|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 20:00:38   
plačljiva
NACI,SAMO NAPRED user posted image

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 20:21:48   
naci1
Ovako im se obracam sta mislite drugari
Postovani,
obracam Vam se u ime svih nas koji smo pokrenuli javnu peticiju vezanu za vracanje privatnih klinika u proces Vto o trosku RFZO .http://www.peticije24.com/za_vraanje_privatnih_klinika_u_proces_vto_o_troku_rfzo \\
Mi nemamo iskustva u ovome,i nemamo sredstava da peticiju pokrenemo toliko javno da bih imala veliki odaziv, nismo cak ni udruzenje mi smo samo porodice koje nisu kompletne i kojima je ovo jedini nacin da dodju do svojih potomaka.Stoga Vas molimo da nam izadjete u suret i nasu peticiju objavite na Vasem sajtu i time nam pomognete u borbi za nase bebe

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 20:38:31   
degu

IZVORNA PORUKA: naci1

degu divno je sto si pokrenula sajt hocubebu ali bi bilo lepo da se malo vise potrudimo i napravimo organizaciju hocubebu,..

Naci nisam ja pokrenula sajt, već mo se obratila jedna gospođa koja je jedan od osnivača, kontaktiraću je sutra da vidim kakvu saradnju želi.

Naci ja sam slala Blicu, B-92, Explozivu, Žene Prva TV,raznim fondacijama, fondacija srce, fondacija Vlade Divca, Sergeju Ćetkoviću, Podržimo život, Bebac.com, baby boom...klinike Genezis. Postavila sam na zid klinike Spebo i od njih smo dobili lajk user posted image Admini stranice Vlada Georgijeva su podelili stranicu na zid, stranica Mlade mame i Podrzi i TI prvu banku humanog mleka u Srbiji . Eto to je sva podrška, a ima još, još tih stranica na koje sam stavljala, ne mogu sve ni da ih nabrojim.



_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 20:42:47   
naci1
ja draga nisam slala na stranice facebooka vec direktno na sajt pampersa,veranu maticu,presuuonline,blic online,molbu da na svoje stranice stave nasu peticiju

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 20:49:03   
degu
Blic je navodno nešto o peticiji objavio u novinama, u jučerašnjem izdanju.
Ako neko ima jučerašnji blic nek nam prepriča ili slika user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 21:26:19   
buds_of_may
Naci, i sve ostale drage zenice, imam predlog. Mislim da peticiju treba malo promeniti, samo utoliko sto prva osoba na koju treba nasloviti jeste Mladjan Dinkic, ministar finansija. On drzi budzet i reze vamo-tamo, slabo se ostali pitaju. Mislim da bez toga nema nista. Kad se skupi dovoljno potpisa (ili koliko je realno), onda mislim da i njemu treba slati...

Inace, zao mi je sto nemam vremena nesto vise da uradim, ali radim po ceo dan...

Ljubim vas sve user posted image

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 21:35:14   
naci1
zar je bitno na koga ce glasiti,kada je jako malo potpisa pricala sam sa zenom koja je u ljudskim pravima kaze da je to jakoo malo i da nismo kriticna masa koja ce nesto poljuljati u trenutnoj vlasti jer oni reaguju samo kada imaju kriticnu masu i kada je su medijski zesce potkaceni a mi nista samo se provaci,i to me izludjuje ...ja nemogu sama da odem da zakucam Djilasu na vrata i nemogu sama da izadjem na ulicu i skupljam potpise i nemogu od redekcije do redakcije da idem ...ja mislim da ovo saljemo po facebooku smesno jeste kosrisno ali ne i ozbiljno jer koga briga od balavandera i drustva koje igra igrice sto mi nemamo mogucnost da imamo dece,ovo potpisa sto smo skupili skupili smo zahvaljujuci nasim prijateljima i porodicama..I jos jedno pitanje a dokle cemo cekati >

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 21:39:23   
naci1
i izvinite zbog gresaka u pisanju ali sam zbrzala koliko me sve nervirauser posted image

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
17.9.2012 22:09:10   
buds_of_may
Naci, razumem te potpuno, ali to je od pocetka bio jedini moguci scenarion - nama treba hiljadu, to je OK. Treba poslati svima navedenim i medijima, bar da se cuje za to. Inace, to je tezak posao skrenuti paznju na bilo sta, ljude jednostavno ne interesuje. Ima ovo udruzenje formirano, pa mozda preko njih da probamo da udruzimo snage. Ne znam sta drugo.

