj se uvijek cutalo) koji su ga uvjerili da nije njemu nista sta ce njemu tablete i sl.Pa sto ne bi popio koju...i tako je moja J.ubijena dok je pravila rodjendansku tortu za mladjeg sina.


Setih se ove teme u jeku trenutnih vesti koje citam iz Srbije. Oko one devojke u Novom Sadu koju decko ne da je mlatio nego je na kraju zverski i ubio. I na kraju dodao monstruoznu poruku o tome na fejsbuk i istetovirao joj svoj datum rodjenja od ramena do ruke. Mnogo zena tako zavrsi u Srbiji, ne dodju sve u glavne vesti jer nisu sve fotomodeli.

Zakon i dalje stiti pedofile, siledzije, svu tubagru koja napada slabije od sebe. A postoji ocigledno nikakva pomoc takvim zrtvama koje se uplasene vracaju siledzijama iznova i iznova. Kao ova ubijena devojka koja je i ranije imala i prelome i modrice i svasta. I niko tu nista nije mogao izgleda. Strasno.

user posted image Tako je to kod nas,kad žene prijavljuju policiji da ih muževi tuku, policija tu nemože ništa a centar za socijalni rad za šta god da treba nije nadležanuser posted image a kad se desi tragedija, e onda svi svaljuju krivicu na nekog drugoguser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 17:51:40   
Maraj
e nikad! Mislim da bi mu to zadnje bilo- sto kazu babe.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 17:55:26   
Sanja90
Nikad me nije udario,ne dao Bog,kad bi to uradio ruku bi mu odsekla ali stvarno. Sto kaze Maraj to bi bilo zadnje sto bi uradio.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 17:59:18   
17 joka
nikada
nikada  i  ne  bi  nije  takav,a  kada  bi   zavrsili  bi  smo  za  sva  vremena
ja  sam  sto  puta  gora  user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:02:20   
nata11
Naravno da ne. Mislim da je toga sve manje (ili se meni samo cini). A isto tako smatram da se tu treba postaviti u startu, jos na pocetku veze. Ja se tu odmah setim one emisije 48 sati svadba kada ona devojka mrtva ladna prica kako joj on opali neki samar, kao za dobro jutro u fazonu nije to nista. Uzasss

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:32:33   
imperial
Juuu,kakvi da udari,pa ja kad povisi ton naljutim se i neću da pričam tri dana,posle bi sam sebe pojeo kakvo sam zlopamtilouser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:33:54   
madamme
nikad, ali se desavalo da lupi o vrata ili neki drugi predmet. nije nikad udario ni dete, a ja jesamuser posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:44:45   
dijana1*
Nikada

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:47:00   
lesica
Nikad,prosto nije takva sorta ljudi. Čak ni glas da povisi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:52:36   
minnica
Nije i verujem da neće. Zajedno smo 13 godina, od čega skoro 5 u braku. Inače nije nasilan uopšte. Ne bih, naravno, ni ja njega udarila. To mi je prosto neprihvatljivo.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:53:19   
Anoniman
MM nikada nije ni povisio glas na mene. Na sve pristaje,samo da se ne svadjamo. Ja urlam,on cuti i kad se ja ispraznim onda se volimo najvise na svetu user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 18:57:12   
isidora88
nije

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 19:00:18   
vikiveki
Nije i mislim da bi pre sam sebe udario nego mene,jednostavno nije takav tipuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 19:04:21   
pandina
Nikada!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 19:09:17   
bojana92
Nije,i bolje da ne pomisljazvela od njega.Inaa da to uradi,jer bih mu sigurno vratila i odmah se razvela.Inace je jako dobar prema meni,i super se slazemo...user posted image

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 19:45:05   
Zell
Jeste al samo kad sama trazim... mada to je za drugu temu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 22:21:42   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Zell

Jeste al samo kad sama trazim... mada to je za drugu temu user posted image user posted image user posted image

ju ju ju user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 22:25:41   
madre
taman posla!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 22:29:24   
Pretty78
jes.....pa da mu slomim ruku user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
11.3.2013 22:43:30   
meyo
nije nikada .. al da dodje do toga jer nikad ne znas rekla sam mu da je to jedini razlog zbog kojeg bih se razvela cak i preljuba bi se mogla oprostiti ovo nikako ko udari jednom ponovice to jednostavno je to pravilo

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li vas je muz udario nekad?
10.5.2013 13:34:22   
ninulina
ne ne i neeeeee , jednom je u svađi lupio svojom glavom o štok pa mu se zamantalo i otreso , tad je obećo da neće ni sebe više tući user posted image

mene stvarno nikada nije udario nit je bio blizu tome

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here