|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 17:38:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: erato

Naci, drugo je za bebi opremu. Uvoznici opreme su mafijasi, koji ogromnu lovu zaradjuju i trebalo se izboriti protiv tog mafijaskog lobija. Ovo je sasvim drugo. Tema o kojoj se svakako cuje, pise, samo malo treba da poguramo!


Da je zaista ovako, peticija ne bi ni bila potrebna. No kako živimo u mafijaškoj državi, na žalost, mislim da je Naci u pravu. user posted image

(odgovor članu erato)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
20.9.2012 19:35:32   
Biksi79
Potpisala jos pre neki dan user posted image daj boze da bude nesto od toga,ipak mislim da ce ubrzo ubaciti i privatnike,bar imam nadu,valjda mi je lakse da verujem

< Poruku je uredio Biksi79 -- 20.9.2012 19:37:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
21.9.2012 13:07:17   
Maccana
Jeste li čitali Blic danas? Strasno!privatnici ucenjuju državu,traže pare unapred....Ne verujem da će biti dogovora oko ubacivanja privatnika u skorije vreme.Država bi da uštedi,a privatnici da zarade po svaku cenu...Bas sam se razočarala.user posted image

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
21.9.2012 13:18:27   
twinss
strasno a ni pdv na bebi opremu nece ukinuti vec ce povecati...user posted image

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
21.9.2012 16:11:14   
plačljiva
Drage moje pozdravljam vas,odoh na more...Nastavite peticiju pa kada se vratim da bude puuuuunoooooo potpisa...user posted image

(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
21.9.2012 23:52:06   
Anoniman
Drugari, potpisala sam peticiju. Želim vam da ovo uspe! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 11:06:30   
nina26
Raspisuju tender ponovo danas ili sutra, ali opet se prica o ucenjivanju privatnikauser posted image

KLIK

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 11:09:25   
moja ciklama
Stavi komentar, na vest.
Bitno je!


BLIC

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 20:31:25   
buds_of_may
Ostavila 20 komentara, ali ne znam bas da li ce sve da mi objave. Bas sam se raspisala... Ima tamo dobrih predloga: da se dozvoli stranim klinikama da konkurisu, zatim da se provere ti nedozvoljeni medijumi za lekove, neko rece da se koriste medijumi koji nisu zvanicno priznati od nase agencije za lekove i sl...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 20:57:01   
nina26
I ja sam ostavila 4 komentara, objavili jedanuser posted image

I bas sam stavila i link za peticiju, i to naravno nisu objavili....ne znam zasto tako sporo objavljuju komentare ili jednostavno nece, da bi izazvalo veliku paznju...??

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 21:20:20   
buds_of_may
Mislim da oni povremeno gledaju komentare, ne verujem da to rade non-stop, a i kad vide da je ista osoba, mozda nece da imaju forum, nego samo po jedan komentar. Bezveze, i meni prosao samo jedan...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 22:38:11   
degu
Meni su iz trećeg puta objavili komentar. Nisam stavila link za peticiju, al sam pozvala opet sve da potpišu peticiju. Komentari nekih ljudi su stvarno užasni, da ne poveruje čovek koliko ljudi mogu da budu plitki. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:11:08   
17 joka
stavila sam komentar ali nije objavljen, besna sam uzasno i napisala sam svasta, strasni su komentari nekih ljudi

stvarno neznam više šta da kažemuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:13:49   
degu
joko kako si stavila nik? Kolko vidim svi stavljaju neke crtice između reči, pa možda nik treba da bude samo jedna reč user posted image mislim nema smisla baš, al ni meni nije izašao komentar dok god sam pisala pod nikom koji je bio iz više reči user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:20:49   
naci1
drage moje ovi nas za...