Ova nasa tema nikada nece imati veliku prodju pored silnih zena koje govore da ne treba "zaglaviti" i da nece jos decu, ali im se omakne, pa eto... Mislim, razumem ja i to, ali svi misle da svi to mogu kad hoce... Uh, sad sam se ja iznervirala user posted image

Svejedno, nemoj da si na kraj srca, mislim da je vazno da uradimo sve sto je do nas.

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 0:33:39   
17 joka
potpisali su par ljudi i nas dvoje, svaki dan postavljam link,ali me nerviraju ljudi koliko su nenji da otvore,poztpišu kao da je to teškouser posted image



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 11:33:23   
erato
Pa dobro, naravno da mozemo maksimalno nategnuti 1000 potpisa, ali to nije malo...ne mozemo ocekivati da dignemo kuku i motiku povodom ovoga. Mozemo poslati ovu peticiju svim novinama, televizijama, ministrima. Postaviti na svim drustvenim mrezama, pa ce se javiti neko spreman da objavi i prica o ovome. Mozda smo mogli dodati i deo za zamrzavanje embriona u drzavnim klinikama, ali to je verovatno bolje staviti u narednu peticiju. Nakon sto puste privatnike, da trazimo zamrzivace, povecanje starosne granice, ubacivanje parova sa azoospermijom itd...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 15:29:37   
plačljiva
BAŠ SAM TUŽNA KAKO NAM SPORO IDE PETICIJA...user posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 16:19:19   
17 joka
user posted image Erato potpuno se slazem!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 16:54:56   
adulence
koliko potpisa ste skupili prosto ne mogu da verujem ovaj forum ima toliko clanova neka svako potpise i njemu najblizi i to bi bilo super...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 18:21:22   
naci1
ja sam fascinirana vasim optimizmom 1000 potpisa za ovo pa cemo se za ostalo boriti opet sa 1000 potpisa...aha vazi...drage moje 2 godine i 380000 potpisa je bilo potrebno da se pokrene za smanjivanje pdv=a na bebi opremu,a mi cemo sa 1000 potpisa vratiti privatne klinike DAJ BOZE ali ja nisam toliki optimista na zalost..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 18:26:38   
minavb
Potpisala i rasirila na fb. Nadam se da ce ovo yaista biti godina beba.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 21:39:46   
plačljiva
Samo 600 potpisa...Pa ljudi zašto se ne potpisujete,zašto niko ne želi da nam pomogne...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
18.9.2012 22:12:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: minavb

Potpisala i rasirila na fb. Nadam se da ce ovo yaista biti godina beba.


takodje

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
19.9.2012 9:02:22   
erato
Naci, drugo je za bebi opremu. Uvoznici opreme su mafijasi, koji ogromnu lovu zaradjuju i trebalo se izboriti protiv tog mafijaskog lobija. Ovo je sasvim drugo. Tema o kojoj se svakako cuje, pise, samo malo treba da poguramo!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
19.9.2012 15:24:19   
plačljiva
DO SADA 640 POTPISA...Meni uopšte neće da se na naslovnoj strani RR da se otvori ona sličica za peticiju...user posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 16:43:02   
plačljiva
gde ste bre ljudi da se potpisujete?user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 17:02:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: plačljiva
Meni uopšte neće da se na naslovnoj strani RR da se otvori ona sličica za peticiju...user posted image


Meni ok otvara ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 17:15:29   
vojvodjanka87
jel potreban jmbg?potpisujem

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 17:23:31   
vojvodjanka87
sad ima 661 potp.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 17:34:09   
degu
vojvodjanka kad budeš ušla u svoj mail, dobićeš link za potvrdu potpisa (možda ode u spam) i kad ga klikneš idi na opciju ispravi i upiši JMBG, bolje nam je da imamo. I hvala na podršsci user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

na prvom mestu je?
pisuljica



Adrijana (18%)

Maša (19%)

Sofija (32%)

Tara (31%)


Ukupan broj glasova: 130

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here