|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
25.6.2015 19:46:22   
misika
Draga bg80, nista od mene ovaj mesec... beta je 1. user posted image user posted image

Ja nastavljam odmah ovaj ciklus jer mi je dr rekla da je efekat kumulativan i sanse su vece kad se ne pravi pauza.

Drzim ti fige!!!! I navijam user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2601
   RE: Inseminacija III deo
25.6.2015 21:21:10   
jess021
Misika, zao mi jeuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2602
   RE: Inseminacija III deo
25.6.2015 21:55:21   
bg80
Misika draga, saljem ti user posted image ....i meni nije uspela iui kad sam pročitala rezultat samo sam malo bila tužna ali iskreno znala sam da nisam trudna kao i sad sto znam da nisam ne znam možda sam negativna ali prosto to se desi kad ono hoce a ne kad mi hocemo ,idemo dalje misika nema odustajanjeuser posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2603
   RE: Inseminacija III deo
26.6.2015 7:41:52   
Maraj
Misika zao mi je sto nije uspelo....al morate biti svesne da je vrlo mala uspesnost IUI....

< Poruku je uredio Maraj -- 26.6.2015 7:42:25 >

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2604
   RE: Inseminacija III deo
26.6.2015 9:20:01   
nata11

IZVORNA PORUKA: misika

Draga bg80, nista od mene ovaj mesec... beta je 1. user posted image user posted image

Ja nastavljam odmah ovaj ciklus jer mi je dr rekla da je efekat kumulativan i sanse su vece kad se ne pravi pauza.

Drzim ti fige!!!! I navijam user posted image


Da,da sanse su vece kada rade jednu za drugom insemenaciju. Kao sto rekose zene uspesnost je mala, tako da nema user posted image

_____________________________





(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2605
   RE: Inseminacija III deo
27.6.2015 11:46:41   
misika
Hvala na podrsci!
Ja cu krenuti u konsultacije za vto pa ako se ništa ne desi tokom leta radila bih vto na jesen, to će taman biti 4 godine kako pokusavamo pa mi je to realan sledeći potez..
Ovaj mesec cu da pijem femaru jer mi je bilo loše od Klomifena, pa isto kažu da nekom se desi uspeh kad predje na femaru user posted image

Bg80 jos ti drzim fige user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2606
   RE: Inseminacija III deo
27.6.2015 13:55:24   
Maraj
Mishika 4 godine je pooodosta vremena..... jeste radili kakve pretrage? Sigurno tu ima nesto sto koci i ne verujem da je IUI resenje

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2607
   RE: Inseminacija III deo
27.6.2015 22:08:45   
bg80
Misika Drago mi je da si krenula u nove pobede....i ja se polako spremam za sve silne papire za vto, zato i radim ove iui jel je to uslov,,ali necu da lazem da se nisam nadala u iui da će uspeti...eto prva nije a kako stvari stoje neće ni ova user posted image nažalost nema simptoma samo mi se spava a svi znamo da je to utrogestan ,nisam negativna samo realna ...danas mi je 11dan u utorak radim betu pa cu vam javitiuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2608
   RE: Inseminacija III deo
28.6.2015 1:24:14   
misika
Maraj ja sam sve po ps-u radila i svi rezultati su mi dobri sem sto imam blagu IR. Hormoni su mi ok i stitna, nemam anti tela, isla sam na hsg i na histeroskopiju i to mi je ok. Ovulacije su mi ok.. Jedino mm ima malo slabiji spermogram ove godine u odnosu na ranije i zadnja 3 meseca pije proseed..
Nemam pojma šta nam je, poslednje mislim da su mu glupi plivaci ;)

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2609
   RE: Inseminacija III deo
28.6.2015 12:20:11   
Caciki
Drage ženice,znam da nije tema za ovu grupu ali čini mi se da je trenutno najposećeija a koga zanima neka se prebaci na VTO!
Želim sa vama da podelim svoje iskustvo jer sam sigurna da će mnogima pomoći i skratiti čekanje!!!
Pokušaću da budem što preciznija i što kraća.
02.12.2014. smo prošli drugostepenu komisiju i po logici stvari smo zaokružili Front kao biranu kliniku za VTO obzirom da smo protekle 3 godine sve tamo završavali,od HSG-a,laparoskopije,hormona,inseminacija i svega što je put do VTO. ( inače smo iz Beograda )
Počelo je čekanje i čekanje i čekanje...koje je trajalo oko 5.5 meseci a u medjuvremnu smo čuli za tim iz Valjeva.
Pozvala sam RFZO i pitala da li se uopše pomerio red i kada možemo da očekujemo poziv i rešenje i dobila odgovor da Front uopšte nije pomerio listu i da je pitanje kada će!!! Pitala sam da li postoji mogućnost da preimenujem svoju odluku sa Fronta na Valjevo i dobila sam potvrdan odgovor kao i mail na koji da napišem molbu za preimenovanje. U molbi mora da bude matični brj,broj rešenja,datum kada ste prošli komisiju i razlog zbog koga ne želite Front.
Istog momenta,bez razmišljanja sam napisala tu molbu i to je bila najbolja odluka u celom ovom paklu oko VTO!!!!!!!!!!!!!
Nakom 5 dana od pisanja molbe,dobijamo poziv da se 04.05.2015. javimo na kliniku u Valjevu i uskoro počinjem sa terapijom!
Terapija je trajala oko mesec i po dana i ja sam juče završila embriotransfer i svoju VTO!!!! Od juče sam trudna dok se ne dokaže suprotno :)
Želim da vam kažem da nemate ni malo sumnje ili dvoumljena da uradite isto što i ja ili ko već nije da zaokruži Valjevo na rešenju!!!
Od SRCA sve pohvale za valjevski tim na čelu sa doktorom Brankom Budimitović!!!!! Šta god da bude,tamo se pre svega osećate kao ČOVEK,dočekaju vas i isprate sa osmehom,toliko su brižni i požrtvovani,možete APSOLUTNO SVE da ih pitate bez ustručavanja,sestre su sjajne,doktor da ga nema trebalo bi ga izmisliti!!!!
Sve preporuke za Valjevo i srećno svima!!!!! :)
p.s sve što vas zanima imate na sajtu ili mi pošaljite pp za telefone i mailvove da vam prosledim!!!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2610
   RE: Inseminacija III deo
30.6.2015 11:24:36   
bg80
hello ja samo da javim tuznu vest nisam trudna znaci ni druga neuspesna iuiuser posted image sada cu zvati dr pa da vidimo sta dalje ,svima zelim puno uspeha user posted image