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.9.2012 23:26:05 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:22:59   
Jugoslavija
user posted image
IZVORNA PORUKA: 17 joka

stavila sam komentar ali nije objavljen, besna sam uzasno i napisala sam svasta, strasni su komentari nekih ljudi

stvarno neznam više šta da kažemuser posted image user posted image

Nista. Neka te ne nerviraju otpaci ljudskog roda. Jer oni su upravo to-otpaci. Normalan covek ne izgovara takve gluposti.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:27:45   
Ana RR
Naci, molim te da cenzuriršeš psovke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jugoslavija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:30:12   
17 joka
lepo sam stavila Joka

user posted image probacu ujutru šta sve ne bih napisala ali nisam više pametna

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
22.9.2012 23:44:35   
Modessty
meni sve ovo liči da država opet pravi neke malverzacije i da na drugog prebacuje problem! A niko ne postavlja pitanje zašto je državni fond prazan i zašto su gužve u državnim klinikama?!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 11:49:35   
nina26

IZVORNA PORUKA: degu

Meni su iz trećeg puta objavili komentar. Nisam stavila link za peticiju, al sam pozvala opet sve da potpišu peticiju. Komentari nekih ljudi su stvarno užasni, da ne poveruje čovek koliko ljudi mogu da budu plitki. user posted image


jao da znas, ja da sam mogla zadavila bi onu pod nikom "protivprirodno"user posted image ne mogu da verujem koliko su ljudi i dalje zatucani i neobrazovani, pa to je strasnouser posted image

al sam joj lepo objasnila, i koliko me je iznervirala, ima da joj izadje cmicak odmahuser posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 14:04:02   
degu
user posted image ne mogu da skontam koji je tvoj komentar, meni su živce ispomerali i ta sa nikom protivprirodno i ona sa nikom dana. Kakvih idiota ima, jooooooj.
Ova naša peticija nikako više ne napreduje, ne znam šta više da radimo s njom, da i dalje čekamo da se još malo nakupi potpisa ili šta user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 14:22:56   
Bebana17
Stavila sam komentar u blicu, iako sam jedva kucala koliko me je iznervirala ona Dana, komentar je stavljen pod mojim imenom: Marija; procitala sam i tvoj komentar Degu, odlican je, zao mi je samo sto postoje takvi slepci kao sto su te dve glupace sto se potpisuju pod Dana i Protivprirodno... da su mi bili pred nosom sigurno bi im razbila zube...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 14:30:50   
degu
Ne znam zašto uopšte komentarišu nešto na tu temu, baš su mi digle pritisak. Pročitala sam tvoj komentar, slažemo se u potpunosti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 14:32:09   
nina26
IZVORNA PORUKA: degu

user posted image ne mogu da skontam koji je tvoj komentar, meni su živce ispomerali i ta sa nikom protivprirodno i ona sa nikom dana. Kakvih idiota ima, jooooooj.
Ova naša peticija nikako više ne napreduje, ne znam šta više da radimo s njom, da i dalje čekamo da se još malo nakupi potpisa ili šta user posted image


UZAS mi je nickuser posted image

ne znam draga sta bih ti savetovala sto se tice vto ,jeste da sporo to ide, ali mislim da bi mozda trebale da kontaktirate neki tv kanal, novine bilo sta kako bi sto vise ljudi culo za to...

sta bi sa onom redakcijom, sto je neko pricao da im treba predstavnik za medije i da pokriti pricu?

p.s, eno opet se javila ona Dana na blicuuser posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 23.9.2012 14:34:43 >


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u ra...
23.9.2012 14:38:20   
degu
Mislim da su do sad kontaktirane sve emisije i televizije, nema odgovora ni sa jedne strane. A što se tiče Beogradske hronike, koliko sam shvatila njima ne treba niko od nas, oni su imali već spremljen materijal, koji su preneli kao da je vremenska prognoza u pitanju.
Ja sam slepa, ne mogu da te nađem tamo user posted image

A Užas, da, taj komentar sam i tek kako primetila, svaka čast!!!! videla sam da je pisala i opet sam poslala komentar, al ko zna hoće li ga objaviti.

< Poruku je uredio degu -- 23.9.2012 14:39:37 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Ime za devojcicu


Koje je po vama najlepse ime za devojcicu ?

Magdalena (33%)

Emilija (29%)

Natalija (39%)


Ukupan broj glasova: 466

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here