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 2611
   RE: Inseminacija III deo
30.6.2015 14:23:59   
misika
Draga bg80,

Bas mi je zao, znam kako ti je user posted image

Javi koji ti je plan za dalje user posted image

Ja pijem Femaru treci dan i nemam nikakve simptome, dok me onaj klomifen rasturio zadnji put...
Treba ovo sve i preziveti user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2612
   RE: Inseminacija III deo
30.6.2015 15:54:39   
bg80
ma ja sam znala tako da se nisam potresla ,mozda sam se potresala u prvih god dana sada ne samo pozitivno,rekao mi je dr da napravimo pauzu mesec dana pa opet ljubim pa pisem za mesec danauser posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2613
   RE: Inseminacija III deo
30.6.2015 15:58:10   
bg80
misika puno srece ovaj put obavestavaj pratimuser posted image i navijam

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2614
   RE: Inseminacija III deo
30.6.2015 15:59:39   
nata11
Tako je i meni bilo, nista posebno se nisam stresirala jer sam od pocetka znala kolika je uspesnost.


_____________________________





(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2615
   RE: Inseminacija III deo
4.7.2015 19:20:01   
saska80
Ženice, da se prijavim i ovde.. U utorak radim svoju prvu inseminaciju, malo sam uzbuđena i uplašena.. I plašim se neuspeha, već dugo pokušavamo..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2616
   RE: Inseminacija III deo
5.7.2015 10:58:39   
bg80
Saska 80 dobro nam dosla ,nema tu mesta za brigu samo se opusti i nadaj se najboljem...nije nista bolno sto je najbitnije ,iskreno ja sam na ovom forumu sve stranice procitala i dosta mi je pomogla ajde sve najbolje drzimo fige ,javljaj kako se odvijauser posted image

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 2617
   RE: Inseminacija III deo
5.7.2015 11:03:10   
saska80
Puno hvala. :-) Javljaću sve.. Sutra primam pregnil, a u utorak uveče kreće proces.

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2618
   RE: Inseminacija III deo
5.7.2015 11:43:10   
bg80
Odlicno ...navijamo za jednu slatku bebuuser posted image

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 2619
   RE: Inseminacija III deo
6.7.2015 20:54:49   
misika
Pozdrav Saska i bg user posted image

Danas prvi ultrazvuk, ima puno folikula user posted image , 4 preko 15mm

Idem prekosutra na UZ i verovatno u cetvrtak ujutru pregnil user posted image

Ovaj ciklus se mnogo bolje osecam, apsolutno nemam nikakve bolove, grudi su mi izduvane, nisam nervozna i ne placem. user posted image

Samo se nadam da su to sve dobri znaci user posted image
Uopste ne znam kako ta dva leka daju isti rezultat na tako razlicit nacin user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2620
   RE: Inseminacija III deo
6.7.2015 21:03:51   
saska80
Pozdrav :-) ja danas primila pregnil. Sutra dan d, videćemo. A koji lek piješ. Ja klomofen i strašno me tera na nervozu i imam napade vrućine...

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2621
   RE: Inseminacija III deo
7.7.2015 9:12:30   
misika
Saska,

Meni je tako bilo prosli mesec, jos sam i imala smetnje u vidnom polju zadnja dva dana dok sam pila lek-uzas

Ovaj mesec pijem Femaru i nista ne osecam, a imam isto jajnih celija i endomerijum mi je 3 mm deblji..

Sretno, drzim ti fige

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 2622
   RE: Inseminacija III deo
7.7.2015 9:31:32   
Maraj
Saska drzimo fige user posted image

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2623
   RE: Inseminacija III deo
7.7.2015 10:07:06   
saska80
Hvala puno drage devojke i ženice... :-)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2624
   RE: Inseminacija III deo
7.7.2015 10:10:04   
saska80
Nisam čula za Femaru, raspitaću se baš. Klomifen mi ne prija, mada daje dobre rezultate što se tiče folikula. Pijem još lekova i mislim da sam tempirana bomba što se tiče hormona.. :-)

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here